Σελίδα 4 από 5 ΠρώτοΠρώτο 12345 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 46 έως 60 από 63

Θέμα: Σοβαρός πάροχος τηλεφώνου ιντερνέτ ?

  1. #46
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της skylaros
    Εγγραφή
    16/04/2011
    Μηνύματα
    726
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από dimitrisinside Προβολή μηνύματος
    7,58 mbps και είναι και στις πολύ καλές του μέρες!

  2. #47
    Banned
    Εγγραφή
    10/02/2013
    Μηνύματα
    9.317
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Giorgio_Rp Προβολή μηνύματος
    τελικά το fb όντως λύνει προβλήματα...
    Άλλοι γίνανε υπουργοί και σύμβουλοι με δαυτο

  3. #48
    ΟΡΓΙΣΜΕΝΟ ΜΕΛΟΣ Το avatar του/της AUFGEBRACHT
    Εγγραφή
    16/12/2007
    Μηνύματα
    3.964
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από harris_x Προβολή μηνύματος
    εγώ πάντως στο σπίτι είχα φορθνετ και δεν είχα κανένα πρόβλημα.
    Περίεργο, το ότι μιλάμε για Forthnet είναι πρόβλημα από μόνο του...

  4. #49
    Όλοι το ίδιο είναι.
    Είναι τι ζευγάρι χαλκού θα σου δώσουν (και το δινει ο οτε).
    ααα και δουλεύω για παροχο.
    Αυτά.

    Απλά γνώμη μου είναι να επιλέξεις κάποιον με καλή εξυπηρέτηση.

  5. #50
    Klabautermann Το avatar του/της tzimidis
    Εγγραφή
    07/04/2013
    Μηνύματα
    611
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από borbos Προβολή μηνύματος
    Απλά γνώμη μου είναι να επιλέξεις κάποιον με καλή εξυπηρέτηση.
    ennoeis safos me ti ligotero xeiroteri eksypiretisi.........

  6. #51
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Tedvj23
    Εγγραφή
    05/02/2010
    Μηνύματα
    1.503
    Χτυπάει σήμερα το τηλ από vodafone εντελώς τυχαία τελείωσε το συμβόλαιο σε σταθερό και 2 κινητά στην wind και μου λέει σταθερό με απεριόριστο ίντερνετ και σταθερά + 300 λεπτά σε κινητά 18.70 και για τα 2 κινητά 1500 λεπτά προς όλους κ 1500 μηνύματα και 2 g Internet 28 ευρώ το Καθένα για πείτε γνώμες της είπα παρεμε από βδομάδα ν το σκεφτώ και να απολαύσω την ελευθερία μου για λίγοχαχαχαχα..

    Υ.γ.24μηνο συμβόλαιο σε ολα..

  7. #52
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της lleonidas
    Εγγραφή
    31/03/2010
    Μηνύματα
    2.246
    Το σταθερό και το inernet ακούγονται οκ.Ζήτα καλύτερο πάγιο στα 2 κινητά ή κάποια καλή επιδότηση,αν σ'ενδιαφέρουν οι συσκευές.

  8. #53
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Tedvj23
    Εγγραφή
    05/02/2010
    Μηνύματα
    1.503
    Θα το προσπαθήσω αυτό που φοβάμαι είναι ότι στην 2ετια θα γίνονται πάλι αυξήσεις κατά διαστήματα και χωρίς να μπορεί να σου δώσει κανένας απάντηση και προφανώς λύση και θα αναγκάζομαι να τα πληρωνω..θα μου πεις και τι να κάνεις να μείνεις χωρίς έλα μου ντε..

    Υ.γ.καπου πήρε το μάτι μου ότι wind + vodafone θα ναι μαζί?

  9. #54
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της THEOD
    Εγγραφή
    12/04/2003
    Μηνύματα
    2.220
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από borbos Προβολή μηνύματος
    Όλοι το ίδιο είναι.
    Είναι τι ζευγάρι χαλκού θα σου δώσουν (και το δινει ο οτε).
    έτσι είναι... Και όλοι κρατάνε "επαρκώς δυσαρεστημένους" (βλέπε "πιάνουν ελαφρώς τον κώλο") στους παλιούς πελάτες ώστε να έχουν την δυνατότητα να κάνουν ελκυστικές προσφορές για προσέλκυση καινούργιων....
    Πρωταθλήτρια σε αυτό το ελεεινό παιχνίδι η Wind η οποία θεωρεί εντελώς κορόιδα τους παλιούς πελάτες της (όσο πιο παλιός τόσο μεγαλύτερο κορόιδο μάλιστα...), ποντάροντας ότι δεν θα σπάσουν το συμβόλαιο για να πάνε αλλού...
    Έτσι την πατήσανε και με μένα (8 συνεχή χρόνια πελάτης και στα σταθερά και στα κινητά) που συνέχιζαν να θέλουν να με κλέβουν ακόμα και όταν τους είχα προειδοποιήσει ότι τους έχω πάρει χαμπάρι και ήμουν αποφασισμένος να αλλάξω πάροχο...Είναι τόσο γελοίοι μάλιστα που μόλις έφυγα με παρακαλάγανε να γυρίσω προσφέροντάς μου εκ των υστέρων πολύ φθηνότερα από ότι εγώ τους ζήταγα να μου δώσουν μόλις 10 ημέρες πριν ώστε να μην φύγω... Τους ξέχεσα και έριξα μαύρη πέτρα πίσω μου...
    Τελευταία τροποποίηση από THEOD; 29/07/2016 στις 19:54.

  10. #55
    ο γ@μω τα κυβικα σας... Το avatar του/της mikes
    Εγγραφή
    18/11/2009
    Μηνύματα
    3.332
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από karavidas Προβολή μηνύματος
    Χτυπάει σήμερα το τηλ από vodafone εντελώς τυχαία τελείωσε το συμβόλαιο σε σταθερό και 2 κινητά στην wind και μου λέει σταθερό με απεριόριστο ίντερνετ και σταθερά + 300 λεπτά σε κινητά 18.70 και για τα 2 κινητά 1500 λεπτά προς όλους κ 1500 μηνύματα και 2 g Internet 28 ευρώ το Καθένα για πείτε γνώμες της είπα παρεμε από βδομάδα ν το σκεφτώ και να απολαύσω την ελευθερία μου για λίγοχαχαχαχα..

    Υ.γ.24μηνο συμβόλαιο σε ολα..
    εγω εδώ και 2μισυ μηνες περιπου εφυγα από wind και πηγα vodafone (κινητο και σταθερο)...

    εχουμε και λεμε:

    wind ειχα αδυναμο σημα στο σπιτι, με vodafone εχω καλυτερο αλλα όχι καμπανα.. βεβαια σε αυτό φταινε και οι γειτονοι που πριν καμια 5ετια ξεσηκωθηκαν να φυγουν οι κεραιες από τη γειτονια.. (ηθελα να τους εβλεπα από μια μερια, τα πουστουρλικια που ριχνουν όταν προσπαθουν να μιλησουν στο κινητο και δεν εχει σημα)
    οπουδήποτε αλλου είμαι μια γραμμη πανω σε σχεση με wind

    εχω σχεδόν τη τριπλασια ταχυτητα ιντερνετ από τη wind και μαλιστα με το ιδιο ρουτερ.. (από 2-3,5 τωρα εχω 7-8,2)

    οσες φορες θελησα να καλεσω το τμημα εξυπηρετησης, στη wind με το που τελειωναν τα ηχογραφημένα επρεπε να περιμενω κατά μεσο ορο 7-8 λεπτα για να μιλησω με εκπροσωπο.. στη vodafone ΟΛΕΣ τις φορες λιγοτερο από 15 δευτερόλεπτα, και το προσωπικο εξυπηρετικοτατο.. μεχρι στιγμης όλα βαινουν καλως..

    οσον αφορα αυτό που λες για τις αυξησεις στις χρεωσεις, από τη στιγμη που υπογραφεις αρα συμφωνείτε και οι δυο στις συγκεκριμένες χρεωσεις, σε οποιαδήποτε μονομερη εκ του παροχου αλλαγη χρεωσεων που δε συμφωνεις πλην αυξησης φορων (οπου εκει δε φταιει ο παροχος) μπορεις να σπασεις το συμβολαιο και να φυγεις χωρις επιβαρυνση..

  11. #56
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Tedvj23
    Εγγραφή
    05/02/2010
    Μηνύματα
    1.503
    Ευχαριστώ μικε για της πληροφορίες για τα ποσά τι λες?ποσα δίνεις εσύ και και προγραμμα?

  12. #57
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από mikes Προβολή μηνύματος
    εγω εδώ και 2μισυ μηνες περιπου εφυγα από wind και πηγα vodafone (κινητο και σταθερο)...

    εχουμε και λεμε:

    wind ειχα αδυναμο σημα στο σπιτι, με vodafone εχω καλυτερο αλλα όχι καμπανα.. βεβαια σε αυτό φταινε και οι γειτονοι που πριν καμια 5ετια ξεσηκωθηκαν να φυγουν οι κεραιες από τη γειτονια.. (ηθελα να τους εβλεπα από μια μερια, τα πουστουρλικια που ριχνουν όταν προσπαθουν να μιλησουν στο κινητο και δεν εχει σημα)
    οπουδήποτε αλλου είμαι μια γραμμη πανω σε σχεση με wind
    Ας του πει επιτελους καποιος οτι ειναι καλυτερο πολλες μικρες παρα 1-2 τουμπανα. Δεν το καταλαβαινουν?
    τζισους....

  13. #58
    ο γ@μω τα κυβικα σας... Το avatar του/της mikes
    Εγγραφή
    18/11/2009
    Μηνύματα
    3.332
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από borbos Προβολή μηνύματος
    Ας του πει επιτελους καποιος οτι ειναι καλυτερο πολλες μικρες παρα 1-2 τουμπανα. Δεν το καταλαβαινουν?
    τζισους....
    ρε φιλε, αν ο ελληναρας εβαζε το μυαλο του λιγο να σκεφτει λογικα, δε θα ημασταν εδώ που ειμαστε...

  14. #59
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της toyar
    Εγγραφή
    27/02/2009
    Μηνύματα
    5.522
    ειναι λογικο να φοβαται κανεις κατι που εφαρμοζεται πρωτη φορα
    την επιδραση της ακτινοβολιας της κινητης τηλεφωνιας θα την ξερουμε σε καμμια 20ετια
    πριν 100 χρονια το τσιγαρο το προτειναν για φαρμακο και πριν 60 χρονια οι φανταροι παρακολουθουσαν πυρηνικες δοκιμες με γυαλια ηλιου

  15. #60
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Ζεύκας
    Εγγραφή
    15/10/2005
    Μηνύματα
    7.135
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από toyar Προβολή μηνύματος
    ειναι λογικο να φοβαται κανεις κατι που εφαρμοζεται πρωτη φορα
    την επιδραση της ακτινοβολιας της κινητης τηλεφωνιας θα την ξερουμε σε καμμια 20ετια
    πριν 100 χρονια το τσιγαρο το προτειναν για φαρμακο και πριν 60 χρονια οι φανταροι παρακολουθουσαν πυρηνικες δοκιμες με γυαλια ηλιου
    εμ, αυτό το πρώτη φορά το εξηγείς; γτ η κινητή τηλεφωνία κεραίες ακτινοβολία κτλ υπάρχουν 30 χρόνια τώρα και γίνονται έρευνες από την αρχή

Σελίδα 4 από 5 ΠρώτοΠρώτο 12345 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Πάροχος ίντερνετ
    από pentasteros στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 45
    Τελευταίο μήνυμα: 20/06/2010, 07:34
  2. Η φωτογραφία σας στο ίντερνετ
    από cityfly στο forum Ανέκδοτα & χιούμορ
    Απαντήσεις: 3
    Τελευταίο μήνυμα: 06/06/2005, 21:02
  3. Αγορα Touratech Απο Ιντερνετ ???
    από bmour στο forum Προστατευτικός εξοπλισμός
    Απαντήσεις: 7
    Τελευταίο μήνυμα: 08/04/2005, 16:52
  4. Με Πιστωτικη Απο Ιντερνετ???
    από noble στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 24
    Τελευταίο μήνυμα: 10/02/2005, 14:33
  5. Αγορεσ Απο Ιντερνετ???
    από noble στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 1
    Τελευταίο μήνυμα: 31/12/2004, 08:38

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF