Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 8 από 8

Θέμα: Πλύσιμο μοτό στη Θεσσαλονίκη

  1. #1
    Κομμένο μέλος Το avatar του/της dimokritos
    Εγγραφή
    18/05/2007
    Μηνύματα
    305

    Πλύσιμο μοτό στη Θεσσαλονίκη

    μήπως ξέρει κανείς κανένα βανζινάδικο-μαγαζί-κάτι που να πάω να πλύνω τη μηχανή μόνος μου χωρίς άγχος και πίεση χρόνου? να την πλακώσω στις σαπουνάδες με την ησυχία μου. απαραίτητο προσόν του μαγαζιού να έχει νερό και αέρα.

    και αν ξέρουμε και τιμές θα εκτιμηθεί ιδιαίτερα..

    Βάλτο καλά στο κεφάλι σου.

  2. #2
    awesome μέλος Το avatar του/της hercul
    Εγγραφή
    22/05/2007
    Μηνύματα
    614
    Έχει ένα βενζινάδικο με πιεστικό με κέρμα (1 ευρο για νερό και άλλο ένα για σαπουνάδα) που πηγαίνω εγώ και είναι στην πολίχνη! Αν θυμάμαι καλά είναι ένα έκο, ανεβαίνοντας τον κεντρικό δρόμο της πολίχνης(Δαβάκη) στρίβεις αριστερά στην Μαυρομιχάλη και θα το βρείς!

    Τώρα παίζει και το wash park που είναι κάπου ανατολικά αλλά δεν ξέρω ακριβώς που! Χάμποοοοο (αυτός ξέρει )
    And the road becomes my bride
    I have stripped of all but pride
    So in her I do confide
    And she keeps me satisfied
    Gives me all I need

  3. #3
    Κομμένο μέλος Το avatar του/της dimokritos
    Εγγραφή
    18/05/2007
    Μηνύματα
    305
    παρατήρησα έναν τύπο στο bp στην είσοδο του περιφεριακού απο τριανδρία να πλένει μόνος του το σκουτεράκι του αλλά όποιος έχει δει τι τιμές έχει το συγκεριμένο bp, όχι λεφτά, ούτε το σάλιο του δεν δίνει
    Βάλτο καλά στο κεφάλι σου.

  4. #4
    KTM ως το κοκκαλο Το avatar του/της OzZzZzY
    Εγγραφή
    26/11/2006
    Μηνύματα
    1.340
    Αρχικά δημιουργήθηκε από hercul
    Έχει ένα βενζινάδικο με πιεστικό με κέρμα (1 ευρο για νερό και άλλο ένα για σαπουνάδα) που πηγαίνω εγώ και είναι στην πολίχνη! Αν θυμάμαι καλά είναι ένα έκο, ανεβαίνοντας τον κεντρικό δρόμο της πολίχνης(Δαβάκη) στρίβεις αριστερά στην Μαυρομιχάλη και θα το βρείς!

    Τώρα παίζει και το wash park που είναι κάπου ανατολικά αλλά δεν ξέρω ακριβώς που! Χάμποοοοο (αυτός ξέρει )
    στη Γεωργικης Σχολης μετα τον Φοινικα στο δεξι χερι λιγο μετα απο μια Ετεκα ή Ελιν
    Πωλουνται ζαντες mx-enduro excel πορτοκαλι ανωδιομενο και μαυρο για ΚΤΜ (το λεω λογω χρωματος ) και super moto did (tubeless). Μαζι προεραιτικα δινονται κεντρα και ακτινες με ergal καψουλια. Πμ για πληροφοριες!

  5. #5
    και γ@μω τα μελη Το avatar του/της xampos
    Εγγραφή
    11/03/2007
    Μηνύματα
    1.734
    Αρχικά δημιουργήθηκε από hercul
    Έχει ένα βενζινάδικο με πιεστικό με κέρμα (1 ευρο για νερό και άλλο ένα για σαπουνάδα) που πηγαίνω εγώ και είναι στην πολίχνη! Αν θυμάμαι καλά είναι ένα έκο, ανεβαίνοντας τον κεντρικό δρόμο της πολίχνης(Δαβάκη) στρίβεις αριστερά στην Μαυρομιχάλη και θα το βρείς!

    Τώρα παίζει και το wash park που είναι κάπου ανατολικά αλλά δεν ξέρω ακριβώς που! Χάμποοοοο (αυτός ξέρει )
    μετα το βιαμιλ ειναι , μετα το φαναρι που παει αριστερα να πας στα jumbo , praktiker ktl (ερχομενος απο κεντρο ε) εσυ τραβας ευθεια και στα 50 μετρα κανεις δεξια ΠΡΙΝ το ελιν

  6. #6
    Κομμένο μέλος Το avatar του/της dimokritos
    Εγγραφή
    18/05/2007
    Μηνύματα
    305
    thanx guys. θα το επισκευτώ με την πρώτη ευκαιρία.

    Βάλτο καλά στο κεφάλι σου.

  7. #7
    Μανιβελάτο μέλος
    Εγγραφή
    28/09/2007
    Μηνύματα
    1.896
    αν ξέρει κανείς και κάτι αντίστοιχο στο Ηράκλειο Κρήτης..κάτι είχα ακούσει παλιά αλλά τπτ..

  8. #8
    Αναλλοίωτος Το avatar του/της Akatanomastos
    Εγγραφή
    28/04/2005
    Μηνύματα
    1.260
    Αρχικά δημιουργήθηκε από epp1640
    αν ξέρει κανείς και κάτι αντίστοιχο στο Ηράκλειο Κρήτης..κάτι είχα ακούσει παλιά αλλά τπτ..

    εκει που ειναι το bowling center καταιβενοντας προς λιμανι στο δεξι σου χερι..

    εχω παει μερικες φορες, καλος φαινετε..
    -It's 106 miles to Chicago. We've got a full tank of gas, half a pack of cigarettes, it's dark, and we're wearing sunglasses.
    - Hit it.
    -------------------------------------------------------------------------------
    όλα αυτά, είναι απλά μέρος του πανυγηριού που λέγεται ζωή..
    ------------------------------------------------------------------------------
    νέα προσθήκη

    Definition of a bad boy



Παρόμοια θέματα

  1. ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΣ ΜΟΤΟ ΣΤΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ?
    από tenx στο forum Ανταλλακτικά, βελτιώσεις & aftermarket
    Απαντήσεις: 9
    Τελευταίο μήνυμα: 02/09/2006, 03:05
  2. Πλύσιμο μοτό!!!!!!
    από Pokermon στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 7
    Τελευταίο μήνυμα: 14/05/2005, 19:25
  3. πωλησεις μοτο στη Γαλλια
    από idi στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 0
    Τελευταίο μήνυμα: 04/03/2005, 17:48
  4. Θα Γινει Η Εκδρομη Του Μοτο Στη Μουρτερη?
    από tzo80 στο forum Συναντήσεις & βόλτες
    Απαντήσεις: 9
    Τελευταίο μήνυμα: 17/09/2004, 16:15
  5. Απαντήσεις: 8
    Τελευταίο μήνυμα: 26/04/2004, 18:15

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF