Σελίδα 1 από 54 1234561151 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 15 από 810

Θέμα: ΤΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΡΧΙΖΕΙ Η ΕΞΕΔΡΑ ΠΛΗΜΜΥΡΙΖΕΙ

  1. #1
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    05/04/2006
    Μηνύματα
    364

    ΤΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΡΧΙΖΕΙ Η ΕΞΕΔΡΑ ΠΛΗΜΜΥΡΙΖΕΙ

    ΓΙΝΕΤΑΙ ΧΑΜΟΣ ΣΕ ΚΑΘΕ ΓΚΟΛ.........

    ΜΑ ΤΟ ΝΤΕΡΜΠΥ ΕΙΝΑΙ ΣΤΗΜΕΝΟ
    ΚΙ ΑΠΟ ΠΡΙΝ ΞΕΠΟΥΛΗΜΕΝΟ..............!!!!!!!!


    Γιά νά σάς δώ.........αύριο ξεκινάμε τέλος οί εύχές.......!!!!!!!

  2. #2
    Μου τη δίνει... Το avatar του/της Sferopetadhn
    Εγγραφή
    23/03/2006
    Μηνύματα
    69
    Άντε παρατήστε μας ρε που μόλις σταμάτησε το πρωτάθλημα για δυο βδομάδες κοντέψατε να τα φτιάξετε φλώροι! Η γνωστή γαυροβαζελοχανουμο συμμορία ξεσκεπάστηκε:rotflmao:

    ΝΑΙ ΡΕ ΠΑΟΚ! ΝΤΟΥ ΡΕ ΝΤΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥ

    Καλή χρονία με υγεία σε όλους σας και στις οικογενειές σας, με πολλά και καλά μπινελίκια χωρίς φόβο και πάθος!


    Τελικά ο Λεμονής έφυγε από την Ξάνθη γιατί δεν του φέρθηκαν καλά και έτυχε απλώς να είναι την ίδια μέρα που έφαγε σουτ και ο Σόλιντ;

    ΦΟΝΙΑΔΕΣ ΤΩΝ ΛΑΩΝ ΓΑΥΡΟ-ΑΜΕΡΙΚΑΝΟΙ!!!
    ''ΡΕ ΜΑΛΑΚΑ ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΗΣ ΕΙΣΑΙ ΚΑΙ ΟΧΙ ΤΡΟΧΟΝΟΜΟΣ....ΘΑ ΠΙΑΣΕΙΣ ΚΑΝΕΝΑ???'' busa (c)

    "Το μόνο κοντρόλ που ξέρεις είναι της τηλεόρασης" busa (c2)

  3. #3
    κοιμώμενος άγρυπνα Το avatar του/της Gandalf dr685sm
    Εγγραφή
    25/04/2004
    Μηνύματα
    1.755
    Κάτι άκουσα οτι ο ΠΑΟΚ λέει πάει για Jiovanni και Τσιάρτα... Αίντε πάλι σακαταμένους θα μας πετύχετε (έξω Ζήκος , Έμερσον και με αποθεραπεία ο Δέλλας).

    Για τους γαύρους... πάλι τα ίδια θα λέμε;.... Το έκαναν στην ΑΕΚ με τον Bajevic και τον Αλεξανδρή , το έκαναν τώρα και στην Ξάνθη... και μετά αναρρωτιούνται γιατί η μισή Ελλάδα δεν τους χωνεύει.



    Καλημέρα και καλή επάνοδο σε όλους.



    Gandalf
    Στην Ελλάδα θέλουμε να λειτουργούν τα πάντα υπέρ του ατόμου , έστω και εις βάρος του συνόλου.

  4. #4
    Μου τη δίνει... Το avatar του/της Sferopetadhn
    Εγγραφή
    23/03/2006
    Μηνύματα
    69
    Ντάξει ρε μάγε είστε σακατεμένοι κι έτσι πως είμαστε εμείς στα καλύτερα όλων των εποχών θα σας λιανίσουμε

    Όσο για τους γαύρους... δεν μπορώ να καταλάβω τί το κακό κάνουν. Έχουν τα φράγκα και παίρνουν κόσμο με τον τσαμπουκά. Ποιός είναι ο μαλάκς εν προκειμένω ο Σώκρατες ή ο Λεμονής που φάνηκε πόσο λιγούρης και δούλος είναι (και δεν αναφέρομαι στα λεφτά)!

    Το ίδιο έκαναν με Ντούσαν & Αλεξανδρή, με Οκκά, Γεωργιάδη, Μπανιώτη και ένα σκασμό άλλους που λόγο ηλικίας δε θυμάμαι.

    Νομίζω ότι το ίδιο θα έκαναν όλοι άρα σε αυτόν τον τομέα μάλλον πρέπει να μην πολυμιλάμε. Για διαιτησίες κλπ είμαι μέσα. ΣΤΗΝ ΠΥΡΑ!
    ''ΡΕ ΜΑΛΑΚΑ ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΗΣ ΕΙΣΑΙ ΚΑΙ ΟΧΙ ΤΡΟΧΟΝΟΜΟΣ....ΘΑ ΠΙΑΣΕΙΣ ΚΑΝΕΝΑ???'' busa (c)

    "Το μόνο κοντρόλ που ξέρεις είναι της τηλεόρασης" busa (c2)

  5. #5
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    05/04/2006
    Μηνύματα
    364
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Sferopetadhn
    Άντε παρατήστε μας ρε που μόλις σταμάτησε το πρωτάθλημα για δυο βδομάδες κοντέψατε να τα φτιάξετε φλώροι! Η γνωστή γαυροβαζελοχανουμο συμμορία ξεσκεπάστηκε:rotflmao:

    ΝΑΙ ΡΕ ΠΑΟΚ! ΝΤΟΥ ΡΕ ΝΤΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥ

    Καλή χρονία με υγεία σε όλους σας και στις οικογενειές σας, με πολλά και καλά μπινελίκια χωρίς φόβο και πάθος!


    Τελικά ο Λεμονής έφυγε από την Ξάνθη γιατί δεν του φέρθηκαν καλά και έτυχε απλώς να είναι την ίδια μέρα που έφαγε σουτ και ο Σόλιντ;

    ΦΟΝΙΑΔΕΣ ΤΩΝ ΛΑΩΝ ΓΑΥΡΟ-ΑΜΕΡΙΚΑΝΟΙ!!!

    ΡΕ ΣΥ ΜΠΑΟΚΤΣΗ.............


    Γιά πές μου πώς γίνεται καί ζωντανεύει κάθε χρόνο ό ΠΑΟΚ πρίν άπό τό
    μάτς στήν Τούμπα μέ τήν ΑΕΚ..???
    Καί πέρσι τά ίδια είχαμε,είχαν έρθει λεφτά σπόνσορες μεταγραφές...!!!!
    ΠΟΙΟΣ ΤΑ ΧΩΝΕΙ......????
    Έβδομήντα ήττες στή σειρά έχετε,μέ μάς θά ζωντανέψετε πάλι ,καί είμαστε
    καί συγγενείς.....
    Καλά λένε όλα τά σόγια μαλλωμένα είναι...!!!!!!!!!!!!!

    :rotflmao:

  6. #6
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    05/04/2006
    Μηνύματα
    364
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Gandalf dr685sm
    Κάτι άκουσα οτι ο ΠΑΟΚ λέει πάει για Jiovanni και Τσιάρτα... Αίντε πάλι σακαταμένους θα μας πετύχετε (έξω Ζήκος , Έμερσον και με αποθεραπεία ο Δέλλας).

    Για τους γαύρους... πάλι τα ίδια θα λέμε;.... Το έκαναν στην ΑΕΚ με τον Bajevic και τον Αλεξανδρή , το έκαναν τώρα και στην Ξάνθη... και μετά αναρρωτιούνται γιατί η μισή Ελλάδα δεν τους χωνεύει.



    Καλημέρα και καλή επάνοδο σε όλους.



    Gandalf

    KAI ΜΠΑΝΙΩΤΗ ΛΙΜΠΤΕΧΤΣ ΛΕΒΕΝΤΗ ΜΟΥ..........


    Γκράτσιε Κοσκώτα......!!!!!!!!!!!

    Νά μήν ξεχνιώμαστε.....άντε ΑΕΚΑΡΑ.....

  7. #7
    Μου τη δίνει... Το avatar του/της Sferopetadhn
    Εγγραφή
    23/03/2006
    Μηνύματα
    69
    Μα η ομάδα είναι φτιαγμένη για μεγάλα ματς! Δεν μπορεί να παίξει με ομαδούλες τύπου Ατρομήτου. Τους κοιτάμε τόσο αφ' υψηλού που τα τρώμε τρία-τρία και δεν το καταλαβαίνουμε...

    Αυτό περί αναγέννησης με την ΑΕΚ γιατί το λες συνέχεια; Πέρυσι δλδ τί είχε γίνει (ειλικρινά δε θυμάμαι).

    Άμα είναι να το πας στο οικογενειακό να στο δώκω το ματσάκιον αλλά μετά μη λες τους γαύρους για φιλικά! Πας γυρεύοντας

    ΟΧΙ ΡΕ ΔΕΝ ΣΤΟ ΔΙΝΩ! ΠΑΡΤΟ ΜΟΝΟΣ ΣΟΥ! Ούτως ή άλλως άμα χάσω θα πω ότι στο έδωσα...
    ''ΡΕ ΜΑΛΑΚΑ ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΗΣ ΕΙΣΑΙ ΚΑΙ ΟΧΙ ΤΡΟΧΟΝΟΜΟΣ....ΘΑ ΠΙΑΣΕΙΣ ΚΑΝΕΝΑ???'' busa (c)

    "Το μόνο κοντρόλ που ξέρεις είναι της τηλεόρασης" busa (c2)

  8. #8
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    05/04/2006
    Μηνύματα
    364
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Sferopetadhn
    Ντάξει ρε μάγε είστε σακατεμένοι κι έτσι πως είμαστε εμείς στα καλύτερα όλων των εποχών θα σας λιανίσουμε

    Όσο για τους γαύρους... δεν μπορώ να καταλάβω τί το κακό κάνουν. Έχουν τα φράγκα και παίρνουν κόσμο με τον τσαμπουκά. Ποιός είναι ο μαλάκς εν προκειμένω ο Σώκρατες ή ο Λεμονής που φάνηκε πόσο λιγούρης και δούλος είναι (και δεν αναφέρομαι στα λεφτά)!

    Το ίδιο έκαναν με Ντούσαν & Αλεξανδρή, με Οκκά, Γεωργιάδη, Μπανιώτη και ένα σκασμό άλλους που λόγο ηλικίας δε θυμάμαι.

    Νομίζω ότι το ίδιο θα έκαναν όλοι άρα σε αυτόν τον τομέα μάλλον πρέπει να μην πολυμιλάμε. Για διαιτησίες κλπ είμαι μέσα. ΣΤΗΝ ΠΥΡΑ!

    ΡΕ ΣΦΑΙΡΟ ΣΕ ΕΧΩ ΓΙΑ ΞΥΠΝΙΟ ΠΑΙΔΙ............


    Τό θέμα δέν είναι ότι μέ τά λεφτά μου είμαι ό γαμάω.......ΑΛΛΑ........
    πόσο ...ΑΞΙΟΠΙΣΤΟ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ.......
    τού κυρίου γαμάω,όταν παίρνει καί δίνει όπου καί όταν θέλει....!!!!!!!
    Έπειδή λόγω ήλικίας λοιπόν ξεχνάς νά σού θυμίσω........
    Τί περίμενες νά κάνει ό ΠΑΟΚ στόν άγώνα μέ τούς γαύρους,όταν τό
    προηγούμενο βράδυ ήρθαν οί γαύροι καί είπαν......

    Ξέρετε χάσαμε τό μπάκ μας άπό τραυματισμό,
    έσύ άποικία δώσε τόν Βενετίδη ...ΑΜΕΣΩΣ.....πού μόλις είχες κάνει μεταγραφή
    άπό τήν Ξάνθη.....!!!!!!!!
    Τήν άλλη μέρα ό Βενετίδης ήταν στόν Πειραιά....!!!!!!!!
    Τί νά περιμένω έγώ μετά ...........
    ΝΑ ΚΕΡΔΙΣΕΙΣ ΤΟΝ ΓΑΥΡΟ......??????????

    ΣΥΓΚΟΙΝΩΝΟΥΝΤΑ.......ΔΟΧΕΙΑ...........

    Ξάνθη- Πάοκ-----------γαύροι.......!!!!!!!!!

    ΤΟΣΟ ΑΞΙΟΠΙΣΤΟΙ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΤΙΤΛΟΙ ΤΟΥΣ............

    Ένα παράδειγμα έφερα.........ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΑΠΕΙΡΑ.....!!!!!!!!

    Γιά βάλε τήν πεντάδα τώρα τού ΠΑΟΚ νά κερδίσει τούς βάζελους...!!!!!!!
    Α.....ξέχασα ό Τσίγκας γύρισε έπειδή έφαγε πιστόλι....


  9. #9
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της GeorgeFZR
    Εγγραφή
    08/06/2005
    Μηνύματα
    175
    Egw ena exw na pw....



























































    :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	a.jpg 
Προβολές:	808 
Μέγεθος:	56,3 KB 
ID:	73664
    Έμαθα Να Αγαπώ Τον Εαυτό Μου,Να Τον Σέβομαι,Και Να Τον Καρφώνω Σε Οποιο Ντουβάρι θέλω....

    ------------------------------------------------------

  10. #10
    πρωην μελος Το avatar του/της idi
    Εγγραφή
    13/08/2003
    Μηνύματα
    6.082
    Αρχικά δημιουργήθηκε από iriniaa
    ΡΕ ΣΥ ΜΠΑΟΚΤΣΗ.............


    Γιά πές μου πώς γίνεται καί ζωντανεύει κάθε χρόνο ό ΠΑΟΚ πρίν άπό τό
    μάτς στήν Τούμπα μέ τήν ΑΕΚ..???

    αυτη την απορία εχω ΚΑΘΕ ΧΡΟΝΟ και μετα τσαντίζονται τα μΠΑΟΚια που τους τα χωνω!!!!!!!!!!

    δωστε τα ολα τωρα στον υπερ-παντων αγωνα για το τιποτα!!!! :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

    ξεφτίλες καντε sold-out το Σαββατο και μετα "αποχές" στα παιχνίδια με τον ευεργέτη σας ΠΑΟ και τον μαμια σας ΟΣΦΠ και μοκο...

  11. #11
    Μου τη δίνει... Το avatar του/της Sferopetadhn
    Εγγραφή
    23/03/2006
    Μηνύματα
    69
    Αρχικά δημιουργήθηκε από idi
    αυτη την απορία εχω ΚΑΘΕ ΧΡΟΝΟ και μετα τσαντίζονται τα μΠΑΟΚια που τους τα χωνω!!!!!!!!!!

    δωστε τα ολα τωρα στον υπερ-παντων αγωνα για το τιποτα!!!! :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

    ξεφτίλες καντε sold-out το Σαββατο και μετα "αποχές" στα παιχνίδια με τον ευεργέτη σας ΠΑΟ και τον μαμια σας ΟΣΦΠ και μοκο...
    Τώρα εμείς σας φταίμε; Αυτό πάλι από πού ξεφύτρωσε;;;

    Ρε ληγμένα παίρνετε και λέτε ότι σας έρθει στο κεφάλι; Το τί κάνουν οι διοικήσεις δεν έχει σχέση με τον κόσμο. Άλλωστε το περισσότερο ξύλο στην Τούμπα έχει πέσει σε ματς με τον γαύρο. Η ΑΕΚ τί σχέση έχει πάλι;

    Δηλαδή αν σας κάτσουμε θα είναι καλά; Θα σας αρέσει η κούπα (γιατί άλλα λέτε στους γαύρους περί φιλικών); Εσείς θα κάνατε ποτέ το ίδιο;

    Μην ψάχνετε θεωρίες συνωμοσίας παντού, τουλάχιστον όχι στο σημερινό πτώμα του ΠΑΟΚ. Αφήστε μας στη φτώχεια και μιζέρια των τελευταίων 20 ετών και ασχοληθείτε με την επανάστασή σας, όπως εσείς θεωρείτε πιο σωστό. Ο χρόνος θα δείξει γιατί γίνονται όλα και ποιός θα είναι ο τελικό κερδισμένος. Μακάρι, για εσάς, να πετύχει και να γίνει παράδειγμα προς μίμηση.

    @ iriniaa: το ότι ο γαύρος τα έχει λιανίσει όλα τα τελευταία χρόνια το βλέπω και το έχω νοιώσει ιδιαιτέρως (Κασναφέρης, Παπαπέτρου και ΣΙΑ). Το θέμα είναι ότι το ελληνικό πρωτάθλημα πήρε την κατρακύλα από τότε που έσβησαν οι ομάδες εκτός Αθήνας και Θεσσαλονίκης. Θυμηθείτε: Καβάλα, Δόξα, ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΑΡΑΑΑΑΑΑΑ, Πιερικός, Καστοριά, ΠΑΣ, Βέροια, Έδεσσα, Λάρισα, Βόλος, Διαγόρας Ρόδου (!), Παναχαϊκή, Κόρινθος, Καλαμάτα, Πανηλειακός, ΟΦΗ κλπ κλπ Φανταστείτε να παίζαν όλοι αυτοί Α' κατηγορία τί θα γινόταν κάθε Κυριακή...

    ΚΙ ΟΤΑΝ ΘΑ ΠΑΩ ΣΤΟΝ ΤΡΕΛΟΓΙΑΤΡΟ, ΘΑ ΤΟΝ ΤΡΕΛΑΝΩ ΚΑΙ ΑΥΤΟΟΟΟΟΟΟΝ
    ''ΡΕ ΜΑΛΑΚΑ ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΗΣ ΕΙΣΑΙ ΚΑΙ ΟΧΙ ΤΡΟΧΟΝΟΜΟΣ....ΘΑ ΠΙΑΣΕΙΣ ΚΑΝΕΝΑ???'' busa (c)

    "Το μόνο κοντρόλ που ξέρεις είναι της τηλεόρασης" busa (c2)

  12. #12
    πρωην μελος Το avatar του/της idi
    Εγγραφή
    13/08/2003
    Μηνύματα
    6.082
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Sferopetadhn

    το ότι ο γαύρος τα έχει λιανίσει όλα τα τελευταία χρόνια το βλέπω και το έχω νοιώσει ιδιαιτέρως (Κασναφέρης, Παπαπέτρου και ΣΙΑ). Το θέμα είναι ότι το ελληνικό πρωτάθλημα πήρε την κατρακύλα από τότε που έσβησαν οι ομάδες εκτός Αθήνας και Θεσσαλονίκης. Θυμηθείτε: Καβάλα, Δόξα, ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΑΡΑΑΑΑΑΑΑ, Πιερικός, Καστοριά, ΠΑΣ, Βέροια, Έδεσσα, Λάρισα, Βόλος, Διαγόρας Ρόδου (!), Παναχαϊκή, Κόρινθος, Καλαμάτα, Πανηλειακός, ΟΦΗ κλπ κλπ Φανταστείτε να παίζαν όλοι αυτοί Α' κατηγορία τί θα γινόταν κάθε Κυριακή...
    + 1 και αντι για αυτες εχουμε τη.... ΚΕΡΚΥΡΑ! ΕΛΕΟΣΣΣΣΣΣ

  13. #13
    Εμενα μου αρεσε η Κερκυρα σε ενα προσφατο ματς....










    Οποιος καταλαβε καταλαβε

  14. #14
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της GeorgeFZR
    Εγγραφή
    08/06/2005
    Μηνύματα
    175
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Sferopetadhn

    Δηλαδή αν σας κάτσουμε θα είναι καλά; Θα σας αρέσει η κούπα (γιατί άλλα λέτε στους γαύρους περί φιλικών); Εσείς θα κάνατε ποτέ το ίδιο;


    Sta filadelfia (Sic) sas exoume xarisei matsaki,epi mpagevits kai dimitriadi sta teleftea tou...to 95 h 96 8a tane nomizw
    Έμαθα Να Αγαπώ Τον Εαυτό Μου,Να Τον Σέβομαι,Και Να Τον Καρφώνω Σε Οποιο Ντουβάρι θέλω....

    ------------------------------------------------------

  15. #15
    Μου τη δίνει... Το avatar του/της Sferopetadhn
    Εγγραφή
    23/03/2006
    Μηνύματα
    69
    Για να γίνει τί; Να πάρουμε πρωτάθλημα; Να σωθούμε; Ποιό 96; Το 1896; Έλα ρε παιδιά τί είναι αυτά τώρα;

    Είπαμε! Πάρτε το και βλέπουμε... Ούτως ή άλλως τα μπινελίκια θα πέσουν. Ας κρατηθούμε μια μέρα (κυρίως εσείς γιατί οι γαυροβάζελοι καραδοκούν)!!!

    100% ΠΑΟΚ
    ''ΡΕ ΜΑΛΑΚΑ ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΗΣ ΕΙΣΑΙ ΚΑΙ ΟΧΙ ΤΡΟΧΟΝΟΜΟΣ....ΘΑ ΠΙΑΣΕΙΣ ΚΑΝΕΝΑ???'' busa (c)

    "Το μόνο κοντρόλ που ξέρεις είναι της τηλεόρασης" busa (c2)

Σελίδα 1 από 54 1234561151 ... ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Απαντήσεις: 3536
    Τελευταίο μήνυμα: 27/06/2008, 14:37
  2. Απαντήσεις: 3814
    Τελευταίο μήνυμα: 14/02/2008, 16:54
  3. Ποιός θα πάρει το πρωτάθλημα του χωριού;
    από Gandalf dr685sm στο forum Αντιπαραθέσεις
    Απαντήσεις: 13
    Τελευταίο μήνυμα: 10/11/2005, 19:38
  4. Απαντήσεις: 20
    Τελευταίο μήνυμα: 17/04/2005, 17:43
  5. Πιος θα παρει το πρωταθλημα στα MotoGP
    από anco στο forum Αγωνιστικά νέα
    Απαντήσεις: 33
    Τελευταίο μήνυμα: 21/04/2004, 15:38

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF