Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 8 από 8

Θέμα: Τιμη 7190 wow wow wow ΘΑ ΤΡΕΛΑΘΩ

  1. #1

    Thumbs up Τιμη 7190 wow wow wow ΘΑ ΤΡΕΛΑΘΩ

    Ξεκινώ να γράφω εδώ με αφορμή την τιμή του Κ8 μιας και πριν κανένα μήνα άρχισε να μου καρφώνεται η ιδέα να αντικαταστήσω το παλιό μου (KLE 500) του 99 με το στροματακι 650 έτσι ξεκίνησα να ψάχνω ποιος θα μου το ανταλλάξει, τι χρώμα να πάρω το καινούριο, να βάλω το ένα να βάλω το άλλο κλπ κλπ κλπ κλασσικά θα μου πείτε όλοι αυτό κάνατε
    Στο δια ταύτα λοιπόν άκουγα τιμές 7τοσο το παρεισαγωγή 8 παρά κάτι το μαμά και μετρούσα τα κουκιά μου που ήταν 6 χιλιαρικακια και η προίκα μου το Kawasaki και μιας που είναι δύσκολο να ανταλλαχτεί το kle μου, εμένα με την @#$@#$$(sorry) στο χέρι , φυσικά δεν το έβαλα κάτω πήγα εδώ πήγα εκεί (μιλώ για Κοζάνη Θεσ/κη Γιαννιτσά Σκύδρα Λάρισα) σε μαμά αντιπροσώπους αλλά αφού δεν το περνάνε(μια χαρά είναι μωρέ 2000 ευρώ ζητούσα) το άφησα να παίζει σε μια αγγελία εδώ Κοζάνη .......
    Σήμερα που κατέβηκα με το κουτί Σαλονικα για ψώνια με την κυρα μου είπα δεν ρωτώ και στον ...τάδε μπας και ..... και ακούω πέρα από το ότι έχω 5 kle δεν το παίρνω κλπ κλπ κλπ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΤΙΜΗ ΚΑΙ ΤΡΕΛΆΘΗΚΑ 7195ευρω το μαμά προσφορά από Σφακιανάκης για να χτυπήσει τα παρεισαγωγής και μένω ξανά ......(δεν γράφω μην αρχίσω ξανά τα sorry)μιλάμε τα φραγκακια μου είναι περίσσευμα από ένα δάνειο που πήρα και δεν μπορ να πάω να χρεωθώ ακόμη 1500 (συν ότι θα μου μείνει αμανάτι και το παλιό)................άσε που αν δεν βρεθεί ένας Χριστιανός να το παρειά ΑΜΕΣΑ... με βλέπω να υποκύπτω σε μουρμούρες πιέσεις γκρίνιες μαλώματα..... και να τα σκοτώνω τα (με κόπο κρατημένα 6000 ευρω) σε τραπεζαρία(ναα τρώμε όλοι μαζί μια φορά τον χρόνο )και σε κουρτίνες γιατί αυτές που έχουμε δεν σιδερώνονται εύκολα (δυο φορές τον χρόνο) ΕΙΜΑΙ ΣΕ ΑΠΟΓΝΩΣΗ ΑΓΑΠΗΤΟΙ ΣΥΝΦΟΡΜΙΤΕΣ ΔΙΚΥΚΛΙΣΤΕΣ

    ΧΡΕΙΑΖΟΜΑΙ ΣΥΜΠΑΡΑΣΤΑΣΗ ΚΑΙ ΕΝΑΝ ΧΡΙΣΤΙΑΝΟ(έστω και Αλβανό μουσουλμάνο )
    help me


    Υ.Γ
    Εστω έναν καλό λόγο κάτι τέλος πάντων


    ευχαριστώ που με διαβάσατε ελπίζω να δακρυσατε και εσείς μαζί μου

  2. #2
    Ογκόλιθος Το avatar του/της Sapadak
    Super Moderator
    Εγγραφή
    13/07/2005
    Μηνύματα
    4.035
    Μηπως ειναι παλαιοτερο μοντελο και ξεστοκαρουν?

  3. #3
    Στον Τερζή πήγες?Αν κάνεις μια απόσυρση θα το πάρεις ακόμα πιο φτηνά.
    1-2-τρίο! The hooligan is coming...

  4. #4
    ναι στον Τερζή πήγα σήμερα άλλα δεν μου είπε κάτι για απόσυρση ...για παλιά μοντέλα φιλέ μου δεν ξέρω αλλά το μαύρο ματ με abs ήταν κ**λα

  5. #5
    Μέλος με μέλι Το avatar του/της marulis
    Εγγραφή
    09/06/2007
    Μηνύματα
    539
    Άκουσα και εγώ από αρκετά αξιόπιστα χείλι για την πτώση της τιμής του β-στρομ. Μάλιστα ίσως πέσει κάτω από 7. σίγουρα κάποιος έμπορος θα κάνει ανταλλαγές . πάρε περιοδικά και ξεκίνα τηλ έστω και Αθήνα, κάποιος θα το πάρει το κλε.

    Μια καλή λύση είναι να τα κάνεις τα λ7 κλειστά για 3 μήνες στην τράπεζα μέχρι να βρεις την ανταλλαγή. Έτσι γλιτώνεις και την τραπεζαρία «μα μωρό μου έχουν καλύτερο επιτόκιο τα λ7 μας όταν είναι κλειστά»


    ΥΓ. αν θες οπωσδήποτε συμπαράσταση από οπαδό θρησκευτικής εταιρίας, δυστυχώς δεν μπορώ να σε βοηθήσω.
    θελω να ΦΥΓΩ!!!!!!!!!!!
    ...........Πέταξες ψηλά , κι΄ας λεν σε ρηξαν, Γιάννη δε σε χωράει όλη η γηηηη .............
    Η μυρωδιά του εμετού από το χαλί φεύγει με γάλα η να το τρίψω με πράσινο σαπούνι;
    πω-πω μια κανονια!!!!

  6. #6
    Πάρε ένα μεταχειρισμένο. Υπάρχουν τόσα και πάρα πολλά από αυτά είναι σε τέλεια κατάσταση.

    Θα έχει ενδεχομένως και extras. Επιπλέον να σου θυμίσω πως πάρα πολλά μηχανήματα τα χαίρονται καλύτερα οι επόμενοι ιδιοκτήτες! (καταλαβαίνεις για πιο λόγο..)
    More Techno..More Dijital!!
    This way please...www.di.fm


  7. #7
    λογικό μωρέ συ να πάρω μεταχειρισμένο αλλά είπαμε με καίει να δώσω το KLE και ο λόγος είναι ότι δεν θα έχω άλλο χώρο στο γκαράζ να κρατήσω δυο μηχανές ....τεσπα το βασικό είναι ότι όντως το στροματακι έφτασε στα 7 χιλιαρικακια καινούριο μαμά εκει επικεντρώθηκε το post απλά είπα και τον πόνο μου


    αυτό με την απόσυρση μπορεί να μου το εξηγήσει κανένας ρε παιδιά?

    Ευχαριστώ προκαταβολικά

    ααα δείτε και εδώ
    http://www.moto.gr/forums/showthread...threadid=53580

  8. #8
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Respect
    Πάρε ένα μεταχειρισμένο. Υπάρχουν τόσα και πάρα πολλά από αυτά είναι σε τέλεια κατάσταση.

    Θα έχει ενδεχομένως και extras. Επιπλέον να σου θυμίσω πως πάρα πολλά μηχανήματα τα χαίρονται καλύτερα οι επόμενοι ιδιοκτήτες! (καταλαβαίνεις για πιο λόγο..)



    Respect
    τελικά σε άκουσα πήρα
    ένα κ7(μαύρο ματ) με 4000 χιλ χιλιόμετρα (κάγκελα κινητήρα τριπλετα με βαλίτσες κάπα-μπαγκστερ-συναγερμό Μετα-χούφτες ) αύριο θα βάλω φωτογραφίες του αν κατέβω από πάνω του... έχει εργοστασιακή εγγύηση ως το 2009

    αν και οφ τοπικ που να το πάω σαλονικα για service όταν φτάσω στα 6000...προτάσεις??????

Παρόμοια θέματα

  1. 1-2 ζορικα προβληματα που πρεπει να λυσω μαγκες γιατι θα τρελαθω!!
    από GiannisBlessed στο forum Τεχνικά θέματα: Tips & tricks
    Απαντήσεις: 7
    Τελευταίο μήνυμα: 10/05/2012, 18:10
  2. koso κοντέρ βοήθεια σας παρακαλώ θα τρελαθώ
    από kostas852456 στο forum Τεχνικά θέματα: Tips & tricks
    Απαντήσεις: 7
    Τελευταίο μήνυμα: 15/12/2011, 22:27
  3. ΘΑ ΤΡΕΛΑΘΩ....ΒΟΗΘΕΙΑ!
    από MX RIDER στο forum Τεχνικά θέματα: Tips & tricks
    Απαντήσεις: 14
    Τελευταίο μήνυμα: 07/10/2009, 13:36
  4. LineageII or WOW
    από Chemical στο forum Αντιπαραθέσεις
    Απαντήσεις: 11
    Τελευταίο μήνυμα: 27/05/2006, 10:36
  5. Πίστα και μαθήματα. WoW !!!
    από SeNNinhA στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 11
    Τελευταίο μήνυμα: 30/05/2005, 15:11

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF