Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 8 από 8

Θέμα: ΤΗΝ ΒΟΗΘΕΙΑ ΣΑΣ ΑΜΕΣΑ!!!

  1. #1

    ΤΗΝ ΒΟΗΘΕΙΑ ΣΑΣ ΑΜΕΣΑ!!!

    ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ!!
    ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΟΣΟΙ ΕΙΝΑΙ ΓΝΩΣΤΕΣ ΕΠΙ ΤΟΥ ΠΑΡΑΚΑΤΩ ΘΕΜΑΤΟΣ ΝΑ ΜΟΥ ΔΩΣΟΥΝ ΜΙΑ ΒΟΗΘΕΙΑ.ΑΠΟ ΔΕΥΤΕΡΑ ΘΑ ΠΑΡΑΓΓΕΙΛΩ ΕΝΑ GSXR 1000 K8 (ΛΕΥΚΟ).ΑΠΟ ΤΟ ΛΙΓΟ ΨΑΞΙΜΟ ΠΟΥ ΕΚΑΝΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΤΙΜΗ,ΔΙΑΠΙΣΤΩΣΑ ΟΤΙ ΟΛΟΙ ΠΑΙΖΟΥΝ ΑΠΟ 12500 ΕΩΣ 13000 ΕΥΡΩ.ΟΜΩΣ ΣΗΜΕΡΑ ΜΙΛΗΣΑ ΜΕ ΕΝΑ ΠΑΛΙΚΑΡΙ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΜΑΓΑΖΙ,ΚΑΙ ΜΟΥ ΤΟ ΦΕΡΝΕΙ ΣΤΑ 11900 (ΠΑΡΑΕΙΣΑΓΩΓΗΣ).ΤΟΝ ΡΩΤΗΣΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΓΓΥΣΗ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΦΥΣΙΚΑ ΙΣΧΥΕΙ,ΚΑΙ ΘΑ ΜΕ ΚΑΛΥΨΕΙ ΓΙΑ ΤΑ ΠΑΝΤΑ.
    Η ΑΠΟΡΕΙΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ Η ΕΞΗΣ,ΤΙ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΚΑΤΑ ΤΗΝ ΑΓΟΡΑ ΤΗΣ ΝΑ ΜΟΥ ΠΡΟΚΥΨΕΙ ΣΤΗΝ ΠΟΡΕΙΑ (ΟΧΙ ΜΗΧΑΝΙΚΑ)?ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΝΑ ΔΙΑΦΕΡΕΙ ΤΟ ΜΟΝΤΕΛΟ ΠΑΡΑΕΙΣΑΓΩΓΗΣ ΑΠΟ ΤΟ ΜΟΝΤΕΛΟ ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΙΑΣ?Η ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΙΜΗ ΕΙΝΑΙ ΑΡΚΕΤΑ ΜΕΓΑΛΗ ΠΙΣΤΕΥΩ ΚΑΙ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΜΑΘΩ ΑΠΟ ΚΑΠΟΙΟΥΣ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΚΑΠΟΙΑ ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΤΕΤΟΙΟΥ ΕΙΔΟΥΣ ΑΝ ΕΙΧΑΝ ΚΑΠΟΙΟ ΙΔΙΑΙΤΕΡΟ "ΠΡΟΒΛΗΜΑ".
    ΟΙ ΓΝΩΜΕΣ ΠΑΝΤΑ ΒΟΗΘΟΥΝ,ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!!


  2. #2
    παρε αυτο με τα 12.500 να εισαι καλυμενος 1000000%



  3. #3
    και γ@μω τα μελη Το avatar του/της xampos
    Εγγραφή
    11/03/2007
    Μηνύματα
    1.734
    den νομιζω δα να ειναι και μεγαλη διαφορα τα 600 ευρω , παρε το αντιπροσωπειας!

    και πως ισχυει η εγγυηση? δεν το νομιζω :wacko: :wacko:

  4. #4
    Θαυμαστε το.... Το avatar του/της edmarios
    Εγγραφή
    19/07/2007
    Μηνύματα
    212

    Re: ΤΗΝ ΒΟΗΘΕΙΑ ΣΑΣ ΑΜΕΣΑ!!!

    Αρχικά δημιουργήθηκε από CostasR1
    ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ!!
    ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΟΣΟΙ ΕΙΝΑΙ ΓΝΩΣΤΕΣ ΕΠΙ ΤΟΥ ΠΑΡΑΚΑΤΩ ΘΕΜΑΤΟΣ ΝΑ ΜΟΥ ΔΩΣΟΥΝ ΜΙΑ ΒΟΗΘΕΙΑ.ΑΠΟ ΔΕΥΤΕΡΑ ΘΑ ΠΑΡΑΓΓΕΙΛΩ ΕΝΑ GSXR 1000 K8 (ΛΕΥΚΟ).ΑΠΟ ΤΟ ΛΙΓΟ ΨΑΞΙΜΟ ΠΟΥ ΕΚΑΝΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΤΙΜΗ,ΔΙΑΠΙΣΤΩΣΑ ΟΤΙ ΟΛΟΙ ΠΑΙΖΟΥΝ ΑΠΟ 12500 ΕΩΣ 13000 ΕΥΡΩ.ΟΜΩΣ ΣΗΜΕΡΑ ΜΙΛΗΣΑ ΜΕ ΕΝΑ ΠΑΛΙΚΑΡΙ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΜΑΓΑΖΙ,ΚΑΙ ΜΟΥ ΤΟ ΦΕΡΝΕΙ ΣΤΑ 11900 (ΠΑΡΑΕΙΣΑΓΩΓΗΣ).ΤΟΝ ΡΩΤΗΣΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΓΓΥΣΗ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΦΥΣΙΚΑ ΙΣΧΥΕΙ,ΚΑΙ ΘΑ ΜΕ ΚΑΛΥΨΕΙ ΓΙΑ ΤΑ ΠΑΝΤΑ.
    Η ΑΠΟΡΕΙΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ Η ΕΞΗΣ,ΤΙ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΚΑΤΑ ΤΗΝ ΑΓΟΡΑ ΤΗΣ ΝΑ ΜΟΥ ΠΡΟΚΥΨΕΙ ΣΤΗΝ ΠΟΡΕΙΑ (ΟΧΙ ΜΗΧΑΝΙΚΑ)?ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΝΑ ΔΙΑΦΕΡΕΙ ΤΟ ΜΟΝΤΕΛΟ ΠΑΡΑΕΙΣΑΓΩΓΗΣ ΑΠΟ ΤΟ ΜΟΝΤΕΛΟ ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΙΑΣ?Η ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΙΜΗ ΕΙΝΑΙ ΑΡΚΕΤΑ ΜΕΓΑΛΗ ΠΙΣΤΕΥΩ ΚΑΙ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΜΑΘΩ ΑΠΟ ΚΑΠΟΙΟΥΣ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΚΑΠΟΙΑ ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΤΕΤΟΙΟΥ ΕΙΔΟΥΣ ΑΝ ΕΙΧΑΝ ΚΑΠΟΙΟ ΙΔΙΑΙΤΕΡΟ "ΠΡΟΒΛΗΜΑ".
    ΟΙ ΓΝΩΜΕΣ ΠΑΝΤΑ ΒΟΗΘΟΥΝ,ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!!

    Καλησπερα φιλαρακι!
    Εγω εχω ενα Κ7 1000 το οποιο αγοραστηκε περυσι απο την motojapan στην Καλλιροης.
    Το μηχανακι ειναι παραεισαγωγης. Μεχρι στιγμης βεβαια δεν μου εχει βγαλει τιποτα εκτος απο καποιες ανακλησεις που εκανε η σουζουκι και πηγα και αλλαα τα πραγματα που επρεπε να αλλαχτουν εντελως τσαμπα λογω εγγυησεως. Αν θες να γλυτωσεις φραγκα και να εχεις και σιγουρη εγγυηση πηγαινε στην μοτοjapan στο λεω εγγυημενα και πιστευω οτι ειναι πολυ απο εδω μεσα που συμφωνουν μαζι μου...(π.χ. ο gixxerpap.. που εχει αγορασει 1-2 μηχανακια απο εκει! )

    Φιλικα παντα!
    Μαριος!
    Αν δεν μπορείς να βρεις λύση βρες άλλο πρόβλημα.

  5. #5

    Re: Re: ΤΗΝ ΒΟΗΘΕΙΑ ΣΑΣ ΑΜΕΣΑ!!!

    Αρχικά δημιουργήθηκε από edmarios
    Καλησπερα φιλαρακι!
    Εγω εχω ενα Κ7 1000 το οποιο αγοραστηκε περυσι απο την motojapan στην Καλλιροης.
    Το μηχανακι ειναι παραεισαγωγης. Μεχρι στιγμης βεβαια δεν μου εχει βγαλει τιποτα εκτος απο καποιες ανακλησεις που εκανε η σουζουκι και πηγα και αλλαα τα πραγματα που επρεπε να αλλαχτουν εντελως τσαμπα λογω εγγυησεως. Αν θες να γλυτωσεις φραγκα και να εχεις και σιγουρη εγγυηση πηγαινε στην μοτοjapan στο λεω εγγυημενα και πιστευω οτι ειναι πολυ απο εδω μεσα που συμφωνουν μαζι μου...(π.χ. ο gixxerpap.. που εχει αγορασει 1-2 μηχανακια απο εκει! )

    Φιλικα παντα!
    Μαριος!


    ΟΝΤΩΣ ΑΔΕΡΦΕ,ΜΟΛΙΣ ΑΝΟΙΞΑ ΤΟ MOTOΤΡΙΤΙ ΚΑΙ ΕΙΔΑ ΣΤΙΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΜΟΤΟJAPAN ΚΑΙ ΜΑΛΙΣΤΑ ΤΟ ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΤΙΜΗ,12150.ΑΠΟ ΕΚΕΙ ΘΑ ΞΕΚΙΝΗΣΩ ΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΑ ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΕ.:smilea:

  6. #6
    motojapan, μην το συζητάς καθόλου!

    ο γιώργης είναι επαγγελματίας και θα κάνει ότι περνά απο το χέρι του για να σε βοηθήσει!
    αν ψάξεις λίγο εδώ μέσα θα βρεις κι άλλα ποστ με πολύ θετικά σχόλια για το συγκεκριμένο μαγαζί!
    στιγμές ...


    Τα βόδια τα δένουν απ' τα κέρατα, τον άνθρωπο απ' το λόγο του ...

  7. #7
    Θαυμαστε το.... Το avatar του/της edmarios
    Εγγραφή
    19/07/2007
    Μηνύματα
    212

    Re: Re: Re: ΤΗΝ ΒΟΗΘΕΙΑ ΣΑΣ ΑΜΕΣΑ!!!

    Αρχικά δημιουργήθηκε από CostasR1
    ΟΝΤΩΣ ΑΔΕΡΦΕ,ΜΟΛΙΣ ΑΝΟΙΞΑ ΤΟ MOTOΤΡΙΤΙ ΚΑΙ ΕΙΔΑ ΣΤΙΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΜΟΤΟJAPAN ΚΑΙ ΜΑΛΙΣΤΑ ΤΟ ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΤΙΜΗ,12150.ΑΠΟ ΕΚΕΙ ΘΑ ΞΕΚΙΝΗΣΩ ΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΑ ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΕ.:smilea:
    Πρεπει να εχει και ετοιμοπαραδοτο...!!!
    Μην το συζητας καθολου οπως λεει και ο φιλος παπ!
    Αν πας σε αυτο το μαγαζι δεν θα υπαρξει δευτερο...
    Ολες μου της μηχανες καινουριες-μεταχειρισμενες απο εκει τις παιρνω με κλειστα τα ματια...
    Οσο για τις μεταχειρισμενες πιστεψε με ο Μητσος(μηχανικος) τις περναει απο 40 κυματα για να τις παρουν ανταλλαγη....!!!!



    Αν δεν μπορείς να βρεις λύση βρες άλλο πρόβλημα.

  8. #8
    Να ειστε καλα φιλαρακια!!Απο δευτερα θα κανω μια βολτα απο εκει και αν ολα πανε καλα πιστευω να ποσταρω φωτογραφιες την αλλη εβδομαδα για να μου πειτε τα καλοριζικαααααα!!!


Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF