Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 8 από 8

Θέμα: Χρειαζόμαι βοήθεια. Ψαχνομαι για αγορα μηχανης

  1. #1
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    14/09/2015
    Μηνύματα
    3

    Question Χρειαζόμαι βοήθεια. Ψαχνομαι για αγορα μηχανης

    Λοιπον χαιρεται. Αυτο ειναι το πρωτο μου μηνυμα στο φορουμ. Ψαχνω μηχανη (ειτε μεταχειρισμενη ειτε καινουργια ) μεχρι 125cc. Ως προς την τιμη σε καποια λογικα πλαισια με την ενιαια οτι κανω ό,τι βρω για να μαζεψω τα λεφτα και δεν εχω καποιον να μου δωσει. Ευχαριστώ εκ των προτέρων για την απάντηση σας.

  2. #2
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Panos76
    Εγγραφή
    10/05/2011
    Μηνύματα
    3.286
    Καλημέρα φίλε μου και καλά ποσταρίσματα.

    Πες μας λίγο ποσό που διαθέτεις καθώς και τύπο μηχανακίου που επιθυμείς (παπί, σκούτερ, μοτοσικλετάκι, εντουράκι, κλπ).

  3. #3
    Banned
    Εγγραφή
    06/03/2012
    Μηνύματα
    2.773
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από H.D. fan Προβολή μηνύματος
    Λοιπον χαιρεται. Αυτο ειναι το πρωτο μου μηνυμα στο φορουμ. Ψαχνω μηχανη (ειτε μεταχειρισμενη ειτε καινουργια ) μεχρι 125cc. Ως προς την τιμη σε καποια λογικα πλαισια με την ενιαια οτι κανω ό,τι βρω για να μαζεψω τα λεφτα και δεν εχω καποιον να μου δωσει. Ευχαριστώ εκ των προτέρων για την απάντηση σας.

    Σε αυτον τον ανισο αγωνα να ξερεις μικρε μου φιλε....



    ΔΕΝ ΕΙΣΑΙ Ο ΜΟΝΟΣ.....

    τι διαβαζω ρε πστμ
    Τελευταία τροποποίηση από GFawkes; 14/09/2015 στις 10:13. Αιτία: θα πηδηχτω απ το παραθυρο

  4. #4
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    14/09/2015
    Μηνύματα
    3
    Απαντώντας πρώτα στον φίλο GFawkes. Μπορεί να σου φάνηκε λίγο περιεργο αυτό το σημείο αλλά είμαι 18 και σε αντίθεση με πολλούς της ηλικίας μου (+- κάποια χρόνια εννοείται) δεν έχω κάποιον να μου δώσει. Πιστεύω ότι δεν χρειάζεται ειρωνεία όπως κι αν το εξελαβες αυτό που έγραψα. Στο θέμα μας τώρα πιστεύω ότι μέχρι 1500 το πολύ είναι τα χρήματα. Φυσικά αν υπάρχει κάποια πρόταση για κάτι φθηνότερο πολύ καλό δεδομένη. Ως προς το είδος της μηχανής δεν θα ήθελα σίγουρα σκούτερ και με ένα παπάκι θα ήμουν εντάξει. Αν σε αυτά τα λεφτά και τα κυβικά υπάρχει κάποια "ανώτερη" επιλογή καλώς.

  5. #5

  6. #6
    Banned
    Εγγραφή
    06/03/2012
    Μηνύματα
    2.773
    HD ενω σε εμας ρε HD Fan
    μας κυνηγουσαν φιλοι και συγγενεις με τα λεφτα στο χερι....
    παρε...παρε...

    2 δουλειες δουλευα πρωι-απογευμα για την πρωτη μεγαλη μοτο...

    7 το πρωι με 11 το βραδυ. Μαζεψε και εσυ λεφτα για μοτο και κρανος και ασφαλεια και οταν εχεις το πακετο με το καλο να την παρεις....
    Οχι πρωτα μοτο, μετα κρανος, μετα ασφαλεια.....

  7. #7
    Χορχόδειλας Το avatar του/της BLiTzER
    Εγγραφή
    21/01/2008
    Μηνύματα
    9.098
    Γνωστός μου πουλάει CBR 125R στα 5-6 κατοστάρικα, αν ενδιαφέρεσαι. Το'χει κάνει streetfighter φάση :P Υπάρχουν όλα τα πλαστικά, αλλά με σπασίματα κτλ. Μηχανικά είναι άψογο, αφού ο ίδιος είναι μηχανικός.
    Life begins at 45°.

  8. #8
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    14/09/2015
    Μηνύματα
    3
    GFawkes σε παρακαλώ πολύ να μην αναλωθούμε σε μια ανούσια και εκτός θέματος συζήτηση. Δεν προσπάθησα να σε μειώσω ούτε να θίξω κάποιον ούτε να το παίξω ανώτερος. Πραγματικά απλά έκανα ένα θέμα για να πάρω κάποια βοήθεια και το έγραψα έτσι θέλοντας να είμαι λίγο πιο συγκεκριμένος και κατατοπιστικοτερος. Και ελπίζοντας να μην συνεχιστεί αυτή η κουβέντα μιας και άλλη είναι η ουσία του ποστ για αυτό ακριβώς το πακέτο μαζευω λεφτά (έχω δίπλωμα φυσικά) αλλά για αυτό που χρειάζομαι κάποια βοήθεια είναι το θέμα της μότο.

Παρόμοια θέματα

  1. Βοήθεια για αγορά μηχανής
    από Georl στο forum Γενικά περί μοτοσικλέτας
    Απαντήσεις: 9
    Τελευταίο μήνυμα: 26/02/2014, 17:29
  2. αμεση βοηθεια για αγορα μηχανης
    από ARTHUR στο forum Γενικά περί μοτοσικλέτας
    Απαντήσεις: 14
    Τελευταίο μήνυμα: 22/05/2013, 20:40
  3. λιγη βοηθεια για αγορα μηχανης
    από Warlord13 στο forum Γενικά περί μοτοσικλέτας
    Απαντήσεις: 6
    Τελευταίο μήνυμα: 09/09/2011, 06:04
  4. βοηθεια για αγορα μηχανης
    από kat94 στο forum Γενικά περί μοτοσικλέτας
    Απαντήσεις: 150
    Τελευταίο μήνυμα: 28/05/2011, 14:37
  5. Βοήθεια για αγορα μηχανης απο Κινα
    από Γιαννης2 στο forum Αναζητήσεις, σκέψεις & προβληματισμοί
    Απαντήσεις: 1
    Τελευταίο μήνυμα: 16/04/2009, 06:45

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF