Σελίδα 1 από 7 123456 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 15 από 97

Θέμα: Παπι Ή ΜηΧανη?

  1. #1

    Παπι Ή ΜηΧανη?

    ΗΡΘΕ Η ΩΡΑ ΝΑ ΠΑΡΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΗΝ ΔΙΚΙΑ ΜΟΥ ΜΗΧΑΝΗ!!! ΤΟ ΔΙΛΗΜΜΑ ΜΟΥ ΟΜΩΣ, ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΕΞΗΣ. ΝΑ ΠΑΡΩ ΠΑΠΙ (KAZE-R) 'H ΝΑ ΠΑΡΩ ΜΗΧΑΝΗ (KATI SE AX-1, 'H SHEROW ΠOY EINAI ΠIO ΠΡΟΣΕΓΓΙΣΗΜΑ ΓIA AΡXH)? ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟΝΙΣΩ ΟΜΩΣ,ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ Η ΠΡΩΤΗ ΜΟΥ ΜΗΧΑΝΗ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΜΕΓΑΛΗ ΕΜΠΕΙΡΙΑ, ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΚΑΜΜΙΑ ΔΕΚΑΡΙΑ ΦΟΡΕΣ ΠΟΥ ΕΧΩ ΟΔΗΓΗΣΕΙ ΕΝΑ ΠΑΠΙ ΑΠΟ ΚΑΠΟΙΟΝ ΦΙΛΟ. ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΟΧΙ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΠΟΛΗ. ΚΑΠΟΙΟΙ ΛΟΙΠΟΝ, ΜΟΥ ΕΙΠΑΝΕ ΝΑ ΜΗΝ ΠΑΡΩ ΜΗΧΑΝΗ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΦΑΩ ΤΑ ΜΟΥΤΡΑ ΜΟΥ. ΚΑΠΟΙΟΙ ΑΛΛΟΙ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΝΑ ΠΑΡΩ ΜΗΧΑΝΗ, ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΙΠΟΤΑ ΤΟ ΔΥΣΚΟΛΟ ΚΑΙ ΟΤΙ ΣΙΓΟΥΡΑ ΕΧΕΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΦΡΕΝΑ ΑΠΟ ΤΟ ΠΑΠΙ. ΕΠΙΣΗΣ, ΤΟ ΘΕΛΩ ΓΙΑ ΜΕΤΑΚΙΝΗΣΗ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΠΟΛΗ ΚΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΛΥΠΤΩ ΓΡΗΓΟΡΟΤΕΡΑ ΤΙΣ ΑΠΟΣΤΑΣΕΙΣ ΠΟΥ ΕΧΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΑΠΟ ΜΕΝΙΔΙ - ΑΘΗΝΑ. ΕΣΕΙΣ ΤΙ ΜΕ ΣΥΜΒΟΥΛΕΥΕΤΕ ΝΑ ΚΑΝΩ? ΓΙΑ ΝΑ ΑΚΟΥΣΩ ΤΙΣ ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΣΑΣ.........

  2. #2
    rolling fredo king Το avatar του/της DUKASII
    Εγγραφή
    11/07/2002
    Μηνύματα
    3.547

    na pareis..

    MOTOSYKLETA!

  3. #3
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    02/06/2002
    Μηνύματα
    200

    Mηχανή!!

    Serow ή AX-1 είναι πολύ καλή λύση!Και καλές μοτό που θα σε βοηθήσουν πολύ στην αρχή!!Και θα μπεις και στον κόσμο των μοτό πολύ καλύτερα από παπί!

  4. #4
    Ο Τρισμέγιστος Το avatar του/της Julius
    Super Moderator
    Εγγραφή
    13/05/2002
    Μηνύματα
    3.302
    me tipota papi, h motosykleta einai safos asfalesterh apo to papi - scooter klp
    F**k Isaac Newton

    Διάβασε εδώ

  5. #5
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    16/10/2003
    Μηνύματα
    199

    Re: Mηχανή!!

    Αρχικά δημιουργήθηκε από bikersonly
    Serow ή AX-1 είναι πολύ καλή λύση!Και καλές μοτό που θα σε βοηθήσουν πολύ στην αρχή!!Και θα μπεις και στον κόσμο των μοτό πολύ καλύτερα από παπί!
    Συμφωνω!! Να παρεις Serow που ειναι και πιο μαχημο, και πιο ευκολοδήγητο, και χαμηλο, και μη γκαζιαρικο () , και εντουρακι και ........και .......και..... !!!!!!!

    χα!!
    www.copacampagnia.gr

  6. #6

    Re: Re: Mηχανή!!

    Αρχικά δημιουργήθηκε από almalibera
    Συμφωνω!! Να παρεις Serow που ειναι και πιο μαχημο, και πιο ευκολοδήγητο, και χαμηλο, και μη γκαζιαρικο () , και εντουρακι και ........και .......και..... !!!!!!!

    χα!!
    ΑΠ' ΟΤΙ ΒΛΕΠΩ ΜΑΛΛΟΝ ΟΛΟΙ ΜΕ ΣΥΜΒΟΥΛΕΥΕΤΕ ΝΑ ΠΑΡΩ ΜΗΧΑΝΗ. ΕΣΥ ME TI ΞΕΚΙΝΗΣΕΣ? ΜΕ ΜΗΧΑΝΗ? ΚΑΙ ΑΝ ΝΑΙ, ΜΕ ΠΟΙΑ?

  7. #7
    μια σκιά μ' ακολουθάει Το avatar του/της cityfly
    Εγγραφή
    07/05/2003
    Μηνύματα
    3.700
    καλημέρα χριστίνα τι κάνεις

    καλά;



    πάλι τα ίδια θα λέμε ρε Χριστίνα
    δεν υποτίθεται ότι σε πείσαμε να πάρεις μηχανή και όχι παπί
    εεεεεεεεεεε;

    εξάλλου το παπί θα εξαφανιστεί άμα το καβαλήσεις
    δυο μέτρα γυναίκα θα το ψάχνουμε


    προτίνω ΑΧ-1 ή kawa Sepra (έτσι δεν το λένε βοηθείστε οι υπόλοιποι) και βέβαια το serrow (μ αρέσει περισσότερο από τα άλλα):rotflmao: :rotflmao:

    αλλά που σε ό,τι πάρεις πάρτο γρήγορα σε περιμένουμε αύριο εξέδρα στο 5χ5 πώς θα έρθεις

  8. #8
    δεν επέστρεψα
    Εγγραφή
    17/05/2002
    Μηνύματα
    640
    εννοείται μηχανή - δεν είναι καν ζήτημα

  9. #9
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    16/10/2003
    Μηνύματα
    199

    Re: Re: Re: Mηχανή!!

    Αρχικά δημιουργήθηκε από christin
    ΑΠ' ΟΤΙ ΒΛΕΠΩ ΜΑΛΛΟΝ ΟΛΟΙ ΜΕ ΣΥΜΒΟΥΛΕΥΕΤΕ ΝΑ ΠΑΡΩ ΜΗΧΑΝΗ. ΕΣΥ ME TI ΞΕΚΙΝΗΣΕΣ? ΜΕ ΜΗΧΑΝΗ? ΚΑΙ ΑΝ ΝΑΙ, ΜΕ ΠΟΙΑ?

    Ναι, με μηχανή ξεκίνησα (δεν μ'αρεσουν τα παπια και τα σκουτερ) και ξεκίνησα με αυτην που εχω τώρα...το serow...
    Ειναι π.φιλικό και συγχωρεί λαθη...
    www.copacampagnia.gr

  10. #10
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    02/06/2002
    Μηνύματα
    200

    Re: Re: Re: Mηχανή!!

    Αρχικά δημιουργήθηκε από christin
    ΑΠ' ΟΤΙ ΒΛΕΠΩ ΜΑΛΛΟΝ ΟΛΟΙ ΜΕ ΣΥΜΒΟΥΛΕΥΕΤΕ ΝΑ ΠΑΡΩ ΜΗΧΑΝΗ. ΕΣΥ ME TI ΞΕΚΙΝΗΣΕΣ? ΜΕ ΜΗΧΑΝΗ? ΚΑΙ ΑΝ ΝΑΙ, ΜΕ ΠΟΙΑ?
    Λοιπόν Christin μου! Το καλύτερο είναι να ξεκινήσεις με μοτό.Όπως σε συμβούλεψαν και τα υπόλοιπα παιδιά.Θα ήταν καλύτερα να έρθεις σε μια συνάντηση μας να μας γνωρίσεις κι όλας αλλά και να δεις τις διαφορές στις μοτό.Στην παρέα μας υπάρχουν όλων των ειδών! Χώρια που περνάμε και καλά!!!χαχα!

    Αλλά παπί ούτε να το σκέφτεσαι κατ εμέ!

    Μιχάλης!

  11. #11
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    16/10/2003
    Μηνύματα
    199

    Re: Re: Re: Re: Mηχανή!!

    Αρχικά δημιουργήθηκε από bikersonly
    Λοιπόν Christin μου! Το καλύτερο είναι να ξεκινήσεις με μοτό.Όπως σε συμβούλεψαν και τα υπόλοιπα παιδιά.Θα ήταν καλύτερα να έρθεις σε μια συνάντηση μας να μας γνωρίσεις κι όλας αλλά και να δεις τις διαφορές στις μοτό.Στην παρέα μας υπάρχουν όλων των ειδών! Χώρια που περνάμε και καλά!!!χαχα!

    Αλλά παπί ούτε να το σκέφτεσαι κατ εμέ!

    Μιχάλης!
    έτσι...έτσι...
    Θα δεις απο παπακια μεχρι 1000αρια και πού ξερεις μπορει να καβαλήσεις και καμια να δεις πως ειναι..(να καβαλήσεις μονο ε, οχι να οδηγήσεις...μην ξεθαρρευουμε...χα!!)

    Στην επομενη συναντηση και εσυ!!
    www.copacampagnia.gr

  12. #12
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της milaber
    Εγγραφή
    13/11/2003
    Μηνύματα
    1.011
    Πάντως αν καταλλήξεις στο παπί, με τίποτα Kaze- R!
    Aν ήμουν στη θέση σου και πήγαινα για παπί θα έπαιρνα ή το Innova (το έχω,το έχω!) ή το νέο Crypton!

    Πάντως αν θέλεις να ρισκάρεις μεταχειρισμένο πάρε ένα από αυτά που σου συστήνουν παραπάνω.

  13. #13
    M.A.E.Θ.Ρ.Α.Τ. Το avatar του/της sniper
    Εγγραφή
    11/11/2002
    Μηνύματα
    15.818

    ΟΧΙ ΠΑΠΙ

    Οτιδήποτε άλλο...

    (ουτε scooter βέβαια)




  14. #14

    Re: Re: Re: Re: Mηχανή!!

    Αρχικά δημιουργήθηκε από almalibera
    Ναι, με μηχανή ξεκίνησα (δεν μ'αρεσουν τα παπια και τα σκουτερ) και ξεκίνησα με αυτην που εχω τώρα...το serow...
    Ειναι π.φιλικό και συγχωρεί λαθη...
    ΟΥΤΕ ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΑΡΕΣΟΥΝ ΤΑ ΠΑΠΙΑ, ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΣΤΙΣ ΜΗΧΑΝΕΣ ΜΕ ΣΥΜΠΛΕΚΤΗ. ΑΛΛΑ ΤΕΛΙΚΑ, ΜΑΛΛΟΝ ΣΕ ΜΗΧΑΝΗ ΘΑ ΚΑΤΑΛΕΙΞΩ! Σ' ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ!

  15. #15
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    16/10/2003
    Μηνύματα
    199

    Re: Re: Re: Re: Re: Mηχανή!!

    Αρχικά δημιουργήθηκε από christin
    ΟΥΤΕ ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΑΡΕΣΟΥΝ ΤΑ ΠΑΠΙΑ, ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΣΤΙΣ ΜΗΧΑΝΕΣ ΜΕ ΣΥΜΠΛΕΚΤΗ. ΑΛΛΑ ΤΕΛΙΚΑ, ΜΑΛΛΟΝ ΣΕ ΜΗΧΑΝΗ ΘΑ ΚΑΤΑΛΕΙΞΩ! Σ' ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ!

    να σαι καλα, δεν κανει τίποτα.




    Αλλα προς τί τα γέλια? τοσο αστεια ήταν αυτα που είπα??
    www.copacampagnia.gr

Σελίδα 1 από 7 123456 ... ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. ΜΗΧΑΝΗ Vs ΠΑΠΙ
    από kokosKRITI στο forum Αντιπαραθέσεις
    Απαντήσεις: 1099
    Τελευταίο μήνυμα: 31/08/2009, 12:08
  2. Γυναικα Και ΜηΧανη
    από motopower στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 33
    Τελευταίο μήνυμα: 14/11/2003, 00:46
  3. ΣΚ χωρίς μηχανή
    από SeNNinhA στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 1
    Τελευταίο μήνυμα: 02/11/2003, 20:52

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF