Σελίδα 4 από 5 ΠρώτοΠρώτο 12345 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 46 έως 60 από 61

Θέμα: ΕΞΑΤΜΙΣΕΙΣ ΧΕΙΡΟΠΟΙΗΤΕΣ Trioval Race Guns

  1. #46
    Θαυμαστε το.... Το avatar του/της edmarios
    Εγγραφή
    19/07/2007
    Μηνύματα
    212

    Cool

    file mozart eixes kapoio provlima me telwneia klp otan eferes ti yoshimura apo to ebay? ek merous filou mou rwtaw pou endiaferetai gia tin idia... thanx
    Αν δεν μπορείς να βρεις λύση βρες άλλο πρόβλημα.

  2. #47
    γεια σας παιδια κατι για transalp 650 εχουμε και ποσο πανε?ευχαριστω,αν υπαρχει και φωτο καλητερα.

  3. #48
    Να σας προσέχετε Το avatar του/της nktR
    Εγγραφή
    27/03/2004
    Μηνύματα
    1.894
    Αρχικά δημιουργήθηκε από trianefst
    γεια σας παιδια κατι για transalp 650 εχουμε και ποσο πανε?ευχαριστω,αν υπαρχει και φωτο καλητερα.
    δες εδώ

    www.raceguns.gr

  4. #49
    Πολυ καλη δουλεια φαινεται (για τα Ελληνικα μας δεδομενα...).
    Θα επρεπε να υποστηριξουμε την προσπαθεια.
    Μην τον παιρνουμε και με τις πετρες...
    Πως θα μπορουσε ο ανθρωπος ξεκινωντας την επαγγελματικη του σταδιοδρομεια να κανει κουρμπες και κολλησεις επιπεδου yoshimura και moriwaki ??









    με την ευκαιρια, καλως σας βρηκα!

    --Καλο MOTO-διαβασμα: www.ebike.gr--

  5. #50
    Αρχικά δημιουργήθηκε από nikos1400
    με την ευκαιρια, καλως σας βρηκα!

    SRX6 & Tuono Rulezzz
    Επί αμφιβολίας άνοιξε τέρμα το γκάζι. Μπορεί να μη δώσει λύση στο πρόβλημα αλλά θα δώσει τέλος στην αγωνία..

  6. #51
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    09/10/2006
    Μηνύματα
    19

    apisteyto!!!!!!!!!

    milas sobara re filaraki;;;;;;;;;;;;;;; tis bazei dld sto dinamometro kai sou deixnei ta aloga pou pire ;;;;;;;; xino!!!!!! trexo grigora na balo kai go alla omos exo enan aso sto maniki mou....xaxaxa!!!! tha koliso aytokolitaki yoshi kai tha psarosoun oloi!!!! to aytokolitaki mou eipan oti einai + 3-4 aloga sto troxo!!!! elpizo omos na mou bazei kai ayton ton tromero xeiropoiito sigastira ,xerete poion leo...ayto to lamaki pou einai san 2euro sourotiri. min xanete xrono...trexte oloi!!!! prolabete!!!

  7. #52
    Easy Rider Το avatar του/της petross7
    Εγγραφή
    05/10/2009
    Μηνύματα
    2

    Γειά σας παιδιά

    Παιδιά καλησπέρα με την ευκαιρία κιόλας. Καλως σας βρήκα. Εχω ένα TDM 900 και σκέφτομαι να περάσω μια βόλτα απο το μαγαζί του παληκαριού για να ρωτήσω ποσο θα μου βγούν σύνολο τα δύο τελικά μαζί με λαιμό και χταπόδι. Απλώς θα ήθελα να μου πείτε την γνώμη σας απο άτομα που έχουν TDM με κουμπωμένες τέτοιες εξατμίσεις απο μεριάς θορύβου. Κάνει αρκετό εώς πολύ θόρυβο, σκασίματα και τέτοια; γιατί κάτι τέτοιο ψάχνω. (Καταλαβαίνετε να περνάμε απο κανένα στενάκι και να βαράνε οι συναγερμοί)
    Η γυναίκα σου μπορεί να σου αρνηθεί το καβάλημα, η μηχανή σου όμως ποτέ!

  8. #53
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της devil's animal
    Εγγραφή
    05/01/2005
    Μηνύματα
    11.994

    Re: Γειά σας παιδιά

    Αρχικά δημιουργήθηκε από petross7
    Απλώς θα ήθελα να μου πείτε την γνώμη σας απο άτομα που έχουν TDM με κουμπωμένες τέτοιες εξατμίσεις απο μεριάς θορύβου. Κάνει αρκετό εώς πολύ θόρυβο, σκασίματα και τέτοια; γιατί κάτι τέτοιο ψάχνω. (Καταλαβαίνετε να περνάμε απο κανένα στενάκι και να βαράνε οι συναγερμοί)



    ποσο κλασικος tdmακιας εισαι??


  9. #54
    Easy Rider Το avatar του/της petross7
    Εγγραφή
    05/10/2009
    Μηνύματα
    2

    Post

    Αρκετά κολλημένος απο μικρό παιδί με αυτή την μηχανή.
    Η γυναίκα σου μπορεί να σου αρνηθεί το καβάλημα, η μηχανή σου όμως ποτέ!

  10. #55
    Χορχόδειλας Το avatar του/της BLiTzER
    Εγγραφή
    21/01/2008
    Μηνύματα
    9.059
    Αρχικά δημιουργήθηκε από devil's animal


    ποσο κλασικος tdmακιας εισαι??

    Το κάθε μηχανάκι κάτι κάνει καλά. Τα tdm κάνουν θόρυβο.
    Life begins at 45°.

  11. #56
    Αρχικά δημιουργήθηκε από BLiTzERR
    Το κάθε μηχανάκι κάτι κάνει καλά. Τα tdm κάνουν θόρυβο.

    :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:
    SRX6 & Tuono Rulezzz
    Επί αμφιβολίας άνοιξε τέρμα το γκάζι. Μπορεί να μη δώσει λύση στο πρόβλημα αλλά θα δώσει τέλος στην αγωνία..

  12. #57
    Αρχικά δημιουργήθηκε από byr0n
    :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:
    και τα παλια τα cb τα 900αρια, θορυβο κανανε...απ'αυτο που υπνοτιζει τα 12χρονα αγορια...



    Και μια ερωτηση αν ξερει κανεις, μιας και ακομα δεν εχω μηχανη για να παρω τον ανθρωπο τηλ. να τον ενοχλω με θεωριες:
    Φτιαχνει ειδικες κατασκευες, χωνια, τυπου moto-gp και τετοια ??
    Ξερει κανεις ?

    --Καλο MOTO-διαβασμα: www.ebike.gr--

  13. #58
    Να σας προσέχετε Το avatar του/της nktR
    Εγγραφή
    27/03/2004
    Μηνύματα
    1.894

    Re: Γειά σας παιδιά

    Αρχικά δημιουργήθηκε από petross7
    Παιδιά καλησπέρα με την ευκαιρία κιόλας. Καλως σας βρήκα. Εχω ένα TDM 900 και σκέφτομαι να περάσω μια βόλτα απο το μαγαζί του παληκαριού για να ρωτήσω ποσο θα μου βγούν σύνολο τα δύο τελικά μαζί με λαιμό και χταπόδι. Απλώς θα ήθελα να μου πείτε την γνώμη σας απο άτομα που έχουν TDM με κουμπωμένες τέτοιες εξατμίσεις απο μεριάς θορύβου. Κάνει αρκετό εώς πολύ θόρυβο, σκασίματα και τέτοια; γιατί κάτι τέτοιο ψάχνω. (Καταλαβαίνετε να περνάμε απο κανένα στενάκι και να βαράνε οι συναγερμοί)
    μπες και δες εδώ που έχει όλα τα μοντέλα
    www.raceguns.gr

    http://www.youtube.com/watch?v=XZPfN...layer_embedded

  14. #59
    Χθες το πρωι περασα απο το Διονυση και φτιαξαμε μια εξαγωνη με carbon ταπα για το ληστη. Ψειρας στη δουλεια του και εξυπηρετικοτατος. Αισθητη διαφορα στην αποδοση απο ενα τελικο δεν περιμενα να δω αλλα και μονο ο ηχος της μου εχει δωσει τουλαχιστον 15 αλογα τροχο Περαν της πλακας η δουλεια του ειναι εξαιρετικη και ποιοτικοτατη. Οσο για το αν αξιζουν τα 300 γιουρο θα πω πως ναι (ειδικα για το δικο μου μηχανακι μιας και σε αλλο απολυτων επιδοσεων θα αλλαζε το πραγμα) καθως μια πτωση η ενα χτυπημα σε επωνυμο aftermarket θα συνεπαγοταν αντικατασταση ενω στη συγκεκριμενη φαση επιδιορθωση. Τα ευσημα μου λοιπον στην προσπαθεια
    ...next thing you know, they'll take my thoughts away...
    KTM RC8
    Moto Guzzi V85TT
    SYM Symphony ST 125

  15. #60
    Παιδια εγω περασα απο εκει και ο τυπος μου ειπε για 520 - 540 ? ( οyte carbon ουτε τιποτα ) ... ενω με τα ιδια λεφτα αγοραζω απο Ιταλια " Mivv " και ειναι και τιτανιου - Carbon ... ενω αν ηθελα κατι πιο φτηνω αγοραζα και G&G με 340 ? που ειναι Inox


    ( Και στις δυο περοπτωσεις μιλαω για εξατμιση slip-on )


    Συγνωμη φιλε Νικο αλλα με 540 ? δεν παω να παρω Race-guns ....

Σελίδα 4 από 5 ΠρώτοΠρώτο 12345 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Απαντήσεις: 18
    Τελευταίο μήνυμα: 18/11/2009, 23:36

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF