Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 15 από 17

Θέμα: Kalo Taksidi Alex

  1. #1

    Kalo Taksidi Alex

    Distixos se gnorisame kato apo asximes sinthikes alla sigoura tha se thimomaste gia to upoloipon tis zois mas!

    Oso uparxoun Anthropoi, kanenas, pote kai pouthena den tha noiosei monos..
    "My goal in life is to be as good of a person my dog already thinks I am."

    Os tote, pao gia tsigaro


  2. #2
    μμμμμμμμμμμμμμ!!!!! Το avatar του/της petridist
    Εγγραφή
    20/05/2003
    Μηνύματα
    446

    ................

    Καλό ταξίδι.......
    Μια μέρα παιδιά μου....,, μου φέρνουν ένα κομμάτι τιτάνιο ναααααααα!!!! Τι να το κάνω σκέφτομαι????????


    FZ6 RULEZ!!!

  3. #3
    The truth is out there... Το avatar του/της medieval
    Εγγραφή
    20/02/2004
    Μηνύματα
    35

    ΚΑΛΟ ΤΑΞΙΔΙ

    ΑΠΟ ΚΕΙ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΕΙΣ ΤΗ ΓΥΝΑΙΚΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΣΟΥ ΚΑΙ ΟΛΟΥΣ ΕΜΑΣ.
    ΚΑΛΟ ΤΑΞΙΔΙ ΦΙΛΕ ΑΛΕΧ!
    ...THE TRUTH IS OUT THERE...

  4. #4
    ΚΑΛΟ ΣΟΥ ΔΡΟΜΟ ΑΓΝΩΣΤΕ ΦΙΛΕ...
    να κοιτας εκει που θες να
    πας,αλλοιως θα πας εκει που
    κοιτας....

  5. #5
    "Παππούς" -- (22-05-02) Το avatar του/της jimbar
    Εγγραφή
    30/09/2003
    Μηνύματα
    317
    ΚΑΛΟ ΤΑΞΙΔΙ ΑΓΝΩΣΤΕ ΦΙΛΕ ... ΚΑΙ ΝΑ ΜΑΣ ΧΑΜΟΓΕΛΑΣ
    - - - ΠANTA ΟΡΘΙΟΙ !!!! - - -

    ΘΕΕ μου μην φοβάσαι είμαι δίπλα σου!!

  6. #6
    KALO TAKSIDI

  7. #7
    Αφροτζιξ Το avatar του/της afrotwin
    Εγγραφή
    08/12/2003
    Μηνύματα
    3.260
    telika meriki apo emas me emena ka8isterimeno vre8ikame eki ke dosame ena apoxeretistirio 8orivo ston filo alex mas akouse oli i a8ina anipopsiasti episkeftes sastisan me to simvan ka8 oti kati acrapovich pou vre8ikan eki eskouzan lisalea pola ntesimpel se simio pou pisteva oti an fernane ton filo alex eki konta mas mpori ke na anastenotan apo ton 8orivo
    tragiki figoura i fili lina pou ir8e konta stis mixanes ke ipe merika logia mesa apo tin psixi tis tin gemati pono ke 8lipsi
    meta akolou8ise volta gia kafe mexri to 8isio me ton sxetiko frape tis parigorias ke pola astia gia na skepasti i 8lipsi mexri pou sto telos ksefortistikame arketa ke traviksame oloi pros to dasos....
    nomizo den iparxoun logia na pis se teties periptosis ektos apo to oti kremomaste oloi apo mia klosti ke oti to perasma apo tin zoi ston 8anato ine pragmatika pio efkolo apo to na roufiksis ligo frape mesa apo to kalamaki ke to mono pou mporis na pis gia afto ine sta p@p@ri@ mas
    etsi ke alios geniomaste me prodiagrafes 8anatou to pote 8a er8i gia ton ka8ena ine kati pou den gnorizoume to 8ema ine na min to prokaloume ke apo eki pera 8a po afto pou leo panta

    ke na pe8anis....
    tin igia sou ama exis min fovase tipota....

    ke gamo ta koufa ine ala ke i zoi etsi ine ti na pis?

    kali sinexia se olous mas

    ke gia ton alex makari na kserame pou pas, makari na mporousame na se feroume piso, ke afou den mporoume makari na ise se mia ali diastasi opou pernai to pnevma ke oxi to soma ke an mas akous, pes ena kalo logo ke gia mas na exoume to telos otan prepi ke oxi proora ke oxi vanafsa ala apala stin disi tis sarkas mas otan 8a to exoume anagki ke an ksanaerxomaste stin gi sou efxome otan ksanar8is na vris tin ipolipi eftixia pou sou sterise i zoi
    kali sinexia file

    Αφροτζιξ.kata tin nona druna

  8. #8
    "Παππούς" -- (22-05-02) Το avatar του/της jimbar
    Εγγραφή
    30/09/2003
    Μηνύματα
    317
    Παιδιά για άλλη μια φορά θα ζητήσω να με συγχωρέσετε [χωρίς να με μαλώσετε διότι εύχομαι να μην χρειαστεί να την ξαναπώ αυτή την λέξη]. Είχατε δίκαιο. Όταν κάνω μαλακίες ξέρω και να τις αναγνωρίζω. Την πρώτη φορά που πέρασε ο Άλεξ για την εκκλησία δεν γκάζωσα και μάλιστα, ήμουν μέσα με τον κόσμο ως ένδειξη πένθους. Αλλά όταν άκουσα το «ουρλιαχτό», ένας κόμπος μέσα μου [να σας πω ότι δάκρυσα για το τον άδικο χαμό του παλικαριού;]. Μάλλον όσοι ήτανε εκεί το κατάλαβαν. Στην δεύτερη φορά το TransAlpάκι μου έπιασε κόκκινο με τις 8.000 & 9.000 στροφές του. Έτσι για το γαμώτο.

    Τελικά συγκινήθηκα τόσο που αναθεωρώ αυτό που είχα πει σε πιο παλαιό post μου. Και στην δική μου «βόλτα» θα ήθελα οι γνωστοί και φίλοι μου να «σηκώσουν» τα πάντα στο πόδι. Ένιωσα μια λύτρωση μετά. «ακούστηκα» και εγώ με το TransAlpάκι μου.

    Ένα μεγάλο ευχαριστώ στην σύντροφο της ζωής μου, την Νικόλ, που άφησε το καθιερωμένο νοσοκομειακό ραντεβού του παππού της για να παραβρεθεί μαζί μας.

    Αυτά …
    - - - ΠANTA ΟΡΘΙΟΙ !!!! - - -

    ΘΕΕ μου μην φοβάσαι είμαι δίπλα σου!!

  9. #9
    Trip master Το avatar του/της hornet
    Moderator
    Εγγραφή
    20/05/2002
    Μηνύματα
    2.039
    Καλο ταξιδι στον Alex και πολλα κουραγια στη Λινα και τους συγγενεις.

  10. #10
    rolling fredo king Το avatar του/της DUKASII
    Εγγραφή
    11/07/2002
    Μηνύματα
    3.547

    KALO TAXIDI...

    FILE ..... KAI KOYRAGIO STH LINA.....


    KRIMA...

  11. #11
    [FONT=century gothic]Εύχομαι το τελευταιο σου ταξίδι σου να είναι το ίδιο καλό όσο και η ζωή σου με την οικογένεια σου

    Λίνα, τώρα πρέπει να δείξεις δύναμη και στον εαυτό σου αλλά και στο παιδί σου!

    Υπομονή
    [/FONT]
    "In Groove We Trust" - W.F.P.
    www.wolfyfunkproject.com

  12. #12
    go copana... copacabana! Το avatar του/της periklisk
    Εγγραφή
    21/12/2003
    Μηνύματα
    2.403
    Καλό ταξίδι Άλεξ και από μένα για μια ακόμα φορά.....

    Καλό κουράγιο και υπομονή στη Λίνα γιατί έχει να τραβήξει ζόρι....

    Oso uparxoun Anthropoi, kanenas, pote kai pouthena den tha noiosei monos..
    Σωστός!!!!

    Όσοι πήγαμε για το τελευταίο αντίο σίγουρα δώσαμε λίγο κουράγιο τη Λίνα....
    ΟΞΩ ΠΑΤΣΑΒΟΥΡΙΕΝ!!!!

  13. #13

    ΜΕ ΠΟΛΛΑ ΑΠΟ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΠΟΥ ΒΡΕΘΗΚΑΝ ΕΚΕΙ

    Είχαμε να βρεθούμε καιρό και είπαμε ΚΑΛΑ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΣΥΜΒΕΙ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ ΓΙΑ ΝΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ ΤΕΛΙΚΑ;;; Οχι βέβαια, αλλά πιστεύω ότι να ΤΙΜΗΣΟΥΜΕ έναν άνθρωπο που έφυγε από κοντά μας και να δώσουμε με τον τρόπο μας ΚΟΥΡΑΓΙΟ στην γυναίκα του αλλά τελικά πιστεύω και στους συγγενείς του, είναι πολύ πιο ουσιαστικό από μία απλή καφεδοσυνάντηση.

    Πραγματικά βούρκωνα την ώρα που όλα τα παιδιά κολάγαμε τις βελόνες στα κόκκινα, γιατί πίστευα ότι ο Αλεξεανδρος μας άκουγε!!

    Συγκλονίστηκα όμως όταν η Λίνα μας έδειξε στις φωτογραφίες τι παληκαρι ήταν.

    Δεν μου έρχεται να πω κάτι παρηγορητικό στην Λίνα, γιατί ξέρω ότι είναι απαρηγόρητη και θα πω μόνο αυτό:

    ΝΑ ΤΟΝ ΘΥΜΑΣΑΙ ΠΑΛΗΚΑΡΙ ΟΠΩΣ ΜΑΣ ΤΟΝ ΕΔΕΙΞΕΣ!!!

    Αλέξανδρε ξέρω ότι είσαι κάπου πολύ καλύτερα από εδώ, το μόνο που πρέπει να κάνεις τώρα είναι να προσέχεις την οικογενειά σου.
    ΕΙΣΑΙ ΑΜΑΡΤΩΛΗ

  14. #14
    Τεχνητό Μέλος Το avatar του/της GyPsy
    Εγγραφή
    28/01/2003
    Μηνύματα
    373

    KΑΛΟ ΣΟΥ...

    ...ΤΑΞΙΔΙ ΦΙΛΕ!!!!
    Πωλείται XX 98' Full Extra.

    Πωλήθηκε...

  15. #15
    ..ο Μάγος.. Το avatar του/της wizard
    Εγγραφή
    06/06/2003
    Μηνύματα
    70
    Αρχικά δημιουργήθηκε από jimbar
    Παιδιά για άλλη μια φορά θα ζητήσω να με συγχωρέσετε [χωρίς να με μαλώσετε διότι εύχομαι να μην χρειαστεί να την ξαναπώ αυτή την λέξη]. Είχατε δίκαιο. Όταν κάνω μαλακίες ξέρω και να τις αναγνωρίζω. Την πρώτη φορά που πέρασε ο Άλεξ για την εκκλησία δεν γκάζωσα και μάλιστα, ήμουν μέσα με τον κόσμο ως ένδειξη πένθους. Αλλά όταν άκουσα το «ουρλιαχτό», ένας κόμπος μέσα μου [να σας πω ότι δάκρυσα για το τον άδικο χαμό του παλικαριού;]. Μάλλον όσοι ήτανε εκεί το κατάλαβαν. Στην δεύτερη φορά το TransAlpάκι μου έπιασε κόκκινο με τις 8.000 & 9.000 στροφές του. Έτσι για το γαμώτο.

    Τελικά συγκινήθηκα τόσο που αναθεωρώ αυτό που είχα πει σε πιο παλαιό post μου. Και στην δική μου «βόλτα» θα ήθελα οι γνωστοί και φίλοι μου να «σηκώσουν» τα πάντα στο πόδι. Ένιωσα μια λύτρωση μετά. «ακούστηκα» και εγώ με το TransAlpάκι μου.

    Ένα μεγάλο ευχαριστώ στην σύντροφο της ζωής μου, την Νικόλ, που άφησε το καθιερωμένο νοσοκομειακό ραντεβού του παππού της για να παραβρεθεί μαζί μας.

    Αυτά …


    ..thumbs up for Jimbar.. μιλάς σωστά.




    alex, καλό ταξίδι..



    Λίνα,



    ..με μια κίνηση μόνο άλλαξαν τα πάντα.. Η ζωή είναι απρόβλεπτη, και τίποτα δεν μπορούμε να καταλάβουμε εμείς.



    Συνεχίζουμε όμως, γιατί αυτό είναι το καθήκον μας..



    ..καθήκον είναι αυτό που ξέρουμε πως πρέπει να κάνουμε και δεν μας το υπαγορεύει κανένας..


    Κουράγια..
    .."νάφε και μέμνασ' απιστείν.. Άρθρα ταύτα φρενών"..

Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. 5 pragmatakia (gia alli mia 4a)...kai kalo taksidi
    από Traveller στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 3
    Τελευταίο μήνυμα: 24/06/2004, 16:10
  2. **** Kalo Mina ****
    από CyBeRseXX στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 18
    Τελευταίο μήνυμα: 03/05/2004, 15:47
  3. Kalo...
    από XTMPAM στο forum Ανέκδοτα & χιούμορ
    Απαντήσεις: 3
    Τελευταίο μήνυμα: 02/04/2004, 09:59
  4. Kalo....
    από dela στο forum Ανέκδοτα & χιούμορ
    Απαντήσεις: 0
    Τελευταίο μήνυμα: 21/01/2004, 12:15
  5. kalo tsekarete to
    από ctpanoramix στο forum Ανέκδοτα & χιούμορ
    Απαντήσεις: 0
    Τελευταίο μήνυμα: 07/01/2004, 17:07

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF