Σελίδα 41 από 135 ΠρώτοΠρώτο ... 3136373839404142434445465191 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 601 έως 615 από 2020

Θέμα: ΣΕ ΕΙΔΑ vol. X

  1. #601
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    21/06/2015
    Μηνύματα
    176
    Σας ειδα ειδα ρε μάγκες να γίνεστε υπέρμαχοι του νομου και της ταξης , ποιός φοράει κράνος ,ποιό κανει θόρυβο και αν περνάει με κόκκινο
    Ελεος ! δεν ειστε σε φόρουμ της τροχαίας να ρουφιανεύετε
    https://www.youtube.com/watch?v=6xSpsxFT6So

  2. #602
    ΟΡΓΙΣΜΕΝΟ ΜΕΛΟΣ Το avatar του/της AUFGEBRACHT
    Εγγραφή
    16/12/2007
    Μηνύματα
    3.964
    Σας είδα στο super market όχι έναν και δύο μετρημένους, αλλά πολύ περισσότερους, να έχετε πιάσει με ένα αυτοκίνητο 2 θέσεις... Στα αρχίδια σας οι άλλοι, NEOELLINAS UBER ALLES και μετά το χάος, πρώτα η πάρτη μας και μετά οι άλλοι!!! Φυσικά δεν έχει νόημα να σχολιάσω τους δεκάδες "ανάπηρους" που γεμίζουν τις θέσεις που προορίζονται για πραγματικά ανάπηρους... ΚΑΜΙΑ ΕΛΠΙΔΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!

  3. #603
    the Overlord Το avatar του/της karellen
    Super Moderator
    Εγγραφή
    27/07/2010
    Μηνύματα
    3.193
    Σε είδα βυτιοφόρο Scania να μου θέλεις κοντρίτσες στη νέα είσοδο Καλαμάτας κι εγώ με το ταπεινό Mercedeδάκι 913.Δε σε χάλασε που σε τσάγιασα όμως!

    Το ότι αυτός είχε 30 τόννους φορτίο κι εγώ άδειος, παρέλειψα να το αναφέρω μου φαίνεται.:a13:

  4. #604
    Σας είδα αυγουλακια μαζεμένα στην Ευαγγελίστρια για το μνημόσυνο του νικηταρα του τουρκοφαγου... Και αστυνομία μαζεμένη από χτες στην γειτονιά. Μπερδεψατε τους πολέμους, δεν ζούσε ο χιτλερ το '21.

  5. #605
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    16/03/2016
    Μηνύματα
    8
    Σε είδα έτοιμο για ασφαλές ταξίδι...
    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	travel.jpg 
Προβολές:	730 
Μέγεθος:	100,9 KB 
ID:	368688

  6. #606
    Σε είδα φίλε με το μπούσα στην αρχή της Κηφισίας να βαρας με το χέρι την πόρτα κουτιού που κινούνταν κανονικά στην λωρίδα του απλά και μόνο γιατί δεν το έχεις με την διήθηση...

  7. #607
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της teo_g7
    Εγγραφή
    21/04/2011
    Μηνύματα
    1.017
    Σε ειδα "κιουρια" με το Golf να μπαίνεις αναποδα στην Κουμπαρη (βλ. φώτο ) στις 05:30 το πρωί και να πηγαινεις να φας ενα μηχανακι που κατεβαινε κανονικα.Ειδα επισης και το τροχαιο που ηταν αραγμενος στην Πλατεία να σε σταματαει και ελπιζω να σε εσκισε!

    Για οποιον δεν καταλαβε που ειναι το σημείο

    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	Screenshot_20160927-142132-240x427.jpg 
Προβολές:	617 
Μέγεθος:	17,1 KB 
ID:	368829
    Φέρτε μου χιλιόμετρα....
    Τα σκούτερ και τα παπια δεν ειναι μηχανές και δεν είναι τρου αντβεντσουρ Taisteal™

  8. #608
    Το μπαμπούρι Το avatar του/της Bradipous
    Εγγραφή
    25/08/2012
    Μηνύματα
    1.171
    Πριν λίγη ωρα κοντά στα γραφεία ΟΑΣΘ και εκανες και διήθηση. Αληθεια πρώτη φορα βλεπω καρότσα χωματουργικου σε παπί.Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	IMG_8228.jpg 
Προβολές:	563 
Μέγεθος:	101,2 KB 
ID:	368851

  9. #609
    Σε είδα στην παραλιακή στο ύψος του Ειρήνης και Φιλίας να έχεις μείνει με τη Ferrari, και να έχεις βγει έξω με το γκομενάκι να διώχνεις τα αυτοκίνητα από την δεξιά λωρίδα (τι έγινε, δεν έχει χώρο για τρίγωνο το χρέπι σου?)
    Ξινή σου βγήκε μάλλον η βόλτα!! Αλλά θα έπρεπε να ξέρει ότι δεν έχουν βγει καλά αυτά …γι αυτό και δεν κυκλοφορούν πολλά…
    To talk without thinking is to shoot without aiming...
    __________________

  10. #610
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Ζεύκας
    Εγγραφή
    15/10/2005
    Μηνύματα
    7.135
    Σε είδα με τη χαίτη σου, το κρεμ δερμάτινο μπουφαν, τις άσπρες βαμβακερές κάλτσες και τα μαύρα μοκασίνια πάνω σε ένα fz600.

    πόση εϊτίλα θα αντέξουν πια τα μπιρμπιλωτά καστανοπρασινά μου μάτια;

  11. #611
    officially illegal rider Το avatar του/της WiSe
    Εγγραφή
    17/04/2015
    Μηνύματα
    768
    Σε ειδα ποδηλατη να κατεβαινεις τον δρομο εξω απο το γραφειο μου αναποδα και να φωναζεις που τολμισα να περασω το δρομο πεζος και δε σε ειδα! εχε χαρη που ειναι ισογειο το γραφειο μου και μεσα ειχα κοσμο.

    Και ειδα και δευτερο σημερα να κανε το ιδιο πραγμα. Ελεος!
    TO AVOID PAIN, THEY AVOID PLEASURE
    TO AVOID DEATH, THEY AVOID LIFE
    54°10'02.9"N 4°28'40.5"W

  12. #612
    Είναι μία από αυτές τις μέρες, που ακόμα και τώρα είμαι στο τηλέφωνο με διάφορους, έπρεπε να πεταχτώ και στα εξωτικά Σεπόλια εμβόλιμη δουλίτσα με υποσχετική πληρωμής, φυσικά. Έμεινε και το τηλέφωνο από μπαταρία πριν βγάλω όλες τις φωτογραφίες που ήθελα, γενικά μιά ομορφιά σήμερα. Γιατί τώρα και που κολλάνε αυτά σε ΑΥΤΟ το νήμα; Γιατί...

    Σε είδα να με πλησιάζεις στο φανάρι και αμέσως σκέφτηκα "όχι ρε, θα έρθει να με πιάσει στο λακριντί ο ζητιάνος". Που ήσουν συνομήλικος περίπου. Και σχετικά καθαρός. Και εμφανώς ναρκομανής. Και είχα και το παράθυρο ανοιχτό. Και με διάθεση κακή. Και είναι και ψηλό το τζίμνι και είσαι στα μούτρα μου και τι να πω, να προσποιηθώ ότι δεν σε βλέπω; Και αρχίζεις την ιστορία "έκανα μπαλονάκι και δεν μπήκε καλά και μπλα μπλα" και σκεφτόμουν ΦΥΓΕ ρε τύπε. Και μετά σκέφτηκα "καλά αγόρι μου, μαλάκας είσαι"; ΟΤΙ σκατά και να είναι αυτός, είναι στο δρόμο και ζητιανεύει. Και μέχρι να φτάσεις εκεί, είσαι σε ΑΠΕΙΡΩΣ καλύτερη φάση, ότι σκατά και να περνάς που είχες και άσχημη μέρα γίδι. Άι πιάσε ένα κέρμα. Και σκύβω και ανοίγω το τσαντάκι. Και είχε μέσα δίευρο. Και η πρώτη σκέψη πάλι "ΣΙΓΑ μην δώσω και δίευρο στον..." και η δεύτερη σκέψη "ΕΙΣΑΙ ΠΟΛΥ ΜΑΛΑΚΑΣ ΑΓΟΡΙ ΜΟΥ ΠΟΥ ΤΟ ΣΚΕΦΤΕΣΑΙ ΚΙΟΛΑΣ" και το δίνω. Και το κοιτάζει. Και μάλλον δεν το πιστεύει. Μου βάζει στο ταμπλώ του αυτοκινήτου δύο πακέτα χαρτομάντηλα. Μετά ένα τρίτο. "ξέρεις κανονικά θα σου έδινα τέσσερα αλλά δεν έχω". Δεν πειράζει ρε φίλε, τι λες τώρα. Ανοίγει το τσαντάκι του, κοιτάει μέσα. "Με κέρασες σουβλάκι σήμερα". Και λέει μιά ιστορία για το ιατρικό πρόβλημα ακόμα. Ναι το φανάρι αργεί πολύ. Δεν με νοιάζει. Άκου εκεί τον κέρασα σουβλάκι. Και το σκεφτόμουν κιόλας, να τον κεράσω σουβλάκι. Που ΟΚ, μας τα έχουν κάνει όλα χάλια αλλά ακόμα δεν είμαστε σε τέτοια κατάσταση. Αυτή η κρίση είναι μεγάλη πουτάνα και μας έχει χαλάσει τα μυαλά, τόσο απλά. Σε κανέναν δεν αξίζει να ζει έτσι, ακόμα και στα πρεζάκια. Τον κέρασα σουβλάκι. Και το σκεφτόμουν κιόλας να μην το κάνω. Λες και θα μου έλειπε το δίευρο. Δηλαδή πιά... Γαμώτο μου, χαλάστηκα με εμένα.

  13. #613
    Banned
    Εγγραφή
    06/03/2012
    Μηνύματα
    2.773
    Σας ειδα γριες MILFαρες στο πασαλιμανι εχθες το βραδυ και το καταχαρηκα.

    Νικελα, χρωμια, εξατμισεις, δερματινα....
    Μπραβο σε οσους σας χαιρονται...

    Σε ειδα και εσενα πιτσιρικα το πρωι στο κεντρο με το TDR 50.....
    το μοτερακι επανω racing Daytona μαλλον να υποθεσω...
    σουζα-κολια-εντο ησουν σε καθε φαναρι...
    Σε χαρηκα!!

  14. #614
    σε ειδα να περνεις φορα και να προσπαθεις να ανεβεις στο r1200gs,μετα σε ειδα να χοροπηδας με το ενα ποδι προσπαθωντας να ισοροπησεις γιατι το παπουτσι σου χτυπησε στο μπαουλο που ειχες βαλει για βαλιτσα πισω..
    μετα σε ειδα ξαπλα με την μηχανη για σεντονι απο πανω σου.ηρθα να σε βοηθησω να σηκωθειτε εσυ και το τερας προσπαθωντας να κρυψω τον γελωτα.ανεβηκες βολιδα αυτη την φορα και εξαφανιστηκες!
    που πας ρε καραμητρο 1.60 με την αρκουδα..
    Lost on purpose..again

  15. #615
    d.m.w.t.l. Το avatar του/της congate7
    Εγγραφή
    02/06/2012
    Μηνύματα
    877
    Σας είδα καμιά δεκαριά μηχανές gs multi και λοιπά touring, όλοι με κράνη, άλλοι μονοί άλλοι διπλοί.
    Από Σλοβενία κάπου πηγαίνατε αλλά δε μπόρεσα να καταλάβω. Need help? No! Χαιρετηθήκαμε και συνεχίσαμε τους δρόμους μας
    O παππούλης


    Θα πάω σε ένα νησί, να ψαρεύω πρόκες.

Παρόμοια θέματα

  1. Σε είδα...... vol ΙΙΙ
    από MikeG στο forum Ιστορίες του δρόμου
    Απαντήσεις: 1183
    Τελευταίο μήνυμα: 18/04/2010, 19:17
  2. Σε είδα...... vol ΙΙ
    από MikeG στο forum Ιστορίες του δρόμου
    Απαντήσεις: 255
    Τελευταίο μήνυμα: 12/11/2009, 14:26

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF