Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 11 από 11

Θέμα: ΑΛΛΑΓΗ ΧΡΩΜΑΤΟΣ v-strom

  1. #1

    ΑΛΛΑΓΗ ΧΡΩΜΑΤΟΣ v-strom

    Απορία............. Αγοράζω το v-strom καινούργειο και δεν μου αρέσουν τα χρώματα που βγαίνει και θέλω να το βάψω με ενα δικό μου χρωματισμό. 1η ερωτηση: Γίνεται ; 2η ερωτηση :κοστίζει ακριβά; 3η ερώτηση :Πρέπει να λυθεί ολη η μηχανή; 4η ερώτηση :Χάνω την εγγύηση;
    Εχω σκοπό να το αγοράσω σε μαύρο αλλα δεν με ενθουσιάζει τόσο πολύ όπως δεν με ενθουσιάζουν καθόλου τα αλλα χρώματα. Εάν κάποιος το εχει βάψει η ξέρει κάτι γι αυτό ας λύσεί και αυτήν την απορία.............
    jim

  2. #2
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της McGyver
    Εγγραφή
    23/06/2005
    Μηνύματα
    6.961
    1. Τα πάντα γίνονται...
    2. ? 300,00 με ? 400,00...
    3. Καλύτερα να βγουν όλα τα πλαστικά από πάνω...
    4. Όχι...



    ΥΓ : Υποθέτω πως μιλάμε για βάψιμο μόνο των πλαστικών μερών και του τεπόζιτου και όχι κινητήρα και πλαισίου (γιατί τότε το κόστος ανεβαίνει αρκετά)...

  3. #3
    και μια που το φερε η κουβεντα...τι χρωματακι θες να την βαψεις αν επιτρεπεται?

  4. #4
    Ποιο πολύ ήθελα να λυθεί η απορία μου εάν γίνεται και πώς. Είμαι σε σκέψη αν θα το κάνω. Πάντως εάν θα το αποφασίσω να το κάνω το χρώμα που θα την εβαφα ειναι Βυσινί σκούρο. Θα βγεί λίγο ποιο σκούρα απο το μπορντό. Το μπορντό δεν μου αρέσει γιατί πάει προς το κόκκινο. Και εκτός αυτού εχω φάει μεγάλο κόλημα με το βυσινί,,,,,,,,
    jim

  5. #5
    ...κατι μου λεει οτι ζηλεψες το lava red της yamaha γιατι οπως τα λες αυτο μου ηρθε στο μυαλο




  6. #6
    ΕΙΔΙΚΑ ΣΤΟ Fazer ΤΟΥ ΠΑΕΙ ΠΟΛΥ. ΦΑΝΤΑΣΟΥ ΣΤΟ v-strom.....................................ΚΟΥΚΛΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ
    jim

  7. #7
    καλα ναι στο fazer και στο 600αρι και στο 1000αρι διχνει και γ@μω ...αλλα με μια μικρη λεπτομερια αυτα που βγαινουν lava red ειναι τα καινουρια του 2006-07 και εχουν μαυρο πλαισιο και μηχανη ...τωρα στο v-strom οπου απο το 06 και μετα μονο μαυρο πλαισιο εχουν και μηχανη σκουρο ασιμι δεν ξερω αν θα διχνει τοσο ωραιο οσο στο fazer απο αποψη αντιθεσης...




  8. #8
    ΓΙΑ ΕΜΕΝΑ ΟΣΟ ΤΟ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΤΟ ΒΛΕΠΩ ΤΟ v-strom ΚΟΥΚΛΑ ΜΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΧΡΩΜΑ. ΑΛΛΑ ΑΝΤΙΚΙΜΕΝΙΚΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟ ΔΕΙΣ ΦΟΡΕΜΕΝΟ ΓΙΑ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΑΠΟΨΗ. ΤΕΛΟΣ ΠΑΝΤΩΝ Η ΑΠΟΡΙΑ ΜΟΥ ΛΥΘΗΚΕ ΑΠΟ ΤΟΝ ΦΙΛΟ McGyver.
    jim

  9. #9
    Αρχικά δημιουργήθηκε από low__rider
    καλα ναι στο fazer και στο 600αρι και στο 1000αρι διχνει και γ@μω ...αλλα με μια μικρη λεπτομερια αυτα που βγαινουν lava red ειναι τα καινουρια του 2006-07 και εχουν μαυρο πλαισιο και μηχανη ...τωρα στο v-strom οπου απο το 06 και μετα μονο μαυρο πλαισιο εχουν και μηχανη σκουρο ασιμι δεν ξερω αν θα διχνει τοσο ωραιο οσο στο fazer απο αποψη αντιθεσης...



    Σωστός!!
    More Techno..More Dijital!!
    This way please...www.di.fm


  10. #10
    !


    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	25.jpg 
Προβολές:	144 
Μέγεθος:	22,2 KB 
ID:	92329
    More Techno..More Dijital!!
    This way please...www.di.fm


  11. #11
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Respect
    !

    ψαλιδοχερης και ετσι?:hypnotize

Παρόμοια θέματα

  1. Απαντήσεις: 4
    Τελευταίο μήνυμα: 12/03/2007, 18:24
  2. Αλλαγή λαδιών σε V-strom 1000
    από Respect στο forum Suzuki V-Strom series
    Απαντήσεις: 11
    Τελευταίο μήνυμα: 18/12/2006, 13:05
  3. ΑΛΛΑΓΗ ΧΡΩΜΑΤΟΣ
    από Vezouvios στο forum Suzuki V-Strom series
    Απαντήσεις: 13
    Τελευταίο μήνυμα: 14/04/2006, 16:18
  4. Suzuki V-strom 650
    από petridist στο forum Νέα
    Απαντήσεις: 7
    Τελευταίο μήνυμα: 25/08/2005, 08:58
  5. transalp?v-strom 650?freewind?aprilia pegaso?
    από medieval στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 8
    Τελευταίο μήνυμα: 29/02/2004, 01:04

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF