Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 10 από 10

Θέμα: Αγορα μοτο!!

  1. #1
    Νέο μέλος Το avatar του/της dhead
    Εγγραφή
    25/11/2006
    Μηνύματα
    24

    Αγορα μοτο!!

    Καλησπερα!

    Μετα απο 5 χρονια με το Dtaki μου ειπα να το αλλαξω επιτελους και σκεφτομαι να παρω καποια γυρω στα 650 κυβικα με max 3500 ευρω, μεταχειρισμενη παντα. Σκεφτομαι μεταξυ pegaso- freewind-(africα μοντελα 99 και κατω λογω κοστους) και tdm παλι 99 και κατω. Εχω βρει εναν πηγασο 04 μοντελο 3.500 ευρω και το σκεφτομαι...καμια βοηθεια?

  2. #2
    Γιατι ετσι σας αρέσει Το avatar του/της Alchimistis
    Εγγραφή
    17/11/2004
    Μηνύματα
    375
    Επειδη ήμουν στην ίδια ακριβώς θέση που εισαι εσυ τώρα θα σου πώ ένα πράγμα...
    Αν μπορέις παρε καινούργιο...εψαχνα για Hornet κοντα στους 2 μήνες το πιστεύεις οτι δεν βρήκα τπτ αξιόλογο...
    Βαλε τα εξοδα κάτω με μολύβι και χαρτι, υπολόγισε λαστιχα, μαζεματάκια , και μαζεματάκια που θα σου βγάλει σε 3-4 μήνες (πιθανών).
    Επίσης αν βρείς κάποιο αξιόλογο μεταχειρησμένο τοτε να το δεί οπως δήποτε μηχανικος...
    Αυτα τα ολιγα
    Φιλικα

  3. #3
    Honda Innova 125 Το avatar του/της yiagt
    Εγγραφή
    11/03/2006
    Μηνύματα
    100

    Re: Αγορα μοτο!!

    Αρχικά δημιουργήθηκε από dhead
    Σκεφτομαι μεταξυ pegaso- freewind-(africα μοντελα 99 και κατω λογω κοστους) και tdm
    θα σου πρότεινα το suzuki:smilea:

  4. #4
    Retired Rider Το avatar του/της 675
    Εγγραφή
    30/08/2006
    Μηνύματα
    1.764
    σου πουλαω στα ιδια λεφτα το πιστολι-ταουνμε'ι'τ μου...80αρι με 3αρι κιβωτιο !!!

    τι αλλο να ζητησεις για να νιωσεις ανανεωμενος, για να ζησεις την αλλαγη?? :rotflmao:

  5. #5
    Νέο μέλος Το avatar του/της dhead
    Εγγραφή
    25/11/2006
    Μηνύματα
    24
    Αρχικά δημιουργήθηκε από elias_sgr
    σου πουλαω στα ιδια λεφτα το πιστολι-ταουνμε'ι'τ μου...80αρι με 3αρι κιβωτιο !!!

    τι αλλο να ζητησεις για να νιωσεις ανανεωμενος, για να ζησεις την αλλαγη?? :rotflmao:
    hehe
    Oso gia to suzuki pou proteine o filos vriskeis montela apo 99 kai kato eno bmw kai idios pegaso apo 01 kai meta kai gia ayton akrivos ton logo eimai ypo skepsi

    btw ton pegaso me 3500 ton perno apo gnosti alisida me 1 xrono eggyisi arkei ypotithete na kano ta service ekei...kai exei kai extra (synagermo etc )

  6. #6
    Αρχικά δημιουργήθηκε από dhead
    hehe
    Oso gia to suzuki pou proteine o filos vriskeis montela apo 99 kai kato eno bmw kai idios pegaso apo 01 kai meta kai gia ayton akrivos ton logo eimai ypo skepsi

    btw ton pegaso me 3500 ton perno apo gnosti alisida me 1 xrono eggyisi arkei ypotithete na kano ta service ekei...kai exei kai extra (synagermo etc )
    θα σου προτεινα να μην κοιτας τοσο την χρονολογια της μηχανης αλλα την κατασταση της, πχ τα africa και τα freewind που ανεφερες προιγουμενος ειναι πολυ αξιοπιστα...

    και παλια να ειναι τα βρισκεις σε αριστη κατασταση, για τα pegaso δεν εχω ακουσει και τα καλυτερα...

    ασε που δεν θα μπορεις να το πουλησεις μετα με τιποτα οταν το βαρεθεις...

  7. #7
    Στενεμα-ΠΡΩΤΕΣ ΤΑΜΠΕΛΕΣ!! Το avatar του/της TSIV
    Εγγραφή
    28/11/2005
    Μηνύματα
    98
    Αρχικά δημιουργήθηκε από kalant
    θα σου προτεινα να μην κοιτας τοσο την χρονολογια της μηχανης αλλα την κατασταση της, πχ τα africa και τα freewind που ανεφερες προιγουμενος ειναι πολυ αξιοπιστα...

    και παλια να ειναι τα βρισκεις σε αριστη κατασταση, για τα pegaso δεν εχω ακουσει και τα καλυτερα...

    ασε που δεν θα μπορεις να το πουλησεις μετα με τιποτα οταν το βαρεθεις...
    +1000000000
    ARXONTAS

  8. #8
    ninjaki the dragon Το avatar του/της EVI
    Εγγραφή
    02/02/2006
    Μηνύματα
    2.504
    αν θες freewind στειλε μου πμ
    i am ninja you can't see me
    Revvin' up your engine ,Listen to her howlin' roar , Metal under tension ,Beggin' you to touch and go , Ride into the Danger Zone

  9. #9
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της nelson
    Εγγραφή
    17/11/2005
    Μηνύματα
    152
    egw hmoyn to kalokairi metaksy GS 650 kai Freewind, kateliksa sto
    deytero, montelo 99 me 30.000 kai mexri twra eimai apolyta eyxaristhmenos
    exontas kanei alla 5.000. Den exw empeiria apo GS h Pegaso kai Africa alla
    to FreeWind moy fanhke poly entaksei...

    It's your call anyway
    NeLSoN

  10. #10
    The most Bin's WINS !!! Το avatar του/της lkol
    Εγγραφή
    15/11/2004
    Μηνύματα
    136
    Αν μπορέσεις να κάνεις κάτι παραπάνω με τα λεφτά, με 4.500? πας σε F650GS του 2001 με ABS, τα οποία κ αξιόπιστα είναι κ πολύ ανώτερα πό τις επιλογές που αναφέρεις. Εγώ επειδή έχω οδηγήσει F650GS μπορώ να σου πω ότι τουλάχιστον τα φρένα του είναι πολύ ανώτερα από τα άλλα μηχανάκια που κοιτάς κ αξίζει το χιλιάιρκο παραπάνω γιατί έχει να κάνει κ με την ασφάλεια σου. Βέβαια εσύ κάνεις κουμάντο στην τσέπη σου, εγώ απλώς τη γνώμη μου λέω...

    :a1: :a12:


Παρόμοια θέματα

  1. αγορα μοτο μεσω ιντερνετ
    από kostas71 στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 4
    Τελευταίο μήνυμα: 11/12/2006, 20:36
  2. ΑΓΟΡΑ ΜΟΤΟ ΑΠΟ ΓΕΡΜΑΝΙΑ????
    από alex-varadero στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 11
    Τελευταίο μήνυμα: 10/03/2006, 19:20
  3. Δανειο για αγορα μοτο;;;
    από lammadin στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 4
    Τελευταίο μήνυμα: 13/12/2005, 23:38
  4. Γερμανική αγορά μοτο...
    από free rider στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 21
    Τελευταίο μήνυμα: 08/01/2005, 08:16

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF