Σελίδα 16 από 40 ΠρώτοΠρώτο ... 6111213141516171819202126 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 226 έως 240 από 587

Θέμα: XT photos

  1. #226
    Γκαντεμοσαυρ Το avatar του/της MavrosPan
    Εγγραφή
    09/09/2008
    Μηνύματα
    235
    χρυση ζαντουλα excel κορυφη, πολυ τις γουσταρω!
    Το δικαιωμα σας να ομιλειτε, δεν περιλαμβανει και υποχρεωση μας να σας παρουμε στα σοβαρα.

  2. #227
    εμενα δεν ειναι exchel ειναι refagalfen kapws etsi ειναι πιο ανοιχτο χρωμα απο τις dικες σου αν ειδες!!!τσιτα τα χτ..!
    yamaha xt gia trela!

  3. #228
    Γκαντεμοσαυρ Το avatar του/της MavrosPan
    Εγγραφή
    09/09/2008
    Μηνύματα
    235
    λιγο πιο ανοιχτη, λιγο πιο σκουρα, λιγο σημασια εχει. δενουν ωραια με το χτ, και ειδικα στο μαυρο τονιζονται πιο πολυ

    αλλα επιμενω, καμμια μοντα για δεικτη βενζινης εχουμε ? εχω την ταση να περιμενω να αδειασει γιανα γεμισω, και συχνα την παταω. εδω με το αμαξι και εχω μεινει 3 φορες απο βενζινη, φαντασου με το μηχανακι. γιαυτο λεω αν εχετε τιποτα υποψην σας, κα ιτο χρονο μου θα γλυτωνατε, και τους λοιπους συγγενεις και φιλους απο τα περα δωθε μετα μπετονια οπου εμεινα
    Το δικαιωμα σας να ομιλειτε, δεν περιλαμβανει και υποχρεωση μας να σας παρουμε στα σοβαρα.

  4. #229
    ογκωδες μελος Το avatar του/της ftsmf
    Εγγραφή
    23/11/2008
    Μηνύματα
    398
    Αρχικά δημιουργήθηκε από hraklisxt
    τελικα ειμαστε πολλοι με χρυσες ζαντες οταν τις εβαλα νομιζα οτι ειχα την πρωτια αχαχχαχααχ....ο φιλος με το αλλο 500 απο ηλιουπολη ειναι?
    NAI APO HLIOUPOLH.. GNWRIZOMASTE..??

  5. #230
    oxi den se kserw apo ilioupoli eimai kai egw...apla eida to aytokolito tou trapali...kai leew dikos mas!!!
    yamaha xt gia trela!

  6. #231
    ογκωδες μελος Το avatar του/της ftsmf
    Εγγραφή
    23/11/2008
    Μηνύματα
    398
    Αρχικά δημιουργήθηκε από hraklisxt
    oxi den se kserw apo ilioupoli eimai kai egw...apla eida to aytokolito tou trapali...kai leew dikos mas!!!
    pou ton ksereis ton trapali.. ekei to pas?? xt exeis??
    gia pes kamia pliroforia mipws synantithoume gia kamia voltoula..

  7. #232
    μενω αγ.μαρινα οχι δεν το παω εκει λογω οτι εχει πολη λιγα χλμ το πηγαινα στηνpower house εσυ που μενεις??εμενα ειναι χαρακτηριστικο το χτ αν το ειδες πιο πανω...δεν υπαρχει αλλο χτ στη ιλιουπολη μπλε με χρυσες ζαντες!!!αλλα μαυρα και μοταρτ πολλα!
    yamaha xt gia trela!

  8. #233
    ογκωδες μελος Το avatar του/της ftsmf
    Εγγραφή
    23/11/2008
    Μηνύματα
    398
    Αρχικά δημιουργήθηκε από hraklisxt
    μενω αγ.μαρινα οχι δεν το παω εκει λογω οτι εχει πολη λιγα χλμ το πηγαινα στηνpower house εσυ που μενεις??εμενα ειναι χαρακτηριστικο το χτ αν το ειδες πιο πανω...δεν υπαρχει αλλο χτ στη ιλιουπολη μπλε με χρυσες ζαντες!!!αλλα μαυρα και μοταρτ πολλα!
    ΕΓΩ ΜΕΝΩ ΠΛΑΤΕΙΑ ΧΑΡΑΥΓΗΣ ΑΛΛΑ ΟΛΗ Η ΠΑΡΕΑ ΜΕΝΕΙ ΑΓ ΜΑΡΙΝΑ. ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΕΝΑΣ ΦΙΛΟΣ ΠΟΛΥ ΨΗΛΟΣ ΜΕ ΕΝΑ TDM 900. ΔΕΝ ΤΟ ΕΧΩ ΠΕΤΥΧΕΙ ΤΟ ΧΤ ΣΟΥ ΑΛΛΑ ΘΑ ΠΡΟΣΕΧΩ ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΑΠΟ ΤΩΡΑ ΜΗΠΩΣ ΣΕ ΠΕΤΥΧΩ. ΤΟ ΧΤ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙ ΤΟΥ ΠΟΥΣΤΗ ΤΟ ΘΟΡΥΒΟ ΟΠΟΤΕ ΑΝ ΜΕ ΑΚΟΥΣΕΙΣ ΘΑ ΜΕ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙΣ.. ΚΑΙ ΓΩ ΜΠΛΕ ΤΟ ΕΙΧΑ ΜΕ ΠΕΡΛΑ ΧΡΥΣΗ ΑΛΛΑ ΤΟ ΕΚΑΝΑ ΜΑΥΡΟ ΓΙΑ ΠΙΟ ΚΥΡΙΛΕ. ΤΑ ΠΛΑΣΤΙΚΑ ΤΑ ΕΧς ΑΝ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΣΑΙ ΓΙΑ ΤΙΠΟΤΑ.

  9. #234
    Γκαντεμοσαυρ Το avatar του/της MavrosPan
    Εγγραφή
    09/09/2008
    Μηνύματα
    235
    δεν τα παιρνετε οπως ειστε να κατεβειτε πειραια να παμε ολοι μαζι καμμια τσαρκα ?
    Το δικαιωμα σας να ομιλειτε, δεν περιλαμβανει και υποχρεωση μας να σας παρουμε στα σοβαρα.

  10. #235
    Ντομινίκ Στρος Ταμίας Το avatar του/της peskandritsos
    Εγγραφή
    05/01/2008
    Μηνύματα
    1.719
    Ρε παιδια ειστε λιγακι

    Υπαρχει αντιστοιχο θρεντ για βολτιτσες.
    Το να γερνάς είναι καλύτερο από την εναλλακτική λύση: δηλαδή να πεθαίνεις νέος!!!

  11. #236
    καλο????


    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	dsc002170.jpg 
Προβολές:	1410 
Μέγεθος:	14,9 KB 
ID:	149430

  12. #237

  13. #238
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Murdok
    καλο????

    Γεια σου φιλε και απο εδω...Οντως πολυ καλο το αποτελεσμα...σκεφτομαι να φτιαξω ενα τετοιο κομπλε με φλασακια και μια φισα συνδεσης και να αντικαθιστω το μαμα οποτε θελω..Ειναι ευκολη διαδικασια???

  14. #239
    Αρχικά δημιουργήθηκε από gkmaggas
    Γεια σου φιλε και απο εδω...Οντως πολυ καλο το αποτελεσμα...σκεφτομαι να φτιαξω ενα τετοιο κομπλε με φλασακια και μια φισα συνδεσης και να αντικαθιστω το μαμα οποτε θελω..Ειναι ευκολη διαδικασια???
    Κοιτα να δεις, ευκολη δεν τι λες, αλλα με την βοηθεια του μηχανικου μου τα καταφεραμε. Κοβαμε απο δω, κοβαμε απο κει αλλα τελικα μπηκε. Α... και προσεχε με τα φλασακια. Θελει πολυ ψαξιμο για να βρεις καποιο που να μην τα ενοχλουν οι εξατμισεις. Εγω βρηκα απο τον Τζορτζοπουλο καποια που ειναι σχεδον κολλητα με την βαση.

  15. #240
    Πολλά Motard βλέπω οπότε ας βάλω και το δικό μου το βουνίσιο..


    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	resized_dsc00027.jpg 
Προβολές:	1341 
Μέγεθος:	49,2 KB 
ID:	150357

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF