Σελίδα 3 από 3 ΠρώτοΠρώτο 123
Προβολή αποτελεσμάτων 31 έως 34 από 34

Θέμα: Αναθέρμανση σχέσης

  1. #31
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    09/11/2012
    Μηνύματα
    3.818
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Stefanos73 Προβολή μηνύματος
    Αυτός είναι και ο λόγος που το συζητώ. Δεν τα έχω ξεκάθαρα στο μυαλό μου και θέλω ν'ακούσω και κάποια άλλη γνώμη. Η αλήθεια είναι ότι το Bandit με πάει στη δουλειά κάθε μέρα (120χλμ), πάει super market, πάει παραλία, κάνει εκδρομές. Όλα τα κάνει και αν κρίνω σπο τις απόψεις εδώ , ο εχθρός του καλού είναι το καλύτερο.
    Ακομη δεν καταλαβαινω που ΔΕΝ σε καλυπτει.Γινε συγκεκριμενος,αλλιως ο καθενας μας θα λεει τα δικα του και ακρη δεν θα βγαινει.

  2. #32
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Stefanos73
    Εγγραφή
    29/11/2015
    Μηνύματα
    214
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από todoros78 Προβολή μηνύματος
    ώπα...τι είπαμε ότι έχεις??? να κοιτάξουμε την ανταλλαγή βρε αδερφέ, να ξεβαρεθούμε και οι 2 με τη καμία
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Pan (dvs) Προβολή μηνύματος
    Ακομη δεν καταλαβαινω που ΔΕΝ σε καλυπτει.Γινε συγκεκριμενος,αλλιως ο καθενας μας θα λεει τα δικα του και ακρη δεν θα βγαινει.
    Θα έλεγα ότι είναι κάπως βαρύ στους επιτόπου ελιγμούς εντός πόλης και κάποιες φορές, όχι πολλές είναι η αλήθεια, μου έλειψε η λίγο επιπλέον απόσταση από το έδαφος.
    Κατά τ'άλλα δεν έχω κάποιο παράπονο.

  3. #33
    Παρε κανε μια λιστα ΜΟΝΟΣ ΣΟΥ με τα θελω σου απο την μηχανή γενικώς. Δες που σε καλύπτει περισσότερο η τωρινή και πού η υποψήφια καινουρια.

    Μην το "πιέζεις" το θέμα για να δικαιολογήσεις την καινουρια. Καθισε μονος σου και συγκρινε τες.

    Αν η τώρινη μηχανη σου ειναι η πρώτη σου τότε δικαιολογείται να κοιτάς άλλη. Αν πάλι μεγάλωσες και άλλαξαν τα ζητουμενα σου απο την μηχανή πάλι δικαιολογείται. Αν δεν άλλαξε τπτ απο όλα αυτά τότε πιθανοτατα απλά σε ξύνεται η τσέπη. Γενικά το λεω αυτό, οχι μονο για την περιπτωση σου
    The R is for Respect.

  4. #34
    Αν δεν σε επηρεάζει οικονομικά στην καθημερινότητα σου τότε go for it, YOLO.
    NdGT: "A great challenge of life: Knowing enough to think you're doing it right, but not enough to know you're doing it wrong"Το'χω πάθει και στις Σέρρες
    riding coach του πληκτρολογίου

Σελίδα 3 από 3 ΠρώτοΠρώτο 123

Παρόμοια θέματα

  1. Ένδειξη σχέσης στο κιβώτιο
    από stopsson στο forum Honda CBF's
    Απαντήσεις: 26
    Τελευταίο μήνυμα: 27/03/2013, 20:00
  2. Για την απαξίωση μιας σχέσης...
    από Εχετλαίος στο forum Ανέκδοτα & χιούμορ
    Απαντήσεις: 7
    Τελευταίο μήνυμα: 29/01/2012, 22:44
  3. Ανανέωση σχέσης
    από Tsakalaki στο forum Suzuki V-Strom series
    Απαντήσεις: 12
    Τελευταίο μήνυμα: 13/11/2009, 17:26
  4. Γυναίκες (ή ασυνεννοησία μιας σχέσης)
    από cityfly στο forum Ανέκδοτα & χιούμορ
    Απαντήσεις: 12
    Τελευταίο μήνυμα: 11/03/2004, 17:27

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF