Σελίδα 8 από 8 ΠρώτοΠρώτο ... 345678
Προβολή αποτελεσμάτων 106 έως 116 από 116

Θέμα: Ktm & ποδηλατα

  1. #106
    ανεβαζω το θρεντ για να υπενθυμισω πως Μαίος εχει κυρηχθει ο μηνας του ποδηλατου στην Αθήνα!

    εχουν ανακοινωθει ενα σωρο ποδηλατοεκδηλωσεις... γνωριζει κανεςι που μπορουμε να ενημερωθουμε επισημα;



  2. #107
    Τσίκι; Το avatar του/της MikeG
    Εγγραφή
    22/05/2004
    Μηνύματα
    8.835
    Αρχικά δημιουργήθηκε από KaTaNaS
    ανεβαζω το θρεντ για να υπενθυμισω πως Μαίος εχει κυρηχθει ο μηνας του ποδηλατου στην Αθήνα!

    εχουν ανακοινωθει ενα σωρο ποδηλατοεκδηλωσεις... γνωριζει κανεςι που μπορουμε να ενημερωθουμε επισημα;


    Σταύρο για δες εδώ.

  3. #108
    Αρχικά δημιουργήθηκε από MikeG
    Σταύρο για δες εδώ.
    eyxaristw

  4. #109
    Ποσαδιστής Το avatar του/της el_hymador
    Εγγραφή
    09/09/2005
    Μηνύματα
    3.918
    Δυστυχως το να κινεισαι με ποδηλατο στην Αθηνα ισοδυναμει με τα να παιζεις Ρωσσικη ρουλετα.

    Οσες φορες το εχω προσπαθησει ειδα τον Χριστο ΟΠΥ.

    Απο την αλλη εχω δει τυπακι να κατεβαινει (με πληρη εξοπλισμο βεβαια) την Κηφισσιας αερα αναμεσα απο σταματημενα αυτοκινητα...επισης ειχα διαβασει σε ενα πολυ ενδιαφερον αρθρο σε ποδηλατικο περιοδικο πως αν δεν βγαινουμε στους δρομους δεν μπορουμε να εχουμε την απαιτηση να δημιουργθουν ποδηλατοδρομοι...το αρτηριοσκληρωτικο κρατος δεν υπαρχει περιπτωσει να κατασκευασει κατι που αφορα μια μεμονωμενη ομαδα ατομων μονο. Αν υπαρχει πολυς κοσμος που κυκλοφορει με ποδηλατο, ισως...λεμε ισως κατι μπορει να γινει. Με την βενζινη στα 1,3ευρω δεν μου φαινεται και απιθανο βεβαια...






  5. #110
    Αρχικά δημιουργήθηκε από el_hymador
    Δυστυχως το να κινεισαι με ποδηλατο στην Αθηνα ισοδυναμει με τα να παιζεις Ρωσσικη ρουλετα.

    Οσες φορες το εχω προσπαθησει ειδα τον Χριστο ΟΠΥ.

    Απο την αλλη εχω δει τυπακι να κατεβαινει (με πληρη εξοπλισμο βεβαια) την Κηφισσιας αερα αναμεσα απο σταματημενα αυτοκινητα...επισης ειχα διαβασει σε ενα πολυ ενδιαφερον αρθρο σε ποδηλατικο περιοδικο πως αν δεν βγαινουμε στους δρομους δεν μπορουμε να εχουμε την απαιτηση να δημιουργθουν ποδηλατοδρομοι...το αρτηριοσκληρωτικο κρατος δεν υπαρχει περιπτωσει να κατασκευασει κατι που αφορα μια μεμονωμενη ομαδα ατομων μονο. Αν υπαρχει πολυς κοσμος που κυκλοφορει με ποδηλατο, ισως...λεμε ισως κατι μπορει να γινει. Με την βενζινη στα 1,3ευρω δεν μου φαινεται και απιθανο βεβαια...





    πεζοδρομιο δοκιμασες?
    Dorsoduro 750 & Norton 16H

  6. #111
    Αρχικά δημιουργήθηκε από KaTaNaS
    ανεβαζω το θρεντ για να υπενθυμισω πως Μαίος εχει κυρηχθει ο μηνας του ποδηλατου στην Αθήνα!

    εχουν ανακοινωθει ενα σωρο ποδηλατοεκδηλωσεις... γνωριζει κανεςι που μπορουμε να ενημερωθουμε επισημα;



    κατι σαν το μηνα οδοντικης υγειας για τα σκυλια?!!!!(.......της pedigree)


    Dorsoduro 750 & Norton 16H

  7. #112
    Ποσαδιστής Το avatar του/της el_hymador
    Εγγραφή
    09/09/2005
    Μηνύματα
    3.918
    Αρχικά δημιουργήθηκε από fantacid
    πεζοδρομιο δοκιμασες?
    ναι...καλα ηταν τα λεφτα αλλα πολυ ξενυχτι και κρυο...ασε που αμα μπλεξεις με νταβαδες...




















  8. #113
    Αρχικά δημιουργήθηκε από el_hymador
    ναι...καλα ηταν τα λεφτα αλλα πολυ ξενυχτι και κρυο...ασε που αμα μπλεξεις με νταβαδες...





    ετσι ειναι.......οταν πας με την οπισθεν!


    Dorsoduro 750 & Norton 16H

  9. #114
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της stefanos
    Εγγραφή
    16/06/2002
    Μηνύματα
    5.803
    Εγώ εχω μείνει με την εντύπωση οτι τα ποδήλατα τα προσέχουν περισσότερο απο τις μηχανές οι οδηγοί των αυτοκινήτων, απλά η πόλη με το σταμάτα ξεκίνα δεν βοηθάει.

  10. #115
    Αρχικά δημιουργήθηκε από stefanos
    Εγώ εχω μείνει με την εντύπωση οτι τα ποδήλατα τα προσέχουν περισσότερο απο τις μηχανές οι οδηγοί των αυτοκινήτων, απλά η πόλη με το σταμάτα ξεκίνα δεν βοηθάει.
    Oχιμονο δεν προσεχουν τους ποδηλατες αλλα τις περισσοτερες φορες κορναρουν και με παθος γιατι τους"ενοχλουμε".Δυστυχως η οδηγηση του ποδηλατου ειναι παρα πολυ δυσκολη στους δρομους ακριβως επειδη οι οδηγοι των αυτοκινητων δεν μας σεβονται καθολου αλλα ουτε και υπολογιζουν τα μειονεκτηματα ενος ποδηλατη.Γιαυτους ειμαστε ενα ακομα εμποδιο που πρεπει να περασουν οσο το δυνατον πιο γρηγορα και δυστυχως ειμαστε πολυ ευαλωτοι

  11. #116
    δεν το πουλαω το ζετακι Το avatar του/της veletzas
    Εγγραφή
    01/12/2005
    Μηνύματα
    120
    Αρχικά δημιουργήθηκε από stefanos
    Εγώ εχω μείνει με την εντύπωση οτι τα ποδήλατα τα προσέχουν περισσότερο απο τις μηχανές οι οδηγοί των αυτοκινήτων, απλά η πόλη με το σταμάτα ξεκίνα δεν βοηθάει.

    και εγω αυτη την εντυπωση εχω....
    panta vromikoi panta laspomenoi

Σελίδα 8 από 8 ΠρώτοΠρώτο ... 345678

Παρόμοια θέματα

  1. Sas Paroysiazo To ..neo Motard Ths Ktm!!!
    από DUKASII στο forum Νέα
    Απαντήσεις: 8
    Τελευταίο μήνυμα: 20/03/2018, 17:56
  2. Το SuperBike της KTM
    από DIT στο forum Νέα
    Απαντήσεις: 0
    Τελευταίο μήνυμα: 30/12/2003, 15:57
  3. apithano videaki...KTM
    από Todi στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 2
    Τελευταίο μήνυμα: 17/11/2003, 19:31
  4. Ζητηση για KTM 525
    από ale στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 9
    Τελευταίο μήνυμα: 03/11/2003, 15:17

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF