Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 15 από 19

Θέμα: ΑΠΟΘΗΚΕΣ ΣΑΡΑΚΑΚΗ ΑΝΤΑΛΛΑΚΤΙΚΑ Honda!!!

  1. #1

    ΑΠΟΘΗΚΕΣ ΣΑΡΑΚΑΚΗ ΑΝΤΑΛΛΑΚΤΙΚΑ Honda!!!

    ΓΕΙΑ!!!!!!!!!!!!!!
    ΕΧΩ ΜΙΑ HONDA VARADERO ΚΑΙ 12 ΑΠΡΙΛΙΟΥ ΤΡΑΚΑΡΑ ΜΕ ΕΝΑΝ ΓΕΡΟ!!!Η ΜΗΝΑΝΗ ΕΠΑΘΕ ΖΗΜΙΑ ΚΑΙ ΜΜΟΥ ΕΙΠΕ ΘΑ ΤΗΝ ΚΑΛΥΨΗ ΑΥΤΟΣ ΟΛΗ!!!!!!ΠΗΓΑΜΕ ΤΗΝ ΜΗΧΑΝΗ ΣΕ ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΙΑ ΤΗΣ HONDA ΤΗΝ ΕΛΥΣΕ ΚΑΙ ΣΤΙΣ 21 ΑΠΡΙΛΙΟΥ ΚΑΝΑΜΕ ΠΑΡΑΓΓΕΛΙΑ ΑΝΤΑΛΛΑΚΤΙΚΩΝ!!!!ΚΑΠΟΙΑ ΔΕΝ ΤΑ ΕΙΧΕ Ο ΣΑΡΑΚΗΣ ΣΤΙΣ ΑΠΟΘΗΚΕΣ ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ ΚΑΙ ΘΑ ΤΥ ΤΑ ΕΦΕΡΝΑΝ ΑΠΟ ΤΟ ΒΕΛΓΙΟ!!!!!ΕΔΩ ΚΑΙ 1,5 ΒΔΟΜΑΔΑ ΕΧΟΥΝ ΕΡΘΕΙ ΣΤΙΣ ΑΠΟΘΗΚΕΣ ΣΤΟΝ ΣΑΡΑΚΑΚΗ ΣΤΗΝ ΜΑΓΟΥΛΑ(ΤΟ ΕΙΔΑΜΕ ΣΤΟΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΗ) ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΑ ΕΧΟΥΝ ΦΕΡΕΙ ΑΚΟΜΑ ΣΤΗΝ ΠΑΤΡΑ ΝΑ ΜΟΥ ΦΤΙΑΞΟΥΝ ΤΗΝ ΜΗΧΑΝΗ!!!!!

    ΓΙΑΤΙ ΜΟΥ ΤΑ ΑΡΓΟΥΝΕ ΤΟΣΟ?
    ΚΑΙ ΑΠΟ ΠΟΥ ΘΑ ΜΑΘΩ ΠΟΤΕ ΘΑ ΜΟΥ ΦΕΡΟΥΝ ΤΗΝ ΠΑΡΑΓΓΕΛΙΑ ΑΝ ΠΑΡΩ ΣΤΙΣ ΑΠΟΘΗΚΕΣ ΣΤΟΝ ΣΑΡΑΚΑΚΗ ΘΑ ΜΟΥ ΠΟΥ?ΓΙΑΤΙ Ο ΑΛΛΟΣ ΣΤΟ ΣΥΝΕΡΓΕΙΟ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΟΛΟ ΣΕ 2 ΜΕΡΕΣ ΘΑ ΕΡΘΟΥΝ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΡΧΟΝΤΕ!!!

    ΟΠΟΙΟΣ ΞΕΡΕΙ ΑΣ ΜΟΥ ΠΕΙ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ?

    ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

  2. #2
    Still Improving.. Το avatar του/της Xigo
    Εγγραφή
    23/12/2006
    Μηνύματα
    128
    Δεν ξερω αν βοηθαει αλλα να σε ενημερωσω πως η Honda κανει μεταφορα τις εγκαταστασεις τις στον Ασπροπυργο αν δεν κανω λαθος..Οποτε υπομονη τωρα..

  3. #3
    Ουσιαστικά τίποτα άλλο εκτός απ΄το να περιμένεις.....

    http://www.moto.gr/forums/showthread...threadid=58942
    SRX6 & Tuono Rulezzz
    Επί αμφιβολίας άνοιξε τέρμα το γκάζι. Μπορεί να μη δώσει λύση στο πρόβλημα αλλά θα δώσει τέλος στην αγωνία..

  4. #4

    Re: ΑΠΟΘΗΚΕΣ ΣΑΡΑΚΑΚΗ ΑΝΤΑΛΛΑΚΤΙΚΑ Honda!!!

    Αρχικά δημιουργήθηκε από batigoal

    ΓΕΙΑ!!!!!!!!!!!!!!....
    ΕΧΩ ΜΙΑ HONDA VARADERO ΚΑΙ 12 ΑΠΡΙΛΙΟΥ ΤΡΑΚΑΡΑ ΜΕ ΕΝΑΝ ΓΕΡΟ!!!...
    Η ΜΗΝΑΝΗ ΕΠΑΘΕ ΖΗΜΙΑ ΚΑΙ ΜΜΟΥ ΕΙΠΕ ΘΑ ΤΗΝ ΚΑΛΥΨΗ ΑΥΤΟΣ ΟΛΗ!!!!!!....
    ΚΑΝΑΜΕ ΠΑΡΑΓΓΕΛΙΑ ΑΝΤΑΛΛΑΚΤΙΚΩΝ!!!!...
    ΚΑΠΟΙΑ ΔΕΝ ΤΑ ΕΙΧΕ Ο ΣΑΡΑΚΗΣ ΣΤΙΣ ΑΠΟΘΗΚΕΣ...
    ΝΑ ΜΟΥ ΦΤΙΑΞΟΥΝ ΤΗΝ ΜΗΧΑΝΗ!!!!!...

    ΓΙΑΤΙ ΜΟΥ ΤΑ ΑΡΓΟΥΝΕ ΤΟΣΟ?...
    ΚΑΙ ΑΠΟ ΠΟΥ ΘΑ ΜΑΘΩ ΠΟΤΕ ΘΑ ΜΟΥ ΦΕΡΟΥΝ ΤΗΝ ΠΑΡΑΓΓΕΛΙΑ...
    ΑΝ ΠΑΡΩ ΣΤΙΣ ΑΠΟΘΗΚΕΣ...
    ΓΙΑΤΙ Ο ΑΛΛΟΣ ΣΤΟ ΣΥΝΕΡΓΕΙΟ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΟΛΟ ΣΕ 2 ΜΕΡΕΣ ΘΑ ΕΡΘΟΥΝ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΡΧΟΝΤΕ!!!...

    ΟΠΟΙΟΣ ΞΕΡΕΙ ΑΣ ΜΟΥ ΠΕΙ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ?...

    ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ
    Ωστε τρακαρες! ενα γερο! και σε καθυστερει ο ...Σαρακης .... Προσωπικη μου αποψη, ειναι οτι το υφος σου ειναι απαραδεκτο και το κειμενο σου δεν θα επρεπε να τυχει ανταποκρισης...

  5. #5
    Δεν ειναι απαραδεκτο το υφος του!!!Μαλλον βαριεται!!!Να γραψει!!!!Η' εχει να γραψει πολυ καιρο!!!!Δεν πιστευω παντως οτι το εκανε επιτηδες!!!!Μαλλον τα εχει βαλει στην καστανια!!!!Και απο την λαχταρα να παρει πισω την μηχανη την εχει ακουσει!!!!!



    Αυτα!!!!Χωρις κεφαλαια!!!!!Και χωρις τονους!!!!Βαριεμαι!!!!



  6. #6
    Μανιβελάτο μέλος
    Εγγραφή
    28/09/2007
    Μηνύματα
    1.896

    Re: Re: ΑΠΟΘΗΚΕΣ ΣΑΡΑΚΑΚΗ ΑΝΤΑΛΛΑΚΤΙΚΑ Honda!!!

    Αρχικά δημιουργήθηκε από SpeakeasyBlues
    Ωστε τρακαρες! ενα γερο! και σε καθυστερει ο ...Σαρακης .... Προσωπικη μου αποψη, ειναι οτι το υφος σου ειναι απαραδεκτο και το κειμενο σου δεν θα επρεπε να τυχει ανταποκρισης...
    sry κιόλλας αλλά δεν είπε ότι τράκαρε έναν γέρο..είπε με έναν γέρο..σαν αυτούς που ξεπετάγονται από το πουθενά με το αυτοκίνητο και χωρίς πλέον να βλέπουν μπροστά τους μου ακούγεται..(αλλά τώρα κάνω εικασίες όπως εσύ..)

  7. #7
    in standby mode Το avatar του/της liakaros
    Εγγραφή
    09/05/2007
    Μηνύματα
    320
    E ναι ρε φιλε...

    Εχουν δικιο...

    Πες μας και συ ποιος εισαι,απο που εισαι, τι εισαι, πως σε τρακαρε ο γερος...πως ηταν τα παιδικα σου χρονια...αν πιστευεις στα ζωδια...ποση την εχεις...πες κατι ρε παιδι μου οτιδηποτε...

    Δωσε κανα ΑΦΜ,ΑΔΤ...

    Εχεις βαραντερο και τολμας και ρωτας κι απο πανω ακρανωτε νεοελληνα αρχοντα του δρομου???

    Επισης...ετσι σου μαθανε να μιλας για τον Σαρακακη?Ακους εκει ο Σαρακακης με καθυστερει...

    Το σωστο ειναι ο γαμοσπιτος ο εξω απο δω ο Σαρακακης μου καθυστερει τα ανταλακτικα γ@μω και αυτον και την ΗΟΝDA ολοκληρη...

    ΟΥΟΥΟΥΟΥ...HONDA 666 OYOYOYOYOY ΣΑΡΑΚΑΚΗΣ

  8. #8
    Περίεργη τροπή ακολουθεί το θρεντ

    Σαν να λες πάω Αθήνα-Θεσσαλονίκη κι ακολουθείς τη διαδρομή, φτάνεις στη συμπρωτεύουσα, την προσπερνάς (!), έχεις περάσει από Ξάνθη, Έβρο, μόλις μπήκες Τουρκία κι αναρρωτιέσαι γιατί δεν σταμάτησες εκεί που αρχικά ξεκίνησες να πας !

    Το πιο περίεργο όμως είναι ότι δεν ξέρεις αν έχει νόημα κιόλας το ταξίδι που ξεκίνησες και κάπου στο Τσεσμέ το ξανασκέφτεσαι, "μωρέ να γυρίσω στη Θεσσαλονίκη ή να ξαναπάω Αθήνα" ;



  9. #9
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της THEOD
    Εγγραφή
    12/04/2003
    Μηνύματα
    2.220
    Αρχικά δημιουργήθηκε από liakaros

    ΟΥΟΥΟΥΟΥ...HONDA 666 OYOYOYOYOY ΣΑΡΑΚΑΚΗΣ
    Ξέχασες το... ΝΤΑ-ΛΑ-ΡΑΣ....ΝΤΑ-ΛΑ-ΡΑΣ.... ΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥ....

  10. #10
    ΤΙ ΕΚΑΝΑ ΚΑΙ ΜΕ ΚΡΑΖΕΙ Ο ΑΛΛΟΣ ΡΕ!!!!!!!!!!!!

    ΔΕΝ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΘΥΞΩ ΚΑΝΕΝΑΝ!!!!!!

    ΤΕΛΙΚΑ ΗΡΘΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΑ ΑΝΤΑΛΛΑΚΤΙΚΑ.ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ!!!!!!!!!!!!

    ΑΝΤΕ ΝΑ ΠΑΩ ΚΑΝΑ ΜΠΑΝΙΟ!!!!ΤΩΡΑ ΘΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΤΟ ΣΥΝΕΡΓΕΙΟ ΝΑ ΜΟΥ ΤΗΝ ΦΤΙΑΞΟΥΝ!!!

    ΔΕΝ ΠΙΣΤΕΥΩ ΣΕ ΖΩΔΙΑ ΕΙΜΑΙ ΤΗΣ ΕΚΚΛΗΣΙΑΣ ΕΓΩ!!!!!ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΑ ΠΑΙΔΙΚΑ ΜΟΥ ΧΡΟΝΙΑ ΗΤΑΝ ΚΑΠΩΣ ΔΥΣΚΟΛΑ!!!!ΞΕΚΙΝΗΣΑ ΑΠΟ ΧΑΜΗΛΑ ΚΑΙ...........ΕΜΕΙΝΑ ΕΚΕΙ!!!!!ΧΑ ΧΑ

    ΑΝΤΕ ΤΑ ΛΕΜΕ

  11. #11
    Αρχικά δημιουργήθηκε από batigoal
    ΤΙ ΕΚΑΝΑ ΚΑΙ ΜΕ ΚΡΑΖΕΙ Ο ΑΛΛΟΣ ΡΕ!!!!!!!!!!!!

    ΔΕΝ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΘΥΞΩ ΚΑΝΕΝΑΝ!!!!!!

    ΤΕΛΙΚΑ ΗΡΘΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΑ ΑΝΤΑΛΛΑΚΤΙΚΑ.ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ!!!!!!!!!!!!

    ΑΝΤΕ ΝΑ ΠΑΩ ΚΑΝΑ ΜΠΑΝΙΟ!!!!ΤΩΡΑ ΘΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΤΟ ΣΥΝΕΡΓΕΙΟ ΝΑ ΜΟΥ ΤΗΝ ΦΤΙΑΞΟΥΝ!!!

    ΔΕΝ ΠΙΣΤΕΥΩ ΣΕ ΖΩΔΙΑ ΕΙΜΑΙ ΤΗΣ ΕΚΚΛΗΣΙΑΣ ΕΓΩ!!!!!ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΑ ΠΑΙΔΙΚΑ ΜΟΥ ΧΡΟΝΙΑ ΗΤΑΝ ΚΑΠΩΣ ΔΥΣΚΟΛΑ!!!!ΞΕΚΙΝΗΣΑ ΑΠΟ ΧΑΜΗΛΑ ΚΑΙ...........ΕΜΕΙΝΑ ΕΚΕΙ!!!!!ΧΑ ΧΑ

    ΑΝΤΕ ΤΑ ΛΕΜΕ
    Δεν μας είπες και πόση την έχεις...

  12. #12
    Αθόρυβο μέλος Το avatar του/της ledz
    Εγγραφή
    13/08/2005
    Μηνύματα
    335
    Για να εχεις ευχαριστη εκπληξη και οχι δυσαρεστη θα σου ελεγα να περιμενεις τα πραγματα κοντα στο διμηνο.

    Το λεω απο προσωπικη εμπειρια...

    Δε πας με κανα αμαξακι Αθηνα (ή οπου ειναι) να τα παρεις να τα φερεις, λιγοτερη ταλαιπορια θα εχεις...

  13. #13
    Αρχικά δημιουργήθηκε από batigoal
    ΤΕΛΙΚΑ ΗΡΘΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΑ ΑΝΤΑΛΛΑΚΤΙΚΑ.ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ!!!!!!!!!!!!

  14. #14
    Αθόρυβο μέλος Το avatar του/της ledz
    Εγγραφή
    13/08/2005
    Μηνύματα
    335
    Αρχικά δημιουργήθηκε από mats8282
    Ειδες που'χα δικιο! Ευχαριστη ηταν η εκπληξη τελικα



    my bad

  15. #15
    japanesechoppersarthens Το avatar του/της castor
    Εγγραφή
    25/01/2008
    Μηνύματα
    352
    Oσο οι λεσχες ΗΟΝDA πανε και γλυφουν τον ΣΑΡΑΚΑΚΗ(με τη κερδος δεν ξερω)και μη μου πειτε εκπτωση(την ιδια κανει και ο ΤΟΓΓΕΛΟΣ)kai δεν του γ@μ@νε τα ραμματα για τα ακριβα ανταλλακτικα(καμπανα για αφρικα 350 ευρω=6 καμπανεςχ350ευρω=ενα αφρικα) και τις καθυστερησεις τετοια θα γινονται συνεχεια.Οι λεσχες θα πρεπει να πιεζουν συνεχεια για επαρκεια ανταλακτικων και καλυτερη εξυπηρετιση.Η ΙΣΧΗΣ ΕΝ ΤΗ ΕΝΩΣΗ.
    F/B Team (CHOPPER OWNERS ATHENS ) or (Γιαπωνέζικα Τσόπερς Αθήνα)

Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίοΤελευταίο

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF