Σελίδα 2 από 3 ΠρώτοΠρώτο 123 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 16 έως 30 από 33

Θέμα: Άγορα πρώτης μηχανής.

  1. #16
    @@ μαστορας Το avatar του/της Bob_o_mastoras
    Εγγραφή
    18/05/2014
    Μηνύματα
    3.731
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από newrider125 Προβολή μηνύματος
    Εντάξει εθνική νορμάλ με 80 πιστεύω πας παντού ...
    Βρε προφανως πας παντου. Το θεμα ειναι ποσο ευκολα κρατας τα 80 στην εθνικη...;;; Δεν εχει στροφες ουσιαστικα η εθνικη (και αυτες που εχει τις παιρνεις με 80 και με Βεσπα)... Ξεφευγεις συνεχεια στο γκαζι αμα εισαι με μηχανακι.

    Το μοτερ του ΧR, αν και θα αντεξει μια χαρα, δεν εχει φτιαχτει για αυτη τη χρηση. Η προβλεψη του κατασκευαστη ηταν να αυξομειωνει στροφες το μοτερ συχνα. Enduro ειναι.
    MADE IN JAPAN 日本製

  2. #17
    Μέλος
    Εγγραφή
    31/08/2016
    Μηνύματα
    88
    Γιαυτό υπάρχουν και οι παλιές εθνικές με πολύ όμορφη θέα και μπόλικες στροφές να το ευχαριστηθεί το παιδί εδώ εγώ πήγαινα στο χωριό μου με το σκούτερ 500 μέτρα υψόμετρο 27 χιλιόμετρα απόσταση σε 20-25 λεπτά και γούσταρα τρελά φαντάσου με τέτοιο μηχανάκι και με ένα λάστιχο on-off της προκοπής τι γούστα θα βγούν στις στροφές

  3. #18
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    04/10/2016
    Μηνύματα
    18
    Το έχω ξανακούσει αυτό που συζητάτε,,νομίζω δεν θα ειναι θεμα για εμενα ειμαι υπομονετικος και με λιγες στασεις θα ειμαι κομπλε...αλλα ας αφησουμε αυτο το θεμα με τα ταξιδια (γιατι θα το ονειρευομαι καθε μερα μεχρι να πάρω μηχανη,χαχαχα μου κανατε ηδη ζημια)..
    Λοιπον καμια γνωμη για μηχανες τυπου dr250,350,klr250,xt250(τα βρισκεις πιο φθηνα) που ειναι 20ετιας τι γνωμη εχετε??....εγω απο αυτα π μου ειπατε καταλαβαινω οτι το χρ ειναι γαντι για μενα(και εγω αυτο καραγουσταρω,αλλα σε περιπτωση π κατσει καμια στραβη με τα χρηματα)..

  4. #19
    @@ μαστορας Το avatar του/της Bob_o_mastoras
    Εγγραφή
    18/05/2014
    Μηνύματα
    3.731
    Klr 250... Πωω που το θυμηθηκες...;;; Με εκεινους τους "μπλιαχ" αεραγωγους στο τεποζιτο..

    Ψαξου για XR. Eιναι το καλυτερο μεταξυ αυτων. Κοιτα μηπως παιζει και η εκδοση Baja.. Πιο κυριλε.
    MADE IN JAPAN 日本製

  5. #20
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Panos76
    Εγγραφή
    10/05/2011
    Μηνύματα
    3.263
    και το Χτάκι το 350 λέει αλλά δεν υπάρχουν πολλά http://www.car.gr/8464441-yamaha-xt-350
    Κάποτε θα τα θυμόμαστε όλα αυτά και θα γελάμε.

  6. #21
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    04/10/2016
    Μηνύματα
    18
    Ωραιο και το 350(οπως και το dr)θα τα χω στον νου μου....ρε παιδια απο εκδοσεις xr γνωριζει κανεις?

  7. #22
    Μέλος
    Εγγραφή
    31/08/2016
    Μηνύματα
    88
    Στο λίνκ που έστειλα πιο πάνω είναι το θέμα που είχα ανοίξει εγώ οι τελευταίες 2 σελίδες έχουν να κάνουν με εκδόσεις χρονολογίες κτλ

  8. #23
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    04/10/2016
    Μηνύματα
    18
    Ελα ρε θεε!!!Ευχαριστω πολυ!Ηθελα να μαθω την διαφορα του R κ L!!(ελπιζω να τσιμπησεις και συ το χρακι σου)!!

  9. #24
    Μέλος
    Εγγραφή
    31/08/2016
    Μηνύματα
    88
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Bill Aden Προβολή μηνύματος
    Ελα ρε θεε!!!Ευχαριστω πολυ!Ηθελα να μαθω την διαφορα του R κ L!!(ελπιζω να τσιμπησεις και συ το χρακι σου)!!
    28 Οκτωβρίου θα συναντηθώ πάλι με το παιδί να το συζητήσουμε πιο στα σίγουρα (ελπίζω να μην έχει οφειλές στα τέλει και μας πάει ακριβά ) ελπίζω αρχές Νοέμβρη να το έχω στη κατοχή μου

  10. #25
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    04/10/2016
    Μηνύματα
    18
    Μετά απο καιρό ψαξίματος..........ακόμα δεν έχει βρέθει κατι.....τα μισά είναι λιωμένα και τα άλλα μισά "Για γνώστες και λάτρες του παλιού"=2000-2500χιλιάρικα(όχι ανακατασκευές)+επαρχία.......με εχει πάρει λίγο απο κάτω η φάση γιατί δεν βλέπω καν μηχανάκια που αξίζουν να τα δεις.....

  11. #26
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    04/10/2016
    Μηνύματα
    18
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από newrider125 Προβολή μηνύματος
    28 Οκτωβρίου θα συναντηθώ πάλι με το παιδί να το συζητήσουμε πιο στα σίγουρα (ελπίζω να μην έχει οφειλές στα τέλει και μας πάει ακριβά ) ελπίζω αρχές Νοέμβρη να το έχω στη κατοχή μου
    Φίλος τελικά τι έκανες εσύ το πήρες,την γλίτωσες>???

  12. #27
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της astrapogiannos7
    Εγγραφή
    03/11/2016
    Μηνύματα
    186
    Φίλε γεια και απο εμένα Στην αγορά πολύ σπάνιο κάποιο καθαρό ΧR & XT μόνο από γνωστό γενικά βρίσκεις κάτι αξιόλογο Το XF650 freewind το έχεις δει? παίζει κοντά στο μπάτζετ σου και δεν είναι σκισμένα Kαι εγώ Α2 βγάζω στην αρχή κοίταζα ΧΤ μετά freewind αλλά την καρδιά μου την έκλεψε το CB400sf το οποίο δεν ξέρω αν μπορώ να το περιορίσω για να το οδηγώ με Α2
    Την Κρήτη δεν θα την αφήσω ποτέ και για τίποταααααααααααα

  13. #28
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από astrapogiannos7 Προβολή μηνύματος
    το CB400sf το οποίο δεν ξέρω αν μπορώ να το περιορίσω για να το οδηγώ με Α2
    χλωμό.

  14. #29
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    04/10/2016
    Μηνύματα
    18
    Δεν ξέρω πάντως τα μαθήματα για το α2 γίνονται με το cb500.....

  15. #30
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της astrapogiannos7
    Εγγραφή
    03/11/2016
    Μηνύματα
    186
    Το CB500 βγαίνει από τη μαμά Honda με 35kW το CB400 είναι 50 άλογα και οι μισές σχολές τα έχουν περιορισμένα (κάτι που βάση Ευρωπαικής οδηγίας μπορεί να κάνει ο καθένας μας για αυτές τις μηχανές http://a2bikes.co.uk/browse?filters=...2%7D%7D&page=1 τώρα το πώς το ασφαλίζεις και το κυκλοφορείς και γενικά η χαρτούρα είναι άλλο θέμα
    Την Κρήτη δεν θα την αφήσω ποτέ και για τίποταααααααααααα

Σελίδα 2 από 3 ΠρώτοΠρώτο 123 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. αγορα πρωτης μηχανης.......
    από andreew στο forum Όλα τα μοντέλα χωρίς δική τους κατηγορία...
    Απαντήσεις: 7
    Τελευταίο μήνυμα: 20/09/2008, 20:00
  2. Αγορά πρώτης μηχανής
    από Takis9 στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 71
    Τελευταίο μήνυμα: 16/11/2007, 06:47
  3. Συμβουλές για αγορά πρώτης μηχανής στον νέο?
    από pontifikas στο forum Suzuki V-Strom series
    Απαντήσεις: 5
    Τελευταίο μήνυμα: 28/09/2006, 14:57
  4. Αγορά πρώτης μηχανής
    από vayiokas στο forum Νέα
    Απαντήσεις: 16
    Τελευταίο μήνυμα: 11/04/2004, 02:45
  5. Αγορά πρώτης μηχανής
    από vayiokas στο forum Τεχνικά θέματα: Tips & tricks
    Απαντήσεις: 2
    Τελευταίο μήνυμα: 03/04/2004, 02:18

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF