Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 15 από 20

Θέμα: λιγα μπερδεμενα λογια απο εναν ατυχο

  1. #1
    the wolf lives in side me Το avatar του/της wolfman13
    Εγγραφή
    28/06/2002
    Μηνύματα
    176

    λιγα μπερδεμενα λογια απο εναν ατυχο

    Ξέρω ότι έχω γίνει πονοκέφαλος σε αρκετούς γράφοντας για της πτώσης μου και το πόσο βλάκας έχω γίνει..
    Αυτές όμως της μέρες νιώθω πολύ άτυχος λόγο της πτώσεις μου το πόδι μου πονάει πολύ και δεν μπορώ ώρες ώρες να το πατήσω ο βλάκας που με χτύπησε αρνείται να μου κάνει δηλώσει μέχρι στιγμής λέγοντας ότι φταίω…
    Και έχω όλους πανό από το κεφάλι μου να μου λένε ότι δεν μου πάει η μηχανή ότι δεν κάνω εγώ για αυτές και με βάζουν να αναρωτιέμαι…είμαι απλά τόσο άτυχος η είναι ένα παιγνίδι της μοίρας που μου λέει ότι θα σκοτωθείς κάποια στιγμή?
    Πιστεύω στη μοίρα και στα σημάδια της αλλά μέχρι ένα σημείο γιατί ξέρω πολύ καλά ότι εμείς την καθορίζουμε την πουτάνα την μοίρα όπως θέλουμε. Κόποι με λένε
    Μίζερο
    Κάθομαι και
    κλαίγομαι για διάφορα πράγματα δεν ξέρω αν αυτό είναι μιζέρια η απλά αυτά που σκέφτομαι και θέλω να κάνω και τελικά δεν γίνονται είναι φιλοδοξία..
    Δεν έχω τελειώσει το σχολείο (λύκειο) γιατί πολύ απλά όποτε έλεγα να το αρχίσω πάλι το γαμημένο κάτι γινότανε και δεν είχα όρεξη για τίποτα της περισσότερες φορές ξέμενα από δουλεία (και πάντα Χριστούγεννα μήπως σημαίνει κάτι αυτό?)φέτος αντίθετος είμαι πολύ καλύτερα από πέρσι αλλά πάλι δεν κατέφερα να το παρακολουθήσω γιατί η επαγγελματικές μου δραστηριότητες είναι πιο μεγάλες τωρα,και παρόλο που έχω πιο αυξημένες δραστηριότητες επαγγελματικά δεν αποδίδουν και χρηματικά με 500Ε τη να πρώτο κάνω να πληρώσω τη δόση για το μηχανάκι να δώσω τηςυποχρεωσεις μου είχαν μίνι πίσω λόγο της ανεργίας που είχα για έναν σχεδόν ένα χρόνο??
    Τα βράδια μου δεν τα περνώ με φίλους αλλά ρόστα
    σε έναν υπολογιστή χαζεύοντας σε κάποιο παιγνίδι είτε ακούγοντας μουσική ή βλέποντας κάποια ταινία.
    Η μόνοι φίλοι που έχω είναι εδώ στο φόρουμ που συνομιλώ καθημερινά μαζί τους και γελάω μαζί τους.δεν ξέρω πόσοι από εσάς με θεωρείτε φίλο ή αξιόπιστο άτομο για παρεα..και πόσοι από όσοι με γνώρισαν άλλαξαν γνώμη για εμένα προς το καλύτερο ή το χειρότερο.
    Σας ευχαριστώ όμως όλους που με ανέχεστε όμως και ακούτε κάθε τρεις και λίγο της μαλακίες μου.
    Σας εύχομαι τα καλύτερα για τη νέα χρόνια να αποκτήσετε όσα ονειρεύεστε από τη ζωή και πάντα ο δρόμος να είναι στρωμένος με ροδοπέταλα και ευτυχία για εσάς και τα αγαπημένα σας πρόσωπα. Καλό δρόμο να έχουμε όλοι

    Καλή χρόνια!
    Tous les autres produits chimiques utilisГ©s dans cette Г©tude Г©taient de qualitГ© pharmaceutique, nos chimiques prГ©sentent des activitГ©s nГ©matocides, cytotoxiques et antioxydantes 14,15,16,17.

  2. #2
    Μονολυκος Το avatar του/της crs-k
    Εγγραφή
    02/06/2004
    Μηνύματα
    12.224

    Re: λιγα μπερδεμενα λογια απο εναν ατυχο

    Αρχικά δημιουργήθηκε από wolfman13
    ......................
    Καλό δρόμο να έχουμε όλοι

    Καλή χρόνια!

    Να 'σαι και 'συ καλα Θοδωρα!

    Κανε αγωγη!
    ... να ευχεσαι να 'ναι μακρυς ο δρομος.

  3. #3
    Του χάροντα παράγγειλα Το avatar του/της angels_gr
    Εγγραφή
    14/05/2004
    Μηνύματα
    399

    Re: λιγα μπερδεμενα λογια απο εναν ατυχο

    Αρχικά δημιουργήθηκε από wolfman13
    ...........
    Καλή χρόνια!

    Μεγάλε πράγματι έχεις γίνει πονοκέφαλος και πρέπει να πιω πολλές ασπιρίνες τώρα. Τι είναι αυτά που λες βρε παλικάρι??? Όποιος δεν θέλει, δεν ασχολείται!!! Άρα πονοκέφαλος για κανέναν δεν είσαι.

    Όσο για τις πτώσεις μας και τα τροχαία μας είναι μέσα στην ζωή. Δεν μπορούμε να τα αποφύγουμε όλα, γι’ αυτό καλό είναι να προσέχουμε όσο μπορούμε. Όσο για ατυχία μην μιλάς ποτέ. Πάντα υπάρχουν πιο άτυχοι από εμάς. Όποτε νιώθεις ότι αδικείσαι ή ότι είσαι άτυχος να θυμάσαι ότι υπάρχουν και χειρότερα.

    Τώρα αν είναι να σκοτωθείς πάνω σε μηχανή είναι μια περίπτωση και αυτό. Επίσης υπάρχει περίπτωση να πέσει κομήτης πάνω σου και να σε σκοτώσει. Βέβαια η πιθανότητες είναι λιγότερες αλλά είναι υπαρκτές. Άρα καλό είναι να προσέχουμε όσο μπορούμε περισσότερο και αν γίνει το κακό ας προσευχηθούμε να είναι όσο το δυνατόν πιο ανώδυνο.

    Μην βλέπεις τα πράγματα απαισιόδοξα ποτέ, γιατί μόνο δυστυχισμένος θα είσαι. Να προσπαθήσεις να βλέπεις και την θετική πλευρά των πραγμάτων. Το ποτήρι δεν είναι μόνο μισοάδειο, αλλά είναι και μισογεμάτο. Αν θέλεις να γίνουν 1000 πράγματα και πετύχεις μόνο στο ένα και αυτό θετικό είναι γιατί τώρα θα σου λείπουν άλλα 999 (όπως η Ducati που λείπει σε πολλούς).

    Όταν βάζεις στόχους και δεν τα καταφέρνεις να τους εκπληρώσεις μην τους παρατάς. Αν τους θέλεις πραγματικά θα τα καταφέρεις. Αν είναι πολύ δύσκολοι οι στόχοι σου ξεκίνα με ένα μικρό βήμα κάθε φορά. Πάνω απ’ όλα να μην μένεις στάσιμος σε μία κατάσταση.

    Όσο για τα 500Ε που παίρνεις να ξέρεις ότι υπάρχουν οικογένειες που ζούνε με λιγότερα. Τι να κάνουμε, ζήτω το ευρώ που μας έκανε ανθρώπους!!!

    Δεν σε ξέρω καθόλου, αλλά όσο δεν θέλεις το κακό μου σε θεωρώ φίλο.

  4. #4
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της x-rider
    Εγγραφή
    13/08/2002
    Μηνύματα
    504
    Για το καθετι , ιδιως απο τα στραβα και τα αναποδα μπορουμε,και

    πρεπει να βγαζουμε θετικα συμπερασματα,και καταλαβαινουμε

    τους εαυτους μας,

    Ολα να σου πανε καλυτερα. Μια πανω μια κατω ετσι ειναι!

  5. #5
    M.A.E.Θ.Ρ.Α.Τ. Το avatar του/της sniper
    Εγγραφή
    11/11/2002
    Μηνύματα
    15.818
    [FONT=courier new]
    Υπάρχουν πολύ πιο σημαντικά πράγματα από όλα αυτά.....

    ο Angels_gr έχει δίκιο.....

    Το μόνο που μετράει είναι να είμαστε υγιείς και να μπορούμε να χαρούμε τις στιγμές που έχουμε μπροστά μας.....

    και όσο για τα λεφτά : καλά είναι να υπάρχουν ώστε να μπορούμε να ζούμε και να κάνουμε αυτό που θέλουμε (αν αυτό είναι η μηχανή ακόμα καλύτερα) αλλά ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΠΑΝ!!!!


    Ότι δεν μας σκοτώνει μας κάνει πιο δυνατούς (δεν θυμάμαι ποιος το έχει πει αυτό) και είναι απόλυτα σωστό....



    [/FONT]
    Αλίμονο σ’ αυτούς που δεν ξέρουν ότι δεν ξέρουν αυτά που δεν ξέρουν.

  6. #6
    Του χάροντα παράγγειλα Το avatar του/της angels_gr
    Εγγραφή
    14/05/2004
    Μηνύματα
    399
    Αρχικά δημιουργήθηκε από sniper
    [FONT=courier new]
    Ότι δεν μας σκοτώνει μας κάνει πιο δυνατούς (δεν θυμάμαι ποιος το έχει πει αυτό) και είναι απόλυτα σωστό....
    [/FONT]
    Νομίζω εγώ το είχα πρωτο πει και μετά μου το αντέγραψε κάποιος άθλιος!!! :rotflmao:

  7. #7
    M.A.E.Θ.Ρ.Α.Τ. Το avatar του/της sniper
    Εγγραφή
    11/11/2002
    Μηνύματα
    15.818
    Αρχικά δημιουργήθηκε από angels_gr
    Νομίζω εγώ το είχα πρωτο πει και μετά μου το αντέγραψε κάποιος άθλιος!!! :rotflmao:
    [FONT=courier new]

    Angles_gr .... Αν και είχες R6 αρχίζω και σε συμπαθώ για κάποιο παράξενο λόγο


    Θόδωρα μην το βάζεις κάτω..... Κοίτα μπροστά. Η ζωή είναι γεμάτη εκπλήξεις

    [/FONT]
    Αλίμονο σ’ αυτούς που δεν ξέρουν ότι δεν ξέρουν αυτά που δεν ξέρουν.

  8. #8
    Αφροτζιξ Το avatar του/της afrotwin
    Εγγραφή
    08/12/2003
    Μηνύματα
    3.260

    Re: λιγα μπερδεμενα λογια απο εναν ατυχο

    Αρχικά δημιουργήθηκε από wolfman13
    Ξέρω ότι έχω γίνει πονοκέφαλος σε αρκετούς γράφοντας για της πτώσης μου και το πόσο βλάκας έχω γίνει..
    Αυτές όμως της μέρες νιώθω πολύ άτυχος λόγο της πτώσεις μου το πόδι μου πονάει πολύ

    na pas na to tsekaris pali mipos exi dimiourgi8i kapio provlima


    και δεν μπορώ ώρες ώρες να το πατήσω ο βλάκας που με χτύπησε αρνείται να μου κάνει δηλώσει μέχρι στιγμής λέγοντας ότι φταίω…


    esi exis kani kamia kinisi me tin asfalistiki sou?
    an tous perigrapsis to atixima 8a sou poun an ftes i oxi


    Και έχω όλους πανό από το κεφάλι μου να μου λένε ότι δεν μου πάει η μηχανή ότι δεν κάνω εγώ για αυτές και με βάζουν να αναρωτιέμαι…

    pious olous pio kato les oti den exis filous
    mipos enois gonis ke aderfia?
    ti perimenes na sou poun afti?


    είμαι απλά τόσο άτυχος η είναι ένα παιγνίδι της μοίρας που μου λέει ότι θα σκοτωθείς κάποια στιγμή?

    mipos xriazese ma8imata odigisis ke na ma8is na apomi8opiois tin dinami tis mixanis
    san arxi sou leo oti afti i dinami elenxete apo sena


    Πιστεύω στη μοίρα και στα σημάδια της αλλά μέχρι ένα σημείο γιατί ξέρω πολύ καλά ότι εμείς την καθορίζουμε την πουτάνα την μοίρα όπως θέλουμε.


    an ka8orizoume emis tin mira tote den ine mira...
    simveni merika na ine mirea ke ala na ta ka8orizoume emis

    Κόποι με λένε Μίζερο

    i asxeti mizero lene ke kapion pou kani epiloges sta panta
    esi ti kanis?

    Κάθομαι και
    κλαίγομαι για διάφορα πράγματα δεν ξέρω αν αυτό είναι μιζέρια η απλά αυτά που σκέφτομαι και θέλω να κάνω και τελικά δεν γίνονται είναι φιλοδοξία..


    kalo ine na 8elis pragmata ala na ise ke etimos na ta xirizese prepi.
    ke i filodoksies ine aparetites ala ola exoun ton xrono tous

    Δεν έχω τελειώσει το σχολείο (λύκειο)

    ke o onasis ena dimotiko ixe teliosi


    γιατί πολύ απλά όποτε έλεγα να το αρχίσω πάλι το γαμημένο κάτι γινότανε και δεν είχα όρεξη για τίποτα της περισσότερες φορές


    afto ke merika ala pou les dixnoun katapiesi apo gonis ke antidrasi apo sena
    i isoun akoma mia periptosi disleksikou an8ropou opos xiliades an8ropoi ke den to exis katalavi akoma

    ξέμενα από δουλεία (και πάντα Χριστούγεννα μήπως σημαίνει κάτι αυτό?)

    simeni oti ta xristougena prepi na kanis kati alo
    isos na ana8eoris ton eafto sou

    φέτος αντίθετος είμαι πολύ καλύτερα από πέρσι αλλά πάλι δεν κατέφερα να το παρακολουθήσω γιατί η επαγγελματικές μου δραστηριότητες είναι πιο μεγάλες τωρα,και παρόλο που έχω πιο αυξημένες δραστηριότητες επαγγελματικά δεν αποδίδουν και χρηματικά με 500Ε τη να πρώτο κάνω να πληρώσω τη δόση για το μηχανάκι να δώσω τηςυποχρεωσεις μου είχαν μίνι πίσω λόγο της ανεργίας που είχα για έναν σχεδόν ένα χρόνο??

    mipos prepi na antimetopisis diaforetika tis drastiriotites sou
    mipos prepi na simvouleftis ena logisti gia paradigma gia to ti mporis na kanis outososte na afksi8i to isodima sou



    Τα βράδια μου δεν τα περνώ με φίλους αλλά ρόστα
    σε έναν υπολογιστή χαζεύοντας σε κάποιο παιγνίδι είτε ακούγοντας μουσική ή βλέποντας κάποια ταινία.

    ftene ligo ke ta atoma tis ilikias sou pou zoun ke kikloforoun zevgaria ke esi ise profanos ksemparkos
    ke ligo dilos gia na kanis monos sou kinisis opos na pas se ena kafe i ena mpar


    Η μόνοι φίλοι που έχω είναι εδώ στο φόρουμ που συνομιλώ καθημερινά μαζί τους και γελάω μαζί τους.δεν ξέρω πόσοι από εσάς με θεωρείτε φίλο ή αξιόπιστο άτομο για παρεα..και πόσοι από όσοι με γνώρισαν άλλαξαν γνώμη για εμένα προς το καλύτερο ή το χειρότερο.


    an se apasxoli afto exis tonous anasfalias ke profanos den mporis na vris ke akri se pola pragmata pou se apasxoloun
    prepi na katalavis oti to pio epikindino pou mpori na sou simvi se mia apotixia me mia gineka ine kati frastiko ke mono pou 8a sou megen8ini tin empiria sou ke mono


    Σας ευχαριστώ όμως όλους που με ανέχεστε όμως και ακούτε κάθε τρεις και λίγο της μαλακίες μου.

    siga re file an ine etsi ego prepi na tous kopso mis8o
    xaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxa


    Σας εύχομαι τα καλύτερα για τη νέα χρόνια να αποκτήσετε όσα ονειρεύεστε από τη ζωή και πάντα ο δρόμος να είναι στρωμένος με ροδοπέταλα και ευτυχία

    xaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxa
    afto mou 8imizi to me ena arlekin ksexnieme
    den iparxoun rodopetala stin zoi brother
    ke afti i ekfrasi dixni akoma mia fora poso evestitos ke anasfalis ise
    genika ise kalo pedi ala ligo koritsi
    gia tsampoukalepsou ligo

    για εσάς και τα αγαπημένα σας πρόσωπα. Καλό δρόμο να έχουμε όλοι

    Καλή χρόνια!

    kali xronia ke se esena
    ke kopse tin klapsa ke pare meros stin zoi energa giati ka8e lepto pou pernai xanete gia panta
    den 8a ksana zisis pote tin 30/12/04 13:56
    ke ola eki ekso iparxoun gia olous mas
    an perimenis ton prigkipa klismenos sto spiti tin evapses

    na ise kala
    Αφροτζιξ.kata tin nona druna

  9. #9
    Του χάροντα παράγγειλα Το avatar του/της angels_gr
    Εγγραφή
    14/05/2004
    Μηνύματα
    399
    Αρχικά δημιουργήθηκε από sniper
    [FONT=courier new]

    Angles_gr .... Αν και είχες R6 αρχίζω και σε συμπαθώ για κάποιο παράξενο λόγο


    Θόδωρα μην το βάζεις κάτω..... Κοίτα μπροστά. Η ζωή είναι γεμάτη εκπλήξεις

    [/FONT]
    Μέρες μετράω για το καινούριο. 586 και σήμερα. Άντε να τελειώνουν τα βάσανα.

  10. #10
    M.A.E.Θ.Ρ.Α.Τ. Το avatar του/της sniper
    Εγγραφή
    11/11/2002
    Μηνύματα
    15.818
    Αρχικά δημιουργήθηκε από angels_gr
    Μέρες μετράω για το καινούριο. 586 και σήμερα. Άντε να τελειώνουν τα βάσανα.
    [FONT=courier new]
    ΟΚ θα περάσουν πριν το καταλάβεις καν....



    [/FONT]
    Αλίμονο σ’ αυτούς που δεν ξέρουν ότι δεν ξέρουν αυτά που δεν ξέρουν.

  11. #11
    Του χάροντα παράγγειλα Το avatar του/της angels_gr
    Εγγραφή
    14/05/2004
    Μηνύματα
    399

    Re: Re: λιγα μπερδεμενα λογια απο εναν ατυχο

    Αρχικά δημιουργήθηκε από afrotwin
    .......
    siga re file an ine etsi ego prepi na tous kopso mis8o
    xaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxa
    .......
    Και ανθυγιεινά και βαρέα ένσημα!!! Μην τα ξεχνάς!!! :rotflmao:

  12. #12
    Του χάροντα παράγγειλα Το avatar του/της angels_gr
    Εγγραφή
    14/05/2004
    Μηνύματα
    399
    Αρχικά δημιουργήθηκε από sniper
    [FONT=courier new]
    ΟΚ θα περάσουν πριν το καταλάβεις καν....



    [/FONT]
    Ναι το ξέρω. Έχω σταματήσει να μετράω τα λεπτά γιατί με κούραζαν. Τώρα είναι καλύτερα.

  13. #13
    πρωην μελος Το avatar του/της idi
    Εγγραφή
    13/08/2003
    Μηνύματα
    6.082
    η ζωη ειναι ωραια φιλε μου


    και η Μαρια και η Καιτη και η Μαρινα.....

    στα'ρχιδια σου ολα. χρονια πολλα και καλη χρονια

  14. #14
    Γυρολόγος-Λασπολόγος! Το avatar του/της adam_tsouk
    Εγγραφή
    03/10/2003
    Μηνύματα
    5.430
    Ρε, πάλι τα ίδια θα λέμε;

    Άντε σύνελθε γιατί θα έρθω με τα πόδια, θα ανέβω σε καμιά σκάλα και θα σε πλακώσω (μαζί με τη σκάλα)

    Τι σε έπιασε πάλι ρε;
    Και σιγά με το που πέφτουμε μην γινόμαστε άχρηστοι ως οδηγοί.
    Και σιγά που μας ζαλίζεις.
    Και σιγά που θα τον αφήσεις να λέει ότι θέλει (τον οδηγό εννοώ)
    Και σιγά που δεν θα σε πόναγε το πόδι σου! 1 στις 3 ξέχναγες τη πατερίτσα!


    Φιλιά
    kawasaki street warriors


    "δεν είναι η πτώση είναι η σύγκρουση..."
    One more dies one more lives
    One baby cries one mother grieves
    For all the sins you will commit
    You'll beg forgiveness and none I'll give

    Δεν θα πεθάνουμε ποτέ κουφάλα νεκροθάφτη!!!


  15. #15
    GA GA GAMOVA Το avatar του/της NAKANO-1100
    Εγγραφή
    08/12/2004
    Μηνύματα
    28

    σοφο-1100

    Αρχικά δημιουργήθηκε από angels_gr
    Νομίζω εγώ το είχα πρωτο πει και μετά μου το αντέγραψε κάποιος άθλιος!!! :rotflmao:
    ΠΡΙΝ ΤΟ ΤΡΑΓΟΥΔΗΣΕΙ Ο ΠΟΡΤΟΚΑΛΟΓΛΟΥ ΠΟΥ ΠΑΡΑΑΚΟΥΣΤΗΚΕ ΕΧΩ ΤΗΝ ΕΝΤΥΠΩΣΗ (ΦΙΓΟΥΡΑ ΝΤΕ ΚΑΙ ΚΑΛΑ ΠΕΡΙ ΕΓΚΥΚΛΟΠΑΙΔΙΚΗΣ ΜΟΡΦΩΣΗΣ ΚΙ ΑΣΧΕΤΩΝ ΛΕΠΤΟΜΕΡΕΙΩΝ) ΠΩΣ ΤΟ ΕΙΧΕ ΠΕΙ Ο ΝΙΤΣΕ ΑΝ ΚΑΙ ΔΙΑΦΩΝΩ ΣΕ ΕΠΙΠΠΕΔΟ ΤΡΟΧΑΙΩΝ ΑΤΥΧΗΜΑΤΩΝ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΚΑΙ ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΝΑ ΕΙΣΑΓΑΓΩ ΤΗΝ ΠΑΡΑΛΛΑΓΗ

    Ο,ΤΙ ΔΕΝ ΣΕ ΣΚΟΤΩΝΕΙ ΣΕ ΚΑΝΕΙ (ΑΠΛΑ) ΠΙΟ ΜΙΣΕΡΟ!!!!!!


    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	alors%20tu%20as%20fait%20des%20betises%20petit_jpg.jpg 
Προβολές:	141 
Μέγεθος:	58,3 KB 
ID:	7178
    KAWA IS THE BEST FUCK THE REST

Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. ο πιο βασικος κανονας (παρατηρηση απο εναν ασχετο)...
    από Dimitris76 στο forum Οδήγηση: Tips & tricks
    Απαντήσεις: 22
    Τελευταίο μήνυμα: 30/07/2007, 03:19
  2. Καλημέρα σε όλους από έναν νέο στο site.
    από DimitrisXLV στο forum Καλημέρες κι ευχολόγια
    Απαντήσεις: 27
    Τελευταίο μήνυμα: 21/09/2006, 21:53
  3. ΓΡΑΜΜΑ ΑΠΟ ΕΝΑΝ ΑΙΡΕΤΙΚΟ
    από Kortenaer στο forum Honda VFR's
    Απαντήσεις: 17
    Τελευταίο μήνυμα: 12/12/2005, 13:52
  4. Μια Ερωτηση Απο Εναν Απληροφορητο
    από energizer6666 στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 12
    Τελευταίο μήνυμα: 19/05/2004, 14:14

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF