Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 15 από 19

Θέμα: Dainese Stock ?

  1. #1

    Dainese Stock ?

    Ρε παιδια το μαγαζι που ειναι στο Χαλανδρι, Παπανικολη 144(πλ. ΚΕΝΕΝΤΙ), ξερει κανεις τηλεφωνο?Θελω να ρωτησω για κατι μποτακια και δεν μπορω να το βρω πουθενα.Αν ξερει κανεις, ας κανει κανα forward.Μιας που εκανα το ποστ, ξερετε κανενα στοκατζιδικο στην Αθηνα περαν αυτου?Ευχαριστω...

  2. #2
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της PortisHead
    Εγγραφή
    25/05/2006
    Μηνύματα
    2.467

    Re: Dainese Stock ?

    Αρχικά δημιουργήθηκε από suzukimaniac
    Ρε παιδια το μαγαζι που ειναι στο Χαλανδρι, Παπανικολη 144(πλ. ΚΕΝΕΝΤΙ), ξερει κανεις τηλεφωνο?Θελω να ρωτησω για κατι μποτακια και δεν μπορω να το βρω πουθενα.Αν ξερει κανεις, ας κανει κανα forward.Μιας που εκανα το ποστ, ξερετε κανενα στοκατζιδικο στην Αθηνα περαν αυτου?Ευχαριστω...
    Stock...oxi.
    Αλλα θα σου πώ για την γνωστή-αγνωστη αποθήκη στην Ηλιούπολη.
    Κεφαλληνιας 44 210-9961782

  3. #3
    Ναι την ξερω...αλλα δεν μπορει να με εξυπηρετησει λογω ελλειψης...

  4. #4

    Re: Dainese Stock ?

    Αρχικά δημιουργήθηκε από suzukimaniac
    Ρε παιδια το μαγαζι που ειναι στο Χαλανδρι, Παπανικολη 144(πλ. ΚΕΝΕΝΤΙ), ξερει κανεις τηλεφωνο?Θελω να ρωτησω για κατι μποτακια και δεν μπορω να το βρω πουθενα.Αν ξερει κανεις, ας κανει κανα forward.Μιας που εκανα το ποστ, ξερετε κανενα στοκατζιδικο στην Αθηνα περαν αυτου?Ευχαριστω...
    Th motokinhsh les?

  5. #5
    Δεν ξερω να σου πω.Δεν ξερω καθολου. Σε παλαιοτερο ποστ ειδα για το μαγαζι που αναφεροταν μονο η διευθυνση. Γι αυτο και ρωταω..

  6. #6
    Auto einai!!

    Pare: 2106850000

    Elpizw na einai auto!

  7. #7
    Σωστος....Ευχαριστω!!

  8. #8

    Re: Re: Dainese Stock ?

    Αρχικά δημιουργήθηκε από PortisHead
    Stock...oxi.
    Αλλα θα σου πώ για την γνωστή-αγνωστη αποθήκη στην Ηλιούπολη.
    Κεφαλληνιας 44 210-9961782
    ΤΙ ΥΠΟΝΟΕΙΣ ΛΕΓΟΝΤΑΣ ΓΝΩΣΤΗ-ΑΓΝΩΣΤΗ ΑΠΟΘΗΚΗ?
    ΕΓΩ ΤΟ ΕΚΛΑΜΒΑΝΩ ΩΣ ΑΠΟΘΗΚΗ ΜΕ ΠΡΟΙΟΝΤΑ ΜΑΙΜΟΥ.ΕΙΝΑΙ ΕΤΣΙ? ΤΙ ΠΡΟΙΟΝΤΑ ΕΧΕΙ ΑΚΡΙΒΩΣ ΤΟ ΜΑΓΑΖΙ?ΑΞΙΖΕΙ ΝΑ ΤΟ ΕΠΙΣΚΕΥΤΩ ΟΤΑΝ ΚΑΤΕΒΩ ΑΘΗΝΑ?

  9. #9

    Re: Re: Re: Dainese Stock ?

    Αρχικά δημιουργήθηκε από fundurakias.gr
    ΤΙ ΥΠΟΝΟΕΙΣ ΛΕΓΟΝΤΑΣ ΓΝΩΣΤΗ-ΑΓΝΩΣΤΗ ΑΠΟΘΗΚΗ?
    ΕΓΩ ΤΟ ΕΚΛΑΜΒΑΝΩ ΩΣ ΑΠΟΘΗΚΗ ΜΕ ΠΡΟΙΟΝΤΑ ΜΑΙΜΟΥ.ΕΙΝΑΙ ΕΤΣΙ?
    Οχι, καμια σχεση!
    Απλως εισαγει μονος του απο Ιταλια, και δεν πληρωνει/πληρωνουμε νταβατζιλικι σε καποιον αλλο ''φιλο'' μας

  10. #10
    THANKS. ΘΑ ΤΟΝ ΕΠΙΣΚΕΥΤΩ ΛΙΑΝ ΣΥΝΤΟΜΩΣ.....

  11. #11
    "Με την καλή έννοια" Το avatar του/της Trans
    Εγγραφή
    29/06/2006
    Μηνύματα
    252

    Re: Re: Re: Dainese Stock ?

    Αρχικά δημιουργήθηκε από fundurakias.gr
    ΤΙ ΥΠΟΝΟΕΙΣ ΛΕΓΟΝΤΑΣ ΓΝΩΣΤΗ-ΑΓΝΩΣΤΗ ΑΠΟΘΗΚΗ?
    ΕΓΩ ΤΟ ΕΚΛΑΜΒΑΝΩ ΩΣ ΑΠΟΘΗΚΗ ΜΕ ΠΡΟΙΟΝΤΑ ΜΑΙΜΟΥ.ΕΙΝΑΙ ΕΤΣΙ? ΤΙ ΠΡΟΙΟΝΤΑ ΕΧΕΙ ΑΚΡΙΒΩΣ ΤΟ ΜΑΓΑΖΙ?ΑΞΙΖΕΙ ΝΑ ΤΟ ΕΠΙΣΚΕΥΤΩ ΟΤΑΝ ΚΑΤΕΒΩ ΑΘΗΝΑ?
    Επειδή το έχω διπλοτσεκάρει ΔΕΝ είναι μαιμού. Ξέρω ότι τα παιδιά φεύγουν γύρω στην μια φορά το δίμηνο με το φορτηγό τους και πάνε Ιταλία και φέρνουν πράγματα. Άσε που είναι εξυπηρετικότατοι. Αρκεί να μην πέσεις σε μέρα που έχει κόσμο γιατί θα είστε ο ένας πάνω στον άλλον.... : Σκέφτονται όμως να πάρουν μαγαζί και δεν ξέρω τι έχει γίνει ακόμα. Πάντως αυτή την βδομάδα πρέπει να λείπουν γιατί παίρνω τηλέφωνο και δεν τους βρίσκω

    Αν θες πάντως πες μου τι ψάχνεις μήπως μπορώ να σε βοηθήσω μιας και από βδομάδα θα πάω να τους δω... Θέλω ένα κρανάκι για συνεπιβάτη. X-lite μάλλον.... Σχετικά οικονομικό αλλά κέβλαρ

  12. #12
    ΨΑΧΝΩ ΔΕΡΜΑΤΙΝΟ ΤΖΑΚΕΤ ΚΟΝΤΗ ΓΡΑΜΜΗ ΤΗΣ ΝΤΑΙΝΕΖ ΜΑΥΡΟ ΜΠΛΕ Η ΣΚΕΤΟ ΜΑΥΡΟ ΣΕ ΚΑΛΗ ΤΙΜΗ ΩΣ 350-380 Ε ΝΟΥΜΕΡΟ 50 ΜΑΛΛΟΝ (Μ).ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΜΕ ΕΝΗΜΕΡΩΣΕΙΣ?
    ΚΑΙ ΠΑΡΕΠΙΠΤΟΝΤΩΣ ΑΠΟ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ,ΑΝ ΕΠΙΤΡΕΠΕΤΑΙ?

  13. #13
    "Με την καλή έννοια" Το avatar του/της Trans
    Εγγραφή
    29/06/2006
    Μηνύματα
    252
    Αρχικά δημιουργήθηκε από fundurakias.gr
    ΨΑΧΝΩ ΔΕΡΜΑΤΙΝΟ ΤΖΑΚΕΤ ΚΟΝΤΗ ΓΡΑΜΜΗ ΤΗΣ ΝΤΑΙΝΕΖ ΜΑΥΡΟ ΜΠΛΕ Η ΣΚΕΤΟ ΜΑΥΡΟ ΣΕ ΚΑΛΗ ΤΙΜΗ ΩΣ 350-380 Ε ΝΟΥΜΕΡΟ 50 ΜΑΛΛΟΝ (Μ).ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΜΕ ΕΝΗΜΕΡΩΣΕΙΣ?
    ΚΑΙ ΠΑΡΕΠΙΠΤΟΝΤΩΣ ΑΠΟ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ,ΑΝ ΕΠΙΤΡΕΠΕΤΑΙ?
    Πέρασα σήμερα και είναι ανοικτά. Συνήθως έχει τα πάντα, επειδή όμως είναι καλοκαίρι και δεν έχουν βγει Ιταλία για "ψώνια" όπως έμαθα καλύτερα να πάρεις ένα τηλέφωνο πιο πριν. (μιλάμε πάντα για τον Θανάση και τον Δημήτρη στην Ηλιούπολη). Αν έχουν δηλαδή μπουφάν, νούμερα, χρώματα κτλ.

    Ακόμα καλύτερα αφού ψάχνεις για Dainese να μπεις στο www.dainese.com να δεις τι περίπου θες να τους πεις ακριβώς για να σου πούνε αν έχουν. Εγώ είχα πάρει το Vulcan (550 ευρά ο "Ιταλός" 400 από κει). Το τηλέφωνο είναι ποσταρισμένο πιο πάνω.

    Καταγωγή από Δράμα αλλά μένω Αθήνα. (Κυψέλη). Τί κερδίζω;;;

    Αν είναι για την γυναίκα πα΄ρε και την "φάσα" τσόντα που έχουν. Θα της χρειαστεί οποσδήποτε τον χειμώνα με τα χαμηλοκάβαλα

  14. #14
    Μέλος
    Εγγραφή
    17/04/2005
    Μηνύματα
    32
    Πολύ καλές τιμές και μεγάλο στοκ σε dainese έχει το διτροχο στη Βουλιαγμένης. Και φυσικά άψογη εξυπηρέτηση, όχι σαν κάποιον χαμένο που δεν δίνει σημασία...

  15. #15
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    20/03/2004
    Μηνύματα
    200
    Σε ποιο ύψος της Βουλιαγμένης είναι το Δίτροχο;

Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Stock Out Party Dainese
    από fortheteam στο forum Προστατευτικός εξοπλισμός
    Απαντήσεις: 6
    Τελευταίο μήνυμα: 28/05/2012, 21:03
  2. Stock Dainese στον Αλιμο
    από vag12 στο forum Προστατευτικός εξοπλισμός
    Απαντήσεις: 13
    Τελευταίο μήνυμα: 21/05/2008, 02:03
  3. Dainese D-Axial 44 Μποτες
    από anco στο forum Προστατευτικός εξοπλισμός
    Απαντήσεις: 1
    Τελευταίο μήνυμα: 09/03/2005, 19:44
  4. bustymousepads on stock again!
    από idi στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 6
    Τελευταίο μήνυμα: 14/01/2005, 10:50

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF