Σελίδα 32 από 135 ΠρώτοΠρώτο ... 2227282930313233343536374282132 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 466 έως 480 από 2020

Θέμα: ΣΕ ΕΙΔΑ vol. X

  1. #466
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    26/03/2016
    Μηνύματα
    273
    Σε είδα να πηγαίνεις να εμβολίσεις έτσι στο ξαφνικό .. ακουλουθούσα το αυτοκίνητο μπροστά μου και ξαφνικά έρχεσαι και περνάς ξυστά μου για να κολλήσεις στο αυτοκίνητο μπροστά , σου σήκωσα το χέρι και σου φώναξα τι κάνεις και ανταπέδωσες με κωλοδάχτυλο .. κρίμα που δεν ήμουν εκεί να δω την φάτσα σου όταν μάζευες ότι απέμεινε από τον καθρεφτή σου .

  2. #467
    ευθειακιας Το avatar του/της noodles
    Εγγραφή
    22/07/2015
    Μηνύματα
    1.061
    σε ειδα να περνας απο κεντρικο δρομο πολης με 100+χλμ με το turbo supermini σου σαββατο βραδυ γεματο απο κοσμο.
    σε ειδα να κανεις σουζα ακρανωτος μπροστα απο πιατσα καφετεριων.


    αν εγω κυκλοφορω με μια απασφαλισμενοι χειροβομβιδα πανω μου, θα με πανε μεσα για τρομοκρατια, αλλα τυποι σαν τους αποπανω κυκλοφορουνε ελευθεροι χωρις προβλημα...
    it was nothing, just the normal thing to do at the time

  3. #468
    Α ραααααααα Το avatar του/της Hayate
    Super Moderator
    Εγγραφή
    21/01/2010
    Μηνύματα
    1.372
    Σε είδα Milano Adriaticο από την autostrada και μάλλον θα μείνω ως τις 9/09 να δω και τον αγώνα.....σε είδα τοσκανη....θέλω να μείνω για πάντα εδώ.......


    Εδιτ: Misano Adriatico(καταραμένος κορρέκτορας του κινητού...θένξ σπύρο)
    Τελευταία τροποποίηση από Hayate; 04/09/2016 στις 20:26.

  4. #469
    Ελ προφεσόρ Το avatar του/της Nik0s_Dk
    Εγγραφή
    12/11/2014
    Μηνύματα
    684
    Σας ειδα πιο τρελαμένους από ποτέ στο δρόμο.. Γυρίσατε απο τις αδειούμπες σας και ξεσπάτε στο τιμόνι.. Και ακόμα δεν βγήκε ο Αυγουστος.. :a017::a017::a015::a015:
    Run, live to fly, fly to live, do or die
    Run, live to fly, fly to live, Aces high

  5. #470
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Ζεύκας
    Εγγραφή
    15/10/2005
    Μηνύματα
    7.135
    Σε είδα σκουτεράκια να κράζεις γυναίκα οδηγό που παραβίασε προτεραιότητα στο κόμβο

    και μετά από 500 μέτρα έσφαξες καραμπινάτο κόκκινο.

  6. #471
    Μέλος Το avatar του/της oneos
    Εγγραφή
    15/06/2016
    Μηνύματα
    46
    Σε ειδα αδερφο hornetακι στο φαναρι της λενορμαν για κηφισο χτες το βραδυ και τα ειπαμε λιγο..

    Σας βλεπω καθε μερα ακρανωτους παπιο-σκουτεραδες με το κινητο στο ενα χερι να σας πηγαινει βολτα το μηχανακι σε δικης του εμπνευσης ζιγκ ζαγκ, σα μικρο παιδι που μαθαινει ποδηλατο... Ελπιζω μονο τα κινητα σας να εχουν καλες καμερες για να βγει πετυχημενη η κολονοσκοπηση....
    Εγώ δεν είμαι μοτοσυκλετιστής , είμαι ένας rider της στιγμής , με μπουφανάκι dainese και με κρανάκι..

  7. #472
    Σιδεροφαγος... Το avatar του/της DoctoR_k6
    Εγγραφή
    18/09/2006
    Μηνύματα
    3.706
    Σε ειδα κ σε βλεπω καθημερινα να παλευεις στον κομβο της Κατεχακη με Μεσογειων να ελεγξεις την κινηση...απο τους λιγους τροχονομους με @@δια.
    Γουσταρω που πολλοι -ενω υπαρχει παρουσια τροχαιας- κανουν την μαλακια τους επειδη πιστευουν πως δεν θα πολυασχοληθει κανεις μαζι τους(συμβαινει αρκετα με αλλους τροχαιους)συνεχιζουν...αλλα εσυ τους ριχνεις κ ενα ξεχεσμα αλλα φωναζεις κ συναδελφους να τους ραψουν κανονικα!!

    Σε ειδα(κ σε βλεπω συχνα) με το S1000R κ προσπαθω να καταλαβω το λογο που πας ετσι(αργα).
    Εχεις ενα Arai Isle Of Man edition κ αν δεν κανω λαθος πριν το BMW ειχες ενα CBR1000RR που παλι οταν σε εβλεπα πηγαινες λες κ ειχε λαδια κατω...
    Ευχομαι να μην ταλαιπωρειται κ το S1000(οπως το HONDA) με το να κανει το παπι με ανωτατη ταχυτητα τα 60χλμ...
    Ride(s) the wind of change...

  8. #473
    Σε είδα Μικέ, το περιποιήθηκες μιά χαρά το κουτί, να 'σαι καλά αγόρι



    Σε είδα Πάνο_ζιπ και επειδή είχα να σε δώ ούτε θυμάμαι από πότε σάστισα λίγο. Γείτονας πλέον ε; Με το καλό!




    προσθήκη:

    Σε είδα. Με το καπονόρντ. Να κάνεις ότι ανοίγεις. ΟΚ, πες είσαι λίγο χαζός και έχεις πιεί το coolaid και καλά μοτέρ rsv mille κιέτς κιαλλιώς. Lipton ice tea.
    Τελευταία τροποποίηση από amyroukai; 31/08/2016 στις 19:35.

  9. #474
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της g_m900
    Εγγραφή
    15/12/2010
    Μηνύματα
    988
    Σε ειδα να εχεις τα παιδια 3καβαλο με εσενα οδηγο και αυτα απο πισω στο TRANSALP 650 στον Δεληολανη στον παραδρομο της Κηφησιας.
    ΛΑΜΠΑΔΙΑΣΑ!!!
    Μπηκα μπροστα σου και δεν σε αφησα να φυγεις.
    Δηλωσα ιδιοτητα και πηγες οταν πηγες να τσαμπουκαλευτεις....χεστηκες ΠαΤερας.
    Σου ειπα οτι ετσι και φυγεις πας αυτοφωρο στο ορκιζομαι.
    Περναγε ΔΙ.ΑΣ...καλα ξεμπερδεματα.
    Ευχαριστω Κοι Συναδελφοι.

    Ελεος με τα γαιδουρια που κυκλοφορουν!

  10. #475
    To infinity...and beyond! Το avatar του/της argy_kap
    Εγγραφή
    11/08/2005
    Μηνύματα
    864
    Σε είδα με το ΚΤΜ πρωι πρωι, φορούσες τα τεράστια ακουστικά τύπου beats και απο πίσω το παιδάκι σου φορούσε το καπέλο του ανάποδα....ΜΠΡΑΒΟ μαλάκα.... πρώτη μούρη είσαι.... στατικά να έπεφτε το παιδί απο το τέρας θα είσασταν για κλάματα....αι στα διάλα!

  11. #476
    Έτσι τα φτιάχνουν τώρα Το avatar του/της 7Tolis
    Εγγραφή
    26/06/2014
    Μηνύματα
    3.863
    Ρε κάφρε. Βραδιατικα κόφτη το χαγιαμπουσα και άρχισαν οι συναγερμοι να βαράνε.Αφου βαρεσαν οι συναγερμοι, άρχισαν και οι σκύλοι να γαυγίζουν. Πόσο παπαρας είσαι πόσο.

  12. #477
    officially illegal rider Το avatar του/της WiSe
    Εγγραφή
    17/04/2015
    Μηνύματα
    768
    Σε ειδα στη Κασο Fz1 μπλε ηλεκτικ και εισουν θεαρα, γυαλισμενη και φρεσκοπλυμενη του κουτιου! Τετοια μηχανακια δεν ειναι για Κασο ομως ρε φιλε..... εδω κανα ΧΤ και πολυ ειναι...
    TO AVOID PAIN, THEY AVOID PLEASURE
    TO AVOID DEATH, THEY AVOID LIFE
    54°10'02.9"N 4°28'40.5"W

  13. #478
    Χορχόδειλας Το avatar του/της BLiTzER
    Εγγραφή
    21/01/2008
    Μηνύματα
    9.107
    Σε είδα, με το Corsa, στη Shell της Συγγρού, να ξεκινάς παρέα με την αντλία και να σε προλαβαίνει ο βενζινάς λίγο πριν βγεις από το βενζινάδικο και ξηλώσεις τα πάντα. Νόμιζα ότι τέτοια βλέπεις μόνο σε ταινίες, αλλά όχι...
    Life begins at 45°.

  14. #479
    Eυλογημένο μέλος Το avatar του/της Billymuse
    Εγγραφή
    24/11/2011
    Μηνύματα
    3.949
    Σας είδα ζευγάρι Κινέζων-Ιαπωνων δεν είμαι σίγουρος.. :P
    Να είσατε στο Φανάρι της Λιοσίων με Ηπείρου και να έχει γονατίσει η Κοπέλα και να τραβάει φώτο το φανάρι με DSLR camera .....
    RACING Because football,basketball & golf require ONE BALL
    Viva Italia 2015 Σικελία 2016

  15. #480
    Νέο μέλος Το avatar του/της nikoloulop
    Εγγραφή
    30/08/2016
    Μηνύματα
    22
    Σε είδα με το πορτοκαλί βεστρομ και κράνος HJC δικαβαλος στις 7 στην πατρων κλαους.
    Akis_trevor εσυ ησουν?

Παρόμοια θέματα

  1. Σε είδα...... vol ΙΙΙ
    από MikeG στο forum Ιστορίες του δρόμου
    Απαντήσεις: 1183
    Τελευταίο μήνυμα: 18/04/2010, 19:17
  2. Σε είδα...... vol ΙΙ
    από MikeG στο forum Ιστορίες του δρόμου
    Απαντήσεις: 255
    Τελευταίο μήνυμα: 12/11/2009, 14:26

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF