Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 10 από 10

Θέμα: ΚΛΟΠΗ scooter PIAGGIO X8 με πινακίδα " ΙΟΕ 576 "

  1. #1
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    29/05/2016
    Μηνύματα
    5

    ΚΛΟΠΗ scooter PIAGGIO X8 με πινακίδα " ΙΟΕ 576 "

    Στις 2/3/2016 κλάπηκε scooter PIAGGIO X8 με πινακίδα " ΙΟΕ 576 " απο την πλατεία Κολοκοτρώνη,στο Σύνταγμα
    Συνημμένες μικρογραφίες εικόνων Συνημμένες μικρογραφίες εικόνων 12970556_10208828037328904_405782910_o.jpg‎  

  2. #2
    Μέλος Το avatar του/της Rigas.
    Εγγραφή
    09/05/2016
    Μηνύματα
    98
    Έχουν ξεφύγει εντελώς!!! Εύχομαι να το βρεις!

  3. #3
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    29/05/2016
    Μηνύματα
    5
    Να σαι καλά,μακάρι!!!

  4. #4
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    13/01/2016
    Μηνύματα
    8
    Υπάρχει συμμορία στην περιοχή αυτή ... Εμένα μου έχουν ανοίξει δυο φορές την μπαγκαζιέρα !!! Μακάρι να την βρεις.
    Το είχες κλειδωμένο όπως φαίνεται στη φωτό ?

  5. #5
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της zopas
    Εγγραφή
    22/03/2007
    Μηνύματα
    896
    Piaggio x8??τι να πω???κλεβουν και τα piaggio τωρα;;...Πω,πω...επειδή την εχω παθει και εγω σε καταλαβαίνω και ευχομαι να βρεθει συντομα...κουραγιο φιλε..

    Η πλακα είναι ότι φιλος μου που δουλευει στην ασφαλεια στην ΓΑΔΑ όταν του κλεψανε την εξατμιση στο tiger 1050 το πουλησε και πηρε ένα x8 γιατι ειχανε μηδενικες αναφορες κλοπης...τωρα παει και αυτό...με τη κριση τα παλιοκλεφτρονια ότι βρουν..το κερατο μου μεσα...

  6. #6
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    29/05/2016
    Μηνύματα
    5
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από konkalag Προβολή μηνύματος
    Υπάρχει συμμορία στην περιοχή αυτή ... Εμένα μου έχουν ανοίξει δυο φορές την μπαγκαζιέρα !!! Μακάρι να την βρεις.
    Το είχες κλειδωμένο όπως φαίνεται στη φωτό ?
    Πιθανολογω πως ναι,δεν ειναι δικο μου,ο ανθρωπος το αραζε εκει αρκετες ωρες,γιατι εργαζεται κεντρο
    μακαρι να βρεθει,αν και παει αρκετος καιρος ...

  7. #7
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    29/05/2016
    Μηνύματα
    5
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από zopas Προβολή μηνύματος
    Piaggio x8??τι να πω???κλεβουν και τα piaggio τωρα;;...Πω,πω...επειδή την εχω παθει και εγω σε καταλαβαίνω και ευχομαι να βρεθει συντομα...κουραγιο φιλε..

    Η πλακα είναι ότι φιλος μου που δουλευει στην ασφαλεια στην ΓΑΔΑ όταν του κλεψανε την εξατμιση στο tiger 1050 το πουλησε και πηρε ένα x8 γιατι ειχανε μηδενικες αναφορες κλοπης...τωρα παει και αυτό...με τη κριση τα παλιοκλεφτρονια ότι βρουν..το κερατο μου μεσα...
    Μακαρι καποτε να βρεθει,το ευχομαστε !!!
    Σημερα παντως περνωντας απο την πλατεια κολωνακιου σε ενα σημειο με αραγμενα μηχανακια,περνουσε ενας τυπος και τα χαλβαδιαζε ενα ενα,μου εκανε για πρεζακι βεβαια,ειναι να μην την βαλουν στο ματι,δυστυχως!

  8. #8
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    26/03/2016
    Μηνύματα
    273
    Μεγάλο λάθος να παρκάρεις την μηχανή στο ίδιο σημείο συνέχεια..έτσι μπαίνει στο μάτι μιας και μαθαίνουν το "ωράριο".Βέβαια αν στην βάλουν στο μάτι ακόμα και 100 συναγερμούς κλειδαριες να έχεις θα στην πάρουν..

  9. #9
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    29/05/2016
    Μηνύματα
    5
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από sapphire Προβολή μηνύματος
    Μεγάλο λάθος να παρκάρεις την μηχανή στο ίδιο σημείο συνέχεια..έτσι μπαίνει στο μάτι μιας και μαθαίνουν το "ωράριο".Βέβαια αν στην βάλουν στο μάτι ακόμα και 100 συναγερμούς κλειδαριες να έχεις θα στην πάρουν..
    εχεις δικιο

  10. #10
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της macdeath_s
    Εγγραφή
    27/04/2008
    Μηνύματα
    1.342
    Ρε παιδιά οκ στο ίδιο σημείο την πάρκαρε αλλά μιλάμε για ένα από τα πιο κεντρικά σημεία της κωλοχώρας αυτής. Άπειρες φορές έχει μπάτσους εκεί για αλκοτέστ και κοντά έχει αστυνομικό τμήμα!

Παρόμοια θέματα

  1. ΣΟΒΑΡΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ Scooter Piaggio
    από Costman στο forum Στραβά κι ανάποδα
    Απαντήσεις: 144
    Τελευταίο μήνυμα: 01/07/2023, 10:50
  2. Κλοπη Piaggio x8 250cc ΧΗΡ 71
    από agnostos090 στο forum Κλοπές
    Απαντήσεις: 0
    Τελευταίο μήνυμα: 30/06/2011, 11:08

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF