Σελίδα 50 από 54 ΠρώτοΠρώτο ... 4045464748495051525354 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 736 έως 750 από 810

Θέμα: ΤΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΡΧΙΖΕΙ Η ΕΞΕΔΡΑ ΠΛΗΜΜΥΡΙΖΕΙ

  1. #736
    ΜΑΝΟΣ para siempre Το avatar του/της vangelis 64
    Εγγραφή
    06/11/2005
    Μηνύματα
    1.431
    Αρχικά δημιουργήθηκε από zzr2005
    1) τα είπαμε βρίσκει αλλά δεν ανατρέπει τον Μπύρμπο...ο Μπούρμπος ανατρέπεται μονος του...

    2) το τσίμπημα οντως πολύ ωραίο αλλά ο Γκαλίνοβιτς ειναι 5 μέτρα μακριά ...αν πιστεύεις οτι παίχτης της αξίας του Μπούρμπου προλαβαίνει να πηδήξει πανω απο τα πόδια του Μόρις και να προλάβει τον εξερχόμενο Γκαλίνοβιτς , και να πλασάρει παράλληλα απο μια γωνία που ούτε ο Ροναλντίνιο δεν βάζει γκολ....και όλα αυτά στο 89ο λεπτό με ότι αυτό συνεπάγεται για την κόπωση ....ε τότε τι να πω βλέπουμε άλλο ποδόσφαιρο....και μάλλον ο Μπούρμπός τώρα πρεπει να παίζει κάπου στην Μπαρτσελόνα...

    οτι και να λέμε εγώ θεωρώ οτι δεν ειναι ειναι μια φάση που καταδεικνύει πρόθεση απο το διαιτητή....το υπόλοιπο παιχνίδι δεν είχε τύχει να το δω....
    αν μου πεις οτι ο Βασσάρας γενικά μας σφύριζε υπέρ, τότε καλώς.....δεν έχω αντίλογο....
    αλλά τη συγκεκριμένη φάση εγώ δεν τη θεωρώ πέναλντι....
    εγώ γενικά κρίνω τους διαιτητές απο τη συμπεριφορά σε όλο το παιχνίδι και όχι μεμονομένες φάσεις....
    εχω δει διαιτητές να παίζουν 100-0 μόνο με φάουλ στο χώρο το κέντρου...
    Ανατρέπεται μόνος του.Μάλιστα!

    Ξανακοίτα τη φάση,παρατήρησε πού βρίσκεται ο Μπούρμπος πριν το τάκλιν,παρατήρησε την ταχύτητά του και την ταχύτητα τής μπάλας,κοίτα πρός τα πού κάνει το τσίμπημα και την ταχύτητα τής μπάλας μετά το τσίμπημα και τα ξαναλέμε.
    moto perpetuo



    Todo eso de la creacion es mentira, el sufrimiento de la creación es mentira, lo que pasa que los artistas somos unos charlaores (habladores)
    y lo que queremos es engañar a la gente. Los artistas de verdad como vivimos es así, to el día echao, no sufrimos ni na, lo pasamos muy bien,
    hasta luego.
    -------------------------------------------------------------------
    [FONT=courier new]Paco de Lucia[/FONT]

  2. #737
    Αρχικά δημιουργήθηκε από iriniaa
    ΣΥΜΦΩΝΩ ΜΕ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΕΓΡΑΨΕΣ ΑΛΛΑ ΠΑΛΙ ΤΟ ΘΕΜΑ ΜΑΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ...................


    Τό ότι τροφοδοτήσατε τήν Έθνική τό ότι μάς δώσατε τούς πιό πολλούς βαθμούς κ.λ.π....
    ΔΕΝ ΤΟ ΚΑΝΑΤΕ ΓΙΑ ΤΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ...............

    ΤΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ............ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΤΟ ΞΕΣΚΙΣΑΤΕ ΜΕ ΤΟΝ ΑΙΩΝΙΟ
    ΑΝΤΙΠΑΛΟ ΣΑΣ ΜΑΖΙ.............

    Καί τά άποτελέσματα μέ τίς θυγατρικές καί τά ύπόλοιπα..........ΦΑΙΝΟΝΤΑΙ ΤΩΡΑ...........
    ΠΟΥ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΙΑ ΑΝΤΑΓΩΝΙΣΜΟΣ.................

    ΚΑΙ ΠΑΡΑ ΛΙΓΟ ΟΥΤΕ ΑΕΚ ΘΑ ΥΠΗΡΧΕ................φίλε..........!!!!!!!!!!!!!

    Όλες οί όμάδες είναι διαλυμένες στό βωμό τού νά περνάμε εύκολα γιά τό πακέττο.........
    Άσε τούς Γκούμες καί τούς Μπασινάδες ,αύτοί ήταν γιά τήν πάρτη τής μαρμάγκας......

    Η ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΓΙΑΤΙ ΔΙΑΛΥΘΗΚΕ..........????

    Τρείς όμαδάρες κάποτε μέ τούς παικταράδες τους.......??????????
    ΓΙΑ ΝΑ ΠΕΡΝΑΤΕ BYE.................ΦΙΛΕ....!!!!!!!!!!!!!!

    Ποιός θά άρπάξει πρώτος τό μπικικίνι..........!!!!!!!!!!!!

    Έχει καί έδώ πάνω Έλλάδα.........!!!!!!!!!!!
    Γιαυτό ξανακάνε αύτοκριτική ,τά πακέττα άπό τούς παικταράδες πού βγάλατε πήγαν σέ κάποιου τή τσέπη καί τό δύσμοιρο Έλληνικό ποδόσφαιρο πού τόσους βαθμούς τού δώσατε
    ΚΑΙ ΑΥΤΟΙ ΓΙΑ ΠΑΡΤΗ ΣΑΣ ΗΤΑΝ.............γιατί Γιάννης κέρναγε καί Γιάννης έπινε...........

    Τί νά τούς κάνει ή πόλη μου τούς βαθμούς όταν έσείς είχατε τό μονοπώλιο....?????????
    ΣΤΟΝ ΠΑΤΟ ΤΟΥΣ ΝΑ ΤΟΥΣ ΒΑΛΟΥΝ.....??????????

    Διαλύσατε όλες τίς όμάδες καί μιλάς γιά Εύρώπη......????
    Ποιός νά πάει καί μέ τί προσόντα...???????????
    ΠΟΙΟΣ ΝΑ ΕΠΕΝΔΥΣΕΙ..........?????????
    ΟΤΑΝ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΕΙΝΑΙ ΣΥΚΕ......????????????

    Είδες πώς έξαφανίστηκε ό Μυτιληναίος......??????
    ΜΑΛΑΚΑΣ ΗΤΑΝ Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ........?????????????

    ΑΦΟΥ ΑΛΛΟΥ ΕΒΓΑΙΝΕ ΤΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ.........!!!!!!!!!!!

    Είδες πού είναι τώρα ό Ήρακλής...?????????

    Έκεί θά ήταν καί ή ΑΕΚ φίλε...........ΑΛΛΑ.........λογαριάσατε χωρίς τόν ξενοδόχο.........

    ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΤΗΣ...........!!!!!!!!!!!!!!!!!

    γιαυτό γιά νά μήν κουράζω αύτούς πού διαβάζουν τελειώνω..........μέ αύτό.......


    ΔΕΝ ΔΙΚΑΙΟΥΣΤΕ ΝΑ ΟΜΙΛΕΙΤΕ.............


    Άφήστε καμμιά Λάρισσα,κανά Γιάννενο,Άρη ,Παοκ, Ήρακλή,Ξάνθη, Τρίκαλα,Δράμα.Πάτρα......
    άν τούς έμεινε άκόμα φωνή.....
    Έμείς άπλά ντρεπόμαστε πολύ λιγώτερο άπό σάς καί ΠΟΛΥ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΑΠΟ ΑΥΤΟΥΣ.....






    η θεσσασονικη διαλυθηκε γιατι κανεις σοβαρος παραγοντας δεν παει να επενδυσει εκει μιας και η πιτα ειναι στην αθηνα για τον κοκκαλη και τα τσιρακια του!

    η αεκ παρα λιγο να διαλυθει απο το 97, γιατι την περναγε η παραγκα του κοκκαλη απο σφαγειο και τα λαμογια οι προεδροι(nedmed, τροχανας, κουγιας, μελισανιδης,μακαρος κτλ) το ξεραν, και κοιταγαν να ριμαξουν τα ταμια οπως μπορουνε μιας και αλλος τροπος κερδους δεν υπηρχε!

    δεν ειναι τυχαιο πως ολη η σαβουρα της αθηνας μαζευτηκε στην α εθνικη επι παραγκας κοκκαλη!
    αιγαλεω, χαλκηδονα , ιωνικος, προοδευτικη, ακρατητος, καλλιθεα.




    ΛΟΙΠΟΝ!!!!!!!

    1980/96 που ηταν ο καπετανιος στο προσκηνιο

    πηρε πρωταθλημα ο παοκ!
    πηρε η λαρισα!
    πηρε 4 ο οσφπ
    πηρες αλλα 4/5 εσυ
    πηρε ο παο 6/7 (δεν θυμαμαι μιας και η κατακτηση του τιτλου αυτου ποτε δεν με ενδιεφερε ιδιαιτερα
    καπως ετσι πηγαν περιπου τα πραγματα! ετσι δεν ειναι??????????



    ποσο πολυ σε αδικησε το παρασκηνιο του παο?????

    1.μηπως δεν πηραν και αλλοι πρωταθλημα????(οσφπ, παοκ, λαρισα ικαι αεκ φυσικα)
    2.μηπως η Α εθνικη επι προεδριας καπετανου στον παο, δεν ηταν γεματη με επαρχια και απροσπελαστες εδρες?....πχ δοξα δραμας, λαρισα, εδεσαικος?
    3.μηπως ησουν τοσο καλυτερος που επρεπε να παρεις εσυ 7 και ο παο 3 πρωταθληματα?
    4.αντε και ησουν καλυτερος..... γιατι δεν εκανες ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ 1 αντιστοιχη πορειεα με αυτες του παο στην ευρωπη το 84,88,96.....αν οχι καλυτερη ??????(ΗΤΕ ΤΟ ΘΕΣ ΗΤΕ ΟΧΙ, Η ΕΥΡΩΠΗ ΕΙΝΑΙ ΒΑΡΟΜΕΤΡΟ!!!!)............. η λαρισα οταν ειχε πραγματικα μεγαλη ομαδα, πηγε στους 8 του κυπελλουχων......... οταν ολοκληρος γαυρος περασε για πρωτη φορα στην ιστορια του το δευτερο γυρω σε ευρωπαικη διοργανωση το 1997!
    5. ο καπετανιος δεν ηταν αυτος που πρωτος τα εβαλε με τους χουλιγκανς???.....απο τη δεκαετια του 80 που διαλυσε τη ΝΟΠΟ.............και οταν λεμε ΝΟΠΟ.........μιλαμε για τους HOOLIGANS (για οσους ξερουν)

    ελπιζω να καταλαβες οτι δεν προσπαθω να σου πω οτι ο καπετανιος η ο παο ηταν ο ποιο μαγκας..............αλλα μη μου λες οτι καταστρεψε τη σαλονικα, παραλιγο την αεκ και το ελληνικο ποδοσφαιρο!..............αντε να σου πηρε 1/2 πρωταθλημα......
    και αυτο/α στο εδωσε πισω ο οσφπ που ανοιξε τα ποδια να περασεις για να μην το παρει ο παο......το 91 αν θυμαμαι καλα!

    o καπετανιος δεν ηταν πρωτεργατης του κατεστημενου!
    απλα ο κοκκαλης για να ξεπληρωσει τα χρεη του οσφπ στο δημοσιο, ζητησε απ την τοτε κυβερνηση.............. πρωταθλημα για 10 χρονια!
    και η τοτε κυβερνηση (εμπειρη σε κολπα διαπλοκης) του εστησε την παραγκα!


    τελικα iriniaa ξερεις τι καταλαβα?

    ΕΧΕΙΣ ΑΠΟΨΗ
    ΕΧΕΙΣ ΓΝΩΣΕΙΣ
    ΤΑ ΛΕΣ ΩΡΑΙΑ
    ΑΛΛΑ ΤΑ ΕΧΕΙΣ ΒΑΛΕΙ ΟΛΑ ΣΕ 1 ΤΣΟΥΒΑΛΙ!


  3. #738
    ΑΜΑΝΙΚΟ ΒΕΛΟΣ Το avatar του/της TROOPER
    Εγγραφή
    07/05/2006
    Μηνύματα
    10.590
    ελα τι εγινε εδω εμεινε ο αμποτ και ο κωστελο ???????????

    :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:
    ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΚΑΚΟ ΧΕΡΟΒΟΛΟ, ΚΙ ΕΣΕΙΣ ΚΑΚΟ ΔΕΜΑΤΙ...

  4. #739
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    05/04/2006
    Μηνύματα
    364
    Αρχικά δημιουργήθηκε από giobazolias
    η θεσσασονικη διαλυθηκε γιατι κανεις σοβαρος παραγοντας δεν παει να επενδυσει εκει μιας και η πιτα ειναι στην αθηνα για τον κοκκαλη και τα τσιρακια του!

    η αεκ παρα λιγο να διαλυθει απο το 97, γιατι την περναγε η παραγκα του κοκκαλη απο σφαγειο και τα λαμογια οι προεδροι(nedmed, τροχανας, κουγιας, μελισανιδης,μακαρος κτλ) το ξεραν, και κοιταγαν να ριμαξουν τα ταμια οπως μπορουνε μιας και αλλος τροπος κερδους δεν υπηρχε!

    δεν ειναι τυχαιο πως ολη η σαβουρα της αθηνας μαζευτηκε στην α εθνικη επι παραγκας κοκκαλη!
    αιγαλεω, χαλκηδονα , ιωνικος, προοδευτικη, ακρατητος, καλλιθεα.




    ΛΟΙΠΟΝ!!!!!!!

    1980/96 που ηταν ο καπετανιος στο προσκηνιο

    πηρε πρωταθλημα ο παοκ!
    πηρε η λαρισα!
    πηρε 4 ο οσφπ
    πηρες αλλα 4/5 εσυ
    πηρε ο παο 6/7 (δεν θυμαμαι μιας και η κατακτηση του τιτλου αυτου ποτε δεν με ενδιεφερε ιδιαιτερα
    καπως ετσι πηγαν περιπου τα πραγματα! ετσι δεν ειναι??????????



    ποσο πολυ σε αδικησε το παρασκηνιο του παο?????

    1.μηπως δεν πηραν και αλλοι πρωταθλημα????(οσφπ, παοκ, λαρισα ικαι αεκ φυσικα)
    2.μηπως η Α εθνικη επι προεδριας καπετανου στον παο, δεν ηταν γεματη με επαρχια και απροσπελαστες εδρες?....πχ δοξα δραμας, λαρισα, εδεσαικος?
    3.μηπως ησουν τοσο καλυτερος που επρεπε να παρεις εσυ 7 και ο παο 3 πρωταθληματα?
    4.αντε και ησουν καλυτερος..... γιατι δεν εκανες ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ 1 αντιστοιχη πορειεα με αυτες του παο στην ευρωπη το 84,88,96.....αν οχι καλυτερη ??????(ΗΤΕ ΤΟ ΘΕΣ ΗΤΕ ΟΧΙ, Η ΕΥΡΩΠΗ ΕΙΝΑΙ ΒΑΡΟΜΕΤΡΟ!!!!)............. η λαρισα οταν ειχε πραγματικα ομαδα πηγε στους 8......... οταν ολοκληρος γαυρος περασε για πρωτη φορα στην ιστορια του το δευτερο γυρω σε ευρωπαικη διοργανωση το 1997!
    5. ο καπετανιος δεν ηταν αυτος που πρωτος τα εβαλε με τους χουλιγκανς???.....απο τη δεκαετια του 80 που διαλυσε τη ΝΟΠΟ.............και οταν λεμε ΝΟΠΟ.........μιλαμε για τους HOOLIGANS (για οσους ξερουν)

    ελπιζω να καταλαβες οτι δεν προσπαθω να σου πω οτι ο καπετανιος η ο παο ηταν ο ποιο μαγκας..............αλλα μη μου λες οτι καταστρεψε τη σαλονικα, παραλιγο την αεκ και το ελληνικο ποδοσφαιρο!..............αντε να σου πηρε 1/2 πρωταθλημα......
    και αυτο/α στο εδωσε πισω ο οσφπ που ανοιξε τα ποδια να περασεις για να μην το παρει ο παο......το 91 αν θυμαμαι καλα!


    τελικα iriniaa ξερεις τι καταλαβα?

    ΕΧΕΙΣ ΑΠΟΨΗ
    ΕΧΕΙΣ ΓΝΩΣΕΙΣ
    ΤΑ ΛΕΣ ΩΡΑΙΑ
    ΑΛΛΑ ΤΑ ΕΧΕΙΣ ΒΑΛΕΙ ΟΛΑ ΣΕ 1 ΤΣΟΥΒΑΛΙ!


    KI AΛΛΗ ΦΟΡΑ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΑ ΦΙΛΕ ΜΟΥ....................ΑΛΛΑ

    Έτσι κουβέντα δέ γίνεται.........!!!!!!!!!!
    Γιά πές μου λοιπόν μέ ποιόν άντίπαλο τά πήραν ό ΠΑΟΚ καί ή Λάρισσα....???????
    Μήπως κοντραρίστηκαν μέ τόν ΠΑΟ....????
    Μέ άνταγωνίστρια τήν ΑΕΚ τό πήραν καί οί δύο φίλε μου.......!!!!!!!!!
    Διαβολική σύμπτωση έεεεε.......
    Έσείς οί δυό μεγάλοι ξεκουραζόσασταν..........
    Αύτή τήν τρομερή δεκαετία τών γαύρων ,θυμάσαι 12 άγωνιστικές πού πηγαίνατε χέρι-χέρι
    τραίνο καί γελούσε όλη ή Έλλάδα....???
    Μέχρι πού ήρθε ή Ριζούπολη...????
    Έπί τρεισήμιση μήνες βλέπαμε τό θέατρο τού παραλόγου,δύο όμάδες άτρωτες πού ξέραμε
    άπό τό Σάββατο γιά αύτές τό άποτέλεσμα.......καί όλοι περιμέναμε τή Ριζούπολη.....!!!!!!!!
    Άν λοιπόν ή λογική καί τό πρεστίζ τής οίκογένειας πού κυβερνά τόν ΠΑΟ είπε στόπ.....
    δέν γίνεται νά έκτιθέμεθα έτσι έχουμε καί άλλες δουλειές σέ αύτόν τόπο.............ΤΟΤΕ.........
    ΤΟΤΕ................φίλε μου αύτό ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΠΡΟΟΔΟΣ............
    Άπλά κάποιος άποφάσισε ότι τά κέρδη άπό τή χασούρα είναι λιγώτερα μέ αύτή τήν τακτική...
    ΚΑΙ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕ ΠΛΕΟΝ.................
    καί σένα τώρα σού κακοφαίνεται καί κατά τή γνώμη σου....ΔΕΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΑΣΧΟΛΟΥΜΑΙ
    ΜΑΖΙ ΣΑΣ ΠΙΑ............
    ΤΑ ΔΙΚΑ ΣΑΣ ΠΑΡΑΓΡΑΦΟΝΤΑΙ ΔΗΛΑΔΗ...?????
    ΕΠΕΙΔΗ ΠΕΡΑΣΕ Η ΔΕΚΑΕΤΙΑ....??????????????
    Δέν έίμαστε έφορία φίλε μου...........
    Κι άν ξεχάσουμε τά ....ΔΙΚΑ ΣΑΣ......ΕΡΓΑ............είναι έδώ .....ΤΟ ΞΕΥΤΙΛΙΣΜΕΝΟ ΠΛΕΟΝ....
    ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ........νά μάς τά θυμίζει..........όσοι έχουμε μνήμη ,γιατί σέ αύτό
    τό χάλι πού βλέπεις έχετε συμβάλλει έξ΄ίσου καί σείς....!!!!!!!!!

    ΤΟΠΑ ΦΙΛΕ ΜΟΥ........ΜΕ ΔΙΑΛΛΕΙΜΑΤΑ...........
    Ό μπάρμπα Γιώργης δέν ήταν .........γαύρος........ξύπνιος ήταν.........
    ΟΙ ΟΜΑΔΕΣ ΟΜΩΣ ΔΙΑΛΥΘΗΚΑΝ...........χάσαν τούς φιλάθλους καί τήν δύναμη τους....
    ΕΓΙΝΑΝ ΠΑΡΑΡΤΗΜΑΤΑ..........άνύμπορες οικονομικά.......
    Πές μου γιατί καί πού βρίσκεται ή Δόξα Δράμας αύτή τή στιγμή..........???????

    Ή ΑΕΚ φίλε μου,είδικά αύτό τό ξέρω πολύ καλύτερα άπό σένα.......ΔΕΝ ΔΙΑΛΥΘΗΚΕ.....
    καί δέν έγινε ΠΑΟΚ,ΑΡΗΣ,ΗΡΑΚΛΗΣ,ΛΑΡΙΣΣΑ,ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ,ΔΟΞΑ,ΚΑΒΑΛΑ,ΠΙΕΡΙ ΟΣ,........
    άπό τό 1980 μέχρι τό 1997 γιατί είχε καί έχει πολύ κόσμο πού τήν άγαπάει.....!!!!!!!!!!!

    Δέν μαζέψαμε έμείς ποτέ στή Φιλαδέλφεια ούτε τούς ΠΙΠΣ..ούτε τούς V.I.P......ούτε τίς κυρίες αύτόκλητων
    προέδρων τής Έλλάδας............νά μάς όδηγούν σέ Εύρωπαικές πορείες.....

    ΤΟΧΕΤΕ ΣΚΙΣΕΙ ΚΑΙ ΤΟΧΕΤΕ ΧΑΝΤΑΚΩΣΕΙ ΤΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ..........στό βωμό
    τού αίώνιου κέρδους..........
    ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ Η ΑΛΗΘΕΙΑ..............
    Άσε τό ΑΕΚΑΚΙ τώρα,δέν είναι αύτή τό θέμα μας.............

    Δέν ύπάρχει καμμία πίττα στήν Άθήνα,πολύ άπλοική ή σκέψη σου.............
    Ό ΠΑΟΚ ............άν τό παιχνίδι παιζόταν.........ΣΤΑ ΙΣΙΑ...........θά είχε κάθε Κυριακή
    40000-45000 κόσμο στήν Τούμπα...........
    ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ ΠΙΤΤΑ ΦΙΛΕ.............ή άλλη πού λές είναι ρεμούλα καί άπάτη.......!!!!!!!!!!!!!!!!!

    Τό χρήμα δέν έχει πατρίδα καί ό ΠΑΟΚ σάν μαγαζί..........ΕΧΕΙ ΠΟΛΥ ΧΡΗΜΑ.............
    ΑΛΛΑ ΠΩΣ.............ποιός νά έπενδύσει όταν ξέρει ότι θά είναι............
    3ος-4ος στή σειρά....???????????
    Ποιός τόν κατάντησε έτσι τόν ΠΑΟΚ...??? Νά μήν έχει λεφτά νά πληρώσει καί νά μένει έξω
    άπό τήν Εύρώπη...?????
    Αύτήν πού έπικαλείσαι ότι μάς κάνατε μάς ράνατε.....
    Οί κακοί πρόεδροι του....???? ΧΑ-ΧΑ...........

    Σταμάτα νά άπαριθμείς τό τί πρόσφερε στό Έλληνικό ποδόσφαιρο ή όμάδα σου.....
    ΓΙΑΤΙ ΓΕΛΑΩ............καί μαζί μέ μένα γελάει ΚΑΙ ΟΛΗ Η ΠΙΚΡΑΜΕΝΗ ΕΛΛΑΔΑ..........

    Τό μόνο πού προσφέρατε ήταν νά άνοίξετε έναν τάφο...........καί νά βάλει τήν ταφόπλακα άπό πάνω
    ό αίώνιος,τρομάρα του, άντίπαλος σας............κι άπό κάτω άπό τήν πλάκα τό ποδόσφαιρο μας..

    Καί σείς άκόμα νά άναρωτιέστε γιατί φταίτε....????????

    ΔΕΝ ΦΤΑΙΤΕ ΔΗΛΑΔΗ ΕΣΕΙΣ...........γιά αύτή τήν ξεφτίλα πού λέγεται Έλληνικό ποδόσφαιρο...??
    Όλα καταστράφηκαν τήν τελευταία δεκαετία...?????
    Πρίν ήταν όλα άγγελικά πλασμένα.....?????
    Ό Μάκης τό κατέστρεψε τό ποδόσφαιρο...????
    Μήπως ό Μελισσανίδης...???
    Μήπως ό Άλαμάνος....??????
    Ό Παντελάκης..???? ή ό Τσαρούχας...?????
    Τά Ο.Α.Κ.Α. καί τούς Μπάκες τά ξεχάσατε...?????

    Θές άπάντηση καί γιά τήν Εύρώπη...???
    Δέν είμαστε ούτε έμείς ούτε οί γαύροι ,οί έκλεκτοί τών Εύρωπαίων ..............νά παίρνουμε
    πέναλτυ μέ Γιούβε καί Γκέτεμποργκ.............ό Ρομπέρτο Κάρλος έγινε τερματοφύλακας καί
    ό Μέρκ σφύριζε κλέφτικα,ό Πατίκας κάρφωνε τή Μαρσέιγ τού Ταπί τήν μετέπειτα
    πρωταθλήτρια Εύρώπης καί ό Πολωνός τό άκύρωνε καί έδινε φάουλ ύπέρ μας...........!!!!!!!!!

    Ή Εύρώπη θέλει καί άλλα πράμματα καί αύτά τά είχε ό κάπτεν......ΚΟΝΕ.....έτσι τά λένε.......

    Σταμάτα λοιπόν νά άπαριθμείς πόσα πήραμε ή γιά πόσα είμασταν άξιοι καί κοίτα..........
    ΕΚΕΙΝΟ ΤΟ ΔΑΣΟΣ ΠΟΥ ΤΟ ΚΑΨΑΤΕ...........!!!!!!!!!
    Έπειδή είσαστε καλύτερη όμάδα κατά καιρούς καί μέ καλύτερη Εύρωπαική παρουσία,
    δικαιούστε νά ξεσκίζετε τό δύσμοιρο Έλληνικό ποδόσφαιρο...???????
    Άν άφαιρούσες τό σήμα τής ΑΕΚ δίπλα άπό τό iriniaa θά μπορούσες πολύ εύκολα νά βάλεις
    τό σήμα όποιαδήποτε όμάδας......Δέ μέ ένδιαφέρει ή ΑΕΚ αύτή τή στιγμή.......ή άφορμή ήταν
    ή όμάδα μου γιά νά γράψω γιά τό............
    ΕΡΓΑ ΚΑΙ ΗΜΕΡΕΣ .........έσάς καί τών γαύρων..........
    ΑΣΕ ΤΟΥΣ ΜΙΚΡΟΥΣ ΦΙΛΕ ΝΑ ΜΙΛΗΣΟΥΝ..............αύτούς πού καταστρέψατε,αύτούς πού
    ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΠΙΑ ΦΩΝΗ..............γιατί έγιναν θυγατρικές.....!!!!!!!!!!!!!!

    ΚΑΝΕΝΑΣ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΤΡΕΙΣ ΜΑΣ.............ΔΕΝ ΔΙΚΑΙΟΥΤΑΙ ΝΑ ΜΙΛΑ............
    Καί γώ αύτή τή στιγμή δέν μιλώ σάν Άεκτσής άλλά σάν Έλληνας φίλαθλος....!!!!!!!!!!!
    Έχω άφήσει τόν όπαδισμό μου στήν άκρη καί ντρέπομαι γιά όλα αύτά πού κάναμε κατά
    καιρούς στούς μικρούς..............ΑΛΛΑ ΜΠΡΟΣΤΑ ΣΤΑ ΕΓΚΛΗΜΑΤΑ ΣΑΣ, ΕΣΑΣ ΤΩΝ ΔΥΟ......
    είναι πταίσματα........!!!!!!!!!!
    Ή σιωπή λοιπόν στήν περίπτωση αύτή είναι χρυσός..........κλείνω καί πάλι μέ αύτό πού
    κάθε σώφρων άνθρωπος θά πίστευε..........

    ΔΕΝ ΔΙΚΑΙΟΥΣΤΕ ΝΑ ΟΜΙΛΕΙΤΕ............



    ΕΠΑΝΑΛΑΜΒΑΝΩ.............

    ΔΕΝ ΔΙΚΑΙΟΥΣΤΕ ΝΑ ΟΜΙΛΕΙΤΕ.........



  5. #740
    Αρχικά δημιουργήθηκε από iriniaa
    KI AΛΛΗ ΦΟΡΑ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΑ ΦΙΛΕ ΜΟΥ....................ΑΛΛΑ

    Έτσι κουβέντα δέ γίνεται.........!!!!!!!!!!
    Γιά πές μου λοιπόν μέ ποιόν άντίπαλο τά πήραν ό ΠΑΟΚ καί ή Λάρισσα....???????
    Μήπως κοντραρίστηκαν μέ τόν ΠΑΟ....????
    Μέ άνταγωνίστρια τήν ΑΕΚ τό πήραν καί οί δύο φίλε μου.......!!!!!!!!!
    Διαβολική σύμπτωση έεεεε.......
    Έσείς οί δυό μεγάλοι ξεκουραζόσασταν..........
    Αύτή τήν τρομερή δεκαετία τών γαύρων ,θυμάσαι 12 άγωνιστικές πού πηγαίνατε χέρι-χέρι
    τραίνο καί γελούσε όλη ή Έλλάδα....???
    Μέχρι πού ήρθε ή Ριζούπολη...????
    Έπί τρεισήμιση μήνες βλέπαμε τό θέατρο τού παραλόγου,δύο όμάδες άτρωτες πού ξέραμε
    άπό τό Σάββατο γιά αύτές τό άποτέλεσμα.......καί όλοι περιμέναμε τή Ριζούπολη.....!!!!!!!!
    Άν λοιπόν ή λογική καί τό πρεστίζ τής οίκογένειας πού κυβερνά τόν ΠΑΟ είπε στόπ.....
    δέν γίνεται νά έκτιθέμεθα έτσι έχουμε καί άλλες δουλειές σέ αύτόν τόπο.............ΤΟΤΕ.........
    ΤΟΤΕ................φίλε μου αύτό ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΠΡΟΟΔΟΣ............
    Άπλά κάποιος άποφάσισε ότι τά κέρδη άπό τή χασούρα είναι λιγώτερα μέ αύτή τήν τακτική...
    ΚΑΙ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕ ΠΛΕΟΝ.................
    καί σένα τώρα σού κακοφαίνεται καί κατά τή γνώμη σου....ΔΕΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΑΣΧΟΛΟΥΜΑΙ
    ΜΑΖΙ ΣΑΣ ΠΙΑ............
    ΤΑ ΔΙΚΑ ΣΑΣ ΠΑΡΑΓΡΑΦΟΝΤΑΙ ΔΗΛΑΔΗ...?????
    ΕΠΕΙΔΗ ΠΕΡΑΣΕ Η ΔΕΚΑΕΤΙΑ....??????????????
    Δέν έίμαστε έφορία φίλε μου...........
    Κι άν ξεχάσουμε τά ....ΔΙΚΑ ΣΑΣ......ΕΡΓΑ............είναι έδώ .....ΤΟ ΞΕΥΤΙΛΙΣΜΕΝΟ ΠΛΕΟΝ....
    ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ........νά μάς τά θυμίζει..........όσοι έχουμε μνήμη ,γιατί σέ αύτό
    τό χάλι πού βλέπεις έχετε συμβάλλει έξ΄ίσου καί σείς....!!!!!!!!!

    ΤΟΠΑ ΦΙΛΕ ΜΟΥ........ΜΕ ΔΙΑΛΛΕΙΜΑΤΑ...........
    Ό μπάρμπα Γιώργης δέν ήταν .........γαύρος........ξύπνιος ήταν.........
    ΟΙ ΟΜΑΔΕΣ ΟΜΩΣ ΔΙΑΛΥΘΗΚΑΝ...........χάσαν τούς φιλάθλους καί τήν δύναμη τους....
    ΕΓΙΝΑΝ ΠΑΡΑΡΤΗΜΑΤΑ..........άνύμπορες οικονομικά.......
    Πές μου γιατί καί πού βρίσκεται ή Δόξα Δράμας αύτή τή στιγμή..........???????

    Ή ΑΕΚ φίλε μου,είδικά αύτό τό ξέρω πολύ καλύτερα άπό σένα.......ΔΕΝ ΔΙΑΛΥΘΗΚΕ.....
    καί δέν έγινε ΠΑΟΚ,ΑΡΗΣ,ΗΡΑΚΛΗΣ,ΛΑΡΙΣΣΑ,ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ,ΔΟΞΑ,ΚΑΒΑΛΑ,ΠΙΕΡΙ ΟΣ,........
    άπό τό 1980 μέχρι τό 1997 γιατί είχε καί έχει πολύ κόσμο πού τήν άγαπάει.....!!!!!!!!!!!

    Δέν μαζέψαμε έμείς ποτέ στή Φιλαδέλφεια ούτε τούς ΠΙΠΣ..ούτε τούς V.I.P......ούτε τίς κυρίες αύτόκλητων
    προέδρων τής Έλλάδας............νά μάς όδηγούν σέ Εύρωπαικές πορείες.....

    ΤΟΧΕΤΕ ΣΚΙΣΕΙ ΚΑΙ ΤΟΧΕΤΕ ΧΑΝΤΑΚΩΣΕΙ ΤΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ..........στό βωμό
    τού αίώνιου κέρδους..........
    ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ Η ΑΛΗΘΕΙΑ..............
    Άσε τό ΑΕΚΑΚΙ τώρα,δέν είναι αύτή τό θέμα μας.............

    Δέν ύπάρχει καμμία πίττα στήν Άθήνα,πολύ άπλοική ή σκέψη σου.............
    Ό ΠΑΟΚ ............άν τό παιχνίδι παιζόταν.........ΣΤΑ ΙΣΙΑ...........θά είχε κάθε Κυριακή
    40000-45000 κόσμο στήν Τούμπα...........
    ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ ΠΙΤΤΑ ΦΙΛΕ.............ή άλλη πού λές είναι ρεμούλα καί άπάτη.......!!!!!!!!!!!!!!!!!

    Τό χρήμα δέν έχει πατρίδα καί ό ΠΑΟΚ σάν μαγαζί..........ΕΧΕΙ ΠΟΛΥ ΧΡΗΜΑ.............
    ΑΛΛΑ ΠΩΣ.............ποιός νά έπενδύσει όταν ξέρει ότι θά είναι............
    3ος-4ος στή σειρά....???????????
    Ποιός τόν κατάντησε έτσι τόν ΠΑΟΚ...??? Νά μήν έχει λεφτά νά πληρώσει καί νά μένει έξω
    άπό τήν Εύρώπη...?????
    Αύτήν πού έπικαλείσαι ότι μάς κάνατε μάς ράνατε.....
    Οί κακοί πρόεδροι του....???? ΧΑ-ΧΑ...........

    Σταμάτα νά άπαριθμείς τό τί πρόσφερε στό Έλληνικό ποδόσφαιρο ή όμάδα σου.....
    ΓΙΑΤΙ ΓΕΛΑΩ............καί μαζί μέ μένα γελάει ΚΑΙ ΟΛΗ Η ΠΙΚΡΑΜΕΝΗ ΕΛΛΑΔΑ..........

    Τό μόνο πού προσφέρατε ήταν νά άνοίξετε έναν τάφο...........καί νά βάλει τήν ταφόπλακα άπό πάνω
    ό αίώνιος,τρομάρα του, άντίπαλος σας............κι άπό κάτω άπό τήν πλάκα τό ποδόσφαιρο μας..

    Καί σείς άκόμα νά άναρωτιέστε γιατί φταίτε....????????

    ΔΕΝ ΦΤΑΙΤΕ ΔΗΛΑΔΗ ΕΣΕΙΣ...........γιά αύτή τήν ξεφτίλα πού λέγεται Έλληνικό ποδόσφαιρο...??
    Όλα καταστράφηκαν τήν τελευταία δεκαετία...?????
    Πρίν ήταν όλα άγγελικά πλασμένα.....?????
    Ό Μάκης τό κατέστρεψε τό ποδόσφαιρο...????
    Μήπως ό Μελισσανίδης...???
    Μήπως ό Άλαμάνος....??????
    Ό Παντελάκης..???? ή ό Τσαρούχας...?????
    Τά Ο.Α.Κ.Α. καί τούς Μπάκες τά ξεχάσατε...?????

    Θές άπάντηση καί γιά τήν Εύρώπη...???
    Δέν είμαστε ούτε έμείς ούτε οί γαύροι ,οί έκλεκτοί τών Εύρωπαίων ..............νά παίρνουμε
    πέναλτυ μέ Γιούβε καί Γκέτεμποργκ.............ό Ρομπέρτο Κάρλος έγινε τερματοφύλακας καί
    ό Μέρκ σφύριζε κλέφτικα,ό Πατίκας κάρφωνε τή Μαρσέιγ τού Ταπί τήν μετέπειτα
    πρωταθλήτρια Εύρώπης καί ό Πολωνός τό άκύρωνε καί έδινε φάουλ ύπέρ μας...........!!!!!!!!!

    Ή Εύρώπη θέλει καί άλλα πράμματα καί αύτά τά είχε ό κάπτεν......ΚΟΝΕ.....έτσι τά λένε.......

    Σταμάτα λοιπόν νά άπαριθμείς πόσα πήραμε ή γιά πόσα είμασταν άξιοι καί κοίτα..........
    ΕΚΕΙΝΟ ΤΟ ΔΑΣΟΣ ΠΟΥ ΤΟ ΚΑΨΑΤΕ...........!!!!!!!!!
    Έπειδή είσαστε καλύτερη όμάδα κατά καιρούς καί μέ καλύτερη Εύρωπαική παρουσία,
    δικαιούστε νά ξεσκίζετε τό δύσμοιρο Έλληνικό ποδόσφαιρο...???????
    Άν άφαιρούσες τό σήμα τής ΑΕΚ δίπλα άπό τό iriniaa θά μπορούσες πολύ εύκολα νά βάλεις
    τό σήμα όποιαδήποτε όμάδας......Δέ μέ ένδιαφέρει ή ΑΕΚ αύτή τή στιγμή.......ή άφορμή ήταν
    ή όμάδα μου γιά νά γράψω γιά τό............
    ΕΡΓΑ ΚΑΙ ΗΜΕΡΕΣ .........έσάς καί τών γαύρων..........
    ΑΣΕ ΤΟΥΣ ΜΙΚΡΟΥΣ ΦΙΛΕ ΝΑ ΜΙΛΗΣΟΥΝ..............αύτούς πού καταστρέψατε,αύτούς πού
    ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΠΙΑ ΦΩΝΗ..............γιατί έγιναν θυγατρικές.....!!!!!!!!!!!!!!

    ΚΑΝΕΝΑΣ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΤΡΕΙΣ ΜΑΣ.............ΔΕΝ ΔΙΚΑΙΟΥΤΑΙ ΝΑ ΜΙΛΑ............
    Καί γώ αύτή τή στιγμή δέν μιλώ σάν Άεκτσής άλλά σάν Έλληνας φίλαθλος....!!!!!!!!!!!
    Έχω άφήσει τόν όπαδισμό μου στήν άκρη καί ντρέπομαι γιά όλα αύτά πού κάναμε κατά
    καιρούς στούς μικρούς..............ΑΛΛΑ ΜΠΡΟΣΤΑ ΣΤΑ ΕΓΚΛΗΜΑΤΑ ΣΑΣ, ΕΣΑΣ ΤΩΝ ΔΥΟ......
    είναι πταίσματα........!!!!!!!!!!
    Ή σιωπή λοιπόν στήν περίπτωση αύτή είναι χρυσός..........κλείνω καί πάλι μέ αύτό πού
    κάθε σώφρων άνθρωπος θά πίστευε..........

    ΔΕΝ ΔΙΚΑΙΟΥΣΤΕ ΝΑ ΟΜΙΛΕΙΤΕ............



    ΕΠΑΝΑΛΑΜΒΑΝΩ.............

    ΔΕΝ ΔΙΚΑΙΟΥΣΤΕ ΝΑ ΟΜΙΛΕΙΤΕ.........


    -ο παοκ το πηρε με αντιπαλο τον παναθηναικο και αεκ που ισοβαθμησαν στη 2η θεση!
    η λαρισα με αεκ
    τι διαβολικη συμπτωση και μαλακιες τωρα!

    -για το χερι χερι με το γαυρο που γελαγε ολη η ελλαδα οπως λες ............. ξεχνας οτι ο παο μεχρι τους 8 του ουεφα εφτασε αηττητος την ιδια χρονια!!!!!!!!!!!!!(αρα δεν ηταν καμια τυχαια ομαδα........ηταν η ομαδα του ευρω συν τους λυμπε,ολιζαντεμπε,χενρικσεν,κωνσταντινου)

    -για την αεκ με ταπι, ξεχασες και τον αγωνα με τορινο στη φιλαδελφεια που το παραδεχτηκε και ο διαιτητης(η δικη μου μνημη ειναι ολικη)

    -με τα 2/3 πεναλτυ που ανεφερες του παο στην ευρωπη σε 15 χρονια παρουσιας εβγαλες πορισμα ΚΟΝΕξαρισματος! (η λογικη του παραλογου)

    -λες οτι οι παναθηναικοι δεν πρεπει να διαμαρτυρονται για παραγκα..........μιας και αυτοι ειχαν την προηγουμενη 20ετια παρασκηνιο!
    με την ιδια λογικη κουμουνιστες δεν πρεπει να μιλανε μιας και ο τσαουσεσκου ηταν κουμουνιστης
    το ιδιο και οι σοσιαλιστες λογο πετινο κραξι
    το ιδιο και οι δεξιοι λογο χουντας!
    ΑΡΑ ΚΑΝΕΙΣ ΔΕΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΜΙΛΑΕΙ!!!!!!


    ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ ΠΟΥ ΣΤΟΝ ΠΡΩΤΟ ΓΥΡΟ................
    θα σε παει γαμιωντας ο κοκκαλης, για να παρει αποσταση ασφαλεις ΦΩΝΑΖΕ ΜΟΝΟΣ ΣΟΥ!!!(γιατι εμεις οι βαζελοι δεν πρεπει να μιλαμε)

    ΚΑΙ ΣΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ ΓΥΡΟ............(που ολα θα εχουν κριθει)
    φωναζε στο ντεμη που δεν σου εφερε εισαγωμενους παικταρας............
    φωναζε στο βαρδυνογιαννη για το παρασκηνιο της προηγουμενης 20ετιας
    φωναζε στο τζιγγερ για τη δευτερη θεση που θα σου φαει με το παρασκηνιο του!
    οπως ακριβως εκανες και φετος


    ορισμενα πραγματα που κατα καιρους ειπες τα ειχα αποδεχτει................
    αλλα ξερεις ρε φιλε πλεον, τι μου θυμηζεις ?????????????
    την ιστορια με το βοσκο που ηταν στο βουνο με τα προβατα και για πλακα φωναζε τους χωριανους του να τρεξουν να τον βοηθησουν να σωσει τα προβατα, που τους την επεσε ο λυκος!.............και αυτοι τρεξαν μια, δυο, τρεις...........μεχρι που επαψαν να τον πιστευουν......και οταν πραγματικα την επεσε ο λυκος στα προβατα..........οι συνχωριανοι τον γραψαν στ αρχιδια τους, γιατι επαψαν να τον παιρνουν στα σοβαρα!

    με το συμπαθειο κιολας, αλλα 1 πραγμα που περιμενα να εβλεπες ποιο σφαιρικα το ειδες συμφωνα με το οπαδικο σου συναισθημα ΚΑΙ ΜΟΝΟ!......και ειναι αυτο που ειπα εξ αρχης!
    οτι o παο εδω και 10 χρονια δεν εχει παρασκηνιο και εχει ΜΟΝΟ αδικηθει!
    και σου επαναλαμβανω οτι με το να φωναζεις για τον παο (τουλαχιστον της τελευταιας 10ετιας) απλα θολωνεις τα νερα ..........δικαιωνοντας ετσι το γαυρο που σε/με λεει κλαψα!





  6. #741
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    05/04/2006
    Μηνύματα
    364
    Αρχικά δημιουργήθηκε από giobazolias
    -ο παοκ το πηρε με αντιπαλο τον παναθηναικο και αεκ που ισοβαθμησαν στη 2η θεση!
    η λαρισα με αεκ
    τι διαβολικη συμπτωση και μαλακιες τωρα!

    -για το χερι χερι με το γαυρο που γελαγε ολη η ελλαδα οπως λες ............. ξεχνας οτι ο παο μεχρι τους 8 του ουεφα εφτασε αηττητος την ιδια χρονια!!!!!!!!!!!!!(αρα δεν ηταν καμια τυχαια ομαδα........ηταν η ομαδα του ευρω συν τους λυμπε,ολιζαντεμπε,χενρικσεν,κωνσταντινου)

    -για την αεκ με ταπι, ξεχασες και τον αγωνα με τορινο στη φιλαδελφεια που το παραδεχτηκε και ο διαιτητης(η δικη μου μνημη ειναι ολικη)

    -με τα 2/3 πεναλτυ που ανεφερες του παο στην ευρωπη σε 15 χρονια παρουσιας εβγαλες πορισμα ΚΟΝΕξαρισματος! (η λογικη του παραλογου)

    -λες οτι οι παναθηναικοι δεν πρεπει να διαμαρτυρονται για παραγκα..........μιας και αυτοι ειχαν την προηγουμενη 20ετια παρασκηνιο!
    με την ιδια λογικη κουμουνιστες δεν πρεπει να μιλανε μιας και ο τσαουσεσκου ηταν κουμουνιστης
    το ιδιο και οι σοσιαλιστες λογο πετινο κραξι
    το ιδιο και οι δεξιοι λογο χουντας!
    ΑΡΑ ΚΑΝΕΙΣ ΔΕΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΜΙΛΑΕΙ!!!!!!


    ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ ΠΟΥ ΣΤΟΝ ΠΡΩΤΟ ΓΥΡΟ................
    θα σε παει γαμιωντας ο κοκκαλης, για να παρει αποσταση ασφαλεις ΦΩΝΑΖΕ ΜΟΝΟΣ ΣΟΥ!!!(γιατι εμεις οι βαζελοι δεν πρεπει να μιλαμε)

    ΚΑΙ ΣΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ ΓΥΡΟ............(που ολα θα εχουν κριθει)
    φωναζε στο ντεμη που δεν σου εφερε εισαγωμενους παικταρας............
    φωναζε στο βαρδυνογιαννη για το παρασκηνιο της προηγουμενης 20ετιας
    φωναζε στο τζιγγερ για τη δευτερη θεση που θα σου φαει με το παρασκηνιο του!
    οπως ακριβως εκανες και φετος


    ορισμενα πραγματα που κατα καιρους ειπες τα ειχα αποδεχτει................
    αλλα ξερεις ρε φιλε πλεον, τι μου θυμηζεις ?????????????
    την ιστορια με το βοσκο που ηταν στο βουνο με τα προβατα και για πλακα φωναζε τους χωριανους του να τρεξουν να τον βοηθησουν να σωσει τα προβατα, που τους την επεσε ο λυκος!.............και αυτοι τρεξαν μια, δυο, τρεις...........μεχρι που επαψαν να τον πιστευουν......και οταν πραγματικα την επεσε ο λυκος στα προβατα..........οι συνχωριανοι τον γραψαν στ αρχιδια τους, γιατι επαψαν να τον παιρνουν στα σοβαρα!

    με το συμπαθειο κιολας, αλλα 1 πραγμα που περιμενα να εβλεπες ποιο σφαιρικα το ειδες συμφωνα με το οπαδικο σου συναισθημα ΚΑΙ ΜΟΝΟ!......και ειναι αυτο που ειπα εξ αρχης!
    οτι o παο εδω και 10 χρονια δεν εχει παρασκηνιο και εχει ΜΟΝΟ αδικηθει!
    και σου επαναλαμβανω οτι με το να φωναζεις για τον παο (τουλαχιστον της τελευταιας 10ετιας) απλα θολωνεις τα νερα ..........δικαιωνοντας ετσι το γαυρο που σε/με λεει κλαψα!





    TΩΡΑ ΕΥΘΥΓΡΑΜΜΙΣΤΗΚΕΣ ΚΑΙ ΑΠΑΝΤΗΣΕΣ................ΣΑΝ ΓΑΥΡΟΣ......

    Τά άκούτε Παοκτσήδες...??????
    Όταν έβαλε ό Γκουερίνο τό γκόλ στό 85ο λεπτό στήν Τούμπα μέ τήν ΑΕΚ είχατε καί τόν ΠΑΟ
    άντίπαλο γιά τόν τίτλο.....!!!!!!!!!!!!!!
    ΑΥΤΟ ΤΟ ΞΕΡΑΤΕ....??????
    Έ...... μάθετε το τώρα άπό τό Γιαμπατζολιά......!!!!!!!!!!!!!!!!!

    ΘΑ ΤΟ ΛΕΩ ΚΑΙ ΘΑ ΤΟ ΦΩΝΑΖΩ ΟΣΟ ΓΡΑΦΩ ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ FORUM.............
    Άν λοιπόν έχεις..........ΑΡΧΙΔΙΑ...........νά στηρίξεις αύτά πού λές σέ προκαλώ νά κάνουμε
    ένα γκάλοπ μέ όλους τούς άλλους έκτός άπό...ΑΕΚ.....ΠΑΟ.......ΟΣΦΠ............φιλάθλους,όπαδούς
    όπως θές πές τους, νά δούμε ΠΟΙΟΣ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΔΥΟ ΛΕΕΙ ΤΙΣ ΜΑΛΑΚΙΕΣ....!!!!!!!!!!!!

    Άς διαβάσουν αύτά πού γράψαμε κι οί δυό καί άς μάς πεί ό κόσμος...........

    ΠΟΙΟΣ ΚΑΙ ΠΟΣΟ ΕΥΘΥΝΕΤΑΙ .............γιαυτή τήν ξεφτίλα πού βλέπουμε......!!!!!!!!!!

    Όχι καί νά φωνάζει............Ο ΠΡΩΤΟΣ ΔΙΔΑΞΑΣ...........


    ΜΕΧΡΙ ΤΟΤΕ ΦΙΛΕ...............σσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσ........κι άπό τούς δύο.....



  7. #742
    Αρχικά δημιουργήθηκε από iriniaa
    TΩΡΑ ΕΥΘΥΓΡΑΜΜΙΣΤΗΚΕΣ ΚΑΙ ΑΠΑΝΤΗΣΕΣ................ΣΑΝ ΓΑΥΡΟΣ......

    Τά άκούτε Παοκτσήδες...??????
    Όταν έβαλε ό Γκουερίνο τό γκόλ στό 85ο λεπτό στήν Τούμπα μέ τήν ΑΕΚ είχατε καί τόν ΠΑΟ
    άντίπαλο γιά τόν τίτλο.....!!!!!!!!!!!!!!
    ΑΥΤΟ ΤΟ ΞΕΡΑΤΕ....??????
    Έ...... μάθετε το τώρα άπό τό Γιαμπατζολιά......!!!!!!!!!!!!!!!!!

    ΘΑ ΤΟ ΛΕΩ ΚΑΙ ΘΑ ΤΟ ΦΩΝΑΖΩ ΟΣΟ ΓΡΑΦΩ ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ FORUM.............
    Άν λοιπόν έχεις..........ΑΡΧΙΔΙΑ...........νά στηρίξεις αύτά πού λές σέ προκαλώ νά κάνουμε
    ένα γκάλοπ μέ όλους τούς άλλους έκτός άπό...ΑΕΚ.....ΠΑΟ.......ΟΣΦΠ............φιλάθλους,όπαδούς
    όπως θές πές τους, νά δούμε ΠΟΙΟΣ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΔΥΟ ΛΕΕΙ ΤΙΣ ΜΑΛΑΚΙΕΣ....!!!!!!!!!!!!

    Άς διαβάσουν αύτά πού γράψαμε κι οί δυό καί άς μάς πεί ό κόσμος...........

    ΠΟΙΟΣ ΚΑΙ ΠΟΣΟ ΕΥΘΥΝΕΤΑΙ .............γιαυτή τήν ξεφτίλα πού βλέπουμε......!!!!!!!!!!

    Όχι καί νά φωνάζει............Ο ΠΡΩΤΟΣ ΔΙΔΑΞΑΣ...........


    ΜΕΧΡΙ ΤΟΤΕ ΦΙΛΕ...............σσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσ........κι άπό τούς δύο.....


    τι σσσ?

    ρε μαγκα!

    η διαφωνια μας ηταν αν ο παο ΦΕΤΟΣ, με παρασκηνιακες κινησεις, θα φαει τη δευτερη θεση απ την αεκ!!!!!!!!!!!.......(μεχρι και κρανος 480ευρω εβαζες στοιχημα γι αυτο)
    αντι να παραδεχτεις τη λαθος εκτιμηση σου,για να δικαιωθεις στηριζεις τις αποψεις σου στον καπετανιο, στο μπακα, στο πεναλτυ με τη γιουβε το 1988, στο γκολ του γκουερινο το 1985!!!!!!!!!!!!!!!!

    τελικα εσυ και ο σωτηρακοπουλος ειστε, και κανεις αλλος!!!

    ο σωτηρακοπουλος μπορει να μεταδιδει μιλαν-αεκ............
    η μιση ελλαδα και μιση ιταλια ειναι καρφωμενη στην τηλεοραση..........
    ο κωστης ετοιμαζεται να καρφωσει το δευτερο γκολ και να να κλειδωσει το διπλο και την προκριση.............
    οι παλμοι εχουν ανεβει στους 220...................
    και ο σωτηρακοπουλος αντι να μεταδιδει τη φαση, αναφερεται στην εκπληκτικη νοτινχαμ φορεστ του 78, και στον αξεχαστο τζορτζ μπεστ!!!!!!!!!!!!

    και προκαλεις τα διαδυκτιακα μου αρχιδια για γκαλοπ........... του ποιος ευθυνεται για την ξεφτιλα που βλεπουμε σημερα!!!................αντε, καντο και αυτο το γαμημενο!

    Εχεις δει την ταινια ............ΕΚΤΟΣ ΤΡΟΧΙΑΣ?
    Ναι την δεις!!!!
    Ειναι γαματη ταινια!!!!!




  8. #743
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    05/04/2006
    Μηνύματα
    364
    Αρχικά δημιουργήθηκε από giobazolias
    τι σσσ?

    ρε μαγκα!

    η διαφωνια μας ηταν αν ο παο ΦΕΤΟΣ, με παρασκηνιακες κινησεις, θα φαει τη δευτερη θεση απ την αεκ!!!!!!!!!!!.......(μεχρι και κρανος 480ευρω εβαζες στοιχημα γι αυτο)
    αντι να παραδεχτεις τη λαθος εκτιμηση σου,για να δικαιωθεις στηριζεις τις αποψεις σου στον καπετανιο, στο μπακα, στο πεναλτυ με τη γιουβε το 1988, στο γκολ του γκουερινο το 1985!!!!!!!!!!!!!!!!

    τελικα εσυ και ο σωτηρακοπουλος ειστε, και κανεις αλλος!!!

    ο σωτηρακοπουλος μπορει να μεταδιδει μιλαν-αεκ............
    η μιση ελλαδα και μιση ιταλια ειναι καρφωμενη στην τηλεοραση..........
    ο κωστης ετοιμαζεται να καρφωσει το δευτερο γκολ και να να κλειδωσει το διπλο και την προκριση.............
    οι παλμοι εχουν ανεβει στους 220...................
    και ο σωτηρακοπουλος αντι να μεταδιδει τη φαση, αναφερεται στην εκπληκτικη νοτινχαμ φορεστ του 78, και στον αξεχαστο τζορτζ μπεστ!!!!!!!!!!!!

    και προκαλεις τα διαδυκτιακα μου αρχιδια για γκαλοπ........... του ποιος ευθυνεται για την ξεφτιλα που βλεπουμε σημερα!!!................αντε, καντο και αυτο το γαμημενο!

    Εχεις δει την ταινια ............ΕΚΤΟΣ ΤΡΟΧΙΑΣ?
    Ναι την δεις!!!!
    Ειναι γαματη ταινια!!!!!




    AΦΟΥ ΔΕΝ ΣΥΜΦΩΝΟΥΜΕ................ΓΙΑΤΙ ΔΙΑΦΩΝΗΣΑΜΕ.......!!!!!!!!! ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙΣ.....

    Γιά νά σέ έπαναφέρω ούτε γιά τή δεύτερη θέση ήταν ή διαφωνία μας,ούτε γιά τή δωδέκατη...
    γιατί καί νά βγούμε καί νά μή βγούμε πάλι τό ίδιο έργο .....ΘΑ ΔΩ.......

    Ή διαφορά μας φίλε μου ..........ΑΝ ΤΟ ΑΠΟΦΕΥΓΕΙΣ ΚΑΙ ΔΕ ΘΕΣ ΝΑ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙΣ.....
    ήταν γιά τό πού όφείλεται αύτό τό..................
    ΞΕΦΤΥΛΙΣΜΕΝΟ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΟΥ ΒΛΕΠΟΥΜΕ........όχι τόσο άπό πλευράς θεάματος πού
    βλέπουμε φυσικά...............
    ΚΑΙ ΠΟΙΟΣ ΕΥΘΥΝΕΤΑΙ ΓΙΑ ΑΥΤΟ...................!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    Κι όσο γιά τή φετινή θέση καί τών δύο άς όψεται.................
    Ο ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ ΚΑΙ Ο ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ..............

    Χέστηκα γιά τό ποιός θά βγεί δεύτερος σέ ένα τέτοιο πρωτάθλημα............
    Γιά όμάδες πεθαμένες σού μιλάω πού δέν έχουν μία νά έπενδύσουν.........ΚΑΙ ΓΙΑΤΙ.........
    ΕΝΑ ΑΠΟ ΤΑ ΔΙΟΤΙ ΕΙΣΤΕ ΚΑΙ ΕΣΕΙΣ..............τό κατάλαβες τώρα...??????

    Ή έκτίμηση μου γιά φέτος βεβαίως καί ήταν λάθος ΚΑΙ ΤΟ ΠΑΡΑΔΕΧΟΜΑΙ............
    Άλλά μήπως ....ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΛΑΘΟΣ ΚΑΙ Η ΔΙΚΙΑ ΣΟΥ.....??????????

    ΠΕΡΙΜΕΝΕΣ ΝΑ ΔΕΙΣ ΤΟΝ ΚΡΙΝΟ................ΑΠΟ ΕΡΓΟΤΕΛΗ ΚΑΙ ΑΤΡΟΜΗΤΟ......????

    Ότι μπορεί νά μαζευτεί μαζεύτηκε φίλε,μία άποβολή ΣΩΣΤΗ........μέ Έργοτέλη άλλά καί ένα
    όριακό λάθος τού βοηθού..........κανείς ΔΕΝ ΤΟ ΠΕΡΙΜΕΝΕ ΤΟ ΔΙΠΛΟ............
    καί μέχρι νά ξεζαλιστήτε ήρθε ή δεύτερη κατραπακιά έκεί πού λίγα φάγατε γιατί είδα καί έκεί
    δυό λάθη τού βοηθού.........ΑΛΛΑ ΤΙ ΛΑΘΗ ΝΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ............

    Τώρα όμως πού έρχεται ή ώρα καί πρέπει όπωσδήποτε .....ΝΑ ΠΑΡΕΤΕ ΚΑΙ ΕΣΕΙΣ ΚΑΤΙ........
    μέ τό θύμα τή Λάρισσα............
    άπάντησε μου ρέ κούκλε............

    ΠΟΣΕΣ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ ΤΡΩΕΙ Ο ΑΡΧΗΓΟΣ ΜΙΑΣ ΟΜΑΔΟΣ.............
    ΑΝ ΧΤΥΠΗΣΕΙ ΑΝΤΙΠΑΛΟ.........???????????????????????

    τέτοια όμαδάρα καί γίνεστε ρεζίλι γιά έναν παίκτη...?????
    Θά μού πείς είναι καλός στίς κωλοτούμπες.....!!!!!!!!!!!!!!!

    ΕΧΟΥΜΕ ΔΕΔΙΚΑΣΜΕΝΟ ΕΕΕΕΕΕΕ...........
    Τό Μέξικαν μπόυ...?????

    Άντε άφού τά μοιράσαμε καλά καί φέτος οί τρείς μας όπως προέβλεψε κάποιο.....παλικάρι...
    ΚΑΙ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ...........


    ΥΓ. Πάντως σέ έχω γιά καλό παιδί καί δέ θά μπώ σόν πειρασμό τής προσωπικής άντιπαράθεσης
    παρ'ότι μέ προκάλεσες.....

    Νάσαι σίγουρος ότι όταν κάποιος μιλάει ,θά κάνει καί λάθη.........οί μετά Χριστόν προφήτες......
    καί άν διαβάζεις άπό τήν άρχή τής χρονιάς πάντα μιλάω πρίν τά γεγονότα καί λέω τή γνώμη
    μου,........τή δική μου γνώμη............μπορείς νά διαφωνείς άλλά δέν έχει νόημα νά άνεβάζεις
    τούς τόνους,έδώ συζητάμε καί προσπαθούμε νά περάσουμε καλά..................
    γιαυτό άν μού ξέφυγε κάτι προσωπικό σού ζητώ νά μέ συγχωρέσεις......
    Τόν Σωτηρακόπουλο ....ΔΕΝ ΤΟΝ ΠΑΩ ΚΑΘΟΛΟΥ.........γιά ένα καί μοναδικό λόγο...
    Μπορεί νά είναι πολύ πετυχημένος ΑΛΛΑ......είναι μιά πολλή κακή άπομίμηση τού
    Γιάννη Διακογιάννη...........πολύ μεγάλου καί πολύ προχωρημένου γιά τήν έποχή του δημοσιογράφου πού όταν οί άλλοι περίμεναν νά δούν τό νούμερο τής φανέλλας γιά νά μάς
    πούν ποιός παίκτης είναι αύτός..............μάς έλεγε τήν ίστορία τής ζωής τού παίκτη......
    Έπειδή τούς παρακολουθώ άπό παλιά καί είμαι καί κοντινού έπαγγέλματος έχω νά πώ πώς
    οί άνθρωποι μάθαν μπάλλα καί κανονισμούς στού κασίδη το κεφάλι...........


  9. #744
    ΑΜΑΝΙΚΟ ΒΕΛΟΣ Το avatar του/της TROOPER
    Εγγραφή
    07/05/2006
    Μηνύματα
    10.590
    Αρχικά δημιουργήθηκε από iriniaa


    Άντε άφού τά μοιράσαμε καλά καί φέτος οί τρείς μας όπως προέβλεψε κάποιο
    .....παλικάρι...
    ΚΑΙ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ...........


    ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΚΑΚΟ ΧΕΡΟΒΟΛΟ, ΚΙ ΕΣΕΙΣ ΚΑΚΟ ΔΕΜΑΤΙ...

  10. #745
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της zzr2005
    Εγγραφή
    23/05/2005
    Μηνύματα
    450
    Αρχικά δημιουργήθηκε από iriniaa


    ΠΟΣΕΣ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ ΤΡΩΕΙ Ο ΑΡΧΗΓΟΣ ΜΙΑΣ ΟΜΑΔΟΣ.............
    ΑΝ ΧΤΥΠΗΣΕΙ ΑΝΤΙΠΑΛΟ.........???????????????????????

    ΑΝ ΚΡΙΝΟΥΜΕ ΑΠΟ ΤΟΝ ΡΙΒΑΛΝΤΟ ΚΑΙ ΤΟΝ ΤΣΙΡΙΛΟ ......ΚΑΜΙΑΑΑΑ
    ΕΜΑΣ ΕΦΑΓΕ ΠΟΛΛΕΣ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ ΣΧΕΤΙΚΑ....

    Υ.Γ. τώρα είμαι σίγουρος οτι εξασφάλισα τουλάχιστον καμια 10αριά ποστ σου....
    αλλά δεν πειράζει γιατί απολαμβάνω τον τρόπο που γράφεις...
    "δυο πραγματα είναι άπειρα: το Σύμπαν και η ανθρώπινη βλακεία και για το πρώτο δεν είμαι απόλυτα σίγουρος"....
    ....Αλμπερτ Αϊνστάιν

  11. #746
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    05/04/2006
    Μηνύματα
    364
    Αρχικά δημιουργήθηκε από zzr2005
    ΑΝ ΚΡΙΝΟΥΜΕ ΑΠΟ ΤΟΝ ΡΙΒΑΛΝΤΟ ΚΑΙ ΤΟΝ ΤΣΙΡΙΛΟ ......ΚΑΜΙΑΑΑΑ
    ΕΜΑΣ ΕΦΑΓΕ ΠΟΛΛΕΣ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ ΣΧΕΤΙΚΑ....

    Υ.Γ. τώρα είμαι σίγουρος οτι εξασφάλισα τουλάχιστον καμια 10αριά ποστ σου....
    αλλά δεν πειράζει γιατί απολαμβάνω τον τρόπο που γράφεις...
    ΓΙΑ ΠΟΙΕΣ ΦΑΣΕΙΣ ΜΙΛΑΣ.??????.........ΝΑ ΣΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΩ...

    Θά πιάσω πρώτα τό Ριβάλντο..........μεγάλος παίκτης έστω καί στά 35 του....
    Καί ό Ζιντάν άκόμα πιό μεγάλος γιά μένα......

    Άλλά τά λάθη πρέπει νά πληρώνονται.........όπως είπε καί ό Μπούσι πλάκα-πλάκα
    έπαγγελματίες είμαστε καί κάνουμε ότι μπορούμε μέσα στό γήπεδο,μέχρι
    καί ρέχα στή μάπα ρίχνουμε........:rotflmao:

    Έκεί ή άντίδραση είναι άνθρώπινη καί συνήθως αύτός πού τίς τρώει....
    ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΕΙ ΚΑΙ ΞΕΣΠΑΕΙ...........
    Γιά τήν Εύρωπαική του άποβολή ό Ριβάλντο συγχωρείται..........
    ΑΛΛΑ ΓΙΑΤΙ ΕΔΩΣΕ ΜΠΟΥΝΙΑ ΣΤΗ ΜΠΑΛΛΑ.....:rotflmao:
    ΔΕΝ ΣΥΓΧΩΡΕΙΤΑΙ..........
    Κατά καιρούς έχει ρίξει 3-4 καρατιές όλοι τίς έχουμε δεί......μιά φορά όμως
    στήν Έλλάδα ...ΔΕΝ ΑΠΟΒΛΗΘΗΚΕ......γιαυτό άν θυμάμαι.....
    Προχθές στή Λάρισσα ...ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΚΑΝΕΝΑ ΛΟΓΟ.........νά κάνει αύτό πού
    έκανε.
    Ό μόνος λόγος ήταν ίσως ότι μάθαινε γιά τά γκόλ τού Λύμπε........
    Ίσως τήν ήθελε πολύ τήν πρωτιά.......
    Αύτό λοιπόν σεβόμενη καί ή άθλητική δικαιοσύνη τόν άπέδωσε............
    ΑΣΠΙΛΟ ΚΑΙ ΑΜΟΛΥΝΤΟ..............
    γιά τήν ήμέρα τού θριάμβου......!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Έχω βέβαια έναν ένδυασμό μέ τήν Κέρκυρα άλλά τό μάτς κάλλιστα μπορεί
    νά λήξει 4-4.............

    Πάμε στόν άλλον τώρα τόν Παπαδόπουλο...........
    Είλικρινά δέ θά μπορούσα νά φανταστώ τόν ΠΑΟ σέ τελικό κυπέλλου
    χωρίς τόν άρχηγό του.....................
    ΚΑΙ ΕΓΕΝΕΤΟ ΦΩΣ.................μία άγωνιστική ή μπάτσα...........
    άν σκεφτείς τί έκανε ό Καρεμπέ πρέπει νά τού ζητήσουμε καί συγνώμην
    τού Πάπ..............

    Γιά τόν Τσιρίλο.........μαλακία τού κορακιού πού δέν τόλμησε νά τόν άποβάλλει
    σέ αύτή τήν καρατιά πού έμεινε στήν ίστορία κατά τού Μίετσελ.........
    Δέν ήταν άρχηγός μας ό Τσιρίλο καί δέ γράφτηκε στό φύλλο άγώνα ότι
    χτύπησε κάποιον έκτός φάσεως...........
    Γιά τό μάτς στό Αίγάλεω.........άν βρήκες αύτό νά σχολιάσεις έχω νά πώ
    πώς είσαι πολύ ΠΑΟ...........άλλά δέν φταίω έγώ ....Ο ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ φίλε μου....

    Πάντως προτείνω νά ξαναδούνε τό video στήν ΕΠΟ μπάς καί κάνουν λάθος
    οί άνθρωποι καί τόν χάιδεψε τόν Άλβανό........!!!!!!!!!!!!!!

    Όπως τότε μέ τό Γκούμα θυμάσαι πού έκανε άναπαράσταση στό διαιτητή....!!!!!!!!!!!!!
    Καί σύ είσαι καλό παιδί καί νομίζω πώς κάπου άλλού σέ κάποια άλλα πράμματα
    ταυτιζόμαστε............


  12. #747
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της zzr2005
    Εγγραφή
    23/05/2005
    Μηνύματα
    450
    Αρχικά δημιουργήθηκε από iriniaa
    ΓΙΑ ΠΟΙΕΣ ΦΑΣΕΙΣ ΜΙΛΑΣ.??????.........ΝΑ ΣΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΩ...

    Θά πιάσω πρώτα τό Ριβάλντο..........μεγάλος παίκτης έστω καί στά 35 του....
    Καί ό Ζιντάν άκόμα πιό μεγάλος γιά μένα......

    Άλλά τά λάθη πρέπει νά πληρώνονται.........όπως είπε καί ό Μπούσι πλάκα-πλάκα
    έπαγγελματίες είμαστε καί κάνουμε ότι μπορούμε μέσα στό γήπεδο,μέχρι
    καί ρέχα στή μάπα ρίχνουμε........:rotflmao:

    Έκεί ή άντίδραση είναι άνθρώπινη καί συνήθως αύτός πού τίς τρώει....
    ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΕΙ ΚΑΙ ΞΕΣΠΑΕΙ...........
    Γιά τήν Εύρωπαική του άποβολή ό Ριβάλντο συγχωρείται..........
    ΑΛΛΑ ΓΙΑΤΙ ΕΔΩΣΕ ΜΠΟΥΝΙΑ ΣΤΗ ΜΠΑΛΛΑ.....:rotflmao:
    ΔΕΝ ΣΥΓΧΩΡΕΙΤΑΙ..........
    Κατά καιρούς έχει ρίξει 3-4 καρατιές όλοι τίς έχουμε δεί......μιά φορά όμως
    στήν Έλλάδα ...ΔΕΝ ΑΠΟΒΛΗΘΗΚΕ......γιαυτό άν θυμάμαι.....
    Προχθές στή Λάρισσα ...ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΚΑΝΕΝΑ ΛΟΓΟ.........νά κάνει αύτό πού
    έκανε.
    Ό μόνος λόγος ήταν ίσως ότι μάθαινε γιά τά γκόλ τού Λύμπε........
    Ίσως τήν ήθελε πολύ τήν πρωτιά.......
    Αύτό λοιπόν σεβόμενη καί ή άθλητική δικαιοσύνη τόν άπέδωσε............
    ΑΣΠΙΛΟ ΚΑΙ ΑΜΟΛΥΝΤΟ..............
    γιά τήν ήμέρα τού θριάμβου......!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Έχω βέβαια έναν ένδυασμό μέ τήν Κέρκυρα άλλά τό μάτς κάλλιστα μπορεί
    νά λήξει 4-4.............

    Πάμε στόν άλλον τώρα τόν Παπαδόπουλο...........
    Είλικρινά δέ θά μπορούσα νά φανταστώ τόν ΠΑΟ σέ τελικό κυπέλλου
    χωρίς τόν άρχηγό του.....................
    ΚΑΙ ΕΓΕΝΕΤΟ ΦΩΣ.................μία άγωνιστική ή μπάτσα...........
    άν σκεφτείς τί έκανε ό Καρεμπέ πρέπει νά τού ζητήσουμε καί συγνώμην
    τού Πάπ..............

    Γιά τόν Τσιρίλο.........μαλακία τού κορακιού πού δέν τόλμησε νά τόν άποβάλλει
    σέ αύτή τήν καρατιά πού έμεινε στήν ίστορία κατά τού Μίετσελ.........
    Δέν ήταν άρχηγός μας ό Τσιρίλο καί δέ γράφτηκε στό φύλλο άγώνα ότι
    χτύπησε κάποιον έκτός φάσεως...........
    Γιά τό μάτς στό Αίγάλεω.........άν βρήκες αύτό νά σχολιάσεις έχω νά πώ
    πώς είσαι πολύ ΠΑΟ...........άλλά δέν φταίω έγώ ....Ο ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ φίλε μου....

    Πάντως προτείνω νά ξαναδούνε τό video στήν ΕΠΟ μπάς καί κάνουν λάθος
    οί άνθρωποι καί τόν χάιδεψε τόν Άλβανό........!!!!!!!!!!!!!!

    Όπως τότε μέ τό Γκούμα θυμάσαι πού έκανε άναπαράσταση στό διαιτητή....!!!!!!!!!!!!!
    Καί σύ είσαι καλό παιδί καί νομίζω πώς κάπου άλλού σέ κάποια άλλα πράμματα
    ταυτιζόμαστε............

    κατά την άποψή μου το όλο θέμα με τις αποφάσεις των διαιτητών και τις μετέπειτα αποφάσεις τΗς αθλητικης δικαιοσύνης έχει καταντήσει γελοίο έως γραφικό....
    για αυτό σου είχα πει τότε (με τον Τσιρίλο) ότι κατά τη γνώμη μου το βίντεο δεν πρέπει να χρησιμοποιείται σαν αποδεικτικό μέσο....παρά μόνο το τι έγραψε ο διαιτητής στο φύλο αγώνα...ακόμα κ αν έκανε λάθος...

    γιατί μπορεί να χρησιμοποιηθεί σωστά καποια στιγμή το βίντεο για την αθώωση ενος παίχτη...άλλα πάνω σε αυτό θα βρουν πάτημα δεκάδες φορές οι μεγάλες ομάδες για να αθωώσουν αδίκως τους παίχτες τους....

    στην περίπτωση του Παπ δεν μπορώ να καταλάβω με ποια λογική έφαγε μια αγωνιστική...
    προφανώς με τη λογική ότι τον προκάλεσε ένας ΠΑΛΙΟΑΛΒΑΝΟΣ που δεν φτάνει που τρώει ψωμί στην Ελλάδα μας φτύνει και τον παίχτη...
    και άρα ο Παπ έχει ελαφρυντικά ότι η ροχάλα δεν προερχόταν απο την άρεια φυλή των Ελλήνων αλλά απο ένα παλιοαλβανό και ο έλληνας αγωνιστής δεν ήταν δυνατόν να μην αντιδράσει....

    για τον Ριβάλντο τι να πω.....όταν βλέπεις ένα διαιτητή να αποβάλει παίχτη και μέχρι να λήξει ο αγώνας να το έχει ήδη μετανιώσει...τι να πεις για την κατάντια της ελληνικής διαιτησίας...
    ΄
    (πάντως για να πω την αλήθεια με τα δικά μου κριτήρια δεν θα απέβαλα τον Ριβάλντο.....έχει καταντήσει αηδία το θέαμα με τους αμυντικούς να μπλοκάρουν την μπάλα μετά απο κάθε φάουλ....και να μην παίζεται καθόλου ποδόσφαιρο....)

    για τον Τσιρίλο τα έχω πει σε παρελθόντα ποστ και δεν ξανασχολούμαι...δεν έχει νόημα...
    ΦΙΛΙΚΑ....ΕΝΑΣ ΣΚΑΤΟΒΑΖΕΛΟΣ ΤΟΥ ΚΕΡΑΤΑ....

    "δυο πραγματα είναι άπειρα: το Σύμπαν και η ανθρώπινη βλακεία και για το πρώτο δεν είμαι απόλυτα σίγουρος"....
    ....Αλμπερτ Αϊνστάιν

  13. #748
    Αρχικά δημιουργήθηκε από iriniaa
    AΦΟΥ ΔΕΝ ΣΥΜΦΩΝΟΥΜΕ................ΓΙΑΤΙ ΔΙΑΦΩΝΗΣΑΜΕ.......!!!!!!!!! ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙΣ.....

    Γιά νά σέ έπαναφέρω ούτε γιά τή δεύτερη θέση ήταν ή διαφωνία μας,ούτε γιά τή δωδέκατη...
    γιατί καί νά βγούμε καί νά μή βγούμε πάλι τό ίδιο έργο .....ΘΑ ΔΩ.......

    Ή διαφορά μας φίλε μου ..........ΑΝ ΤΟ ΑΠΟΦΕΥΓΕΙΣ ΚΑΙ ΔΕ ΘΕΣ ΝΑ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙΣ.....
    ήταν γιά τό πού όφείλεται αύτό τό..................
    ΞΕΦΤΥΛΙΣΜΕΝΟ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΟΥ ΒΛΕΠΟΥΜΕ........όχι τόσο άπό πλευράς θεάματος πού
    βλέπουμε φυσικά...............
    ΚΑΙ ΠΟΙΟΣ ΕΥΘΥΝΕΤΑΙ ΓΙΑ ΑΥΤΟ...................!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    Κι όσο γιά τή φετινή θέση καί τών δύο άς όψεται.................
    Ο ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ ΚΑΙ Ο ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ..............

    Χέστηκα γιά τό ποιός θά βγεί δεύτερος σέ ένα τέτοιο πρωτάθλημα............
    Γιά όμάδες πεθαμένες σού μιλάω πού δέν έχουν μία νά έπενδύσουν.........ΚΑΙ ΓΙΑΤΙ.........
    ΕΝΑ ΑΠΟ ΤΑ ΔΙΟΤΙ ΕΙΣΤΕ ΚΑΙ ΕΣΕΙΣ..............τό κατάλαβες τώρα...??????

    Ή έκτίμηση μου γιά φέτος βεβαίως καί ήταν λάθος ΚΑΙ ΤΟ ΠΑΡΑΔΕΧΟΜΑΙ............
    Άλλά μήπως ....ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΛΑΘΟΣ ΚΑΙ Η ΔΙΚΙΑ ΣΟΥ.....??????????

    ΠΕΡΙΜΕΝΕΣ ΝΑ ΔΕΙΣ ΤΟΝ ΚΡΙΝΟ................ΑΠΟ ΕΡΓΟΤΕΛΗ ΚΑΙ ΑΤΡΟΜΗΤΟ......????

    Ότι μπορεί νά μαζευτεί μαζεύτηκε φίλε,μία άποβολή ΣΩΣΤΗ........μέ Έργοτέλη άλλά καί ένα
    όριακό λάθος τού βοηθού..........κανείς ΔΕΝ ΤΟ ΠΕΡΙΜΕΝΕ ΤΟ ΔΙΠΛΟ............
    καί μέχρι νά ξεζαλιστήτε ήρθε ή δεύτερη κατραπακιά έκεί πού λίγα φάγατε γιατί είδα καί έκεί
    δυό λάθη τού βοηθού.........ΑΛΛΑ ΤΙ ΛΑΘΗ ΝΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ............

    Τώρα όμως πού έρχεται ή ώρα καί πρέπει όπωσδήποτε .....ΝΑ ΠΑΡΕΤΕ ΚΑΙ ΕΣΕΙΣ ΚΑΤΙ........
    μέ τό θύμα τή Λάρισσα............
    άπάντησε μου ρέ κούκλε............

    ΠΟΣΕΣ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ ΤΡΩΕΙ Ο ΑΡΧΗΓΟΣ ΜΙΑΣ ΟΜΑΔΟΣ.............
    ΑΝ ΧΤΥΠΗΣΕΙ ΑΝΤΙΠΑΛΟ.........???????????????????????

    τέτοια όμαδάρα καί γίνεστε ρεζίλι γιά έναν παίκτη...?????
    Θά μού πείς είναι καλός στίς κωλοτούμπες.....!!!!!!!!!!!!!!!

    ΕΧΟΥΜΕ ΔΕΔΙΚΑΣΜΕΝΟ ΕΕΕΕΕΕΕ...........
    Τό Μέξικαν μπόυ...?????

    Άντε άφού τά μοιράσαμε καλά καί φέτος οί τρείς μας όπως προέβλεψε κάποιο.....παλικάρι...
    ΚΑΙ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ...........


    ΥΓ. Πάντως σέ έχω γιά καλό παιδί καί δέ θά μπώ σόν πειρασμό τής προσωπικής άντιπαράθεσης
    παρ'ότι μέ προκάλεσες.....

    Νάσαι σίγουρος ότι όταν κάποιος μιλάει ,θά κάνει καί λάθη.........οί μετά Χριστόν προφήτες......
    καί άν διαβάζεις άπό τήν άρχή τής χρονιάς πάντα μιλάω πρίν τά γεγονότα καί λέω τή γνώμη
    μου,........τή δική μου γνώμη............μπορείς νά διαφωνείς άλλά δέν έχει νόημα νά άνεβάζεις
    τούς τόνους,έδώ συζητάμε καί προσπαθούμε νά περάσουμε καλά..................
    γιαυτό άν μού ξέφυγε κάτι προσωπικό σού ζητώ νά μέ συγχωρέσεις......
    Τόν Σωτηρακόπουλο ....ΔΕΝ ΤΟΝ ΠΑΩ ΚΑΘΟΛΟΥ.........γιά ένα καί μοναδικό λόγο...
    Μπορεί νά είναι πολύ πετυχημένος ΑΛΛΑ......είναι μιά πολλή κακή άπομίμηση τού
    Γιάννη Διακογιάννη...........πολύ μεγάλου καί πολύ προχωρημένου γιά τήν έποχή του δημοσιογράφου πού όταν οί άλλοι περίμεναν νά δούν τό νούμερο τής φανέλλας γιά νά μάς
    πούν ποιός παίκτης είναι αύτός..............μάς έλεγε τήν ίστορία τής ζωής τού παίκτη......
    Έπειδή τούς παρακολουθώ άπό παλιά καί είμαι καί κοντινού έπαγγέλματος έχω νά πώ πώς
    οί άνθρωποι μάθαν μπάλλα καί κανονισμούς στού κασίδη το κεφάλι...........

    το λοιπον!

    κατ αρχην ΔΕΝ ΑΠΟΦΕΥΓΩ, αλλα θελω να ολοκληρωνω 1 θεμα πριν παω σε αλλο!


    ΕΙΣΑΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΤΟΣΟ ΑΦΕΛΗΣ ΚΑΙ...........
    θεωρεις οτι το παρασκηνιο του παο σκοπευε να παρει τη δευτερη θεση, αλλα του χαλασαν τα σχεδια ο εργοτελακος και ο ατρομητος?

    Αν ο τζιγγερ ΕΙΧΕ ΠΑΡΑΣΚΗΝΙΟ φιλε μου iriniaa..........τη δευτερη θεση θα την επαιρνε με συνοπτικες διαδικασιες.....................
    και δεν θα μιλαγε και κανεις λογο την τεσσαρας στο ντερμπυ!!!!!!!!!!!!
    ουτε θα εμπαινε στον κοπο ο τζιγγερ, να ζητησει απ τους παικτες νικη με εργο-ατρομητο, για να καταβαλλει τα πριμ του ντερμπυ με οσφπ!!!!!!!!(εκτος αν κατι ηξερε)

    τι νομιζεις οτι ειναι το παρασκηνιο φιλε μου????σε εργοτεληδες και ατρομητους θα κολλαγε???????
    ΤΟ ΠΑΡΑΣΚΗΝΙΟ ΤΕΛΕΙΩΝΕΙ ΤΟΥΣ ΑΓΩΝΕΣ ΠΡΙΝ ΚΑΝ ΑΡΧΙΣΟΥΝ...............
    εγω εκτιμηση δεν εκανα για κανεναν εργοτελη η ατρομητο!!!
    εκτιμηση εκανα μονο για την σφαγη της αεκ πριν το ντερμπυ με τον οσφπ........... και ως εκτιμηση μακρας διαρκειας, οτι οταν απειληθει ο οσφπ βαθμολογικα θα πεσει νιστερι!
    και για να μην κανω το μαγκα........δεν ηταν εκτιμηση αλλα πληροφορια!



    ΤΟ ΘΕΜΑ ΟΝΤΩΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ Η ΔΕΥΤΕΡΗ ΘΕΣΗ ΑΛΛΑ Η ΠΡΟΚΑΤΑΛΗΨΗ ΣΟΥ ΓΙΑ ΤΟΝ ΠΑΟ ΤΗΣ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑΣ 10ΕΤΙΑΣ!!!!
    -σου ευχηθηκα να παρεις εσυ τη δευτερη θεση για να φτιαξεις τον προυπολογισμο σου μιας και γουσταρω την αεκ!
    -εβαζες στοιχημα το κρανος σου οτι το παρασκηνιο του παο θα σε ριξει!
    -εφαγες 4 οταν απ το 60 εκανα συντηρηση δυναμεων...........και δεν ειπα τιποτα μιας και γουσταρω την αεκ!
    -παρασκηνιο δεν υπηρξε και πηρες τη θεση!!!
    -αντι να πεις συνγνωμη λαθος για τις αδικες κατηγοριες, ΒΓΑΖΕΙΣ ΚΑΙ ΓΛΩΣΣΑ λεγοντας οτι το παρασκηνιο προσπαθησε, αλλα ΔΕΝ τα καταφερε να δωσει τη 2 θεση στον παο!!!
    2/3 ΜΗΝΕΣ ΕΨΕΛΝΕΣ ΤΟ ΤΡΟΠΑΡΙΟ ΚΛΟΠΗΣ ΤΗΣ ΔΕΥΤΕΡΗΣ ΘΕΣΗΣ!!!
    ε να μην κανω και γω τον μετα χριστον προφητη???????

    μηπως ειχες και την απαιτηση να την βγαλεις ζαχαρη????????????????????



    ΑΝ Η ΔΙΑΙΤΗΣΙΑ ΣΕΒΟΤΑΝ ΤΟΝ ΠΑΟ, ΔΕΝ ΘΑ ΕΔΕΙΝΕ ΕΙΣ ΒΑΡΟΣ ΤΟΥ ΤΑ 2 ΠΟΙΟ ΑΣΤΕΙΑ ΠΕΝΑΛΤΥ ΤΗΣ ΧΡΟΝΙΑΣ!
    με οφη του μαυροπουλου(εποπτη) και με καλαμαρια του μπριακου!



    ΓΙΑ ΤΟ ΚΥΠΕΛΛΟ ΤΙ?..............ΘΕΛΟΥΝ ΝΑ ΜΑΣ ΒΟΛΕΨΟΥΝ ΜΕ ΤΟ ΚΥΠΕΛΛΟ?
    Γι αυτο χασαμε απ τον παοκ με 2 αντικανονικα γκολ?
    γι αυτο το πεναλτυ που εγινε στο μορις με ξανθη ενω ηταν στον αερα να καρφωσει την κεφαλια, αντι να δωθουν βολες και κατοχη μπαλλας, δωθηκε χερι και κιτρινη?


    ΓΙΑ ΤΟΝ ΠΑΠ ο νομος λεει 3 αγωνιστηκες και μακαρι να τις επαιρνε.........καλυτερα χωρις τον παπ!
    ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΟΙΝΗ............... το χασουκι του παπ ηταν ολοιδιο (ξωφαλτσο) με το χαστουκι του ζηκου στον τελικο τσαμπιονς λιγκ πορτο-μονακο(αν θυμασαι)..........που ο ζηκος τελικα και αυτος δικαιωθηκε απ την ουεφα!

    τους τονους τους ανεβασες ΕΣΥ οταν με ρωτησες αν εχω αρχιδια!......αλλα ο τροπος σου δεν ηταν προκλητικος............... και ελπιζω ουτε ο δικος μου!




    ΤΟ ΣΩΤΗΡΑΚΟΠΟΥΛΟ ουτε εγω τον παω μιας και κανει περισσοτερο επιδειξη γνωσεων και λιγοτερο μεταδωση!
    μαυροματης και ξερο ψωμι................. ΚΑΙ εφυγε με ψηλα το κεφαλι!



    φυσικα και δεν τρεχει τιποτα αλλα απλα.............. περναμε καλα!!!!!!!!!!!




    Φιλε ιriniaa εχεις πολυ εμπνευση οταν γραφεις!!!!!

    αλλα ΠΑΝΤΑ βλεπεις τα πραγματα απ την αρηνικη τους πλευρα!
    σχεδον ΠΟΤΕ δεν γραφεις κατι θετικο για κατι που αφορα το ελληνικο ποδοσφαιρο!
    Και οι προβλεψεις σου ειναι παντα δισοιωνες!
    μηπως τελικα η εμπνευση αυτη ΔΕΝ προερχεται απ την ομαδα σου την αεκ, αλλα απο αλλη ομαδα.............
    τηηηην............





























    .....................κασσανδρα χαλκιδικης?????




  14. #749
    Δεν καταλαβαινω ενα πραγμα παλι ο Παο σημερα εφαγε φυστικι, ξερετε τον ηπιε, πουτσα δηλαδη μεσα στο οακα απο τον Αρη τι γινετε που ειστε να πειτε οτι ο Κοκκαλης φταει η διαιτισια δηλαδη. που την εβαλε ο κακος Ολυμπιακος. Που ειστε? Που ειστε? Που ειστε? Που ειστε?


    ΚΑΚΟΜΟΙΡΙΔΕΣ ΨΕΥΤΕΣ ΑΝΤΕ ΣΤΟ ΟΥΕΦΑ ΤΩΡΑ ΚΑΙ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ ΤΑ ΛΕΜΕ ΦΑΦΛΑΤΑΔΕΣ

  15. #750
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    05/04/2006
    Μηνύματα
    364
    Αρχικά δημιουργήθηκε από giobazolias
    το λοιπον!

    κατ αρχην ΔΕΝ ΑΠΟΦΕΥΓΩ, αλλα θελω να ολοκληρωνω 1 θεμα πριν παω σε αλλο!


    ΕΙΣΑΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΤΟΣΟ ΑΦΕΛΗΣ ΚΑΙ...........
    θεωρεις οτι το παρασκηνιο του παο σκοπευε να παρει τη δευτερη θεση, αλλα του χαλασαν τα σχεδια ο εργοτελακος και ο ατρομητος?

    Αν ο τζιγγερ ΕΙΧΕ ΠΑΡΑΣΚΗΝΙΟ φιλε μου iriniaa..........τη δευτερη θεση θα την επαιρνε με συνοπτικες διαδικασιες.....................
    και δεν θα μιλαγε και κανεις λογο την τεσσαρας στο ντερμπυ!!!!!!!!!!!!
    ουτε θα εμπαινε στον κοπο ο τζιγγερ, να ζητησει απ τους παικτες νικη με εργο-ατρομητο, για να καταβαλλει τα πριμ του ντερμπυ με οσφπ!!!!!!!!(εκτος αν κατι ηξερε)

    τι νομιζεις οτι ειναι το παρασκηνιο φιλε μου????σε εργοτεληδες και ατρομητους θα κολλαγε???????
    ΤΟ ΠΑΡΑΣΚΗΝΙΟ ΤΕΛΕΙΩΝΕΙ ΤΟΥΣ ΑΓΩΝΕΣ ΠΡΙΝ ΚΑΝ ΑΡΧΙΣΟΥΝ...............
    εγω εκτιμηση δεν εκανα για κανεναν εργοτελη η ατρομητο!!!
    εκτιμηση εκανα μονο για την σφαγη της αεκ πριν το ντερμπυ με τον οσφπ........... και ως εκτιμηση μακρας διαρκειας, οτι οταν απειληθει ο οσφπ βαθμολογικα θα πεσει νιστερι!
    και για να μην κανω το μαγκα........δεν ηταν εκτιμηση αλλα πληροφορια!



    ΤΟ ΘΕΜΑ ΟΝΤΩΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ Η ΔΕΥΤΕΡΗ ΘΕΣΗ ΑΛΛΑ Η ΠΡΟΚΑΤΑΛΗΨΗ ΣΟΥ ΓΙΑ ΤΟΝ ΠΑΟ ΤΗΣ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑΣ 10ΕΤΙΑΣ!!!!
    -σου ευχηθηκα να παρεις εσυ τη δευτερη θεση για να φτιαξεις τον προυπολογισμο σου μιας και γουσταρω την αεκ!
    -εβαζες στοιχημα το κρανος σου οτι το παρασκηνιο του παο θα σε ριξει!
    -εφαγες 4 οταν απ το 60 εκανα συντηρηση δυναμεων...........και δεν ειπα τιποτα μιας και γουσταρω την αεκ!
    -παρασκηνιο δεν υπηρξε και πηρες τη θεση!!!
    -αντι να πεις συνγνωμη λαθος για τις αδικες κατηγοριες, ΒΓΑΖΕΙΣ ΚΑΙ ΓΛΩΣΣΑ λεγοντας οτι το παρασκηνιο προσπαθησε, αλλα ΔΕΝ τα καταφερε να δωσει τη 2 θεση στον παο!!!
    2/3 ΜΗΝΕΣ ΕΨΕΛΝΕΣ ΤΟ ΤΡΟΠΑΡΙΟ ΚΛΟΠΗΣ ΤΗΣ ΔΕΥΤΕΡΗΣ ΘΕΣΗΣ!!!
    ε να μην κανω και γω τον μετα χριστον προφητη???????

    μηπως ειχες και την απαιτηση να την βγαλεις ζαχαρη????????????????????



    ΑΝ Η ΔΙΑΙΤΗΣΙΑ ΣΕΒΟΤΑΝ ΤΟΝ ΠΑΟ, ΔΕΝ ΘΑ ΕΔΕΙΝΕ ΕΙΣ ΒΑΡΟΣ ΤΟΥ ΤΑ 2 ΠΟΙΟ ΑΣΤΕΙΑ ΠΕΝΑΛΤΥ ΤΗΣ ΧΡΟΝΙΑΣ!
    με οφη του μαυροπουλου(εποπτη) και με καλαμαρια του μπριακου!



    ΓΙΑ ΤΟ ΚΥΠΕΛΛΟ ΤΙ?..............ΘΕΛΟΥΝ ΝΑ ΜΑΣ ΒΟΛΕΨΟΥΝ ΜΕ ΤΟ ΚΥΠΕΛΛΟ?
    Γι αυτο χασαμε απ τον παοκ με 2 αντικανονικα γκολ?
    γι αυτο το πεναλτυ που εγινε στο μορις με ξανθη ενω ηταν στον αερα να καρφωσει την κεφαλια, αντι να δωθουν βολες και κατοχη μπαλλας, δωθηκε χερι και κιτρινη?


    ΓΙΑ ΤΟΝ ΠΑΠ ο νομος λεει 3 αγωνιστηκες και μακαρι να τις επαιρνε.........καλυτερα χωρις τον παπ!
    ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΟΙΝΗ............... το χασουκι του παπ ηταν ολοιδιο (ξωφαλτσο) με το χαστουκι του ζηκου στον τελικο τσαμπιονς λιγκ πορτο-μονακο(αν θυμασαι)..........που ο ζηκος τελικα και αυτος δικαιωθηκε απ την ουεφα!

    τους τονους τους ανεβασες ΕΣΥ οταν με ρωτησες αν εχω αρχιδια!......αλλα ο τροπος σου δεν ηταν προκλητικος............... και ελπιζω ουτε ο δικος μου!




    ΤΟ ΣΩΤΗΡΑΚΟΠΟΥΛΟ ουτε εγω τον παω μιας και κανει περισσοτερο επιδειξη γνωσεων και λιγοτερο μεταδωση!
    μαυροματης και ξερο ψωμι................. ΚΑΙ εφυγε με ψηλα το κεφαλι!



    φυσικα και δεν τρεχει τιποτα αλλα απλα.............. περναμε καλα!!!!!!!!!!!




    Φιλε ιriniaa εχεις πολυ εμπνευση οταν γραφεις!!!!!

    αλλα ΠΑΝΤΑ βλεπεις τα πραγματα απ την αρηνικη τους πλευρα!
    σχεδον ΠΟΤΕ δεν γραφεις κατι θετικο για κατι που αφορα το ελληνικο ποδοσφαιρο!
    Και οι προβλεψεις σου ειναι παντα δισοιωνες!
    μηπως τελικα η εμπνευση αυτη ΔΕΝ προερχεται απ την ομαδα σου την αεκ, αλλα απο αλλη ομαδα.............
    τηηηην............





























    .....................κασσανδρα χαλκιδικης?????




    ΦΙΛΕ ΜΟΥ ΑΝ ΞΑΝΑΝΟΙΞΩ ΤΟ ΣΤΟΜΑ ΜΟΥ........ΘΑ ΣΟΥ ΧΑΛΑΣΩ Τ'ΟΝΕΙΡΟ...............


    Πίστευε λοιπόν έσύ ότι τό ποτήρι είναι μισογεμάτο καί άσε τόν τρελλό στήν τρέλλα του νά
    νομίζει ότι είναι..........ΜΙΣΟΑΔΕΙΟ.............

    Έξάλλου σ'αύτόν τόν κόσμο ότι δηλώσεις είσαι.................

    Τώρα ποιός έδωσε τή μπάτσα ,τί έκανε ό τάδε,κ.λ.π.κ.λ.π..........λίγη σημασία έχουν.........
    Έδώ άλλοι έκαψαν δυό χώρες καί έσπυραν τόν καρκίνο κι όταν τούς ρωτούσαν άπαντούσαν...
    ΜΑ ΕΜΕΙΣ ΗΡΘΑΜΕ ΓΙΑ ΝΑ ΣΑΣ ΣΩΣΟΥΜΕ......!!!!!!!!!!
    Έ τώρα άμα μάς ξέφυγε καί καμμία...........SORRY IT'S A MISTAKE........!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    Έτσι καί σύ λοιπόν καί όλοι μας.............
    άκούμε ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΘΕΛΟΥΜΕ ΝΑ ΑΚΟΥΜΕ...........
    ΔΙΑΒΑΖΟΥΜΕ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΘΕΛΟΥΜΕ ΝΑ ΔΙΑΒΑΖΟΥΜΕ...............

    Κι ότι άκούγεται εύχάριστα στ'αύτιά μας.........!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    πούλεγε κάποτε καί ό Σαββόπουλος..................

    ΑΥΤΟΝ ΛΟΙΠΟΝ ΤΟΝ ΦΟΒΕΡΟ ΠΑΟ...........ΠΟΥ ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ ΕΣΚΙΣΕ...............
    θά μπορούσε νά τόν σπρώχνει τό παρασκήνιο μέχρι τέλος..................τί νά σπρώξει ρέ
    άγόρι μου???......άπό πού νά άρχίσει καί πού νά τελειώσει τό σπρώξιμο????
    Έδώ μιλάμε γιά........ΚΑΤΑΡΡΕΥΣΗ.........ΟΛΙΚΗ...!!!!!!!!

    Ε...........νά μή σού χαλάσω ..........ΚΑΙ ΤΟ ΟΝΕΙΡΟ.................

    καί σέ τελική άνάλυση δίκαιο έχεις............θά μπορούσε..............
    ΑΛΛΑ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΑΣ..........?????????

    πόσο ξευτιλισμένο θά ήταν τό σπρώξιμο σας......????????
    Η ....................

    ΠΟΣΟ ΞΕΣΚΙΣΜΕΝΟ ΕΧΕΙ ΚΑΤΑΝΤΗΣΕΙ ΤΟ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΜΑΣ.....??????????
    ΚΑΙ ΠΟΙΟΙ...........ΕΥΘΥΝΟΝΤΑΙ ΓΙΑΥΤΟ.............????????????????????????????

    ΥΓ. Τά στοιχήματα μπαίνουν μπροστά........όχι μετά..........άν πίστευες κάτι διαφορετικό....
    άπό τό πώς καί ποιός θά βγεί δεύτερος.......κρίμα έχασες ένα πολύ καλό κράνος....!!!!!!!!



Παρόμοια θέματα

  1. Απαντήσεις: 3536
    Τελευταίο μήνυμα: 27/06/2008, 14:37
  2. Απαντήσεις: 3814
    Τελευταίο μήνυμα: 14/02/2008, 16:54
  3. Ποιός θα πάρει το πρωτάθλημα του χωριού;
    από Gandalf dr685sm στο forum Αντιπαραθέσεις
    Απαντήσεις: 13
    Τελευταίο μήνυμα: 10/11/2005, 19:38
  4. Απαντήσεις: 20
    Τελευταίο μήνυμα: 17/04/2005, 17:43
  5. Πιος θα παρει το πρωταθλημα στα MotoGP
    από anco στο forum Αγωνιστικά νέα
    Απαντήσεις: 33
    Τελευταίο μήνυμα: 21/04/2004, 15:38

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF