Σελίδα 2 από 2 ΠρώτοΠρώτο 12
Προβολή αποτελεσμάτων 16 έως 19 από 19

Θέμα: Αυτό δε με τα κινητά στο χέρι των οδηγών....

  1. #16
    ευθειακιας Το avatar του/της noodles
    Εγγραφή
    22/07/2015
    Μηνύματα
    1.061
    it was nothing, just the normal thing to do at the time

  2. #17
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    13/09/2014
    Μηνύματα
    2
    Σχεδόν 20 χρόνια οδηγός αυτοκινήτου, προσεκτικός όσο γίνεται, άνθρωπο δεν έχω πάρει κάτω από τις ρόδες μέχρι τώρα...

    ΤΙ Μ@Λ@ΚΙ@ έχει χτυπήσει φέτος Αυγουστιάτικα τον κόσμο;

    ΠΟΣΟ ΚΟΜΠΛΕΞ βγάζει ο νεοέλληνας στο τιμόνι, κάθε είδους τροχοφόρου;

    Ειλικρινά, θα βάλω κάμερα στο αυτοκίνητο, όπως κάνουν υποχρεωτικά στην Ρωσία.

    Σήμερα Πειραιάς-Γλυφάδα, ΚΑΝΕΝΑ παπάκι ή μηχανή δεν σταματούσε σε κόκκινο φανάρι... Χωρίς κράνος φυσικά, γιατί θα χαλάσει το λούκ...

    Ο κομπλεξικός με το VW κάνει προσπεράσματα αλα Fast Furious και το λουρί της μάνας του.... και κοντεύει να συγκρουστεί με έναν μαύρο που οδηγεί αμφιβόλου αξιοπιστίας αυτοκίνητο... με εξίσου αμφίβολες ικανότητες οδήγησης... όλα αυτά σε απόσταση 30 μέτρων μπροστά μου.

    Το τομάρι που λέγεται νεοέλληνας, αν δεν το τσακίσεις στην τσέπη του, δεν φτιάχνει (το φιλότιμο μας τελείωσε καμια δυο γενιές πίσω και βάλε)

    Ευελπιστώ ο νόμος του Δαρβίνου να υπερισχύσει και με την φυσική επιλογή, να αποδεκατιστούν αυτά τα δίποδα και να μας αδειάσουν την γωνιά... το DNA και η συμπεριφορά τους, δεν μας χρειάζονται.

  3. #18
    πρώην crywolf74 Το avatar του/της Garfield
    Εγγραφή
    09/05/2009
    Μηνύματα
    247
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από gregoo Προβολή μηνύματος
    Σχεδόν 20 χρόνια οδηγός αυτοκινήτου, προσεκτικός όσο γίνεται, άνθρωπο δεν έχω πάρει κάτω από τις ρόδες μέχρι τώρα...

    ΤΙ Μ@Λ@ΚΙ@ έχει χτυπήσει φέτος Αυγουστιάτικα τον κόσμο;

    ΠΟΣΟ ΚΟΜΠΛΕΞ βγάζει ο νεοέλληνας στο τιμόνι, κάθε είδους τροχοφόρου;

    Ειλικρινά, θα βάλω κάμερα στο αυτοκίνητο, όπως κάνουν υποχρεωτικά στην Ρωσία.

    Σήμερα Πειραιάς-Γλυφάδα, ΚΑΝΕΝΑ παπάκι ή μηχανή δεν σταματούσε σε κόκκινο φανάρι... Χωρίς κράνος φυσικά, γιατί θα χαλάσει το λούκ...

    Ο κομπλεξικός με το VW κάνει προσπεράσματα αλα Fast Furious και το λουρί της μάνας του.... και κοντεύει να συγκρουστεί με έναν μαύρο που οδηγεί αμφιβόλου αξιοπιστίας αυτοκίνητο... με εξίσου αμφίβολες ικανότητες οδήγησης... όλα αυτά σε απόσταση 30 μέτρων μπροστά μου.

    Το τομάρι που λέγεται νεοέλληνας, αν δεν το τσακίσεις στην τσέπη του, δεν φτιάχνει (το φιλότιμο μας τελείωσε καμια δυο γενιές πίσω και βάλε)

    Ευελπιστώ ο νόμος του Δαρβίνου να υπερισχύσει και με την φυσική επιλογή, να αποδεκατιστούν αυτά τα δίποδα και να μας αδειάσουν την γωνιά... το DNA και η συμπεριφορά τους, δεν μας χρειάζονται.
    Θα συμφωνήσω με χίλια μαζί σου! Δυστυχώς όμως τις περισσότερες φορές αποδεκατίζονται πέρνωντας και άλλους αθώους μαζί τους.

  4. #19
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της MG-KTiNoS
    Εγγραφή
    13/08/2011
    Μηνύματα
    7.963
    Χτες Αττική οδό Τζιπάρα με γυναίκα οδηγό έρχονταν κατά πάνω μου με σκοπό να μπει πρώτη στο γκισέ να πληρώσει.
    Κατά πάνω μου με τη μπάντα στεγνά.
    Κορνάρω τίποτα
    Φρενάρω γιατί θα μ έβαζε από κάτω περνάει χωρίς να ρίξει μια ματιά....
    Είμαι παλιΩΝ αρχών και δε βαρώ γυναίκες αλλά είχα και τη γκυρά πάνω και με κάτι τέτοια στραβωνω πολύ.
    Αν πάθει κάτι η γυναίκα ή το παιδί μα το ΘΕό δεν θα πάω δικαστικά θα τον σπάσω στα 2 ακόμα κι αν είναι
    Ο Μάικ Τάιζον.

    ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΑΥΤΟΙ ΡΕ
    ΑΥΤΟΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ !!!!
    ΠΡΟΣΟΧΗ!
    ανανήψαντας

Σελίδα 2 από 2 ΠρώτοΠρώτο 12

Παρόμοια θέματα

  1. Τα δίτροχα στο στόχαστρο των κακοποιών
    από Αλεξανδρος...! στο forum Γενικά περί μοτοσικλέτας
    Απαντήσεις: 9
    Τελευταίο μήνυμα: 20/03/2014, 22:44
  2. "..με το κλειδί στο χέρι.."
    από menos στο forum Γενικά περί μοτοσικλέτας
    Απαντήσεις: 3
    Τελευταίο μήνυμα: 14/09/2012, 16:46
  3. Πού'σαι Trooper !! (εσύ με τα όμικρον στο "ου")
    από makis206 στο forum Καλημέρες κι ευχολόγια
    Απαντήσεις: 88
    Τελευταίο μήνυμα: 26/01/2009, 22:52
  4. Τι θα γίνει με τα κινητά επιτέλους?
    από agelosmarinis στο forum Αντιπαραθέσεις
    Απαντήσεις: 161
    Τελευταίο μήνυμα: 22/11/2008, 15:18
  5. Προβλημα με τα καλωδια στο FZ6n
    από +FoniaS+ στο forum Yamaha Fazer
    Απαντήσεις: 8
    Τελευταίο μήνυμα: 19/02/2006, 17:04

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF