Σελίδα 2 από 2 ΠρώτοΠρώτο 12
Προβολή αποτελεσμάτων 16 έως 19 από 19

Θέμα: Hornet 600 εξατμιση

  1. #16
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    23/08/2015
    Μηνύματα
    1.093
    αν η εξατμιση σου ειναι "χαβούζα"(πολύ ελευθερη), ΝΑΙ χαμηλά θα κόψει, και πολύ μάλιστα.

    όπως είπαν κι΄αλλοι, βρες μια μαμα μεταχείρω και βαλτη πάνω. Και μην ασχολείσαι με το θεμα εξάτμιση, πεταμένα λεφτά είναι (όπως διαπίστωσες ήδη)

  2. #17
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Vice Προβολή μηνύματος
    Η καλύτερη λύση είναι να βαλεις ξανά τον μαμά συστημα με καταλύτη και να κουμπώσεις πάνω την megafone. Και ηχο θα έχεις και θα δουλευει σωστά το μηχανάκι. Αν θυμαμαι καλά ειχα βρει απο τρακαρισμένο παλιά γύρω στο 70άρι-80άρι ευρώ
    πολυ σωστος το σκεφτηκα και εγω αυτο να πω να βαλει ξανα τον καταλυτη.
    σας εχω ολους εσας τους παγκοσμοιους καφετερειακιδες και της ευθειακιδες,αιντε μαθετε να μπαινετε σε καμια στροφη και τα λεμε μετα.

  3. #18
    Μέλος Το avatar του/της oneos
    Εγγραφή
    15/06/2016
    Μηνύματα
    46
    Παιδες σας ευχαριστω για τις απαντησεις.. Ευτυχως μαζι με το μηχανακι πηρα και ολη την μαμα εξατμιση οποτε με βλεπω απο βδομαδα να ξαναβαζω τον καταλυτη πανω και να βγαζω το σιγαστηρα της ακραποβιτΣ..Βεβαια για το θεμα της τρυπας στα μεσαια βλεπω κατι διαγραμματα απο δυναμομετρησεις μαμα και μη χορνετ και απ οτι φαινεται ετσι βγηκε αυτο το μοτερ.. Δεν ειμαι εγω περιεργος..
    Εγώ δεν είμαι μοτοσυκλετιστής , είμαι ένας rider της στιγμής , με μπουφανάκι dainese και με κρανάκι..

  4. #19
    Μέλος Το avatar του/της oneos
    Εγγραφή
    15/06/2016
    Μηνύματα
    46
    Μαναδες χειροκροτουσαν στα μπαλκονια ,παππουδες στις εξωπορτες βουρκωμενοι ..Μια ξαφνικη μεσημεριατικη λιακαδα μεσα στη μιζερια της συννεφιασμενης Αθηνας... Το σωματειο των δυτικων καγκουραιων περιλυπο με αποχαιρετησε με ενα τελευταιο ξερογκαζο.. Ο καταλυτης ξαναμπηκε πανω, ο θορυβος ειναι πλεον οπως πρεπει να ειναι ακομα και χωρις σιγαστηρα με την megaphone, τα χαμηλομεσαια γεμισαν με λιγο ροπη παραπανω και μπορω πλεον να ανοιγω ανεμελος χωρις να με νοιαζει αν ακουγομαι και στον επομενο Δημο..
    Εγώ δεν είμαι μοτοσυκλετιστής , είμαι ένας rider της στιγμής , με μπουφανάκι dainese και με κρανάκι..

Σελίδα 2 από 2 ΠρώτοΠρώτο 12

Παρόμοια θέματα

  1. Βελτίωση για Hornet 600
    από nikonian στο forum Honda CB series
    Απαντήσεις: 9
    Τελευταίο μήνυμα: 20/08/2016, 13:14
  2. Hornet 600 Kai Taksidia.
    από anixneyths στο forum Honda CB series
    Απαντήσεις: 16
    Τελευταίο μήνυμα: 23/07/2016, 00:49
  3. Πώληση HORNET 600 (01)
    από gispy στο forum Όλα τα μοντέλα χωρίς δική τους κατηγορία...
    Απαντήσεις: 2
    Τελευταίο μήνυμα: 14/04/2005, 15:57
  4. service manuals fazer 600 2004 και hornet 600 2003
    από lousou76 στο forum Τεχνικά θέματα: Tips & tricks
    Απαντήσεις: 3
    Τελευταίο μήνυμα: 28/03/2005, 10:15
  5. new HORNET 600
    από liospi στο forum Honda CB series
    Απαντήσεις: 17
    Τελευταίο μήνυμα: 07/01/2005, 12:46

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF