Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 6 από 6

Θέμα: για ριχτε καμια βοηθεια

  1. #1

    για ριχτε καμια βοηθεια

    αδερφια africanoi να ρωτησω κατι,τι φρενα να βαλω στο μωρο μου?σκεφτομαι να αλλαξω και λαστιχα,τωρα φοραω metzeler tourance και ειμαι πολυ ευχαριστημενος ειναι καπως φαγωμενα το μπροστινο ιδιως απο τα στριψηματα φυσικα,να βαλω τα ιδια?τι λετε?καμια ιδεα κανεις?η εποχη ειναι καλη η να περιμενω το φθινοπωρο.τωρα πειραματιζομαι να αλλαξω φωτισμο στα οργανα,εκανα κατι δοκιμες σε μπλε, ωραιο δειχνει,αλλα το ψαχνω ακομα,αλλαξα και πισω λαμπα και εβαλα led,καλα μιλαμε δεν τραβαει καθολου ρευμα,μολις τελειωσω τις μοντιφες θα σας πω τις εντυπωσεις,θα ανεβασω και φωτο να σας δειξω το μωρο μου africa και ξερο ψωμι ρεεε!!!!

  2. #2
    Μονολυκος Το avatar του/της crs-k
    Εγγραφή
    02/06/2004
    Μηνύματα
    12.224

    Re: για ριχτε καμια βοηθεια

    Αρχικά δημιουργήθηκε από africa_t
    αδερφια africanoi να ρωτησω κατι,τι φρενα να βαλω στο μωρο μου?σκεφτομαι να αλλαξω και λαστιχα,τωρα φοραω metzeler tourance και ειμαι πολυ ευχαριστημενος ειναι καπως φαγωμενα το μπροστινο ιδιως απο τα στριψηματα φυσικα,να βαλω τα ιδια?τι λετε?καμια ιδεα κανεις?η εποχη ειναι καλη η να περιμενω το φθινοπωρο.τωρα πειραματιζομαι να αλλαξω φωτισμο στα οργανα,εκανα κατι δοκιμες σε μπλε, ωραιο δειχνει,αλλα το ψαχνω ακομα,αλλαξα και πισω λαμπα και εβαλα led,καλα μιλαμε δεν τραβαει καθολου ρευμα,μολις τελειωσω τις μοντιφες θα σας πω τις εντυπωσεις,θα ανεβασω και φωτο να σας δειξω το μωρο μου africa και ξερο ψωμι ρεεε!!!!

    Εγω εβαλα πριν κανα χρονο (μολις πρωτο κυκλοφορησαν σχεδον) τα καινουργια της Michelin, τα Anakee. Ειμαι πολυ ευχαριστημενος.
    ... να ευχεσαι να 'ναι μακρυς ο δρομος.

  3. #3
    Τα λαμπάκια από που τα πήρες; Είχα βάλει και εγώ μπλε αλλά μετά από λίγο καιρό ξέβαψαν μάλλον από θερμότητα. Το πίσω led από που;.
    Βάλε bridgestone tw 101 kai 152. Έχω anakee και έχω την εντύπωση ότι δεν ζεσταίνονται τόσο γρήγορα όσο τα bridgestone. Από την άλλη, τα anakee κρατάνε πιο πολλά χιλιόμετρα.
    Ειναι ωραία η θάλασσα γιατί κινείται πάντα...

  4. #4
    Ο Τρισμέγιστος Το avatar του/της Julius
    Super Moderator
    Εγγραφή
    13/05/2002
    Μηνύματα
    3.302

    Thumbs up Re: για ριχτε καμια βοηθεια

    Αρχικά δημιουργήθηκε από africa_t
    τωρα φοραω metzeler tourance και ειμαι πολυ ευχαριστημενος
    VALE TA IDIA...................

    http://www.moto.gr/forums/showthread.php?threadid=2876
    F**k Isaac Newton

    Διάβασε εδώ

  5. #5
    "Παππούς" -- (22-05-02) Το avatar του/της jimbar
    Εγγραφή
    30/09/2003
    Μηνύματα
    317

    Re: Re: για ριχτε καμια βοηθεια

    Αρχικά δημιουργήθηκε από crs-k
    ..Michelin Anakee..Ειμαι πολυ ευχαριστημενος..

    και εγώ Anakee έχω αν και δεν έχω Africa αλλά TransAlp .. και είμαι πάάάάάρα πολύ ικανοποιημένος ..
    - - - ΠANTA ΟΡΘΙΟΙ !!!! - - -

    ΘΕΕ μου μην φοβάσαι είμαι δίπλα σου!!

  6. #6
    λοιπον εχω καταληξει η metzeler η brigestone, θα το μελετησω λιγο ακομα,λαμπακια για τα οργανα μονο χρωματιστα led πρεπει ν α κανουν με ειδικο καλυκα για να μπουν στα φυσακια εχω δει,ψαχνω,και ψαχνω να βρω σε καλη τιμη για ειναι ακριβουτσικα.πισω λαμπα βρηκα τυχαια σ`ενα ηλεκτρολογειο στα μελισσια 5 ευρω.εχει καμια 20αρια led τα οποια αναβουν τα μισα με τα φωτα πορειας και ολα μαζι οταν πατας φρενο,το μονο αρνητικο που εχουν ειναι οτι βγαζουν κοκκινο φως και δεν φαινεται καλα η πινακιδα το βραδυ εμενα παντως δεν με πειραζει.

Παρόμοια θέματα

  1. Ρίχτε καμιά ιδέα για άθληση!
    από Ζεύκας στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 72
    Τελευταίο μήνυμα: 26/08/2008, 18:11
  2. 18 πρωτη μηχανη...καμια βοηθεια?
    από red_monster στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 22
    Τελευταίο μήνυμα: 05/03/2007, 00:56
  3. καμια βοηθεια?
    από VeLiaR στο forum Όλα τα μοντέλα χωρίς δική τους κατηγορία...
    Απαντήσεις: 2
    Τελευταίο μήνυμα: 25/09/2005, 13:43
  4. Για ΡιΧτε Ενα Βλεφαρο Εδω!!!
    από maintenance στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 16
    Τελευταίο μήνυμα: 06/05/2005, 17:15
  5. Μηχανή για κοπέλες... Τη βοήθειά σας παρακαλώ!!!
    από Trithen στο forum Όλα τα μοντέλα χωρίς δική τους κατηγορία...
    Απαντήσεις: 29
    Τελευταίο μήνυμα: 18/04/2005, 16:02

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF