Σελίδα 2 από 2 ΠρώτοΠρώτο 12
Προβολή αποτελεσμάτων 16 έως 29 από 29

Θέμα: Αγορα Μηχανακι

  1. #16
    Γενικώς Διευθυντής... Το avatar του/της o_gavros
    Εγγραφή
    29/11/2004
    Μηνύματα
    4.647
    Σε καλυβει ρε μη μασάς

  2. #17
    ...και καλη τυχη μάγκες Το avatar του/της bulmont
    Moderator
    Εγγραφή
    06/09/2010
    Μηνύματα
    4.174
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από amyroukai Προβολή μηνύματος
    ..... Αυτό το "για 10cc" δεν το γράφει κανείς νόμος..

    Αρα δεν απαγορεύεται............................................
    "ελλαδα ειναι η χωρα οπου ο λαζοπουλος κανει σατιρα και ο αρκας προπαγανδα....(!)"

  3. #18
    ευθειακιας Το avatar του/της noodles
    Εγγραφή
    22/07/2015
    Μηνύματα
    1.061
    134 κυβικα ειναι το crypton x αρα μιλαμε για 9κυβικα πανω απο το διπλωμα, ψιχουλα δηλαδη...

    yoshimura εξατμιση να βαλεις φιλε. καπως πρεπει να ζησουν και αυτοι που πουλανε εξατμισεις
    it was nothing, just the normal thing to do at the time

  4. #19
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    26/09/2015
    Μηνύματα
    18
    Τελικα ειναι νομιμο η οχι?

    Προτεινω racetech ειναι της μοδος και ειναι και ελληνικη..

  5. #20
    Χορχόδειλας Το avatar του/της BLiTzER
    Εγγραφή
    21/01/2008
    Μηνύματα
    9.106
    Είπαμε ότι δεν είναι, περίπου 28 φορές.
    Life begins at 45°.

  6. #21
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    23/08/2015
    Μηνύματα
    1.093
    κρατα το μοντενας. Μόλις βγαλεις Α2 παίρνεις ένα της προκοπής μηχανάκι. Να δώσεις το ένα παπί να πάρεις άλλο παπι δεν λεει και τιποτα σαν ιδέα, ψιλολαλακία μου φαίνεται εμένα...

  7. #22
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από duke200 Προβολή μηνύματος
    κρατα το μοντενας. Μόλις βγαλεις Α2 παίρνεις ένα της προκοπής μηχανάκι. Να δώσεις το ένα παπί να πάρεις άλλο παπι δεν λεει και τιποτα σαν ιδέα, ψιλολαλακία μου φαίνεται εμένα...
    Έλα ρε μαν. Δηλαδή το παπί με παπί είναι ή μαλακία, όχι το ότι θα δώσει το νόμιμο και θα κυκλοφορήσει ανασφάλιστος και παράνομος. #ναταλεμεαυτα.

  8. #23
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    23/08/2015
    Μηνύματα
    1.093
    προσπαθησα να τον πιάσω λίγο στο πρακτικό κομμάτι γιατι τουτα δω δεν υπολογίζουνε και πολύ το θεσμικό...

  9. #24
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    25/05/2016
    Μηνύματα
    20
    Δεν εχω αναγκη το μαλλι να μην χαλασει! Το θεμα ειναι να μην χαλασει το κεφαλι μου μια και καλη... καγκουρας καγκουρας αλλα ειμαι συνειδητοποιημενος σε σχεση με τα αλλα παιδια της ηλικιας μου αλλα και μεγαλυτερα...
    Κοσο κοντερ επανω, racetech εξατμιση, excel ζαντες ακτινωτες και μετα χερουλια, αλυσιδα, μεγαλυτερο ψαλιδι, λαστιχα low profile, μανετες, συμπλεκτη κτλ...

  10. #25
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Nostradamus
    Εγγραφή
    29/08/2007
    Μηνύματα
    1.542
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από subaru46 Προβολή μηνύματος
    Δεν εχω αναγκη το μαλλι να μην χαλασει! Το θεμα ειναι να μην χαλασει το κεφαλι μου μια και καλη... καγκουρας καγκουρας αλλα ειμαι συνειδητοποιημενος σε σχεση με τα αλλα παιδια της ηλικιας μου αλλα και μεγαλυτερα...
    Κοσο κοντερ επανω, racetech εξατμιση, excel ζαντες ακτινωτες και μετα χερουλια, αλυσιδα, μεγαλυτερο ψαλιδι, λαστιχα low profile, μανετες, συμπλεκτη κτλ...
    Και γ@μω θα γινει ο παπιος... Όσο για τους νόμους θα είσαι λίγο εκτός ορίων.. Διπλώματα ασφάλειες και λοιπά κ@λοχαρτα..

    Παίζει και να είσαι τυχερός.. Αλλά αν κάτσει στραβή και δεν είσαι, να ξέρεις θα στον ακουμπήσουν λίγο και λογικά δεν θα σου αρέσει...

    Καλά χιλιόμετρα και πάντα όρθιος

  11. #26
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    25/05/2016
    Μηνύματα
    20
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Nostradamus Προβολή μηνύματος
    Και γ@μω θα γινει ο παπιος... Όσο για τους νόμους θα είσαι λίγο εκτός ορίων.. Διπλώματα ασφάλειες και λοιπά κ@λοχαρτα..

    Παίζει και να είσαι τυχερός.. Αλλά αν κάτσει στραβή και δεν είσαι, να ξέρεις θα στον ακουμπήσουν λίγο και λογικά δεν θα σου αρέσει...

    Καλά χιλιόμετρα και πάντα όρθιος
    Να σαι καλα φιλε! Μακαρι να εχω την ιδια ορεξη οπως τωρα να το φτιαξω ετσι οπως στο περιγραφω

  12. #27
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από subaru46 Προβολή μηνύματος
    να μην χαλασει το κεφαλι μου μια και καλη.
    σουμπαρού46 γλυκιέ μου, για ποιό κεφάλι μιλάς; το αγύριστο που ΘΑ ΚΥΚΛΟΦΟΡΕΙ ΠΑΡΑΝΟΜΑ γιατί έτσι γουλάρει να ουμ αμαλάχει και άμα λάχει και καμμιά στραβή ή κανας τσέος θα τονε πιάσεις στο κλαψοδάκρυ "έλα λατρεία τροχαίε, έλα αγόραρε, κάνε μου λιγάκι φρου, αχ τι ωραία που την δουλεύεις την σφυρίχτρα, είμαι μικρούλης και πτωχούλης και δεν ήΚΣερα, έλα τώρα για δέκα κυβικά μωρέ να σου δώσω δέκα φιλάκια στο χέρι με το στυλό να σου περάσει η όρεξη για κλήση" μήπως και δεν σου τον σφυρίξει για τα πάντα και τα κοάλα; Ή θα πετάξεις την άλλη εξυπνάδα που έχουμε πολλάκις διαβάσει "εδώ στο χωριό κανείς δεν ασχολείται με τέτοια";

    Και καθόμαστε τώρα και συζητάμε τι ακριβώς; συμβουλέψτε τον κάγκουρα πως θα κάνει την χαζομάρα του; ή μήπως κάτι δεν έχω καταλάβει; δικαίωμά σου να είσαι ο κεφάλης ο αγύριστος και ο αχάλαστος, προσωπικά εύχομαι να σε πιάσουν και να σου σκίσουν το κορμί πριν κάνεις ζημιά σε άλλους και σε εσένα και αν σου φαίνεται κακό, ξιδάκι. Πολλά ανεχόμαστε γενικότερα, δεν υπάρχει κανείς λόγος να τα ανεχόμαστε όλα.

  13. #28
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    25/05/2016
    Μηνύματα
    20
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από amyroukai Προβολή μηνύματος
    σουμπαρού46 γλυκιέ μου, για ποιό κεφάλι μιλάς; το αγύριστο που ΘΑ ΚΥΚΛΟΦΟΡΕΙ ΠΑΡΑΝΟΜΑ γιατί έτσι γουλάρει να ουμ αμαλάχει και άμα λάχει και καμμιά στραβή ή κανας τσέος θα τονε πιάσεις στο κλαψοδάκρυ "έλα λατρεία τροχαίε, έλα αγόραρε, κάνε μου λιγάκι φρου, αχ τι ωραία που την δουλεύεις την σφυρίχτρα, είμαι μικρούλης και πτωχούλης και δεν ήΚΣερα, έλα τώρα για δέκα κυβικά μωρέ να σου δώσω δέκα φιλάκια στο χέρι με το στυλό να σου περάσει η όρεξη για κλήση" μήπως και δεν σου τον σφυρίξει για τα πάντα και τα κοάλα; Ή θα πετάξεις την άλλη εξυπνάδα που έχουμε πολλάκις διαβάσει "εδώ στο χωριό κανείς δεν ασχολείται με τέτοια";

    Και καθόμαστε τώρα και συζητάμε τι ακριβώς; συμβουλέψτε τον κάγκουρα πως θα κάνει την χαζομάρα του; ή μήπως κάτι δεν έχω καταλάβει; δικαίωμά σου να είσαι ο κεφάλης ο αγύριστος και ο αχάλαστος, προσωπικά εύχομαι να σε πιάσουν και να σου σκίσουν το κορμί πριν κάνεις ζημιά σε άλλους και σε εσένα και αν σου φαίνεται κακό, ξιδάκι. Πολλά ανεχόμαστε γενικότερα, δεν υπάρχει κανείς λόγος να τα ανεχόμαστε όλα.
    Ευχαριστω για την γνωμη σου! Θα την συμπεριλαβω

  14. #29
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από subaru46 Προβολή μηνύματος
    Ευχαριστω για την γνωμη σου! Θα την συμπεριλαβω
    ναι ξέρω. μαζί με το κλείδωμα, μέχρι νεωτέρας.

Σελίδα 2 από 2 ΠρώτοΠρώτο 12

Παρόμοια θέματα

  1. Αγορά για μηχανάκι...
    από Νάσος Αν στο forum Γενικά περί μοτοσικλέτας
    Απαντήσεις: 11
    Τελευταίο μήνυμα: 14/04/2013, 15:38
  2. πεταει το μηχανακι?
    από Spazz στο forum Οδήγηση: Tips & tricks
    Απαντήσεις: 8
    Τελευταίο μήνυμα: 22/03/2004, 11:50
  3. Αγορα V-strom 650
    από medieval στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 0
    Τελευταίο μήνυμα: 20/03/2004, 18:11
  4. Αγορά πάπιας
    από THEOD στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 2
    Τελευταίο μήνυμα: 11/11/2003, 16:46

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF