Σελίδα 8 από 8 ΠρώτοΠρώτο ... 345678
Προβολή αποτελεσμάτων 106 έως 109 από 109

Θέμα: Βραδιά Ταξιδιωτικών Vol. 2

  1. #106
    Ο σεβασμος σε αυτο το φορουμ εχει χαθει προ πολλου. Για αυτο και ενα-ενα τα αξιολογα ατομα την κανουν και ξερετε οτι αυτο ειναι fact. Προσωπικα το moto.gr επηρεασε την ζωη μου οσο λιγους απο εδω μεσα. Στεναχωριεμαι να διαβαζω τα παραπανω.. Μερικοι νιουμπιδες εχουν απυθμενο θρασος..Αυτο βεβαια ειναι λογικο διοτι, τι δουλεια εχει η αλεπου στο παζαρι; Τελος παντων και οσο για σενα που θα παρεξηγηθεις στα μπαλακια μου Τον εχουμε μεγαλυτερο εμεις οι ταξιδιαριδες..

    Ζητω συγνωμη προκαταβολικα απο την διαχειριση, για το υφακι..

    Επισης ευχαριστω τα παιδια που αφιερωσαν απο το χρονο τους για να δουμε ακουσουμε πραματα που μας συγκινουν..
    Me gusta la moto, me gustas tu....

  2. #107
    Χορχόδειλας Το avatar του/της BLiTzER
    Εγγραφή
    21/01/2008
    Μηνύματα
    9.098
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Gallos Προβολή μηνύματος
    Για αυτο και ενα-ενα τα αξιολογα ατομα την κανουν και ξερετε οτι αυτο ειναι fact.
    Εγώ είμαι ακόμα εδώ.

    Σοβαρά, πάντως, από τη στιγμή που κάποιοι άνθρωποι από εδώ μέσα έχουν παλέψει για να βγει κάτι, μάλλον δεν είναι πολύ καλή ιδέα να γράφονται αρνητικά πράγματα, ακόμα κι αν έχετε παράπονα, ακόμα κι αν όλα πήγαν στραβά, που ξέρω ότι δεν ισχύει σε αυτή την περίπτωση. Δε δείχνει πολύ όμορφο στους "απέξω". Και σίγουρα δεν τιμάει κανέναν. Κρατήστε τα θετικά, σεβαστείτε την προσπάθεια των συμφορουμιτών και σχολιάστε μεταξύ σας/τους, καλοπροαίρετα πάντα, το πώς θα βελτιωθεί ένα ανάλογο εγχείρημα στο μέλλον.
    Τελευταία τροποποίηση από BLiTzER; 05/12/2016 στις 21:53.
    Life begins at 45°.

  3. #108
    Έτσι τα φτιάχνουν τώρα Το avatar του/της 7Tolis
    Εγγραφή
    26/06/2014
    Μηνύματα
    3.863
    Δε πήγε τίποτα στραβά. Τα συγχαρητήρια στους διοργανωτές εδωθησαν από όλους τους παρευρισκόμενους εξάλλου.

  4. #109
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Juohmaru! Προβολή μηνύματος
    Ωραία ήταν....!

    Γεμάτη βραδιά, με πολλές διαφορετικές αφηγήσεις πάνω στο ίδιο θέμα... ΤΟ ΤΑΞΙΔΙ!
    Όχι απαραίτητα το μοτοσυκλετιστικό ταξίδι, μα το ταξίδι γενικά...
    Να δούμε πως το βιώνει ο καθένας μας, τι επιζητά, τι του κάνει εντύπωση και τι τελικά θα μεταφέρει, θα επικοινωνήσει γυρνώντας πίσω...
    Ακούστηκαν πολλά, θα κρατήσουμε διαφορετικά πράγματα ο καθένας,
    αυτό όμως είναι αρκετό για ν' αλλάξει λίγο ή πολύ, συνειδητά ή υποσυνείδητα τον τρόπο που βλέπουμε το ταξίδι... και ίσως αυτό που θα τολμήσουμε αύριο!

    Αυτός ήταν ο στόχος... για μένα τουλάχιστον και είμαι σίγουρος και για τους περισσότερους που παρευρέθηκαν!
    Ευχαριστώ όλους τους ταξιδευτές που μοιράστηκαν γενναιόδωρα την εμπειρία τους και μας ταξίδεψαν μαζί τους...

    Το vol.3 δεν θ' αργήσει....
    Κρατάω το σχόλιο του Αλέξη.
    Απο εκει και πέρα, την βραδιά παρακολουθησαν 60-70 άτομα. Η συντριπτική πλειοψηφία κατάλαβε γιατί είχε έρθει και τι έβλεπε και έδειξε τον απαραίτητο σεβασμό στα παιδιά που παρουσίασαν, σε όσους παρακολουθούσαν και στα παιδιά που το έστησαν.

    Υπήρχαν 2-3-4 που πιθηκιζαν, αλλά δεν είναι ικανοί να χαλάσουν αυτό που έγινε.

Σελίδα 8 από 8 ΠρώτοΠρώτο ... 345678

Παρόμοια θέματα

  1. Βραδιά Ταξιδιωτικών
    από antsoar στο forum Συναντήσεις & βόλτες
    Απαντήσεις: 154
    Τελευταίο μήνυμα: 20/10/2016, 20:12
  2. τα τελευταια βραδια!!
    από wolfman13 στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 46
    Τελευταίο μήνυμα: 21/06/2005, 16:31
  3. Sete ole!!!! Vol 2
    από Electra στο forum Αγωνιστικά νέα
    Απαντήσεις: 14
    Τελευταίο μήνυμα: 26/05/2004, 15:00
  4. Καλημέρες Vol.2
    από real_hope στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 17
    Τελευταίο μήνυμα: 18/02/2004, 14:46

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF