Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 15 από 15

Θέμα: Βλακας με μοτοσυκλετα Νο.2

  1. #1

    Βλακας με μοτοσυκλετα Νο.2

    Κατεβαινα την Λ.Πεντελης με το Ζ, ηρεμα και απλα,ειχε και κινηση, μετα απο μικρη βολτα, και ξαφνικα βλεπω τους καθρεπτες μου να εχουν γεμησει με μια BMW R1200GS Adventure
    Να επισημανω οτι δεν εχω τιποτα μα την μηχανη(ισα ισα), απλως αναφεεω ποια ηταν
    Αναβατης με παντοφλες, βερμουδα και φυσικα.......ακρανωτος
    Λοιπον:

    Μολις με ειδες: εριξες 3 κορυνες τις ΕΥΔΑΠ, πηγες να με ριξεις με κλεισιμο 2 φορες, καβαλησες το πεζοδρομιο και πηγες να πατησεις μια κοπελα, χωνοσουν μεσα απο τα αμαξια με τους κυλινδρους να γλειφουν τις πορτες, ΓΙΑ ΝΑ ΑΠΟΔEΙΞΕΙΣ ΤΙ????????

    Οτι εισαι καλυτερος οδηγος?
    Οτι εχεις καλυτερη μηχανη(να'ουμ)
    Οτι μας γραφεις ολους στα @@ σου?

    Για πες μου τωρα ΗΛΙΘΙΕ πανιβλακα, γιατι τα εκανες ολα αυτα?


    Η ιστορια δεν τελειωνει, ακουστε και την συνεχεια να γελασετε

    Γυρναω λοπον σπιτι, αφηνω την μοτοσυκλετα, και παιρνω το αμαξι για να παω να παρω την κοπελα μου απο το κεντρο του Χαλανδριου
    Για οσους προλαβουν και πανε να μιλησουν, να τονισω οτι στην γυναικα σου οσα χιλιομετρα και να κανεις, δεν εισαι ποτε ταριφας :rotflmao:
    Συνεχεια λοιπον
    Ημουν(με το αμαξι) σε ενα δρομο καθετο στην Αντρεα Παπανδρεου περιμενοντας να ελευθερωθει η διασταυρωση, ΚΑΙ ΤΙ βλεπω μπροστα μου?
    Τον τυπο απο πριν, να εχει μπει φυσικα αναποδα στο στενο, και να προσπαθει να παρκαρει την μηχανη διπλα στον δρομο, σε σημειο που δεν χωραγε ουτε παπι!!!
    Λεω εδω ειμαστε!!!!!
    Την κοιταγε απο εδω, την κοιταγε απο εκει, οποτε φτανω διπλα του και του λεω:
    -Ωραια μηχανη ρε φιλε, αλλα ποση ωρα εκανες να ερθεις απο την Πεντελη?Εγω με το αμαξι ημουν και ηρθαμε σχεδον μαζι, το αλλο το παιδι με το Ζ βρηκε διεξοδο και εξαφανιστηκε
    Και φευγω.....

    Εμεινε να κοιταει σαν να ειδε εξωγηινο :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

  2. #2
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της DimChios
    Εγγραφή
    24/01/2006
    Μηνύματα
    11.607

    Re: Βλακας με μοτοσυκλετα Νο.2

    Αρχικά δημιουργήθηκε από AFTER
    ......

    adventure ειπες ετσι?

    Οκ, δεν ημουν εγω!

    :wacko:





    :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

  3. #3
    Φυσικά και δεν φταίει η μοτοσυκλέτα όπως λέει και ο AFTER.Αυτή είναι μόνο το μέσο.Ο άνθρωπος κάνει τη διαφορά.Αλλά από την άλλη κι εγώ όλες τις λαλακίες στο δρόμο με BMW, TDM(καλά αυτοί είναι Champions league κατηγορία) ,XT και VARADERO τις βλέπω και τώρα τελευταία με κάτι τεράστια σκούτερ.Στατιστικά λοιπόν με τέτοιες μοτοσυκλέτες βγαίνουν όλοι οι "Αθάνατοι" στον δρόμο.
    Με μια άλλη ματιά έχω σταματήσει να χαλιέμαι στο κάτω κάτω οι μανάδες τους και οι δικοί τους κλαίνε όχι εγώ.
    Συμπερασματικά υπομονή μάγκες μέχρι να έρθει ξανά ο χειμώνας και όλοι οι εποχικοί να ξαναγυρίσουν στα κουτιά τους και στις τρύπες τους.


  4. #4
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της DimChios
    Εγγραφή
    24/01/2006
    Μηνύματα
    11.607
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Bavarian
    Φυσικά και δεν φταίει η μοτοσυκλέτα όπως λέει και ο AFTER.Αυτή είναι μόνο το μέσο.Ο άνθρωπος κάνει τη διαφορά.Αλλά από την άλλη κι εγώ όλες τις λαλακίες στο δρόμο με BMW, TDM(καλά αυτοί είναι Champions league κατηγορία) ,XT και VARADERO τις βλέπω και τώρα τελευταία με κάτι τεράστια σκούτερ.Στατιστικά λοιπόν με τέτοιες μοτοσυκλέτες βγαίνουν όλοι οι "Αθάνατοι" στον δρόμο.
    Με μια άλλη ματιά έχω σταματήσει να χαλιέμαι στο κάτω κάτω οι μανάδες τους και οι δικοί τους κλαίνε όχι εγώ.
    Συμπερασματικά υπομονή μάγκες μέχρι να έρθει ξανά ο χειμώνας και όλοι οι εποχικοί να ξαναγυρίσουν στα κουτιά τους και στις τρύπες τους.


    Ρε συ Νικο, δεν αφησες και κανεναν απ εξω!
    Κι ετσι ειναι δλδ, μη λεμε μλκιες!

    Απο την αλλη, ναι σαφως λιγοτεροι το χειμωνα, αλλα λιγους βλεπεις να ψοφανε απο το κρυο (εστω γι αυτο το λογο, βαλ το το γαμιδι) και να μη το φορανε?

    Καποιες φορες νιωθω πολυ τυχερος που εστω και λιγο αργα εμαθα να ζω μονιμως με το κρανος!


  5. #5
    Αφησα ρε Δημήτρη και κάποιους απ' έξω...τους κατόχους Ζ και fazer



    Πέστε να με φάτε τώρα




  6. #6
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της DimChios
    Εγγραφή
    24/01/2006
    Μηνύματα
    11.607
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Bavarian
    Αφησα ρε Δημήτρη και κάποιους απ' έξω...τους κατόχους Ζ και fazer



    Πέστε να με φάτε τώρα




    H αληθεια ειναι οτι δε βλεπω πολλους τετοιους ξεκρανοτους!

    Μαλλον θα ναι επειδη δε κυκλοφορουν και πολλοι!

    ΦΑΤΕ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΔΥΟ ΜΑΣ ΤΩΡΑ!

    :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

  7. #7
    Δεν πόναει!!! Το avatar του/της caesarsk
    Εγγραφή
    21/07/2005
    Μηνύματα
    1.181
    Kαταρχήν Γιώργο...ησυχασα...ούτε εγώ ήμουν...εχω το απλό...




    Ο μοναδικός στην Ελλάδα που έχει κάνει backflip με ΒΜW R1200GS, με μάρτυρες.

    ΠΟΝΕΣΕ ΟΜΩΣ ΜΕΤΑ ΠΟΛΥ!!!!

    -ΘΩΜΑ ΕΙΣΑΙ ΣΠΙΤΙ;
    -Ο ΘΩΜΑΣ ΣΠΙΤΙ ΕΙΝΑΙ...ΕΜΕΙΣ ΓΥΡΙΖΟΥΜΕ ΣΑΝ ΤΟΥΣ Μ@Λ@ΚΕΣ ΟΛΗ ΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ (ταδε εφη trooper)


    Μανο...το τσιπουρο σε περιμενει ρε φιλε σπιτι μου...


    ΤΗΝ ΜΑΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΟΙ ΑΓΑΠΗΣΑΝ. ΤΟΝ ΜΑΛΑΚΑ ΚΑΝΕΙΣ!!

  8. #8
    και γ@μω τα μελη Το avatar του/της xampos
    Εγγραφή
    11/03/2007
    Μηνύματα
    1.734
    re συ αφτερ μαλακομαγνητης εισαι? :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

    ολα τα περιεργα σε σενα πεφτουν :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

    ασχετο : και το ζετ ειδικα το 750 που ειναι και φθηνο το περνουν παααααααρα πολλοι καγκουρες και κυκλοφορουν με την ιδια ενδημασια με τους tdmakides,bmw dakides ktl

  9. #9
    D-11 Earth Mover Το avatar του/της Tpap
    Εγγραφή
    11/10/2007
    Μηνύματα
    2.954

    Re: Βλακας με μοτοσυκλετα Νο.2

    Αρχικά δημιουργήθηκε από AFTER
    ..............το αλλο το παιδι με το Ζ βρηκε διεξοδο και εξαφανιστηκε
    Και φευγω.....
    γατόνι φίλε αφτερ, το παιδί με το ζετ, ε?

    ενώ ο άλλος με το υδροπλάνο είναι γτμπάζα..

  10. #10
    ninjaki the dragon Το avatar του/της EVI
    Εγγραφή
    02/02/2006
    Μηνύματα
    2.504
    Αρχικά δημιουργήθηκε από DimChios
    H αληθεια ειναι οτι δε βλεπω πολλους τετοιους ξεκρανοτους!

    Μαλλον θα ναι επειδη δε κυκλοφορουν και πολλοι!

    ΦΑΤΕ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΔΥΟ ΜΑΣ ΤΩΡΑ!

    :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

    ωμοι δεν τρωγεστε μπες στο φουρνο με πατατες και ερχομαι
    i am ninja you can't see me
    Revvin' up your engine ,Listen to her howlin' roar , Metal under tension ,Beggin' you to touch and go , Ride into the Danger Zone

  11. #11
    Φίλε After,μεγάλη μαγκιά να αντιμετωπίζεις τον κάθε μ@λ@κ@ με χιουμορ!2-3 φορές το κατάφερα και αντι να σπάζομαι έριξα πολλά γέλια
    Όσο μπορείς έτσι

  12. #12
    κυραΚουλα στο εκανα γουλι Το avatar του/της SpineshankD
    Εγγραφή
    29/08/2007
    Μηνύματα
    125
    σωστος ο αφτερ! γιατι αυτους τους ανθρωπους δεν μπορω να τους αντιμετωπισω σαν δικυκλιστες(μαλλον γιατι δεν ειναι) μου θυμιζουν τυπους με τζιπ και ροζ λακοστ που προσπαθουν να δημιουργησουν νοητη προεκταση της τσουτσουνας τους(παλια ομως!)
    οπως ειπε κ ο -κοναν δε-μπαβαριαν! ,ΧΕΙΜΩΝΑΣ ΚΑΙ ΤΑ ΜΥΑΛΑ ΕΙΣ ΤΑ ΚΑΓΚΕΛΑ! :rotflmao:

  13. #13
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της devil's animal
    Εγγραφή
    05/01/2005
    Μηνύματα
    11.994
    :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


    τρελη ατακα του πεταξες!!



    υ.γ: υπαρχουν χειροτεροι απο αυτους που καβαλανε TDM, VARADERO, BMW και ειναι ακρανωτοι.



























































































    ειναι αυτοι που...































































































    καβαλανε TDM, VARADERO, BMW, ειναι ακρανωτοι και εχουν αλλαξει τις εξατμισεις τους ριχνοντας ξερογκαζιες!
    :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

  14. #14
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    12/05/2008
    Μηνύματα
    9
    με το που διαβασα αυτο που εγραψες ηρθαν στο μυαλο μου τοσοι πολλοι αντρες ...
    χαχαχαχ παντως συμβαινουν πολλα κουλα ...α ρε ελλαδα το μεγαλιο σου....

  15. #15
    Ειδικά τώρα το καλοκαίρι που έχει και πολύ ζέστη τέτοια περιστατικά είναι αναμενόμενα!


    *************** www.motodevils.gr ***************

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF