Σελίδα 4 από 5 ΠρώτοΠρώτο 12345 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 46 έως 60 από 66

Θέμα: KLE500 από ακινησία, νέος οδηγός. Να το πάρω;

  1. #46
    The Tech guy Το avatar του/της George_Sp
    Εγγραφή
    04/06/2012
    Μηνύματα
    2.118
    Αν ήθελα να επιβάλλω τη γνώμη μου θα έγραφα αλλιώς. Εσένα σου φαίνεται οτι haris9 συνειδητοποιεί τι σημαίνει καβαλάω μηχανή με λάστιχα 15ετών?

    Επίσης το ύφος μου είναι αυστηρό και απόλυτο όταν βλέπω ανθρώπους να ρωτάνε για πράγματα και παρότι να τους γράφουμε 10άδες άλλοι το σωστό.
    Εκείνοι όμως θέλουν να κάνουν του κεφαλιού τους γιατί ¨"δε πειράζει" ή γιατί "δε βαριέσαι"

    Ο haris9 όμως με βάση όσα γράφει θα είναι ένας ακόμα που θα βγει στο δρόμο και θα αντιμετωπίζεται από όσους γράφουμε εδώ μέσα που σεβόμαστε το συνάνθρωπό μας, την ασφάλειά μας, θέλουμε οδηγική παιδεία και όλα τα υπόλοιπα, ως ένας ακόμα δημόσιος κίνδυνος με τον άλλονς στο Σε είδα, που πάει με τα λινά, που δεν έχει μείνει τακάκι και πάει με τα σίδερα στις δαγκάνες, και με εκείνον που τα στοπ του είναι καμμένα ή πάει χωρίς φώτα στην Εθνική στις 12 το βράδυ.

    Σταματήστε λοιπόν να δείχνετε ανοχή και ευγένεια όπου δεν πρέπει. Ή θα τα λέμε έξω από τα δόντια ή ας είμαστε και εμείς μέρος του προβλήματος που δε λύνεται.

  2. #47
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    18/07/2016
    Μηνύματα
    18
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από ΗΛΙΑΣΚΤΜ Προβολή μηνύματος
    εχεις μια μανια να θελεις να επιβαλλεις την γνωμη σου (ενιοτε ειναι σωστη) και σε ατομα που εχουν γνωση εμπειρια και ειναι στους δρομους δεκαετιες και καπου εκει το χανεις.
    Ενταξει ειπες και ειπαμε αρκετοι αυτα που θεωρουμε σωστα.Το ρε μεγαλε και το υφος γνωριζω τα παντα τι το θελεις;Ο καθενας ακουει κρινει και κανει αυτο που καταλαβαινει.
    με το μπαρδον και εντελως φιλικα παντα.
    συμφωνώ με τον ΗΛΙΑ.

  3. #48
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    26/11/2012
    Μηνύματα
    1.461
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από haris9 Προβολή μηνύματος
    συμφωνώ με τον ΗΛΙΑ.
    ναι και δικιο εχει ο Ηλιας.... αλλα μην δουμε ποστ σου μετα απο λιγο καιρο οι επεσες επειδή γλίστρησαν τα λάστιχα γιατι ακομα και ο Ηλιας θα σου πει στα ελεγε ο George sp...

  4. #49
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    18/07/2016
    Μηνύματα
    18
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από SONone Προβολή μηνύματος
    ναι και δικιο εχει ο Ηλιας.... αλλα μην δουμε ποστ σου μετα απο λιγο καιρο οι επεσες επειδή γλίστρησαν τα λάστιχα γιατι ακομα και ο Ηλιας θα σου πει στα ελεγε ο George sp...
    Μα δεν είπα ότι δεν έχει δίκαιο. Δίκαιο έχει. Απλά ο τρόπος του δεν είναι και πολύ ευχάριστος. Με αυτό συμφώνησα. Χτύπα ξύλο .
    Χώρια που είπα ότι τα λάστιχα θα τα αλλάξω.

  5. #50
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    18/07/2016
    Μηνύματα
    18
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από George_Sp Προβολή μηνύματος
    Αν ήθελα να επιβάλλω τη γνώμη μου θα έγραφα αλλιώς. Εσένα σου φαίνεται οτι haris9 συνειδητοποιεί τι σημαίνει καβαλάω μηχανή με λάστιχα 15ετών?

    Επίσης το ύφος μου είναι αυστηρό και απόλυτο όταν βλέπω ανθρώπους να ρωτάνε για πράγματα και παρότι να τους γράφουμε 10άδες άλλοι το σωστό.
    Εκείνοι όμως θέλουν να κάνουν του κεφαλιού τους γιατί ¨"δε πειράζει" ή γιατί "δε βαριέσαι"

    Ο haris9 όμως με βάση όσα γράφει θα είναι ένας ακόμα που θα βγει στο δρόμο και θα αντιμετωπίζεται από όσους γράφουμε εδώ μέσα που σεβόμαστε το συνάνθρωπό μας, την ασφάλειά μας, θέλουμε οδηγική παιδεία και όλα τα υπόλοιπα, ως ένας ακόμα δημόσιος κίνδυνος με τον άλλονς στο Σε είδα, που πάει με τα λινά, που δεν έχει μείνει τακάκι και πάει με τα σίδερα στις δαγκάνες, και με εκείνον που τα στοπ του είναι καμμένα ή πάει χωρίς φώτα στην Εθνική στις 12 το βράδυ.

    Σταματήστε λοιπόν να δείχνετε ανοχή και ευγένεια όπου δεν πρέπει. Ή θα τα λέμε έξω από τα δόντια ή ας είμαστε και εμείς μέρος του προβλήματος που δε λύνεται.
    Συνάνθρωπε George_Sp σε καμία περίπτωση δεν θέλω να είμαι δημόσιος κίνδυνος. Βρήκες άνθρωπο να κράξεις τώρα. Με παρεξήγησες. Ειλικρινά. Επειδή δεν ξέρω προφανώς όσα ξέρεις εσύ πήγα τη μηχανή σε δύο μάστορες και σήμερα και σε ένα βουλκανιζατέρ. Όλοι μου είπανε το ίδιο. ''Τα λάστιχα είναι πολύ καλά, αν θέλεις άλλαξε τα προληπτικά.''
    Για αυτό το λόγο έγραψα όσα έγραψα.

  6. #51
    The Tech guy Το avatar του/της George_Sp
    Εγγραφή
    04/06/2012
    Μηνύματα
    2.118
    Άμα σου λένε 2 μάστορες και 1 λαστιχάς οτι 15ετών λάστιχα είναι πολύ καλά έτσι θα είναι.


    https://www.youtube.com/watch?v=OYZR9QQO234



    29 κατασκευαστές πλυντηρίων συνιστούν skip
    αυτοί ξέρουν!

  7. #52
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της toyar
    Εγγραφή
    27/02/2009
    Μηνύματα
    5.522
    καλα ο μαστορας παιζει και να βαριεται να σκυψει να τα κοιταξει
    ο λασιχας δεν θελει να πουλησει;

  8. #53
    ...και καλη τυχη μάγκες Το avatar του/της bulmont
    Moderator
    Εγγραφή
    06/09/2010
    Μηνύματα
    4.164
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από haris9 Προβολή μηνύματος
    ......... πήγα τη μηχανή σε δύο μάστορες και σήμερα και σε ένα βουλκανιζατέρ. Όλοι μου είπανε το ίδιο. ''Τα λάστιχα είναι πολύ καλά, αν θέλεις άλλαξε τα προληπτικά..



    Mακρυά από τέτοιους μαστόρους.
    Ουτε τα βασικά ρε πστη μου.......

    Βέβαια στ' απαυτά τους... δεν θα φάνε αυτοί την τούμπα.........
    "ελλαδα ειναι η χωρα οπου ο λαζοπουλος κανει σατιρα και ο αρκας προπαγανδα....(!)"

  9. #54
    The Tech guy Το avatar του/της George_Sp
    Εγγραφή
    04/06/2012
    Μηνύματα
    2.118
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από bulmont Προβολή μηνύματος
    Mακρυά από τέτοιους μαστόρους.
    Ουτε τα βασικά ρε πστη μου.......

    Βέβαια στ' απαυτά τους... δεν θα φάνε αυτοί την τούμπα.........
    Αυτοί θα βγάλουν το μηνιάτικο επισκευάζοντας την τούμπα.

  10. #55
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Panos76
    Εγγραφή
    10/05/2011
    Μηνύματα
    3.286
    οφφ: Λάστιχα στα μηχανάκια πάντα άλλαζα στα 2 έτη (στο αμάξι κάθε 4) ασχέτως χιλιομέτρων. Φέτος που τα άλλαξα τα είχα 3 χρόνια με κάτω από 1000km αφού δε το κινώ. Σκέφτηκα να τα χαρίσω σε όποιον τα ήθελε από εδώ πέρα (τα ME22 βάζω) αλλά μετά φοβήθηκα μη γίνει καμιά στραβή και το έχω τύψεις και έτσι το άφησα.

    Με λάστιχα 15 ετών παίζει να το πήγαινα με τα χέρια στο βουλκανιζατέρ.

    Φίλε Χάρη κατανοώ ότι το ξεχειλώσαμε το θέμα και είμαι σίγουρος πως θα τα αλλάξεις, απλά αν έχεις στο πίσω μέρος του μυαλού σου το

    Όλοι μου είπανε το ίδιο. ''Τα λάστιχα είναι πολύ καλά, αν θέλεις άλλαξε τα προληπτικά.''
    σου προτείνω και εγώ να το ξεχάσεις και να τα αλλάξεις προχθές!

  11. #56
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    18/07/2016
    Μηνύματα
    18
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από George_Sp Προβολή μηνύματος
    Άμα σου λένε 2 μάστορες και 1 λαστιχάς οτι 15ετών λάστιχα είναι πολύ καλά έτσι θα είναι.


    https://www.youtube.com/watch?v=OYZR9QQO234



    29 κατασκευαστές πλυντηρίων συνιστούν skip
    αυτοί ξέρουν!
    έχεις χιούμορ πάντως.

  12. #57
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    18/07/2016
    Μηνύματα
    18
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Panos76 Προβολή μηνύματος
    οφφ: Λάστιχα στα μηχανάκια πάντα άλλαζα στα 2 έτη (στο αμάξι κάθε 4) ασχέτως χιλιομέτρων. Φέτος που τα άλλαξα τα είχα 3 χρόνια με κάτω από 1000km αφού δε το κινώ. Σκέφτηκα να τα χαρίσω σε όποιον τα ήθελε από εδώ πέρα (τα ME22 βάζω) αλλά μετά φοβήθηκα μη γίνει καμιά στραβή και το έχω τύψεις και έτσι το άφησα.

    Με λάστιχα 15 ετών παίζει να το πήγαινα με τα χέρια στο βουλκανιζατέρ.

    Φίλε Χάρη κατανοώ ότι το ξεχειλώσαμε το θέμα και είμαι σίγουρος πως θα τα αλλάξεις, απλά αν έχεις στο πίσω μέρος του μυαλού σου το

    σου προτείνω και εγώ να το ξεχάσεις και να τα αλλάξεις προχθές!
    Το ξεχειλώσαμε όντως. Τα λάστιχα θα αλλαχθούν μέσα στην εβδομάδα. Ευχαριστώ ξανά.

  13. #58
    Ο καφετζης Το avatar του/της teogtp
    Εγγραφή
    27/07/2011
    Μηνύματα
    5.376
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από haris9 Προβολή μηνύματος
    Το ξεχειλώσαμε όντως. Τα λάστιχα θα αλλαχθούν μέσα στην εβδομάδα. Ευχαριστώ ξανά.
    Αν δω ότι δεν τα έχεις αλλάξει θα σε βρω και θα σου σπάσω τα γόνατα.























    Τώρα το ξεχειλωσαμε. ........
    Gagourus agamitus Parthenopipitsus!

  14. #59
    μια σκιά μ' ακολουθάει Το avatar του/της cityfly
    Εγγραφή
    07/05/2003
    Μηνύματα
    3.701
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από haris9 Προβολή μηνύματος
    οκ μη βαράτε.θα τα αλλάξω για σιγουριά.ευχαριστώ και πάλι
    Θα τα αλλάξεις και θα λες γιατί δεν τα άλλαξα αμέσως με τη διαφορά που θα δεις.

  15. #60
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της toyar
    Εγγραφή
    27/02/2009
    Μηνύματα
    5.522
    καλα ο λαστιχας θα τα πουλησει την αλλη μερα για απατητα

Σελίδα 4 από 5 ΠρώτοΠρώτο 12345 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. XT 600 από ακινησία... Να το πάρω;
    από dimitrisag στο forum Yamaha XT series
    Απαντήσεις: 107
    Τελευταίο μήνυμα: 17/07/2014, 13:21
  2. Θελω V-strom.....αλλα απο που να το παρω
    από cyclist777 στο forum Suzuki V-Strom series
    Απαντήσεις: 17
    Τελευταίο μήνυμα: 23/07/2008, 21:17
  3. Να Το Παρω;
    από maintenance στο forum Yamaha Fazer
    Απαντήσεις: 6
    Τελευταίο μήνυμα: 16/03/2005, 09:59
  4. Να το πάρω;
    από adam_tsouk στο forum Αναζητήσεις, σκέψεις & προβληματισμοί
    Απαντήσεις: 9
    Τελευταίο μήνυμα: 16/10/2004, 03:50
  5. Να το πάρω; Aprilia ETV100 Caponord
    από zalaros στο forum Aprilia
    Απαντήσεις: 12
    Τελευταίο μήνυμα: 23/07/2004, 12:59

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF