Σελίδα 27 από 40 ΠρώτοΠρώτο ... 17222324252627282930313237 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 391 έως 405 από 587

Θέμα: XT photos

  1. #391
    κΑι ΤωΡα Τι...?? Το avatar του/της aisxos
    Εγγραφή
    30/04/2009
    Μηνύματα
    69
    kai mia egw


    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	2009_05_21_bikepics-1674737-800.jpg 
Προβολές:	1229 
Μέγεθος:	55,8 KB 
ID:	164408

  2. #392


    αυτο ειναι το καμαρι μ
    κ εγω απο γρεβενα ειμαι...
    10 του μηνος ξεκιναει κ μερα τεταρτη αν δεν κανω λαθος!εγω λεω να παω απο παρασκευη..!http://www.bikepics.com/pictures/1647479/

  3. #393
    Γκαντεμοσαυρ Το avatar του/της MavrosPan
    Εγγραφή
    09/09/2008
    Μηνύματα
    235
    Αρχικά δημιουργήθηκε από lspiros
    ΔΕΙΤΕ ΚΑΙ ΑΥΤΗ

    εχω φαει τον κοσμο να βρω τετοιο προστατευτικο αλυσιδας... μηπως μπορεις να μας πεις απο που το πηρες ?

    η καποιος αλλος αν ξερει κατι ?
    Το δικαιωμα σας να ομιλειτε, δεν περιλαμβανει και υποχρεωση μας να σας παρουμε στα σοβαρα.

  4. #394
    Γκαντεμοσαυρ Το avatar του/της MavrosPan
    Εγγραφή
    09/09/2008
    Μηνύματα
    235
    αυτην εννοουσα..


    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	attachment.jpg 
Προβολές:	1196 
Μέγεθος:	85,1 KB 
ID:	164477
    Το δικαιωμα σας να ομιλειτε, δεν περιλαμβανει και υποχρεωση μας να σας παρουμε στα σοβαρα.

  5. #395
    Γενικώς Διευθυντής... Το avatar του/της o_gavros
    Εγγραφή
    29/11/2004
    Μηνύματα
    4.590
    φίλε ΜαύρεΠαν τσέκαρε τα π.μ. σου όταν ευκαιρήσεις.
    Καίω τα δέντρα,χτίζω μεζονέτες
    Θα κάνω τα παιδιά μου μαριονέτες

  6. #396
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    07/07/2008
    Μηνύματα
    26
    Αρχικά δημιουργήθηκε από MavrosPan
    εχω φαει τον κοσμο να βρω τετοιο προστατευτικο αλυσιδας... μηπως μπορεις να μας πεις απο που το πηρες ?

    η καποιος αλλος αν ξερει κατι ?
    Ενδιαφέρομαι κι εγώ γι'αυτό. Πείτε παίδες, που το βρίσκουμε?

  7. #397
    Αρχικά δημιουργήθηκε από MavrosPan
    αυτην εννοουσα..
    Το προστατευτικό αλησίδας απο πού ?

  8. #398
    κοιμώμενος άγρυπνα Το avatar του/της Gandalf dr685sm
    Εγγραφή
    25/04/2004
    Μηνύματα
    1.755
    Το project σχεδόν ολοκληρώθηκε...

    Μόλις ανοίξω λίγο ακόμα οικονομικά , το μόνο που μένει είναι μια ποδιά και και τέρμα...

    Μέχρι τώρα έχει ohlins πίσω ανάρτηση, Κ&Ν φίλτρο, Εξατμίσεις σετ Akrapovic, remap ανάφλεξης, Ζελατίνα μεγαλύτερη , Χρυσή αλυσίδα WPR και γρανάζια.

    Αυξήθηκε ιπποδύναμη κατά 2Hp περίπου σε όλο το φάσμα στροφών , εμφανές απο δυναμομέτρηση.

    Πως σας φαίνεται;

    Gandalf


    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	pict0j028.jpg 
Προβολές:	1074 
Μέγεθος:	42,9 KB 
ID:	165082
    Στην Ελλάδα θέλουμε να λειτουργούν τα πάντα υπέρ του ατόμου , έστω και εις βάρος του συνόλου.

  9. #399
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της camen
    Εγγραφή
    18/09/2008
    Μηνύματα
    4.443
    Πολυ ομορφο φιλε μου...
    Μονο που παρολο που γνωριζω οτι η ζελατινα ειναι γιατρια για τα ταξιδια δεν ταιριαζει με το μηχανακι...
    Μου θυμιζει κατι παππουδες με παπακια που βαζουν τον ανεμοθωρακα...
    Μην το παρεις στραβα ετσι?!Καταννοω οτι ειναι λειτουργικη και ας μην ειναι οτι πιο ωραιο...


    Και παλι μπραβο για τον χρονο,την διαθεση και τα χρηματα που εχεις διαθεσει...



  10. #400
    κοιμώμενος άγρυπνα Το avatar του/της Gandalf dr685sm
    Εγγραφή
    25/04/2004
    Μηνύματα
    1.755
    Την ζελατίνα όντως την έβαλα γιατι κάνω χιλιόμετρα Ε.Ο. πάρα πολύ συχνά και ο αέρας μου σκάει στο κράνος και με τρελαίνει με την μαμίσια (1.83 γαρ). Αλλά πραγματικά μπορεί να μπεί και να βγεί πολύ εύκολα.

    όσο για το παππούς... ΠΟΙΟ ΤΟΜΑΡΙ ΜΕ ΚΑΡΦΩΣΕ;:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

    Ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια.


    Gandalf
    Στην Ελλάδα θέλουμε να λειτουργούν τα πάντα υπέρ του ατόμου , έστω και εις βάρος του συνόλου.

  11. #401
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Gandalf dr685sm
    Την ζελατίνα όντως την έβαλα γιατι κάνω χιλιόμετρα Ε.Ο. πάρα πολύ συχνά και ο αέρας μου σκάει στο κράνος και με τρελαίνει με την μαμίσια (1.83 γαρ). Αλλά πραγματικά μπορεί να μπεί και να βγεί πολύ εύκολα.

    όσο για το παππούς... ΠΟΙΟ ΤΟΜΑΡΙ ΜΕ ΚΑΡΦΩΣΕ;:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

    Ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια.


    Gandalf
    Ο έρωτας κι η ηλικία δεν κρύβονται !!
    Ρε μάγε... βέσπα το'κανες το ΧΤ...

    Μεγειές !!
    Μετά την ετήσια 2008, γνωστός στην πιάτσα και ως "Το σαλιγκάρι που έτυχε σε άλλους..."

    XR
    XTR
    XJR

    There are old pilots and there are bold pilots, but there are no old bold pilots.

  12. #402
    κοιμώμενος άγρυπνα Το avatar του/της Gandalf dr685sm
    Εγγραφή
    25/04/2004
    Μηνύματα
    1.755
    μωρέ και βέσπα, και αγροτικό και οτι θέλεις.... το αυτοκίνητο το καλοκαίρι τρώει κουκούλωμα και αποσύνδεση πόλου μπαταρίας.

    Οπότε ταξίδι στην Ε.Ο. με 140 μ.ο και τα φλακόνια απο τον αέρα να μοιάζουν με εκείνα του Κωνσταντάρα στον Τζανετάκο, δεν λέει.... άσε που σου κάνουν το σβέρκο σαν του Hulk και μόλις κατεβαίνεις απο το ΧΤΧ, μοιάζεις με την κλασσική Ελληνική ατάκα, εμφανισιακά με το τζάκετ με κράνος και δέρματα...

    "Ποιόν θα δείρουμε; "

    Οπότε ανεμοθώρακας και πίσω αυτοκόλητο , προσοχή "ψηλό όχημα"....και περνάμε μόνο απο γέφυρες που θα έχουν και το ειδικό σήμα μέτρησης ύψους. :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

    Gandalf
    Στην Ελλάδα θέλουμε να λειτουργούν τα πάντα υπέρ του ατόμου , έστω και εις βάρος του συνόλου.

  13. #403
    Gandalf ασ'τους να λένε... και εγώ την έχω γιατί λόγω ύψους (1.97) δεν παλεύεται η κατάσταση... αλλά δεν την έχω βάλει :hypnotize
    Βάλε μπροστά ελατήρια και λάδια ohlins και θα δείς μεγάλη διαφορά κυρίως στο φρένο
    ΑΞΙΖΕΙ ΦΙΛΕ ΝΑ ΥΠΑΡΧΕΙΣ ΓΙΑ ΕΝΑ ΟΝΕΙΡΟ ΚΙ ΑΣ ΕΙΝΑΙ Η ΦΩΤΙΑ ΤΟΥ ΝΑ ΣΕ ΚΑΨΕΙ...


  14. #404
    balls of steel Το avatar του/της p@nos
    Εγγραφή
    04/09/2007
    Μηνύματα
    5.809
    Αρχικά δημιουργήθηκε από trigger
    Gandalf ασ'τους να λένε... και εγώ την έχω γιατί λόγω ύψους (1.97) δεν παλεύεται η κατάσταση... αλλά δεν την έχω βάλει :hypnotize
    Βάλε μπροστά ελατήρια και λάδια ohlins και θα δείς μεγάλη διαφορά κυρίως στο φρένο

    οταν παω αθηνα-πατρα με το ΧΤ ξερεις ποσες φορες εχω σκεφτει να ειχα μια ζελατινουλα?


  15. #405
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της camen
    Εγγραφή
    18/09/2008
    Μηνύματα
    4.443
    Αρχικά δημιουργήθηκε από trigger
    [Bαλλά δεν την έχω βάλει :hypnotize
    [/B]

    :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

    Η αληθεια ειναι οτι βολευει σιγουρα η ζελατινα του φιλου...
    Αλλα οπως και να το κανουμε ΔΕΝ ταιριαζει με το μηχανακι...:smilea:

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF