Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 4 από 4

Θέμα: Τιμές για τακάκια Cb400

  1. #1

    Τιμές για τακάκια Cb400

    Καλησπέρα, Τα έλιωσα τα καημένα τα τακάκια όποτε καταλαβαίνεται ότι έφτασε η ώρα για αλλαγή γνωρίζει κανείς ποσα φράγκα περίπου πάνε τα τακακια μπρος και πίσω για το super four '92 ? ? ?
    Α! και που τα βρίσκω ? Ψήνομαι να τα αλλάξω μόνος πρέπει να προσέξω κάτι συγκεκριμένο ?
    Δεν Θα Πεθάνουμε Ποτέ Κουφάλα Νεκροθάφτη

  2. #2
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    06/09/2007
    Μηνύματα
    221
    Χαιρετώ φίλε H0NDAKIAS. Θα σου πρότεινα αφού δεν έχεις ξανα αλλάξει μόνος σου τακάκια να πάς να στα περάσουν και μην παίξεις με την ασφάλειά σου. Νομίζω φίλε H0NDAKIAS ότι η περιοχή σου είναι κάπου Καλλιθέα. Αν ναι μπορείς να πας στον Παναγιωτόπουλο Καλλιρόης 158, τηλ 3478436 ο οποίος έχει τακάκια και μπορείς να κάτσεις εκεί κατά την αλλαγή και να δεις την όλη διαδικασία, δεν θα έχει πρόβλημα, και την επόμενη φορά το κάνεις μόνος σου. Σόρρυ κι' όλας δεν σε υποτιμώ αποτρέποντάς σε να το κάνεις μόνος σου (δεν είναι και τρομερό) αλλά να δεις καλύτερα την διαδικασία τουλάχιστον μια φορά. Αυτός και ο γιός του είναι καλά μαστόρια και δεν έχουν πρόβλημα να είσαι μπροστά και να βλέπεις. Άλλωστε η ασφάλεια είναι το Α και το Ω στην μηχανή μας. Σωστά..?
    Υ.Γ Από τιμές δεν ξέρω αλλά δεν νομίζω να είναι περισσότερα από 50-60 Ευρώ εκτός αν θες τίποτα ακριβά τακάκια, αν και αυτά που χρησιμοποιεί ο Παναγιωτόπουλος για εμένα είναι οκ.
    Panatha

  3. #3
    Ρε το ξέρω ότι με την ασφάλεια δεν παίζουνε αλλά έχω ξενερώσει με τα μαστόρια. Τέλοσπάντων θα δω τι θα κάνω, ίσως πάω εκεί που μου πες να δω και τη διαδικασία. Thanks!
    Δεν Θα Πεθάνουμε Ποτέ Κουφάλα Νεκροθάφτη

  4. #4
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    06/09/2007
    Μηνύματα
    221
    Φίλε H0NDAKIAS (που δεν γνωρίζω το όνομά σου) δεν ήθελα να σε θίξω, το ξέρω ότι το ξέρεις πως με την ασφάλεια δεν παίζουμε αλλά απλά το ανέφερα. Σου πρότεινα να πας για αρχή σε έναν μηχανικό γιατί θυμάμαι την δική μου περιπέτεια που ναι μεν τα άλλαξα μόνος μου την πρώτη φορά αλλά μου βγήκε ο Κώλ...ς. Όταν την επομένη μαζί με άλλα άλλαξα και τακάκια στον μάστορα είδα ότι εγώ για το ίδιο πράγμα έκανα πολλά περιττά και επίπονα πράγματα. Κάτι ανάλογο με την εξαέρωση που μέχρι να πάρεις το κολάι θα κάνεις καμιά ώρα και τέλεια δεν θα είναι που ο μάστορας σε πέντε λεπτά το έχει έτοιμο και θα πιάνει τέλεια. Όπως και να το κάνουμε ο καθένας στην δουλειά του είναι καλύτερος, τουλάχιστον μέχρι να αποκτήσεις εμπειρία. Τώρα ότι για να βρεις καλό και εντάξει μάστορα είναι άααλλο θέμα. Μεγάλο θέμα που θέλει πολύ συζήτηση και άκρη δεν θα βρούμε...
    Panatha

Παρόμοια θέματα

  1. Μαγαζί για τακάκια
    από tombell στο forum Ανταλλακτικά, βελτιώσεις & aftermarket
    Απαντήσεις: 80
    Τελευταίο μήνυμα: 17/05/2008, 10:34
  2. VStrom 650: Τιμές για service-ανταλακτικά
    από mitridi_g στο forum Suzuki V-Strom series
    Απαντήσεις: 15
    Τελευταίο μήνυμα: 09/11/2007, 23:31
  3. Φανάρι για το Cb400
    από SF στο forum Honda CB series
    Απαντήσεις: 33
    Τελευταίο μήνυμα: 29/03/2007, 20:33
  4. Για Τακακια, Προτασεισ?
    από kapeos στο forum Ανταλλακτικά, βελτιώσεις & aftermarket
    Απαντήσεις: 2
    Τελευταίο μήνυμα: 24/02/2004, 16:01

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF