Σελίδα 4 από 4 ΠρώτοΠρώτο 1234
Προβολή αποτελεσμάτων 46 έως 60 από 60

Θέμα: ΜΑΚΡΑΝ ΦΤΗΝΕΣ ΑΣΦΑΛΕΙΕΣ!!!!

  1. #46
    Αρχικά δημιουργήθηκε από zoudis
    Χρονια Πολλά και καλά σε όλους !!!

    Φιλε ΚnT, όχι μόνο την πάτησες, αλλά το λες κιολας :rotflmao:

    Νταξει, δεν την πατησες πολύ βέβαια, μικρο το κακό, αλλά καλό θα είναι να "βλέπεις" και να διαβάζεις πισω από της λέξεις. Αυτα τα συβόλαια τα γράφουν αρκετά έξυπνοι άνθρωποί, που δουλεία τους είναι να βρίσκουν "παραθυράκια" για να φροντίζουν τα συμφαιροντα των εταιρειών τους.

    Όπως οθώς γράφεις, και με έντονα γράμματα κιολάς, η ασφαλεία καλύπτει Ολική Κλοπή. Κατάλαβες ? όχι ? να το πω αλλίως...και η μανέτα να βρεθεί από την μηχανή σου, η μηχανή σου ΒΡΕΘΗΚΕ. Δεν δικαιόυσε μία.

    Καλή Χρονιά.

    ΥΓ. Αν είχες Ολική και Μερική κλοπή θα άλλαζε. Ουδεις όμως μαλάκας να το γράψει αυτό, γιατί ξέρουν.
    ;
    ΥΓ 2. Δεν σου λέω μαμακίες, το χω ψάξει.

    ΥΓ 3. Αλλη φορά, όταν θα ακούς όλο τον κόσμο να σου λέει ότι οι Ασφαλιστικές ΟΛΕΣ είναι απάτη (οπότε βρισκείς την φθηνότερη και αντε γεια) να τον ακούς τον κόσμο, να πονηρευεσαι και να μην κάνεις ξερολίες.

    Καλημέρα και χρόνια πολλά !

    Για να λες φίλε zoudis ότι την πάτησα κάτι παραπάνω θα ξέρεις . :rotflmao:

    Το ότι μου είπαν για αρκετές άλλες περιπτώσεις που αποζημιώθηκαν για κλοπή άλλοι κάτοχοι μηχανών αυτό μάλλον δεν το διάβασες ή θεώρησες ότι είναι ψέμματα ;

    Αλλά ξέχασα, στην Ελλάδα όλα ύποπτα είναι, όλοι είναι ψεύτες ,παντού υπάρχει μία συνομωσία , και το κυριότερο, ισχύει το "ένοχος μέχρι αποδείξεως του εναντίου"
    Δηλαδή στην περίπτωσή μας, η ασφάλεια κλοπής είναι απάτη, μέχρι να δούμε αν θα με αποζημιώσουν


    ΥΓ.1 Αν είχα και μερική κλοπή τότε ήταν που θα την είχα πατήσει :rotflmao: Η απάτη του αιώνα θα ήταν !
    ΥΓ.2 Μια που το έχεις ψάξει, θα μας πει μήπως περιπτώσεις που ΔΕΝ έχουν αποζημιωθεί ; Γιατί εγώ σου είπα για ανθρώπους που έχει γίνει το αντίθετο

    Καλές γιορτές και με μέτρο τα ξίδια όπως είπε ένας άλλος φίλος
    Try not to become a man of success, but rather try to become a man of value.

  2. #47
    Drive It Like U Stole It Το avatar του/της zoudis
    Εγγραφή
    10/02/2004
    Μηνύματα
    161
    Χαλάρωσε αρχηγέ, σου είπα, δεν την πάτησες πολύ, λίγο μόνο και αυτό από ασχετοσύνη και ξερολιά.

    Μικρό το κακό, λεφτά δεν θα χάσεις (λογικά). Απλα να εύχεσε αν φτου φτου φτου σου κλέψουν την καλή σου, να μη βρεθεί ούτε ρόδα. Αλλιώς πατάει η Ασφαλιστική οτι βρέθηκε....μην ξεχνάς έχεις Ολική κλοπή. Αν δεν μπορεις να το καταλάβεις αυτό...τι να πω....

    Και δεν σου ειπα να κάνεις 'μερική" μονο, οπως γραφεις στο ΥΓ1, προς Θεου, θα ήταν λάθος Μερική και ολική λέμεεεε, ξαναδιάβασε το ποστακι.

    Και δεν ειπα ρε albert οτι ειναι απάτη η ασφάλεια κλοπής...απλά εχει παραθυράκι (παραθυράρα στην περιπτωση αυτή).

    Για το ΥΓ2, θέλεις δηλαδή ονοματεπώνημα, διευθύνσεις και τηλέφωνα για να πιστεψεις? Ημαρτον...

    Μην είσαι απόλυτος φιλέ για τίποτα. Οπου υπάρχει καπνός, υπάρχει και φωτιά. Αυτό σου ειπα μονο. Αν ακούς όλους να μιλάν για ταλαιπωρία και υποσχέσεις (και μισές αλήθειες) χωρίς αντικρισμα απο τις εταιρείες, πονηρέψου...

    Οσο για τα ξύδια, ΣΥΜΦΩΝΩ ΚΑΙ ΕΠΑΥΞΑΝΩ !

    Drive It Like You Stole It

  3. #48
    Αρχικά δημιουργήθηκε από zoudis
    Χαλάρωσε αρχηγέ, σου είπα, δεν την πάτησες πολύ, λίγο μόνο και αυτό από ασχετοσύνη και ξερολιά.

    Μικρό το κακό, λεφτά δεν θα χάσεις (λογικά). Απλα να εύχεσε αν φτου φτου φτου σου κλέψουν την καλή σου, να μη βρεθεί ούτε ρόδα. Αλλιώς πατάει η Ασφαλιστική οτι βρέθηκε....μην ξεχνάς έχεις Ολική κλοπή. Αν δεν μπορεις να το καταλάβεις αυτό...τι να πω....

    Και δεν σου ειπα να κάνεις 'μερική" μονο, οπως γραφεις στο ΥΓ1, προς Θεου, θα ήταν λάθος Μερική και ολική λέμεεεε, ξαναδιάβασε το ποστακι.

    Και δεν ειπα ρε albert οτι ειναι απάτη η ασφάλεια κλοπής...απλά εχει παραθυράκι (παραθυράρα στην περιπτωση αυτή).

    Για το ΥΓ2, θέλεις δηλαδή ονοματεπώνημα, διευθύνσεις και τηλέφωνα για να πιστεψεις? Ημαρτον...

    Μην είσαι απόλυτος φιλέ για τίποτα. Οπου υπάρχει καπνός, υπάρχει και φωτιά. Αυτό σου ειπα μονο. Αν ακούς όλους να μιλάν για ταλαιπωρία και υποσχέσεις (και μισές αλήθειες) χωρίς αντικρισμα απο τις εταιρείες, πονηρέψου...

    Οσο για τα ξύδια, ΣΥΜΦΩΝΩ ΚΑΙ ΕΠΑΥΞΑΝΩ !

    Χαλαρός είμαι, απλά σου απάντησα σε ίδιο ύφος , για να συννενονούμαστε . Τώρα για την ασχετοσύνη και την ξερολιά που ξαναγράφεις, απλά δεν τα σχολιάζω.

    Σε ευχαριστώ για τις συμβουλές, γνωρίζω πολύ καλά τη διαφορά μερικής και ολικής κλοπής, καθώς και τι θα συμβεί σε περίπτωση που βρεθεί κομμάτι από τη μοτοσυκλέτα,για αυτό και δεν το θεωρώ ούτε απάτη ούτε παραθυράκι.

    Στο ΥΓ.1 γράφω "και μερική κλοπή", ξαναδιάβασε αν θέλεις.

    Φυσικά και δε θέλω ονοματεπώνυμα, απλά να μου έλεγες τι είχε συμβεί για να καταλάβω. Πχ,αν κάποιος ΔΕΝ είχε αποζημιωθεί, και ΔΕΝ είχε βρεθεί κομμάτι από τη μοτοσυκλέτα .

    Απόλυτος δεν είμαι φίλε, απλά διαφέρουμε ως προς τον τρόπο σκέψης,
    Να είσαι καλά
    Try not to become a man of success, but rather try to become a man of value.

  4. #49
    Drive It Like U Stole It Το avatar του/της zoudis
    Εγγραφή
    10/02/2004
    Μηνύματα
    161
    οΚ εγώ σου είπα τι ξέρω για το θέμα. Οφόσον λες ότι γνωρίζεις τις λεπτομέρειες μερικής/ολικής κτλ κλοπής, τότε πάω πάσο, θα ξέρεις τι γίνεται και ποια είναι η διαδικασία σ' αυτές τις περιπτώσεις.

    Τωρά ως προς το ΥΓ 1 που έγραψες...μάλλον δεν θα συννενοηθούμε ΠΟΤΕ απ' ότι βλέπω :rotflmao:

    Αλλά λόγια να 'γαπιομαστε δηλαδή

    :rotflmao:

    ή αλλιώς 3 λαλούν και 2 χορευούν

    Ασ το να το πάρει το ποτάμι

    Drive It Like You Stole It

  5. #50
    Αρχικά δημιουργήθηκε από KnT
    Λοιπόν επιστρέφω με το ασφαλιστήριο ανά χείρας

    Αστική Ευθύνη Interamerican
    Σωματικές βλάβες προς τρίτους και υλικές ζημιές προς τρίτους, σωματικές βλάβες επιβαινόντων,
    Πυρκαγιά, κλοπή ολική,τρομοκρατικές ενέργειες,φυσικά φαινόμενα,προσωπικό ατύχημα οδηγού,νομική προστασία,οδική βοήθεια.

    Καθαρά ασφάλιστρα 172 ευρώ ολικά 235 (εξαμηνιαίο)

    Επίσης, έμαθα για αρκετές περιπτώσεις κλοπών που έχουν αποζημιωθεί.
    Νομίζω ο περιορισμός για ασφάλεια κλοπής είναι 400 κυβικά και πάνω...



    SIZE]

    λοιπον πηγα κι εγω interamerican να δω τι παιζει.
    φωτογραφιζουν την μηχανη για να την κοστολογισουν πρωτα
    αν υποθεσουμε οτι η αξια ειναι 9500 βγαινει 245 το 6μηνο μαζι με οδικη

    ουτε γκαραζ ,ουτε λουκετα
    και δεν ισχυει για εξωτερικο φυσικα

  6. #51
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της NikosRR
    Εγγραφή
    09/07/2005
    Μηνύματα
    528
    παιδια με 270/6μηνο εχετε την καλη σας κλειστη σε γκαραζ(χωρις ασφαλεια κλοπης)αλλα και μονο τα βασικα στην ασφαλεια.βεβαια αυτο βολευει αν την εχετε μονο για τις βολτες και συμφαιρει.σκεφτειτε το!

  7. #52
    Αρχικά δημιουργήθηκε από NikosRR
    παιδια με 270/6μηνο εχετε την καλη σας κλειστη σε γκαραζ(χωρις ασφαλεια κλοπης)αλλα και μονο τα βασικα στην ασφαλεια.βεβαια αυτο βολευει αν την εχετε μονο για τις βολτες και συμφαιρει.σκεφτειτε το!
    οκ αλλα οταν πας καποιο ΠΣΚ η ΣΚ ,ψαχνεις για παρκινγκ στα ξενοδοχεια αν εχουν η λες ρεσεψιον να ριχνει ενα ματι
    επειδη εχω διανυκτερευσει αρκετες φορες ετσι φαση παλι δεν ησυχαζεις με τιποτα
    παντως και σε γκαραζ ειναι ευκολο να στην σηκωσουν αν δεν εχει φυλακα 24 ωρες

  8. #53
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της NikosRR
    Εγγραφή
    09/07/2005
    Μηνύματα
    528
    φυλακα και κλειστο κυκλωμα.στο ταξιδι που λες εγω θα εψαχνα ξενοδοχειο με γκαραζ παντως

  9. #54
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της ashton
    Εγγραφή
    13/02/2006
    Μηνύματα
    282
    η ασφάλεια κλοπής της Ιντεραμέρικαν ισχύει μόνο για καινούριες ?

    Σε άλλη ασφαλιστική υπάρχει ?

  10. #55
    Αρχικά δημιουργήθηκε από ashton
    η ασφάλεια κλοπής της Ιντεραμέρικαν ισχύει μόνο για καινούριες ?

    Σε άλλη ασφαλιστική υπάρχει ?
    Παιδια εντελως ακαδημαικα μια απο τις καλυτερες ασφαλιστικες που παιζουν ειναι και η Μινετα.Εχω το αμαξι ασφαλισμενο εκει (10 χρονια) και επειδη δεν ειχα πολυ χρονο να αποφασισω (οταν πηρα τη μηχανη) που θα την ασφαλισω ,την ασφαλισα και αυτην εκει.Σε συζητησεις που εκανα στα καφεδακια με φιλους ακουγα κατι ποσα η του υψους η του βαθους και πραγματικα παθαινα πλακα.Ο πατερας μου ΠΑΝΤΑ μου ελεγε "την ασφαλιστικη θα την καταλαβεις οταν την χρειαστεις) πραγμα που τελικα ολοι το λεμε.Ετσι λοιπον ηρθε η ωρα να την χρειαστω και γω και με πολυ ασχημο και επωδυνο τροπο.Περυσι το Πασχα ενας παππους 87 χρονων ,δε με ειδε καθολου και με εριξε κατω.Εγω δεν επαθα τιποτα αλλα η Transalp εφαγε τσαμπουκα της ταξης των 2.500 ευρω παρακαλω
    Οταν το μαθανε τα φιλαρακια μου μου ειπαν ολοι "ωχ, καλα τωρα, να δουμε ποτε θα παρεις τα λεφτα) Σας πληροφορω οτι τα λεφτα τα πηρα σε 2 εργασιμες ημερες (αφου τους εστειλα το τιμολογιο της αντιπροσωπειας και στην κυριολεξια ,εκανα τη μηχανη καινουρια διχως να πληρωσω ΦΡΑΓΚΟ
    το κοστος της ετησιας ασφαλειας που πληρωνω ειναι 140 ευρω (Transalp) και πιστεψτε με δε μου φαινονται καθολου πολλα πλεον ! στο διαφημιστικο της λεει "πληρωνει αμεσως" Παιδες το εννοει και δεν τους κυνηγας Μινετα - Εγγυηση
    Oropos @ Dj Science
    Varadero 1000

  11. #56
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της lygonis
    Εγγραφή
    30/08/2002
    Μηνύματα
    140

    Re: ΛΟΙΠΟΝ ΑΚΟΥΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ

    Αρχικά δημιουργήθηκε από XTMPAM
    ΓΙΑ ΤΙΣ ΠΑΡΑΚΑΤΩ ΑΣΦΑΛΙΣΤΙΚΕΣ.....

    1.GENERAL UNION
    2.ΕΓΝΑΤΙΑ
    3.ΔΙΕΘΝΗΣ ΕΝΩΣΗ
    4.ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗ
    5.ΕΟΣ
    6.LEMON ΖΩΗΣ

    ΑΝΑΜΕΝΕΝΕΤΑΙ ΝΑ ΑΚΟΥΣΕΤΕ ΟΤΙ ΚΑΙ ΓΙΑ ΑΥΤΕΣ ΠΟΥ ΑΚΟΥΣΑΤΕ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ....ΚΟΙΝΩΣ ΠΑΡΑΠΟΜΠΗ!!ΠΙΟ ΑΠΛΑ ΔΕ ΒΓΑΖΟΥΝ ΠΙΣΤΟΠΟΙΗΤΙΚΟ ΦΕΡΓΓΥΟΤΗΤΑΣ ΑΝ ΔΕΝ ΚΑΝΟΥΝ ΑΥΞΗΣΗ ΜΕΤΟΧΙΚΟΥ ΚΕΦΑΛΑΙΟΥ ΚΟΙΝΩΣ ΑΝ ΔΕ ΡΙΞΟΥΝ ΛΕΦΤΑ ΣΤΗΝ ΕΤΑΙΡΕΙΑ ΤΟΥΣ!ΑΝ ΤΟ ΚΑΝΟΥΝ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΑΛΛΑΖΟΥΝ.

    ΤΟ ΙΔΙΟ ΑΚΟΥΣΤΗΚΕ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΙΣ...ΑΓΡΟΤΙΚΗ, ΕΘΝΙΚΗ ΟΙ ΟΠΟΙΕΣ ΚΑΛΥΦΘΗΚΑΝ ΜΕ ΑΥΞΗΣΗ ΜΕΤΟΧΙΚΟΥ ΚΕΦΑΛΑΙΟΥ, ΓΙΑ ΤΟΝ ΦΟΙΝΙΚΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΟΠΟΙΟ Η ΕΜΠΟΡΙΚΗ ΤΣΙΝΑΕΙ ΛΙΓΟ ΓΙΑ ΝΑ ΔΩΣΕΙ ΛΕΦΤΑ(ΕΙΔΩΜΕΝ) ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΙΝΤΕΡΑΜΕΡΙΚΑΝ ΤΗΝ ΟΠΟΙΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙ Ο ΚΟΝΤΟΜΗΝΑΣ ΑΛΛΑ Η EURICO!O KONTOMHNAΣ ΤΟΥΣ ΤΗΝ ΠΟΥΛΗΣΕ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΑΥΤΟΙ ΘΑ ΤΡΕΧΟΥΝ.ΑΥΤΟΣ ΙΔΡΥΣΕ ΜΙΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΤΗΝ ΔΕΜΚΟ ΑΝ ΤΗ ΛΕΩ ΚΑΛΑ ΠΟΥ ΔΙΑΦΗΜΙΖΕΙ ΕΝΑΣ ΚΛΟΟΥΝ ΣΤΗΝ ΤΙΒΙ!!

    ΓΙΑ ΤΗΝ ΙΝΤΕΡΣΑΛΟΝΙΚΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΑΚΟΥΣΤΕΙ ΚΑΤΙ ΓΙΑΤΙ ΕΧΕΙ ΠΙΣΤΟΠΟΙΗΤΙΚΟ ΦΕΡΕΓΓΥΟΤΗΤΑΣ!!

    ΑΥΤΑ!!
    Πες μου λίγο απο πού έμαθες ότι οι παραπάνω εταιρίες δεν έχουν πιστοποιητικο φερεγγυοτητας?Με ενδιαφέρει άμεσα.
    Ο καλός οδηγός στην ευθεία φαίνεται!!

  12. #57
    Ποδαράτο μέλος
    Εγγραφή
    19/01/2006
    Μηνύματα
    45
    Να πώ και εγώ την σοφία μου.

    Οι ασφαλιστικές εταιρίες είναι έμποροι. Σε κόβουν και ρίχνουν το δόλωμα, ότι δεν ισχύει το ένα και δεν μπορούμε να δώσουμε το άλλο. Να σας δώσω λοιπόν μια άποψη που στηρίζεται σε δικαστικές αποφάσεις.

    Πριν ξεκινήσω να ξεκαθαρίσουμε ότι το φόβητρο για τις ασφαλίστικές είναι οι δικαστικές δαπάνες. Αν έχουν εναντίον τους απόφαση, πληρώνουν τα ΠΑΝΤΑ με πολύ υψηλό τόκο.

    1ο. Αν πληρώνεις ασφάλιστρο για μηχανή ή αυτοκίνητο αξίας π.χ. 18.000 θα αποζημιωθείς σύμφωνα με το ασφάλιστρο που πληρώνεις, χωρίς μείωση λόγω παλαιότητας. Η ασφαλιστική οφείλει να μειώσει το ασφάλιστρο εάν προτείθεται να αποζημειώσει με βάση την παλαιότητα.

    2ο. Σε ασφάλειες κλοπής αποζημιώνεσαι ακόμα και αν βρεθεί το καπάκι του κινητήρα, ως ολική καταστροφή από την κλοπή.
    Για μανέτες και λεβιέδες δεν αποδεικνύεται η προέλευση του εξαρτήματος άρα ισχύει η ολική κλοπή.

    3ο. Πας στην ασφαλιστική τους λες θέλω τα λεφτά μου με βάση τα τιμολόγια που προσκομίζω. Αν δεν στα δώσουν τους στέλνεις μια εξώδικη προειδοποίηση για τις προθέσεις σου (κόστος ~40 ευρώ με την επίδοση). Αν πάλι δεν ψαρώσουν (που αποκλείεται) κάνεις αγωγή. Όσο καθυστερεί η αγωγή τόσο αυξάνεται ο τόκος που θα πληρώσουν, άρα δεν τους συμφέρουν οι συνεχείς αναβολές.

    Βέβαια πρέπει να έχει δίκιο για να ξεκινήσεις όλα αυτά, να έχεις έμπειρο δικηγόρο (καλό διαπραγματευτή, γιατί μάλλον θα τα βρούν εξωδικάστικά) και τα λεφτά να πληρώσεις την ζημιά.

    Η ασφαλιστική θα ξεκινήσει να πληρώνει 350 ευρώ μόνο για την παράσταση του δικηγόρου της και έχει και συνέχεια. Οι μικροζημιές αποζημιώνονται με λίγο πιο απαιτικό ύφος, χωρίς να μπλέκεις με τα παραπάνω.
    τα υπόλοιπα αργότερα

    Υ.Γ. Έχω την τύχη να είναι η γυναίκα μου δικηγόρος και δεν πληρώνω ούτε καν έξοδα δικαστηρίου.

  13. #58
    ΠΑΟ ΘΡΗΣΚΕΙΑ ΘΥΡΑ 13 Το avatar του/της XTMPAM
    Εγγραφή
    19/07/2002
    Μηνύματα
    426

    Re: Re: ΛΟΙΠΟΝ ΑΚΟΥΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ

    Αρχικά δημιουργήθηκε από lygonis
    Πες μου λίγο απο πού έμαθες ότι οι παραπάνω εταιρίες δεν έχουν πιστοποιητικο φερεγγυοτητας?Με ενδιαφέρει άμεσα.
    Συνεργαζομαι με πρακτορειο ασφαλισεων και με ενημερωσε το αφεντικο!
    http://www.new.facebook.com/group.php?gid=29204961236

  14. #59
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της lygonis
    Εγγραφή
    30/08/2002
    Μηνύματα
    140

    Re: Re: Re: ΛΟΙΠΟΝ ΑΚΟΥΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ

    Αρχικά δημιουργήθηκε από XTMPAM
    Συνεργαζομαι με πρακτορειο ασφαλισεων και με ενημερωσε το αφεντικο!
    Μπορείς να μου πεις με ποιο πρακτορείο συνεργάζεσαι?Θέλω επωνυμία και κωδικο πρακτοριου.
    Ο καλός οδηγός στην ευθεία φαίνεται!!

  15. #60

    Re: Re: Re: Re: ΛΟΙΠΟΝ ΑΚΟΥΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ

    Αρχικά δημιουργήθηκε από lygonis
    Μπορείς να μου πεις με ποιο πρακτορείο συνεργάζεσαι?Θέλω επωνυμία και κωδικο πρακτοριου.
    Και τι νουμερο παπουτσι φοραει το αφεντικο σου...! :hypnotize

    Για μηνυση πηγαινεις φιλε lygonis?? Φιλικα παντα...
    We never get enough...

Σελίδα 4 από 4 ΠρώτοΠρώτο 1234

Παρόμοια θέματα

  1. ΦΤΗΝΕΣ ΑΣΦΑΛΕΙΕΣ ΜΟΤΟ
    από vepr-12 στο forum Γενικά περί μοτοσικλέτας
    Απαντήσεις: 6
    Τελευταίο μήνυμα: 18/01/2011, 10:50
  2. ΑΣΦΑΛΕΙΕΣ
    από orizontas στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 4
    Τελευταίο μήνυμα: 29/10/2006, 23:39
  3. Μακράν το καλύτερο παιχνίδι...
    από gerodim στο forum Ανέκδοτα & χιούμορ
    Απαντήσεις: 8
    Τελευταίο μήνυμα: 25/10/2006, 13:51
  4. Απαντήσεις: 63
    Τελευταίο μήνυμα: 03/07/2006, 19:44
  5. ΑΣΦΑΛΕΙΕΣ......femina
    από kalgeorge στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 5
    Τελευταίο μήνυμα: 31/05/2005, 13:25

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF