Σελίδα 2 από 2 ΠρώτοΠρώτο 12
Προβολή αποτελεσμάτων 16 έως 21 από 21

Θέμα: Μηχανή για ψηλούς;

  1. #16
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    09/11/2012
    Μηνύματα
    3.818
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από vodox Προβολή μηνύματος
    Γεια σε όλους! Μόλις ξεκίνησα για δίπλωμα μηχανής απεριόριστων κυβικών. Είμαι 25 ετών και 1,88 περίπου 70 κιλά άπειρος τελείως από δίκυκλα. Πάντα μου άρεσαν οι street μηχανές, άλλα μετά από σχόλιο που μου έκανε η κοπέλα μου όταν της έδειξα τη μηχανή θέλω άρχισε να γελάει λέγοντας ότι θα φαίνομαι σαν καραγκιόζης πάνω σε street.... Σκεφτόμενος μετά άρχισα να πιστεύω ότι αφενός έχει δίκιο και αφετέρου ίσως να με κουράζει πολύ η το σκύψιμο μιας τέτοιας μηχανής. Οπότε θα ήθελα λίγη βοήθεια για να επιλέξω το καταλληλότερο μοτό (μηλαμε για τυπο μηχανης παντα) για το ύψος μου.... ευχαριστώ φόρουμ

    με αγαπη το new member
    Για αρχη αλλαξε κοπελα.

    Οσο για μηχανακι καβαλλησε αρκετα και δες σε ποιο θα νοιωσεις ανετα.Μην φυγεις πολυ σε κυβικα σε πρωτη φαση.

  2. #17
    ευθειακιας Το avatar του/της noodles
    Εγγραφή
    22/07/2015
    Μηνύματα
    1.061
    η κοπελα δε θελει μηχανακι, τελος μ'αυτο.


    το θεμα ειναι εσυ τι μηχανακι θελεις, μεχρι ποσα λεφτα και για ποια χρηση.
    it was nothing, just the normal thing to do at the time

  3. #18
    Μην πάρεις μηχανή.

    Νομίζω το Peugeot 108 βγαίνει με υφασμάτινη οροφή για αίσθηση ελευθερίας, καλό χρηματοδοτικό και σε διάφορα σχέδια και χρώματα που θα αρέσουν στην κοπέλα σου.

    Μην πάρεις μηχανή, αρκετές κορίνες έχουμε στη διήθηση ήδη.
    Fuck the universe.

  4. #19
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    14/03/2016
    Μηνύματα
    4
    πριν ενα μηνα πουλησα το 2ο cb μου για να παρω τωρα v strom!!!Καλο και τιμιο μηχανακι ειδικα για πρωτο αλλα οπως προειπαν κι αλλοι μαλλον θα το μετανιωσεις,ειναι 25ετιας εχουν αλλαξει πεντακοσια χερια κι ακομη ενα να βρεισ που θα ειναι μπιμπελο εσωτερικα ολο και κατι θα κρυβει...κοιτα για fazer 2002-2005 καλεσ τιμες (λιγο παραπανω απ οτι ζητανε για χρεπια cb)πασ παντου και δεν θα το βαρεθεις...Αυτα απο εμενα και ξεχασα να αναφερω ειμαι κοπελα!

  5. #20
    Τρικαλινός Το avatar του/της SoulGR
    Εγγραφή
    30/09/2008
    Μηνύματα
    701
    λοιπόν φίλε αφού σ'αρεσε παρτο.Μια χαρά θα σε βολέψει. Βρες ένα σε καλή κατάσταση πήγαινε το και σ'ενα μάστορα να το δει,κανε ένα καλό σέρβις και καλές βόλτες

    τώρα για 600ρια 4κυλινδρα μην τα σκέφτεσαι καθόλου προς το παρόν....Είναι "μεγάλα" για αρχή....δεν λέω πως θα σκοτωθείς άλλα θα σε οδηγαει δε θα τα οδηγας
    open your mind and your ass will follow
    for sale!
    http://www.moto.gr/forums/showthread.php?t=146280

  6. #21
    Αν στο θεμα επιλογης καταλληλης μοτο μπαινει ο παραγοντας πως θα φαινεσαι στα ματια της κοπελας σου πανω στην μηχανη νομιζω οτι το 106 που λεει ο φιλος πιο πανω ειναι τελειο.Αφου την αφησεις να διαλεξει το χρωμα φυσικα.

Σελίδα 2 από 2 ΠρώτοΠρώτο 12

Παρόμοια θέματα

  1. Απαντήσεις: 22
    Τελευταίο μήνυμα: 29/01/2006, 12:02
  2. μηχανη για την κοπελια μου
    από stavrogin στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 31
    Τελευταίο μήνυμα: 29/09/2005, 15:13
  3. Μηχανή για κοπέλες... Τη βοήθειά σας παρακαλώ!!!
    από Trithen στο forum Όλα τα μοντέλα χωρίς δική τους κατηγορία...
    Απαντήσεις: 29
    Τελευταίο μήνυμα: 18/04/2005, 16:02
  4. μηχανή για αρχή???
    από monstermind στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 33
    Τελευταίο μήνυμα: 18/11/2004, 20:37

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF