Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 6 από 6

Θέμα: ΣΚΕΨΕΙΣ ΓΙΑ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΩ ΒΟΛΤΑ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ

  1. #1

    ΣΚΕΨΕΙΣ ΓΙΑ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΩ ΒΟΛΤΑ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ

    ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΤΑ ΠΑΙΔΙΑ.ΕΧΩ ΜΠΕΙ ΣΕ ΣΚΕΨΕΙΣ ΓΙΑ ΑΜΑ ΚΑΝΕΙ ΚΑΛΟ ΚΑΙΡΟ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ ΝΑ ΠΑΡΩ ΤΗΝ ΜΗΧΑΝΟΒΙΑ ΚΟΠΕΛΙΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΠΑΜΕ ΚΑΜΙΑ ΒΟΛΤΑ Η ΜΟΝΟΗΜΕΡΗ ΕΚΔΡΟΜΗ.ΕΧΩ ΒΑΡΕΘΕΙ ΤΑ ΝΑΥΠΛΙΑ ΚΑΙ ΧΑΛΚΙΔΕΣ ΣΚΕΦΤΟΜΟΥΝ ΝΑ ΠΑΩ ΚΑΛΑΒΡΥΤΑ ΝΑ ΞΕΚΙΝΗΣΩ ΤΟ ΠΡΩΙ ΝΑ ΠΑΩ ΓΙΑ ΚΑΦΕ ΚΙΑ ΜΕΤΑ ΚΟΨΙΔΙΑ ΕΛΕΓΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΔΕΛΦΟΥΣ ΜΕ ΓΑΛΑΞΙΔΙ ΜΕΧΡΙ ΚΑΙ ΛΑΡΙΣΑ ΑΛΑ ΓΙΑ ΜΟΝΟΗΜΕΡΗ ΠΟΛΥ ΜΑΚΡΙΑ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΣΑΣ ΚΑΤΙ ΑΛΟ ΜΕΡΟΣ ΝΑ ΠΡΟΤΕΙΝΕΙ?

  2. #2
    Χιλιομετροφάγος Το avatar του/της SF
    Εγγραφή
    14/05/2002
    Μηνύματα
    2.903
    Εκτός του ότι γίνεται η βόλτα του φόρουμ.... http://www.moto.gr/forums/showthread...threadid=20793

    Γαλαξείδι, Λάρισα, Καλάβρυτα... λίγο περίεργα τα λες! Οι διαδρομές και οι ιδέες είναι αμέτρητες. Πήγαινε μια Δελφούς λοιπόν... Το μακριά-κοντά είναι πολύυυυυυυ σχετικές έννοιες!
    ---
    Προσέχουμε για να τρέχουμε

  3. #3

    Re: ΣΚΕΨΕΙΣ ΓΙΑ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΩ ΒΟΛΤΑ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ

    Αρχικά δημιουργήθηκε από power hornet 60
    ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΤΑ ΠΑΙΔΙΑ.ΕΧΩ ΜΠΕΙ ΣΕ ΣΚΕΨΕΙΣ ΓΙΑ ΑΜΑ ΚΑΝΕΙ ΚΑΛΟ ΚΑΙΡΟ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ ΝΑ ΠΑΡΩ ΤΗΝ ΜΗΧΑΝΟΒΙΑ ΚΟΠΕΛΙΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΠΑΜΕ ΚΑΜΙΑ ΒΟΛΤΑ Η ΜΟΝΟΗΜΕΡΗ ΕΚΔΡΟΜΗ.ΕΧΩ ΒΑΡΕΘΕΙ ΤΑ ΝΑΥΠΛΙΑ ΚΑΙ ΧΑΛΚΙΔΕΣ ΣΚΕΦΤΟΜΟΥΝ ΝΑ ΠΑΩ ΚΑΛΑΒΡΥΤΑ ΝΑ ΞΕΚΙΝΗΣΩ ΤΟ ΠΡΩΙ ΝΑ ΠΑΩ ΓΙΑ ΚΑΦΕ ΚΙΑ ΜΕΤΑ ΚΟΨΙΔΙΑ ΕΛΕΓΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΔΕΛΦΟΥΣ ΜΕ ΓΑΛΑΞΙΔΙ ΜΕΧΡΙ ΚΑΙ ΛΑΡΙΣΑ ΑΛΑ ΓΙΑ ΜΟΝΟΗΜΕΡΗ ΠΟΛΥ ΜΑΚΡΙΑ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΣΑΣ ΚΑΤΙ ΑΛΟ ΜΕΡΟΣ ΝΑ ΠΡΟΤΕΙΝΕΙ?

    Στην εκδρομη γιατι δεν ερχεσε?

  4. #4
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της sotokan
    Εγγραφή
    14/07/2005
    Μηνύματα
    386
    Καλησπέρα φίλε...Άμα κάνει καλό καιρό Κυριακή εμείς σχεδιάζουμε μεγάλη βόλτα προς Μπράλο,Αθ Διάκο,Ιτέα,Δελφούς,Αράχωβα κτλ.Καμιά 500 χλμ.Χαλαρή βόλτα με ξεμπούκωμα στον Μπράλο.
    Σίγουρα θα είμαι εγώ και η γυναίκα μου,κανα δυο vfr ακόμα,ενα fazer 1000,ένα δυό varadero,ένα δυό tdm,ένα v-strom 650 και ίσως να έρθουν ένα Ζ750,ένα cbr 900,ένα transalp και σίγουρα ξεχνάω και άλλους.Άμα γουστάρεις είσαστε ευπρόσδεκτοι και εσύ και η κοπελιά σου .Θα έχει χαβαλέ,καφέ,μάσα,στροφιλίκια και όμορφες εικόνες

  5. #5
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της matsamitsou
    Εγγραφή
    01/03/2006
    Μηνύματα
    237

    Re: Re: ΣΚΕΨΕΙΣ ΓΙΑ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΩ ΒΟΛΤΑ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ

    Αρχικά δημιουργήθηκε από costas81
    Στην εκδρομη γιατι δεν ερχεσε?
    Για να μην τρομάξει η κοπελιά με αυτά που θα δει


  6. #6
    ΕΙΜΑΙ..ΚΑΜΑΚΙ Το avatar του/της SOL-VFR-VTEC
    Εγγραφή
    29/11/2005
    Μηνύματα
    537
    Αρχικά δημιουργήθηκε από sotokan
    Καλησπέρα φίλε...Άμα κάνει καλό καιρό Κυριακή εμείς σχεδιάζουμε μεγάλη βόλτα προς Μπράλο,Αθ Διάκο,Ιτέα,Δελφούς,Αράχωβα κτλ.Καμιά 500 χλμ.Χαλαρή βόλτα με ξεμπούκωμα στον Μπράλο.
    Σίγουρα θα είμαι εγώ και η γυναίκα μου,κανα δυο vfr ακόμα,ενα fazer 1000,ένα δυό varadero,ένα δυό tdm,ένα v-strom 650 και ίσως να έρθουν ένα Ζ750,ένα cbr 900,ένα transalp και σίγουρα ξεχνάω και άλλους.Άμα γουστάρεις είσαστε ευπρόσδεκτοι και εσύ και η κοπελιά σου .Θα έχει χαβαλέ,καφέ,μάσα,στροφιλίκια και όμορφες εικόνες
    .........THA EXEI SOTOCAN.......ADE THA DEIS KAI TON EAFTO SOU STHN TV.....THA SOU KANO PLANA APO THN KAMERA.... .....SKETH TRELA....
    Πανελλήνια Μαζωξη= https://www.youtube.com/watch?v=E7br3lG6b9M

Παρόμοια θέματα

  1. Βολτα την Κυριακη 23/5 για τους Αθηναιους........
    από ilias integra R στο forum Συναντήσεις & βόλτες
    Απαντήσεις: 10
    Τελευταίο μήνυμα: 23/05/2010, 12:11
  2. ΕΓΩ ΘΑ ΞΑΝΑΠΑΩ ΒΟΛΤΑ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ 23-5
    από vaska στο forum Συναντήσεις & βόλτες
    Απαντήσεις: 17
    Τελευταίο μήνυμα: 22/05/2010, 07:48
  3. Απαντήσεις: 23
    Τελευταίο μήνυμα: 01/03/2007, 21:18
  4. Θα παίξει τίποτα την Κυριακή???
    από petridist στο forum Συναντήσεις & βόλτες
    Απαντήσεις: 9
    Τελευταίο μήνυμα: 01/06/2004, 15:21

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF