Σελίδα 3 από 4 ΠρώτοΠρώτο 1234 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 31 έως 45 από 55

Θέμα: ΕΞΑΤΜΗΣΗ Yoshimura

  1. #31
    ΑΠΛΑ ΜΕ ΤΗΝ YOSI ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΖΟΝΤΕ ΠΑΤΕΝΤΕΣ ΜΠΑΙΝΕΙ ΑΜΕΣΩΣ ΕΓΩ ΑΥΤΗ ΠΟΥ ΕΒΑΛΑ ΕΙΝΑΙ ΤΙΤΑΝΙΟΥ ΚΑΙ ΚΑΘΕΤΕ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΑ
    table920

  2. #32
    Οπως το κινητο θελει τον Γερμανο του, ετσι και η Suzuki, θελει τη Γιοσιμουρα της.
    Εγω στη vestromαδα, αν βαλω εξατμιση, μονο γιοσι, θα ωαλω.
    Τι Ρεμους και Πλουταρχους και Γονιδιους και Πανταζης.:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

  3. #33
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    18/03/2008
    Μηνύματα
    452
    Αρχικά δημιουργήθηκε από vestromas
    Οπως το κινητο θελει τον Γερμανο του, ετσι και η Suzuki, θελει τη Γιοσιμουρα της.
    Εγω στη vestromαδα, αν βαλω εξατμιση, μονο γιοσι, θα ωαλω.
    Τι Ρεμους και Πλουταρχους και Γονιδιους και Πανταζης.:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:
    εγω παντως θα γουσταρα μια ακραπα ολοσομη αποκληστηκα για το στρομα

  4. #34
    ΠΡΙΝ ΠΑΩ ΝΑ ΠΑΡΩ ΤΗΝ YOSI ΕΨΑΞΑ ΠΟΛΛΕΣ ΑΛΛΕΣ 1) AKRAPO ΜΟΝΟ ΤΕΛΙΚΟ 680ευρο ΚΑΙ ΘΕΛΕΙ ΠΑΤΕΝΤΑ 2) ΘΑ ΒΓΑΛΟΥΝ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΤΗΝ DEVIL ΓΙΑ STROM ΣΤΑ 550ευρο ΚΑΡΜΠΟΝ 3)Η REMUS ΣΤΑ 500ευρο ΑΛΛΑ ΕΜΑΘΑ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΟ ΕΦΕ ΔΕΝ ΔΙΝΕΙ ΤΙΠΟΤΑ (ΑΥΤΟ ΤΟ ΑΚΟΥΣΑ ΑΠΟ ΜΗΧΑΝΙΚΟ ΔΕΝ ΤΟ ΛΕΩ ΜΕ ΣΙΓΟΥΡΙΑ ) ΑΛΛΟ ΕΝΑ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΑΝ ΘΑ ΚΡΑΤΗΣΕΙΣ ΤΗ ΜΗΧΑΝΗ ΓΙΑ ΑΡΚΕΤΑ ΧΡΟΝΙΑ ΤΟΤΕ Η ΚΑΡΜΠΟΝ ΔΕΝ ΚΑΝΕΙ ΕΠΕΙΔΗ ΔΕΝ ΑΦΗΝΕΙ ΤΗ ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΑ ΝΑ ΒΓΕΙ ΚΑΙ ΕΤΣΙ ΞΕΡΕΝΕΤΑΙ ΚΑΙ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΣΠΑΕΙ (ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΑΠΟ ΜΗΧΑΝΙΚΟ ΤΟ ΑΚΟΥΣΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΔΙΚΙΑ ΜΟΥ ΕΜΠΕΙΡΙΑ. ΑΥΤΑ ΗΞΕΡΑ ΚΑΙ ΣΑΣ ΤΑ ΕΙΠΑ ΠΑΝΤΟΣ Η YOSI ΚΟΥΜΠΩΝΕΙ ΑΚΡΙΒΩΣ ΠΑΝΩ ΣΤΗ ΜΗΧΑΝΗ ΚΑΙ ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΚΑΛΥΜΑΤΑ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΣΩΛΗΝΕΣ ΝΑ ΜΗΝ ΦΑΙΝΟΝΤΑΙ ΧΑΛΙΑ
    ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ... ΑΝ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟ ΝΩΡΙΣ ΓΙΑ ΜΠΥΡΕΣ
    table920

  5. #35
    Στον Ογκο Το avatar του/της deusXT
    Εγγραφή
    22/09/2005
    Μηνύματα
    64
    Αρχικά δημιουργήθηκε από table920
    Η REMUS ΣΤΑ 500ευρο ΑΛΛΑ ΕΜΑΘΑ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΟ ΕΦΕ ΔΕΝ ΔΙΝΕΙ ΤΙΠΟΤΑ (ΑΥΤΟ ΤΟ ΑΚΟΥΣΑ ΑΠΟ ΜΗΧΑΝΙΚΟ ΔΕΝ ΤΟ ΛΕΩ ΜΕ ΣΙΓΟΥΡΙΑ )
    δεν ειναι ετσι ακριβως.
    χωρις δυναμομετρο η εντυπωση που μου εχει δωσει η ρεμους μου ειναι ότι εχασε λιγακι χαμηλα και κέρδισε πιο ψηλά.
    Το σεπτεμβριο θα το βαλω σε δυναμομετρο απο περιεργια περισσοτερο να δω.
    Η ρεμους για το abs μοντελο αρχιζει απο 650 νομιζω απο σπηλιωτη. 500 πρεπει να εχει η αντιστοιχη του χωρις abs.

    εντιτ-> γενικά όλες οι εξατμισεις αλλαζουν καπως το μηχανακι, δε θα δεις βελτιωση παντου μονο με ενα τελικό χωρις ρυθμιση.
    bandit 1250 λεμε

  6. #36
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    15/01/2006
    Μηνύματα
    205
    ΟΛΕΣ οι εξατμισεις πανω κατω δινουν ΠΟΛΥ ΛΙΓΑ ΑΛΟΓΑ ΚΑΙ ΒΕΛΤΙΩΣΗ για τις ΤΙΜΕΣ ΠΟΥ ΖΗΤΑΝΕ...!!!!!!!!!! ειτε βαλεις ΚΩΤΣΟ ΜΟΥΡΑ η ντεβιλ η οτι αλλο ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΛΟΓΟΥΣ ΕΜΦΑΝΙΣΗΣ Η ΓΙΑ ΤΟΝ ΗΧΟ...ΕΓΩ ΟΤΙ ΣΤΡΩΜΑ 650 ΕΧΩ κοντραρει με εξατμιση ειμαστε σχεδον παντα στα ιδια και φοραω μονο φιλτρο ΚΝ...συνιστω τα ΛΕΦΤΑ ΠΟΥ ΘΑ ΡΙΞΕΤΕ ΓΙΑ ΕΞΑΤΜΙΣΗ να τα επενδυσετε αλλου, σε αλλα αξεσουαρ...το αποτελεσμα με αλλη εξατμιση ειναι απογοητευτικο..Γνωμη μου παντα...αλλα ρε παιδια 700 και 800 ευρω μπορεις να ντυσεις τη μηχανουλα και νατην κανεις νυφουλα....συν οτι αμα δεν θες να βαλεις τιποτα αλλο επανω αγορασε εξοπλισμο αναβατη..(καλο κρανος,μποτες,γαντια και τα συναφη)

    Leave it to Random to needlesly complicated things

  7. #37
    Random, συμφωνω μαζι σου και αν αλαξω τελικα καποτε εξατμιση, θα ειναι το τελευταιο πραγμα που θα βαλω και μονο εαν εχει λιωσει η μαμισια.
    Θα προτιμησω να βαλω πρωτα ενα καλο σετ αναρτησεων.
    Απο εξοπλισμο, εχω τα παντα και τα καλυτερα και εγω και η γυναικα μου που παμε πακετο με το vstrom.

  8. #38
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    15/01/2006
    Μηνύματα
    205
    Αρχικά δημιουργήθηκε από vestromas
    Random, συμφωνω μαζι σου και αν αλαξω τελικα καποτε εξατμιση, θα ειναι το τελευταιο πραγμα που θα βαλω και μονο εαν εχει λιωσει η μαμισια.
    Θα προτιμησω να βαλω πρωτα ενα καλο σετ αναρτησεων.
    Απο εξοπλισμο, εχω τα παντα και τα καλυτερα και εγω και η γυναικα μου που παμε πακετο με το vstrom.

    ευγε..........!!!!!!!!!!!!κ γω μου λειπουν μονο τωρα το κεντρικο σταντ η ποδια και τα φωτα ξενον..την εχω φορτωσει με gps καπακια εξατμισης μαυρα,μαυρο λασπογτερο puig κ.ο.κ κ.ο.κ....καλο καλοκαιρι..!!!!!!!!!!!!
    Leave it to Random to needlesly complicated things

  9. #39
    ΑΠΟ ΑΞΕΣΟΥΑΡ ΕΧΩ ΒΑΛΕΙ 1)ΠΟΔΙΑ ΜΑΜΙΣΙΑ 2)ΠΡΟΣΤΑΤΕΥΤΙΚΟ ΨΥΓΕΙΟΥ ΜΑΜΑ 3)ΝΙΚΕΛΑΚΙΑ ΣΤΑ ΚΟΝΤΕΡ ΑΠΟ ΤΟ 1000 3)ΛΕΥΚΑ ΦΛΑΣ 4)ΖΕΛΑΤΙΝΑ ΜΑΜΑ ΜΕ ΦΡΥΔΑΚΙ 5)ΝΙΚΕΛΑΚΙ ΠΑΝΩ ΣΤΟ ΚΟΥΤΑΚΙ ΓΙΑ ΤΑ ΥΓΡΑ ΦΡΕΝΩΝ ΠΟΥ ΓΡΑΦΕΙ V STROM 6)ΜΑΞΙΛΑΡΑΚΙ ΣΤΗ ΒΑΛΙΤΣΑ 7)ΕΞΑΤΜΙΣΗ YOSI ΟΛΟΣΩΜΗ ΚΑΙ ΦΙΛΤΡΟ ΒΜC.ΤΩΡΑ ΘΑ ΠΑΩ ΓΙΑ ΧΕΝΟΝ ΚΑΙ ΔΙΠΛΟ ΣΤΑΝΤ ΚΑΙ ΝΟΜΙΖΩ ΠΩΣ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΑ :rotflmao: :rotflmao:
    table920

  10. #40
    Καλο Καλοκαιρι να χουμε, τουμπανιασμενοι φιλοι μου!!! :

  11. #41
    kalhspera kai pali..mono teliko exw vlei to rs3 to carbon...symboylh moy apo mprosta mhn allakseis giati tha xasei pshla poy to xeis anagkh gia kanena xiliometro..pantws mono gia omorfia einai h eksatmish an den exeis diathesh gia peraiterw epembash sto moter..wpote an pareis kapoia einai kalh san poiothta h yoshi apo to sv..einai kai k5 mondelo o diko moy kai ekane thn mikroterh kai omorfoterh pantenta gia na mpei..kata ta alla apo 7 kai meta exei ligo kopse rapse stoys laimoys kai ta prostateytika,,,
    ΓΥΡΝΑ ΤΟ ΧΕΡΟΥΛΙ ΤΕΡΜΑ

  12. #42
    Artificial Spammer Το avatar του/της Elle
    Εγγραφή
    10/05/2008
    Μηνύματα
    1.010
    Εγώ λέω Akrapαπα!
    Οι Yoshimurες δεν είναι καλύτερες στα τετρακύλινδρα;
    :a36: Θεσσαλικό κλιμάκιο :a36:
    :a07:Τη λένε Μαίρη
    Ζητείται νεαρός για delivery σε πιτσαρία με GSXR hayabusa K8

  13. #43
    Η suzuki ειναι για γιοσιμουρα και η γιοσιμουρα για suzuki.
    Η ακραπες ειναι για Ιταλο Αυστριακες καταστασεις.

  14. #44
    Ahmadinejad Το avatar του/της painterakis
    Εγγραφή
    24/06/2005
    Μηνύματα
    530
    Αρχικά δημιουργήθηκε από vestromas
    Η suzuki ειναι για γιοσιμουρα και η γιοσιμουρα για suzuki.
    Η ακραπες ειναι για Ιταλο Αυστριακες καταστασεις.
    μπορει η suzuki να ειναι για γιοσιμουρα και η γιοσιμουρα για suzuki αλλα στο http://www.yoshimura-rd.com/ κουβεντα δε λεει για το vstrom

  15. #45
    Τοτε η dual tip για τι μηχανακι ειναι;

Σελίδα 3 από 4 ΠρώτοΠρώτο 1234 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Εξατμηση Για Cbr 125r ;;;
    από Eddiex στο forum Ανταλλακτικά, βελτιώσεις & aftermarket
    Απαντήσεις: 14
    Τελευταίο μήνυμα: 06/09/2006, 07:22
  2. Πάρε και σύ μια έξάτμηση μπορείς....
    από free rider στο forum Suzuki GSXR's
    Απαντήσεις: 2
    Τελευταίο μήνυμα: 09/01/2005, 10:20
  3. Εξατμηση
    από kdxsakias στο forum Τεχνικά θέματα: Tips & tricks
    Απαντήσεις: 1
    Τελευταίο μήνυμα: 19/11/2003, 17:51

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF