Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 5 από 5

Θέμα: Kymco downtown 300

  1. #1
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    24/05/2016
    Μηνύματα
    8

    Kymco downtown 300

    Καλησπέρα, εδω και μερικές μέρες ψάχνω να πάρω κάποιο σκούτερ και ενω είχα καταλήξει σε 2 μοντέλα. Xmax ή Xciting ξαφνικά βρήκα απο έναν φίλο μου το kymco downtown 300cc του 2010 με 15000 χιλιομετρα. Τι μου προτείνετε να κανω;; Ειναι καλό μηχανακι;; Ξερω πάντως οτι το συγκεκριμένο άτομο το εχει σε φοβερή κατάσταση.

  2. #2
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της leftos
    Εγγραφή
    02/08/2010
    Μηνύματα
    580
    Ολα τα kymco και ειδικα τα dt εχουν προβλημα με τον ανορθωτη. Της kymco δημιουργει συνεχεια προβληματα και το κακο ειναι οτι το σκουτερ δεν παιρνει μπροστα με σπρωξιμο. Τον αλλαζουν και βαζουν ενα απο καποιο μεγαλο μηχανακι suzuki. Τα περιοσσοτερα συνεργεια αυτο κανουν κανα 80 αρη κοστος.
    Ρωτα αν τον εχει αλλαξει και με ποιον.
    Επομενο ειναι ο ιμαντας ο οποιος κραταει λιγα χλμ περιπου 12000 και κανει ενα 80αρη και αυτος.
    Η θεση του συνεπιβατη ειναι λιγο περιεργη ειδικα τα μαρσπιε.
    Στα καλα εχει τρομερη καλυψη απο αερα βροχη ειδικα για καθημερινη χρηση ειναι τοπ.
    Ειναι το πιο γρηγορο 300αρι και πηγαινει ταξιδι με 120+.
    Ειναι αξιοπιστο απο θεμα κινητηρα.
    LIVE FREEEEE!!!!!

  3. #3
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    27/12/2008
    Μηνύματα
    1.008
    Χωρίς να έχω γνώμη για τα άλλα δυο, για το downtown 300 που το χει φίλος και το χω πάρει μερικές φορές μ άρεσε. Καλό γκάζακι, άνετο και γενικά αξιόπιστο. Στα συν η μάρκα, έχουν καλή υποστήριξη. Ταξιδέυει κιόλας!Ωραίοι χώροι. Αρνητικά μεγάλο βάρος και πολύς όγκος για μηχανάκι πόλης.Αν θες και για παραέξω ναι, αν είναι μόνο για πόλη θα κάνεις συμβιβασμό

  4. #4
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    24/05/2016
    Μηνύματα
    8
    Ευχαριστω παιδιά!!

  5. #5
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    17/08/2011
    Μηνύματα
    538
    Έχει κανείς εμπειρία από downtown;Πήρε ένας γνωστός μου ένα 350. Το καβαλησα και εντυπωσιατηκα από την ομαλή του λειτουργία και από λεπτομέρειες όπως οι ρυθμιζόμενες μανετες..

Παρόμοια θέματα

  1. Απαντήσεις: 2
    Τελευταίο μήνυμα: 26/05/2016, 14:40
  2. προβλημα με τιμονι σε kymco mxu 300
    από MXU300 στο forum Τεχνικά θέματα: Tips & tricks
    Απαντήσεις: 2
    Τελευταίο μήνυμα: 25/08/2008, 12:05

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF