Σελίδα 2 από 2 ΠρώτοΠρώτο 12
Προβολή αποτελεσμάτων 16 έως 25 από 25

Θέμα: Givi55 βαλιτσα..γκαντεμια...

  1. #16
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της zopas
    Εγγραφή
    22/03/2007
    Μηνύματα
    896
    ολα κατω απο τον ουρανο...

  2. #17
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της skylaros
    Εγγραφή
    16/04/2011
    Μηνύματα
    726
    Το επόμενο σχόλιο είναι το βάλε φωτογραφία. Προφανώς ρε παιδιά ο άνθρωπος είδε τη ζημιά έχει γίνει και κρίνει... Μια γωνιά φορτηγού μπορεί να σπάσει/τρυπήσει κάτι χωρίς να πέσει με τόση ορμή ώστε να ρίξει κάτω τη μηχανή.

    Να σου πω κάτι, χωρίς να θέλω να σου βάλω μαμούνι στο μυαλό (αν και είμαι σχεδόν σίγουρος πως το κοίταξες) το κράνος μέσα μήπως έπαθε και αυτό κάποια ζημιά που δεν είναι εύκολα ορατή?

  3. #18
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    22/09/2008
    Μηνύματα
    535
    Φίλε zopas Varadero δεν έχεις; Οπότε υπάρχει σε φόρουμ φορτηγατζήδων θέμα που κάποιος λέει "έπεσα πάνω σε μηχανάκι και μου έκανε κwλο το φτερό, έφυγε ο προφυλακτήρας και βούλιαξε η πόρτα ενώ σ'αυτό στράβωσε μόνο η βαλίτσα"
    Όπως λες κι εσύ, μακάρι να ήταν αυτά μόνο, καλά να είσαι εσύ.

  4. #19
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της zopas
    Εγγραφή
    22/03/2007
    Μηνύματα
    896
    Δεν ειναι το σοκ στα καλα καθουμενα...ειναι οτι σκας ενα σωρο χρηματα που δεν σου περισσευουν και δεν κανεις και την δουλεια σου...

    Τωρα πρεπει να παω στο μοτομαρκερτ που αντιπροσωπευει την givi να ναγορασω τη βαση για να παω στο αλλο μαγαζι που αγορασα την βαλιτσα να την βαλω και να κανουμε ευχες να μην παρουσιαστει κατι αλλο...και ολα αυτα γιατι δεν μου περασε απο το μυαλο μου -απο τη στεναχωρια- να την δοκιμασω στην υπαρχουσα βαση πριν την αγορασω...τωρα τρεχε μ@λακα( για μενα το λεω..) ,,και γδαρμενος και κερατας..

    στο τσακ ειμαι να τους τα χωσω αγρια οταν παω...δικια τους ευθυνη να εχουν και βασεις..

  5. #20
    Στρογγυλοφάναρος Το avatar του/της sapila racing
    Moderator
    Εγγραφή
    26/07/2005
    Μηνύματα
    18.170
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από zopas Προβολή μηνύματος
    στο τσακ ειμαι να τους τα χωσω αγρια οταν παω...δικια τους ευθυνη να εχουν και βασεις..
    Εγω πάλι το βρίσκω λίγο παράλογο αυτό που λες.

    Πήγες και αγόρασες μια βαλίτσα που τελικά δεν ταίριαζε στην υπάρχουσα βαση σου, γιατί προφανώς είναι αλλο μοντέλο απ το προηγούμενο.
    Μετά πήγες να αγοράσεις την βαση και δεν την έχουν ετοιμοπαράδοτη, και σου είπαν οτι θα την φέρουν.

    Και λες οτι είναι φάουλ γιατί είναι υποχρεωμένοι να την έχουν ετοιμοπαράδοτη...
    sapila racing team

    bimota SB6 1995

    Hornet 900 2005
    Yamaha SR500 1981
    BMW R75/6 1975
    BMW R26 1957

  6. #21
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της devil's animal
    Εγγραφή
    05/01/2005
    Μηνύματα
    11.987
    1ον λαθος που δεν το εψαξες παραπανω για να δεις μηπως μπορεις να βγαλεις ακρη με τις καμερες του s/m...
    2ον λαθος να πας με τοση πρεμουρα να την αντικαταστησεις...
    3ον λαθος που δινεις τοση αξια σε μια βαλιτσα...μπορεις να κανεις την δουλεια σου και χωρις αυτη για καποιες μερες/εβδομαδες/μηνες...το να κουβαλας τα κρανη σε ενδεχομενη εξοδο σου δεν ειναι τοσο φοβερο...εκτος αν ειναι τεχνιτης και κουβαλας εργαλεια, οποτε πασο....αλλα και παλι, δενεις την εργαλειοθηκη με ιμαντες και κανεις την δουλεια σου...ή στην χειροτερη, παιρνεις αμαξι οπως σου ειπαν...


    και οχι δεν ειναι ευθυνη του μαγαζιου να εχει και βασεις...
    εχει αυτο που θελει να εχει σαν stock...εσυ απο την αλλη υποχρεουσαι να ρωτησεις αν εχει και κατι αλλο (συμπληρωματικο) απ'αυτο που θελεις....

  7. #22
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της zopas
    Εγγραφή
    22/03/2007
    Μηνύματα
    896
    το αν ειναι σημαντικο μια βαλιτσα η οχι αυτο το ξερει ο καθενας και κανενας αλλος...και για μενα για πολλους λογους ειναι σημαντικο..εδω μπαινει η υποκειμενικοτητα..

    για το αλλο διαφωνω σοβαρα..οταν λεγεσαι επαγγελματιας και εχεις ενα προιον πρεπει να εχεις και το συμπληρωματικο του..απο οτι μου ειπε ειχε βασεις μονο για τα ακριβα μοντελα που κυκλοφορουν αλλα οποιος παει ενα καπονορντ, φρειζερ, τι ντι εμ κ.λ.π πρεπει να περιμενει 3 μερες να το αποκτησει μεχρι το ανταλλακτικο να ερθει απο..Θεσ/νικη!, ουτε καν απο καποια αποθηκη στην Αθηνα..προσωπικα το θεωρω απαραδεκτο αφου η πλειονοτητα των αναβατων δεν εχει 1200σαρια..για μενα ηταν υποχρεωμενος να ειχε απο μια βαση για την πλειονοητα των μοντελων που κυκλοφορουν και αν πωλουσε καποια να την αντικαταστησει...εκεινος εχασε γιατι θα αποκτησω τη βαση απο αλλου και εγω εχασα γιατι δεν το εψαξα παραπανω και την ησυχια μου..παθημα..μαθημα..γνωμη μου παντα..



    Γενικα

  8. #23
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της toyar
    Εγγραφή
    27/02/2009
    Μηνύματα
    5.522
    ρε φιλε οπως ειναι η αγορα σημερα τα μαγαζια δεν κρατανε στοκ ουτε μανταλακια για απλωμα

  9. #24
    old school gixxer Το avatar του/της alex14
    Εγγραφή
    27/01/2003
    Μηνύματα
    2.131
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από toyar Προβολή μηνύματος
    ρε φιλε οπως ειναι η αγορα σημερα τα μαγαζια δεν κρατανε στοκ ουτε μανταλακια για απλωμα
    Ετσι ειναι. Εγω περιμενα 21 ημερες για μια ντιζα γκαζιου για το bandit
    Μπαμπα μην πεφτεις !!!!
    __________________
    suzuki bandit 650
    suzuki dr250 djebel
    piaggio medley 150

  10. #25
    Τεχνητό Μέλος Το avatar του/της paramedic
    Εγγραφή
    05/08/2006
    Μηνύματα
    722
    Γιατί δεν έκανες απλά επιστροφή του προιόντος και να πάρεις τα λεφτά σου πίσω?
    Και αν δε με σέβεστε να με φοβάστε!!

Σελίδα 2 από 2 ΠρώτοΠρώτο 12

Παρόμοια θέματα

  1. Την γκαντεμια μου μεσα
    από ppaylos στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 12
    Τελευταίο μήνυμα: 02/09/2004, 20:57
  2. Γαμω Την Γκαντεμια Μου....
    από kalgeorge στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 0
    Τελευταίο μήνυμα: 09/01/2004, 09:33
  3. Σκέτη Γκαντεμιά !!!!!!!!
    από FILIPPOS στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 18
    Τελευταίο μήνυμα: 02/01/2004, 14:59
  4. τελικά η γκαντεμιά συνεχίζεται....
    από DIT στο forum Ιστορίες του δρόμου
    Απαντήσεις: 8
    Τελευταίο μήνυμα: 23/12/2003, 13:31
  5. Η γκαντεμιά του Σαββατοκύριακου
    από Julius στο forum Ιστορίες του δρόμου
    Απαντήσεις: 5
    Τελευταίο μήνυμα: 16/12/2003, 08:19

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF