Σελίδα 2 από 2 ΠρώτοΠρώτο 12
Προβολή αποτελεσμάτων 16 έως 20 από 20

Θέμα: Μια και το ρίξαμε στη φιλοσοφία......

  1. #16
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της buckley
    Εγγραφή
    28/02/2012
    Μηνύματα
    5.136
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από granazi Προβολή μηνύματος
    Και ομως δεν κανω πλακα, με ενδιαφερον ομως θα διαβασω τι σε ξενισε στην συγκριση
    Θα μου επιτρέψεις να πιστεύω ότι όλη η 2η σειρά που έγραψες είναι εντελώς άκυρη.Η σημερινή νεολαία 15+ δεν αγαπά την μοτοσυκλέτα ούτε υπερέχει απλά "ωριμάζει" πιο νωρίς.Όσο για το ήθος άστο, ο Ελληναράς Ελληναρά κακομαθημένο θα αναθρέψει.Στα γράφει κάποιος που καβαλάει από το 78-79 αλλά που θέλει να πιστεύει ότι είναι όσο μπορεί αντικειμενικός και προς θεού δεν εξιδανικεύει την εποχή του...
    http://www.moto.gr/forums/showthread...=1#post2285652

  2. #17
    απλο μελος Το avatar του/της granazi
    Εγγραφή
    31/12/2009
    Μηνύματα
    1.257
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από buckley Προβολή μηνύματος
    Θα μου επιτρέψεις να πιστεύω ότι όλη η 2η σειρά που έγραψες είναι εντελώς άκυρη.Η σημερινή νεολαία 15+ δεν αγαπά την μοτοσυκλέτα ούτε υπερέχει απλά "ωριμάζει" πιο νωρίς.Όσο για το ήθος άστο, ο Ελληναράς Ελληναρά κακομαθημένο θα αναθρέψει.Στα γράφει κάποιος που καβαλάει από το 78-79 αλλά που θέλει να πιστεύει ότι είναι όσο μπορεί αντικειμενικός και προς θεού δεν εξιδανικεύει την εποχή του...
    http://www.moto.gr/forums/showthread...=1#post2285652
    Φυσικά και θα σου επιτρεψω να πιστευεις οτιδηποτε διαφορετικο, επιμενω ομως (και σαν πατερας 15χρονου αν θες) στο τεκμηριο της αθωοτητας και της εξελιξης στο καλυτερο μεσω των νεοτερων.
    επιτρεπεται να πεφτεις επιβαλεται να σηκωνεσαι


  3. #18
    θα μεινω σε αυτο που ειπε ο μπακλευ..ο ελληναρας ελληναρα θα αναθρεψει..ανεξαρτητως αιωνα και εποχης
    και ναι ο καθενας τα νιατα του το βλεπει ως την καλυτερη εποχη
    Lost on purpose..again

  4. #19
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από ionized Προβολή μηνύματος
    θα μεινω σε αυτο που ειπε ο μπακλευ..ο ελληναρας ελληναρα θα αναθρεψει..ανεξαρτητως αιωνα και εποχης
    και ναι ο καθενας τα νιατα του το βλεπει ως την καλυτερη εποχη
    Ναι μεν αλλα, δόξα τώ Θεώ, που αυτό το πράγμα του διαβόλου, το ιντερνέτι ντε, εχει και 100 αλλες γνώμες απο την "διδασκαλία" του μπαμπά, ώστε στο τέλος να μπολιάσει την μαλακία του ελληναρα, με μια σκέψη διαφορετική.
    εμείς επιβιώσαμε και σωματικά και πνευματικά (όσο...)
    Τα νέα παιδιά έχουν καλές πιθανότητες

  5. #20
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της virus
    Εγγραφή
    21/02/2009
    Μηνύματα
    2.396
    εγω παντως που πηγα σερβια τωρα προσφατα γνωρισα τον silend power. παρα πολυ καλο παιδι και ηρωας. ηρθε με μηχανακι μικρο αναμεσα στα θηρια. γιαυτο εχω αλλη αποψη για την σημερινη νεολαια. ειναι σιγουρα καλυτεροι απο εμας τους παλιους. ομως παντα θα υπαρχουν τα κακομαθημενα (και δεν ασχολουμαι καθολου με αυτους) και σιγουρα μας χτυπανε στο ματι. δηλαδη μενει στο μυαλο ενα κακομαθημενο.

    πιστευω οτι εχουν πιο ανοιχτο μυαλο και ειναι πιο δεκτικοι σε ερεθισματα (η νεολαια ντε) και ειμαι ευχαριστημενος. επισης αυτον τον καιρο εχω βοηθησει δυο παιδια να παρουν μηχανακι με σκοπο τα ταξιδια. μου εχουν αφησει παρα πολυ καλες εντυπωσεις και βλεπω οτι εχουν διαθεση να ασχοληθουν με το υεμα μηχανη. αυτη ειναι η εντυπωση που μου αφησαν.
    Γιαννης

Σελίδα 2 από 2 ΠρώτοΠρώτο 12

Παρόμοια θέματα

  1. Απαντήσεις: 26
    Τελευταίο μήνυμα: 12/06/2010, 05:37
  2. Ο Stoner στη ducati και το 2008..
    από lampros_fazer στο forum Αγωνιστικά νέα
    Απαντήσεις: 2
    Τελευταίο μήνυμα: 19/06/2007, 16:04
  3. Απαντήσεις: 41
    Τελευταίο μήνυμα: 03/01/2007, 14:52
  4. η πριγκίπισσα και το βατράχι
    από cityfly στο forum Ανέκδοτα & χιούμορ
    Απαντήσεις: 5
    Τελευταίο μήνυμα: 10/01/2004, 15:17

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF