Σελίδα 4 από 4 ΠρώτοΠρώτο 1234
Προβολή αποτελεσμάτων 46 έως 57 από 57

Θέμα: Δολιοφθορά σε κάλυμμα και προσεχώς; στη μηχανή.

  1. #46
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της skylaros
    Εγγραφή
    16/04/2011
    Μηνύματα
    726
    Μπορούμε να κάνουμε μια συνάντηση σπίτι σου, να ταΐσουμε και τις γάτες να αράξουμε και στο πεζοδρόμιο, να παίξουμε με τα φώτα και το ασανσέρ. Νομίζω το να δουν 30-40 μαντραχαλέους παρέα σου θα λειτουργήσει αποτρεπτικά.

  2. #47
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    20/03/2004
    Μηνύματα
    200
    Σήμερα άφησα επίτηδες την κουκούλα σηκωμένη από τη μέση και πίσω όπως την άφησε, ώστε να τη δουν οι γείτονες. Επισυνάπτω ένα link της αρχής προστασίας για βιντεοεπιτήρηση.
    http://www.dpa.gr/portal/page?_pagei...chema=PORTAL#1

  3. #48
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από vaska Προβολή μηνύματος
    Πλάκα έχετε με αστυνομίες κλπ. Δεν πιάνουν στους κάφρους αυτά.

    Εγώ θα έστηνα Καραούλι κοντά στην μοτο, και όταν εμφανιζόταν με το κοπίδι θα την τακτοποιούσα καταλλήλως με τέτοιο τρόπο που να κουνηθεί το μυαλό της και να έρθει στα ίσα του. Το τονίζω, εγώ έτσι θα έκανα, δεν προτρέπω εσένα να το κάνεις αλλά έχεις πολλούς τρόπους να αντιδράσεις πχ πας νύχτα που χρειάζονται το φως και κλείνεις τον διακόπτη από τον μετρητή της του ρεύματος. Μία δυο τρεις κάποια στιγμή θα συνέλθει. ή τους κλείνεις το νερό (δοκιμασμένη λύση με ππρα γείτονα στην πολυκατοικία που έμενα παλιότερα). Μας είχε ζαλίσει τα ούμπαλα με διάφορους τρόπους μέχρι και καραμπίνα έβγαλε σε άγνωστο που παρκάρισε το αυτοκίνητό του σε θέση που θεωρούσε δικιά του. Είχαμε κοινό φωταγωγό μπάνιου οπότε όποτε έμπαινε για μπάνιο τον άκουγα και του έκλεινα το νερό χαχαχαχαχα το θυμάμαι και γελάω ακόμα. Κατέβαινε με την ρόμπα και τις σαπουνάδες να ανοίξει την βάνα αφού πρώτα ρωτούσε τους άλλους αν είχαν νερό. Πρέπει να το έκανα πάνω από 10 φορές και τελικά κατάλαβε. Δεν μας ξαναενόχλησε.
    ακριβως αυτο...με κατι τετοιους το δικαστηριο γινεται επι τοπου....

  4. #49
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    20/03/2004
    Μηνύματα
    200
    Αυτό με την προυπόθεση οτι θα την πιάσεις στα πράσα, πράγμα δύσκολο, και πως θα είσαι σίγουρος οτι δε ξανακάνει το ίδιο ή κάτι άλλο μετά από 5-6 μήνες, ώστε να μην το προχωρήσεις νομικά.

  5. #50
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της MG-KTiNoS
    Εγγραφή
    13/08/2011
    Μηνύματα
    7.963
    Πάρε μι ολοκαίνουργια κουκούλα της π...ς βάλτη και μετά κάνε πως φεύγεις και κρύψου κάπου εκεί.
    Μόλις τη δεις να τη σκίζει βγες και σπάστης τα μούτρα.
    Μόλις έρθει ο γιός της σπάστου το κεφάλι.
    Μετά κάνε μήνυση ότι σου επιτέθηκαν και σ έδειραν.
    ανανήψαντας

  6. #51
    Vatos Locos For Ever Το avatar του/της chester24
    Εγγραφή
    16/10/2009
    Μηνύματα
    337
    Μπορεις επισης να ριξεις "αδεια", για να πιασεις "γεματα".

    Αν ξερεις οτι οντως ειναι αυτη που χαλαει την κουκουλα, την επομενη φορα που θα την ξαναδεις σκισμενη,
    βρες την (υποτιθεται) τυχαια πες της σε φαση χαλαρη σαν να μην συμβανει τιποτα μεταξυ σας...:

    "Παλι μου εσκισαν την κουκουλα κυρια μ@λ@κω μου.... Ευτυχως που εβαλα καμερα και επιτελους θα δω στο βιντεο ποιος την χαλαει"

    Αν ειναι τοσο χαζη και θρασυδειλη οσο περιγραφεις, πιθανοτατα θα σταματησει.
    .............

  7. #52
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της skylaros
    Εγγραφή
    16/04/2011
    Μηνύματα
    726
    Να τους πιάσεις να τους μιλήσεις στα ίσια.

  8. #53
    balls of steel Το avatar του/της p@nos
    Εγγραφή
    04/09/2007
    Μηνύματα
    5.809
    http://www.gearbest.com/ip-cameras/pp_193393.html

    παρε κατι τετοιο για να εχεις αποδειξεις και να τους το τριψεις για αρχη στη μουρη...η συγκεκριμενη ειναι πολυ καλη και δουλευει, καταγραφει μονη της και κραταει μνημες στελνει ειδοποιησεις...

    ε μετα αμα δε δουλεψει ουτε οταν της το τριψεις στη μουρη ουτε με την εισαγγελικη παραγγελεια, δωσε ενα 50αρικο σε τπτ καλοπαιδα να της κατεβασουν τη πορτα για αρχη....δε νομιζω να σε ξαναπειραξουν

  9. #54
    Banned
    Εγγραφή
    10/02/2013
    Μηνύματα
    9.317
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από p@nos Προβολή μηνύματος
    http://www.gearbest.com/ip-cameras/pp_193393.html

    παρε κατι τετοιο για να εχεις αποδειξεις και να τους το τριψεις για αρχη στη μουρη...η συγκεκριμενη ειναι πολυ καλη και δουλευει, καταγραφει μονη της και κραταει μνημες στελνει ειδοποιησεις...

    ε μετα αμα δε δουλεψει ουτε οταν της το τριψεις στη μουρη ουτε με την εισαγγελικη παραγγελεια, δωσε ενα 50αρικο σε τπτ καλοπαιδα να της κατεβασουν τη πορτα για αρχη....δε νομιζω να σε ξαναπειραξουν
    Ολόκληρο 50αρικο!!!!
    Έχω τζάμπα λύση.
    Να πει οτι στον τρίτο μένει ελεγκτής του μετρό

  10. #55

  11. #56
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από chester24 Προβολή μηνύματος
    "Παλι μου εσκισαν την κουκουλα κυρια μ@λ@κω μου.... "
    safety doesn't happen by accident

  12. #57
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    26/11/2012
    Μηνύματα
    1.458
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Ohm Προβολή μηνύματος
    επόμενη φορά που θα πας για τρέξιμο, μου λες να έρθω με το SNIPER να στηθώ στο παραδίπλα τετράγωνο

    και μόλις εμφανιστεί να την σκοτώσω την κολογρια

    αν σου πει κανείς γιατί πυροβολας, τους λες εγώ τη μηχανή μου ντουφεκαω, τρέχει τίποτα;

    αν δεν βαριέσαι να στήσεις μυδραλιοβόλο στο κάγκελο του μπαλκονιού

    το ότι η φθορά έγινε στο κάλυμμα μόνο είναι αδιάφορο. δεν επιτρέπεται ούτε τα μυγάκια που περνάνε απο πάνω να ψεκάζουν, που λέει ο λόγος.
    ελα ρε FIXED!

Σελίδα 4 από 4 ΠρώτοΠρώτο 1234

Παρόμοια θέματα

  1. Απαντήσεις: 1
    Τελευταίο μήνυμα: 09/07/2010, 12:27
  2. Για όσους έχουν το Destinator σε PPC και μηχανή Yamaha
    από billy_BMW στο forum Ανταλλακτικά, βελτιώσεις & aftermarket
    Απαντήσεις: 1
    Τελευταίο μήνυμα: 08/01/2007, 23:37
  3. Καλημερα Σε Ολουσ Και Χρονια Πολλα!!
    από XTMPAM στο forum Συναντήσεις & βόλτες
    Απαντήσεις: 6
    Τελευταίο μήνυμα: 30/12/2003, 00:42
  4. Καλημερα Σε Ολουσ Και Ξαναπροτεινω......
    από kalgeorge στο forum Συναντήσεις & βόλτες
    Απαντήσεις: 31
    Τελευταίο μήνυμα: 18/12/2003, 21:54
  5. Απαντήσεις: 5
    Τελευταίο μήνυμα: 08/12/2003, 15:57

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF