Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 15 από 15

Θέμα: taksidi athina-kavala

  1. #1
    νομπελιστας χημειας!!! Το avatar του/της pilotos_xtreme
    Εγγραφή
    18/07/2008
    Μηνύματα
    463

    taksidi athina-kavala

    na sou pw ola mporoun na allaksoun ksafnika... thimamai ton eayto mou apo ton ianouario na sxediazei to taksidi ayto.exodas tote ena cbf 250 hlpiza oti to kalokairi tha exw kati dynatotero. epeita apo pollous mines,pemti 31 iouliou apofasizw na ksekinisw me to xt600 tou 2003 (motard koukli sketo me polla extra) to taksidi ayto.kai na pou 1 akrivws mera prin enw eixa promitheytei ta kranoi ta dermatina ta gadia ktl,skaei eidhsh oti enas filos mou agorazei to xt kai enas allos poulaei ena cbr 600 f tou 2002 (aristo).kai ksafnika vriskomai me ena kainourgio mixanaki me ipodynami pou elaxistes fores eixa odhghsh.prolava eytixos 1-2 meres anagnwristikes voltes ( k skisimo ligaki) gia na to mathw.agorasa kai kranos sto xrwma tou kiolas. savvato ksimerwmata 5:30 ksekinaw. kranos,dermatino gadia tsada platis me ta rouxa mou kai tsoup efyga gia volo pou tha emena 3 meres ston kolhto mou.stin arxi kai epeidei nystaza akoma kai den iksera to mixanaki kala pigaina me arketa liga km konta sta 160 . meta apo ligi wra anevasa rythmo sta 180.den eixa omws kapion na mou deixnei tis grammes kai na mou deinei kanoniko rymtho.kai na sou ena mayro hayabusa mprosta mou me mpagazia kai aytona pigainei me 200-220 km .to pernw apo pisw kai vlepw oti mporw na akolouthisw ayton ton rymtho . etsi ftanw volo kai arazw 2 meres.epeita apo kapia minimata apofasizw oti irthe i wra na anevw kavala (gia 1 k mono logo ''gynaika'' pou telika isws kai namin aksize alla egw ekana ayto pou eniwtha... ''hta dhladh'') ksekinaw mesimeri kata tis 4.30 fortomenos pali me mpagazia .to kovw seri gia kavala apo volo me 1 stash mono ston korino. h diadromi apo volo ws k larisa htan kalh me kalo dromo ektos apo kapia shmeia me samarakia.rymthos pleon gyro sta 220-240km na zorizete ligo to cbr. sta temph ftanodas eixe ligh kinish alla fovomoun na paw me polla opote araksa sta 80-100 .meta ta temph kai gia arketa xilometra o dromos einai arketa kalos me tis eytheies tis katerinhs na telikazei to cbr sta 260km/h kai gw na exw ena platy xamogelo!!.ftanw thesaloniki kai benw egnatia odo.kai trww ti frikh !!! kanena venzinadiko!! kai teletyaia eixa valei ston korino 50 km prin tin thesaloniki. gia peripou 100 km epsaxna venzinadiko alla pouthena.apofasizw na kopsw se ena xwrio ligo meta tis serres opou synadaw ena paidi me ena varadero 1000 pou tou xe vgei o marspies twn taxytitwn.twn voithaw exodas ergaleia kai san adalagma mou deixnei venzhnadiko.... foularw kai ksekinaw gia kavala . 50 xil peripou prin oi strofes einai teleies opws kai i thea .to cbr strivei me 230km peripou kai gw xamogelaw ksana.exodas arxisei na vradiazei kovw rythmo kai benw kavala stis 9 akrivws to vradi.epeita apo ena syglonistiko gia mena 2wro peripou ,me skata diathesh kai psyxologia ksekinaw gia volo ksana ,xwris na exw faei tpt oli mera kai xwris na exw ksekourastei (eimai omws 20 etwn ,kai adexw !!! axxaax).psaxnw dianiktereyon venzinadiko ,epeita apo polles erwtiseis se tarifes kai deliverades vriskw.foularw venzini ,koitaw alysida kai ladia ,gemizw ena mpetoni 5 litrwn me venzini kai ksekinaw.itan apo tis pio syglonistikes stigmes tis zwhs mou.egnatia odos xwris venzinadiko k xwris fwta sto megalytero meros tis ws thesaloniki,egw monos mou sto dromo na me tyflwnoun ta fwta apo ta erxomena amaksia.... ekei panw teties stigmes niwtheis odws konta sto theo.mesa stin taraxh mou me hremouse ayto.... me polu xalarous rymthous gyro sta 100-120 km kiniomouna ospou eida amaksi pisw ,to afhsa na me prosperasei kai meta to akolouthousa.gia 170 peripou xil xwris stash ,me to fovo mi meinw apo venzini (telika to cbr me xalarh odhghsh exei 200 km aytonomia peripou ,polu kala nomizw) den ekana stash.piasmenos sto full me tin venzini stin plati ftanw thesaloniki stis 2 kai kati to vradi.gemizw venzini kai apofasizw na min synexisw gia volo afou ta temph tetia wra einai thanatos kai ta venzinadika kleista... arazw sta everest k trww .thimamai palia pou anevena panorama ( eimai 50 athinaios 50 thesalonikios!!!) skepseis pernane apo to kourasmeno mou myalo kai apofasizw h na araksw se kana pagaki na koimithw ws to prwi (eixa lefta gia ksenodoxeio alla ta tsigouneyomouna ) h se internet cafe! polu kalh idea! eliwsa apo tis 3 ws tis 6 sto css kai sto warcraft ospou ksimerwse kai pira to dromo tis epistrofhs. ta mygakia itan o exthros mou kai i kourash ....stin eytheia tis katerinis telikiazei ksana to cbr sta 260km/h. temph vlepw mixanovious kai xairetiomaste.ftanw gyro stis 8 telika volo kai peftw kseros gia ypno... tin epomeni mera araksa spiti k vghka mono to vradi sta yperoxa magazia tou volo me tin yperoxh thea ston pagasitiko.tetarti mesimeri ksekinaw gia athina kai me rymtho gyro sta 240 + pleon afou exw parei ton aera ftanw athina to apogeyma.

    htan to prwto mou taksidi me tin prwth ''megalh'' mhxanh kai itan apla teleio.makari na eixa kai filous na akolothoun alla eimai o monos mixanovios.... makari ephseis na itan kai diaforetika ta pramata sti kavala ,makari na min itan toso kourastiko gia to kwlo mou kai to xeri mou .alla genika aksize.tou xronou pali elpizw me parea ayti ti fora.

    to cbr vraxos sta polla km akoma kai sti strofh.de to eniwsa lepto na zorizete.stathero pantou kai oi mones taladwseis erxodousan apo to anwmalo odostrwma se merika shmeia pou eftane to orio tou ELEOS...

    to petalo tou maliakou to ftiaksane alla akoma nomizw pws einai epikindyno

    h aytonomia tou cbr anerxete sta 200 peripou to polu km me normal odhghsh 120-140 km

    ayta! foto dystixws den exw. oute xartes oute tpt mono ta logia mou . prospathisa na sas perasw ayto akrivws pou eniwsa ,elpizw na katalavate... eimai 20 xrwnwn ,mikros gia merikous apo sas edw mesa kai molis ton iounio evgala to diplwma.alla an exeis kavla kai peisma ola ta kataferneis

    na ste kala mages ,kales diakopes ,panta orthioi kai opios exei plirofories gia to taksidi ayto as steilei h pm i edw
    sas eyxaristw
    Θέλω να με πας εκεί που όλα είναι ωραία
    και να 'χω πάντοτε παρέα
    σου λέω θέλω να με πας
    Θεσσαλονίκη με φεγγάρι
    όλους τους πόνους μου να΄πάρει
    να ξημερώσεις στο Βαρδάρη
    εκεί για πάντα να με πας

  2. #2
    Greeklish?

    Sorry..
    More Techno..More Dijital!!
    This way please...www.di.fm


  3. #3

    Re: taksidi athina-kavala

    Αρχικά δημιουργήθηκε από pilotos_xtreme
    Να σου πω ολα μπορουν να αλλαξουν ξαφνικα... θυμαμαι τον εαυτο μου απο τον ιανουαριο να σχεδιαζει το ταξιδι αυτο.εχοντας τοτε ενα cbf 250 ηλπιζα οτι το καλοκαιρι θα εχω κατι δυνατοτερο. επειτα απο πολλους μηνες,πεμπτη 31 ιουλιου αποφασιζω να ξεκινισω με το ΧΤ600 του 2003 (μοταρντ κουκλι σκετο με πολλα εξτρα) το ταξιδι αυτο.και να που 1 ακριβως μερα πριν ενω ειχα προμιθευτει τα κρανη τα δερματινα τα γαντια κτλ,σκαει ειδηση οτι ενασ φιλοσ μου αγοραζει το ΧΤ και ενας αλλος πουλαει ενα CBR 600 F του 2002 (αριστο).και ξαφνικα βρισκομαι με ενα καινουργιο μιχανακι με ιπποδυναμη που ελαχιστες φορες ειχα οδηγηση.προλαβα ευτυχως 1-2 μερες αναγνωριστικες βολτες ( κ σκισιμο λιγακι) για να το μαθω.αγορασα και κρανος στο χρωμα του κιολας. σαββατο ξημερωματα 5:30 ξεκιναω. κρανος,δερματινο γαντια τσαντα πλατης με τα ρουχα μου και τσουπ! εφυγα για βολο που θα εμενα 3 μερες στον κολητο μου.στιν αρχι και επειδει νυσταζα ακομα και δεν ιξερα το μιχανακι καλα πιγαινα με αρκετα λιγα κμ κοντα στα 160 . μετα απο λιγι ωρα ανεβασα ρυθμο στα 180.δεν ειχα ομωσ καπιον να μου δειχνει τισ γραμμεσ και να μου δεινει κανονικο ρυθμο.και να σου ενα μαυρο HAYABUSA μπροστα μου με μπαγαζια και αυτονα πιγαινει με 200-220 κμ .το περνω απο πισω και βλεπω οτι μπορω να ακολοθτηισω αυτον τον ρυμτηο . ετσι φτανω βολο και αραζω 2 μερεσ.επειτα απο καπια μινιματα αποφασιζω οτι ιρθε ι ωρα να ανεβω καβαλα (για 1 κ μονο λογο ''γυναικα'' που τελικα ισωσ και ναμιν αξιζε αλλα εγω εκανα αυτο που ενιωθα... ''ητα δηλαδη'') κσεκιναω μεσιμερι κατα τισ 4.30 φορτομενοσ παλι με μπαγαζια .το κοβω σερι για καβαλα απο βολο με 1 σταση μονο στον κορινο. η διαδρομι απο βολο ωσ κ λαρισα ηταν καλη με καλο δρομο εκτοσ απο καπια σημεια με σαμαρακια.ρυθμος πλεον γυρο στα 220-240κμ να ζοριζετε λιγο το CBR. στα τεμπη φτανοντας ειχε λιγη κινιση αλλα φοβομουν να παω με πολλα οποτε αρακσα στα 80-100 .μετα τα τεμπη και για αρκετα χιλομετρα ο δρομοσ ειναι αρκετα καλοσ με τισ ευθειεσ τισ κατερινησ να τελικαζει το cbr στα 260κμ/η και γω να εχω ενα πλατυ χαμογελο!!.φτανω θεσαλονικι και μπενω εγνατια οδο.και τρωω τι φρικη !!! κανενα βενζιναδικο!! και τελευταια ειχα βαλει στον κορινο 50 κμ πριν τιν τηεσαλονικι. για περιπου 100 κμ εψαχνα βενζιναδικο αλλα πουθενα.αποφασιζω να κοψω σε ενα χωριο λιγο μετα τισ σερρεσ οπου συνανταω ενα παιδι με ενα βαραντερο 1000 που του χε βγει ο μαρσπιες των ταχυτιτων.των βοηθαω εχοντασ εργαλεια και σαν ανταλαγμα μου δειχνει βενζηναδικο.... φουλαρω και ξεκιναω για καβαλα . 50 χιλ περιποθ πριν οι στροφεσ ειναι τελειεσ οπωσ και ηθελα .το CBR στριβει με 230κμ περιπου και γω χαμογελαω ξανα.εχοντασ αρχισει να βραδιαζει κοβω ρυθμο και μπενω καβαλα στισ 9 ακριβωσ το βραδι.επειτα απο ενα συγλονιστικο για μενα 2ωρο περιπου ,με σκατα διαθεση και ψυχολογια ξεκιναω για βολο ξανα ,χωρισ να εχω φαει τπτ ολη μερα και χωρισ να εχω ξεκουραστει (ειμαι ομωσ 20 ετων ,και αντεχω !!! αχχααχ).ψαχνω διανικτερευον βενζιναδικο ,επειτα απο πολλεσ ερωτισεισ σε ταριφεσ και ντελιβεραδεσ βρισκω.φουλαρω βενζινι ,κοιταω αλυσιδα και λαδια ,γεμιζω ενα μπετονι 5 λιτρων με βενζινι και κσεκιναω.ιταν απο τισ πιο συγλονιστικεσ στιγμεσ τισ ζωησ μου.εγνατια οδοσ χωρισ βενζιναδικο κ χωρισ φωτα στο μεγαλυτερο μερος τιε ως τηεσαλονικι,εγω μονος μου στο δρομο να με τυφλωνουν τα φωτα απο τα ερχομενα αμακσια.... εκει πανω τετιες στιγμες νιωθεις οντως κοντα στο θεο.μεσα στιν ταραχη μου με ηρεμουσε αυτο.... με πολυ χαλαρουσ ρυθμουσ γυρο στα 100-120 κμ κινιομουνα οσπου ειδα αμαξι πισω ,το αφησα να με προσπερασει και μετα το ακολουθουσα.για 170 περιπου χιλ χωρισ σταση ,με το φοβο μι μεινω απο βενζινι (τελικα το CBR με χαλαρη οδηγηση εχει 200 κμ αυτονομια περιπου ,πολυ καλα νομιζω) δεν εκανα σταση.πιασμενος στο φουλ με τιν βενζινι στιν πλατι φτανω θεσαλονικι στισ 2 και κατι το βραδι.γεμιζω βενζινι και αποφασιζω να μιν συνεχισω για βολο αφου τα τεμπη τετια ωρα ειναι θανατος και τα βενζιναδικα κλειστα... αραζω στα εβερεστ κ τρωω .τηιμαμαι παλια που ανεβενα πανοραμα ( ειμαι 50 ατηιναιοσ 50 τηεσαλονικιοσ!!!) σκεπσεισ περνανε απο το κουρασμενο μου μυαλο και αποφασιζω η να αραξω σε κανα παγκακι να κοιμιθω ωσ το πρωι (ειχα λεφτα για ξενοδοχειο αλλα τα τσιγκουνευομουνα ) η σε ιντερνετ καφε! πολυ καλη ιδεα! ελιωσα απο τισ 3 ωσ τισ 6 στο css και στο warcraft οσπου ξιμερωσε και πιρα το δρομο τισ επιστροφησ. τα μυγακια ιταν ο εχθροσ μοθ και η κουραση ....στιν ευθεια τισ κατερινισ τελικιαζει κσανα το CBR στα 260κμ/η. τεμπη βλεπω μιχανοβιουσ και χαιρετιομαστε.φτανω γυρο στισ 8 τελικα βολο και πεφτω ξερος για υπνο... τιν επομενι μερα αρακσα σπιτι κ βγηκα μονο το βραδι στα υπεροχα μαγαζια του βολου με τιν υπεροχη θεα στον παγασιτικο.τεταρτι μεσιμερι ξεκιναω για αθινα και με ρυθμο γυρο στα 240 + πλεον αφου εχω παρει τον αερα φτανω αθινα το απογευμα. ηταν το πρωτο μου ταξιδι με τιν πρωτη ''μεγαλη'' μηχανη και ιταν απλα τελειο.μακαρι να ειχα και φιλουσ να ακολοθουν αλλα ειμαι ο μονοσ μιχανοβιοσ.... μακαρι επησησ να ιταν και διαφορετικα τα πραματα στι καβαλα ,μακαρι να μιν ιταν τοσο κουραστικο για το κωλο μου και το χερι μου .αλλα γενικα αξιζε.του χρονου παλι ελπιζω με παρεα αυτι τι φορα. το CBR βραχος στα πολλα κμ ακομα και στι στροφη.δε το ενιωσα λεπτο να ζοριζετε.σταθερο παντου και οι μονες ταλαδωσεις ερχοντουσαν απο το ανωμαλο οδοστρωμα σε μερικα σημεια που εφτανε το οριο του ΕΛΕΟΣ... στο πεταλο του μαλιακου το φτιαξανε αλλα ακομα νομιζω πωσ ειναι επικινδυνο η αυτονομια τοu CBR ανερχετε στα 200 περιπου το πολυ κμ με νορμαλ οδηγηση 120-140 κμ αυτα! φοτο δυστιχως δεν εχω. ουτε χαρτες ουτε τπτ μονο τα λογια μου . προσπαθησα να σασ περασω αυτο ακριβωσ που ενιωσα ,ελπιζω να καταλαβατε... ειμαι 20 χρωνων ,μικρος για μερικουσ απο σασ εδω μεσα και μολις τον ιουνιο εβγαλα το διπλωμα.αλλα αν εχεισ καβλα και πεισμα ολα τα καταφερνεισ να στε καλα μαγκεσ ,καλεσ διακοπεσ ,παντα ορθιοι και οποιος εχει πλιροφοριεσ για το ταξιδι αυτο ας στειλει η πμ η εδω σας ευχαριστω

  4. #4
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Respect
    Greeklish?

    Sorry..
    Koυραστικό οκ..αλλά αν θέλει ο άνθρωπος να βοηθήσει, όλα τα μπορεί!

  5. #5
    νομπελιστας χημειας!!! Το avatar του/της pilotos_xtreme
    Εγγραφή
    18/07/2008
    Μηνύματα
    463
    sorry gia ta greeklish,mou einai pio eykolo na grafw etsi
    Θέλω να με πας εκεί που όλα είναι ωραία
    και να 'χω πάντοτε παρέα
    σου λέω θέλω να με πας
    Θεσσαλονίκη με φεγγάρι
    όλους τους πόνους μου να΄πάρει
    να ξημερώσεις στο Βαρδάρη
    εκεί για πάντα να με πας

  6. #6
    Φιλε εκανα σχεδον την ιδια διαδρομη αλλα αναποδα προσφατα. Ξεκινησα απο τη Γρατινη Ροδοπης 1.30 το βραδυ να κατεβω σπιτι Αθηνα. Ηξερα τι επαιζε περι βενζιναδικων αλλα την πατησα. Δηλαδη ολοι μου χαν πει οτι αν βαλω στο Νεστο βενζινη οτι δεν θα μου φτασει μεχρι Θεσσαλονικη. Ετσι εφαγα καμια ωρα εκτος Εγνατιας ψαχνοντας στη Ρεντινα στην Ασπροβαλτα στη Βολβη και δεν βρηκα, ξαναμπηκα Εγνατια και μου αναψε λαμπακι βενζινης 30km εξω απο τη Θεσσαλονικη.Εχασα δηλαδη ασκοπα το χρονο μου και μ επνιξε και το αγχος και τελικα δεν υπηρχε λογος! Μετα τα πρωτα διοδια κατεβαινα με οσα μ επαιρνε!!! Και σταματησα προληπτικα για βενζινη Τεμπη , Στυλιδα οπου εκατσα και κανα 20αλεπτο μιας και ειχε ξημερωσει να τσεκαρω και αλυσιδα λαδια κρουασαν και σοκολατουχο(Δεν θελει μονο το μοτο βενζινη θελει κι ο οδηγος!!!)Ξαναβαλα βενζινη στο 90 και τσιτα μετα κατω για Αθηνα!!! Εφτασα σπιτι 8.30 την επεσα για κανα τετραωρο για υπνο σηκωθηκα πηγα στο χωριο μου στην Ευβοια, κατα τις 6.30 το απογευμα ξαναπεσα για υπνο και σηκωθηκα την επομενη στις 8.30 το πρωι... Το πιο ωραιο κομματι της διαδρομης ηταν οι στροφες της Καβαλας. λυπαμαι μονο που περασα απο κει νυχτα και δεν το ευχαριστηθηκα λογω ορατοτητας κι ας ειχε πολυ καλο φωτισμο. Ωραια στροφακια ηταν και στον Αλμυρο. Μακαρι να ξανακανω κανα βολτακι τετοιο συντομα...
    I warned you then and I'm warning you now
    If you mess with me you're playing with fire...

  7. #7
    Μονολυκος Το avatar του/της crs-k
    Εγγραφή
    02/06/2004
    Μηνύματα
    12.224
    Αρχικά δημιουργήθηκε από pilotos_xtreme
    sorry gia ta greeklish,mou einai pio eykolo na grafw etsi

    Αλλα σε μας ΠΟΛΥ ΔΥΣΚΟΛΟ να διαβασουμε, κι ειδικα "ταξιδιωτικο"!
    ... να ευχεσαι να 'ναι μακρυς ο δρομος.

  8. #8
    νομπελιστας χημειας!!! Το avatar του/της pilotos_xtreme
    Εγγραφή
    18/07/2008
    Μηνύματα
    463
    Αρχικά δημιουργήθηκε από motorpsycko
    Φιλε εκανα σχεδον την ιδια διαδρομη αλλα αναποδα προσφατα. Ξεκινησα απο τη Γρατινη Ροδοπης 1.30 το βραδυ να κατεβω σπιτι Αθηνα. Ηξερα τι επαιζε περι βενζιναδικων αλλα την πατησα. Δηλαδη ολοι μου χαν πει οτι αν βαλω στο Νεστο βενζινη οτι δεν θα μου φτασει μεχρι Θεσσαλονικη. Ετσι εφαγα καμια ωρα εκτος Εγνατιας ψαχνοντας στη Ρεντινα στην Ασπροβαλτα στη Βολβη και δεν βρηκα, ξαναμπηκα Εγνατια και μου αναψε λαμπακι βενζινης 30km εξω απο τη Θεσσαλονικη.Εχασα δηλαδη ασκοπα το χρονο μου και μ επνιξε και το αγχος και τελικα δεν υπηρχε λογος! Μετα τα πρωτα διοδια κατεβαινα με οσα μ επαιρνε!!! Και σταματησα προληπτικα για βενζινη Τεμπη , Στυλιδα οπου εκατσα και κανα 20αλεπτο μιας και ειχε ξημερωσει να τσεκαρω και αλυσιδα λαδια κρουασαν και σοκολατουχο(Δεν θελει μονο το μοτο βενζινη θελει κι ο οδηγος!!!)Ξαναβαλα βενζινη στο 90 και τσιτα μετα κατω για Αθηνα!!! Εφτασα σπιτι 8.30 την επεσα για κανα τετραωρο για υπνο σηκωθηκα πηγα στο χωριο μου στην Ευβοια, κατα τις 6.30 το απογευμα ξαναπεσα για υπνο και σηκωθηκα την επομενη στις 8.30 το πρωι... Το πιο ωραιο κομματι της διαδρομης ηταν οι στροφες της Καβαλας. λυπαμαι μονο που περασα απο κει νυχτα και δεν το ευχαριστηθηκα λογω ορατοτητας κι ας ειχε πολυ καλο φωτισμο. Ωραια στροφακια ηταν και στον Αλμυρο. Μακαρι να ξανακανω κανα βολτακι τετοιο συντομα...

    φιλε μου και μενα το ιδιο μου ειχαν πει ,σε ενα βενζιναδικο στη καβαλα οτι παιζει να μη μου φτασει για θεσσαλονικη και για αυτο πηρα και το μπετονι μαζι αλλα τελικα αχρειαστο εμεινε .... οταν πηγαινα εκανα και την παρακαμψη στα ασπροβαλτα και γω για βενζινη.αλλα ελεος δηλαδη γιατι να μην υπαρχει βενζιναδικο σε ολοκληρη την εγνατια κ την μερα και την νυχτα? στροφες καβαλας οντως μεγαλη καβλα κ ωραιο τοπιο,οταν πηγαινα τις πετυχα και μερα .... αλλα το βραδυ σκετο σκοτωμα ειναι.
    μετα απο θεσσαλονικη ειναι κομπλε ,καπου εκει στα τεμπη ειχα σταματισει και γω αλλα αντι για σοκολατουχο πηρα καφεδακι να ανοιξουν τα ματακια μου!!!
    να σαι καλα φιλαρακο και σου ευχομαι να ξανακανεις αυτην την διαδρομη συντομα

    ααα ,τι μηχανη ειχες,το gsxr στη φοτο?? εγω ενα cbr 600 f tou 02 . ειχες και παρεα μαζι η μονος σου? νομιζω πως με παρεα ειναι πολυ καλυτερα και απο θεμα κουρασης και ψυχολογιας

    παραθετω και μια φοτο απο το βολο με υπεροχη θεα το ξημερωμα στον παγασιτικο!!!!


    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	dsc00442.jpg 
Προβολές:	507 
Μέγεθος:	60,3 KB 
ID:	139060
    Θέλω να με πας εκεί που όλα είναι ωραία
    και να 'χω πάντοτε παρέα
    σου λέω θέλω να με πας
    Θεσσαλονίκη με φεγγάρι
    όλους τους πόνους μου να΄πάρει
    να ξημερώσεις στο Βαρδάρη
    εκεί για πάντα να με πας

  9. #9
    νομπελιστας χημειας!!! Το avatar του/της pilotos_xtreme
    Εγγραφή
    18/07/2008
    Μηνύματα
    463
    crs-k ειδες δεν εγραψα greeklish,αρχιζω και μαθαινω σιγα σιγα!!!!
    Θέλω να με πας εκεί που όλα είναι ωραία
    και να 'χω πάντοτε παρέα
    σου λέω θέλω να με πας
    Θεσσαλονίκη με φεγγάρι
    όλους τους πόνους μου να΄πάρει
    να ξημερώσεις στο Βαρδάρη
    εκεί για πάντα να με πας

  10. #10
    Ημουνα μονος με εναν τεραστιο σακο με την προικα μου!!!! Νυχτα δεν κουραζεσαι οσο νομιζεις γιατι ζοριζεται μεν το ματι αλλα δεν πηζει απο τις πληροφοριες και θολωνει το μυαλο (η οτι εχει απομεινει απο αυτο!!!!)πολυ. Βεβαια εσυ εκανες μαραθωνιο με τετοιο πηγαινε ελα αυπνος και νηστικος!!! Μερικες φορες η παρεα σου κοβει ταχυτητα αλλα κανει πιο ανεκτο το μεγαλο ταξιδι μερα.
    I warned you then and I'm warning you now
    If you mess with me you're playing with fire...

  11. #11
    νομπελιστας χημειας!!! Το avatar του/της pilotos_xtreme
    Εγγραφή
    18/07/2008
    Μηνύματα
    463
    Αρχικά δημιουργήθηκε από motorpsycko
    Ημουνα μονος με εναν τεραστιο σακο με την προικα μου!!!! Νυχτα δεν κουραζεσαι οσο νομιζεις γιατι ζοριζεται μεν το ματι αλλα δεν πηζει απο τις πληροφοριες και θολωνει το μυαλο (η οτι εχει απομεινει απο αυτο!!!!)πολυ. Βεβαια εσυ εκανες μαραθωνιο με τετοιο πηγαινε ελα αυπνος και νηστικος!!! Μερικες φορες η παρεα σου κοβει ταχυτητα αλλα κανει πιο ανεκτο το μεγαλο ταξιδι μερα.




    για αυτο σε ρωτισα αν ησουν με παρεα ,γιατι αν ειχα εστω ενα ατομο ακομα εγω δε θα γυρνουσα πτωμα τελειως!!! και γω ειχα εναν τεραστιο σακο με καθε τι μεσα,ακομα και τα αλλα παπουτσια μου ,κ λειτοργουσε σαν αεροφρενο οταν εσκυβα κατω απο το φαιρινγκ!!!!!! λεσ για αυτο να μην ειδα πανω απο 260κμ/ω??? :rotflmao:

    οσο για το βραδυ οντως δεν ειναι τοσο κουραστικο οσο μες στον νταλα ηλιο που μετα απο καπιο σημειο σε μαστουρωνει εντελως! η καλυτερη ωρα πιστευω ειναι το απογευματακι για ταξιδι και νωρις το πρωι.
    δε γαμιετε για το μαραθωνιο,ειχα σοβαρο ( ) λογο που το κανα ,αλλα τελικα
    Θέλω να με πας εκεί που όλα είναι ωραία
    και να 'χω πάντοτε παρέα
    σου λέω θέλω να με πας
    Θεσσαλονίκη με φεγγάρι
    όλους τους πόνους μου να΄πάρει
    να ξημερώσεις στο Βαρδάρη
    εκεί για πάντα να με πας

  12. #12
    Ειναι δεδομενο οτι αμα το χεις πηξει στο φορτωμα και σε ταχυτητα θα χασεις και σε καταναλωση. Βαλε και οτι εχεις 600αρι , ποσο περιμενες να πιασεις? Εξ αλλου σκεψου ποσοι τρελλοι υπαρχουν που να τραβανε τετοιο ταξιδι και γραψε στο γνωστο μερος το τι εγινε στην Καβαλα!!!
    I warned you then and I'm warning you now
    If you mess with me you're playing with fire...

  13. #13
    νομπελιστας χημειας!!! Το avatar του/της pilotos_xtreme
    Εγγραφή
    18/07/2008
    Μηνύματα
    463
    nai edaxei mia xara itan ta 260 koderisia ,einai k h episimh teliki tou apo to site tis honda. otan les gnwsto meros ti ennoeis???
    Θέλω να με πας εκεί που όλα είναι ωραία
    και να 'χω πάντοτε παρέα
    σου λέω θέλω να με πας
    Θεσσαλονίκη με φεγγάρι
    όλους τους πόνους μου να΄πάρει
    να ξημερώσεις στο Βαρδάρη
    εκεί για πάντα να με πας

  14. #14
    Τα ασχημα γεγονοτα της Καβαλας καταχωρησε τα στα εξογκωματα που φυτρωνουν μεταξυ της λεκανης σου και του τεποζιτου και να θυμασαι μονο το ποσο ωραια και ακραιο ηταν το ταξιδι σου
    I warned you then and I'm warning you now
    If you mess with me you're playing with fire...

  15. #15
    νομπελιστας χημειας!!! Το avatar του/της pilotos_xtreme
    Εγγραφή
    18/07/2008
    Μηνύματα
    463
    axaxxaxaaxxaxaxa +100!!!! ta exw kataxwrhsei hdh ekei,kai psinete kati kalytero twra! sto diaolo h kavala!!!:a015: :a57: tha mou xalasei kai to ntepozito.....
    Θέλω να με πας εκεί που όλα είναι ωραία
    και να 'χω πάντοτε παρέα
    σου λέω θέλω να με πας
    Θεσσαλονίκη με φεγγάρι
    όλους τους πόνους μου να΄πάρει
    να ξημερώσεις στο Βαρδάρη
    εκεί για πάντα να με πας

Παρόμοια θέματα

  1. Poia Ta Sovarotera Kai Pio Aksiopista Katastimata Gia Agora Mixanis Stin Athina?
    από anixneyths στο forum Όλα τα μοντέλα χωρίς δική τους κατηγορία...
    Απαντήσεις: 11
    Τελευταίο μήνυμα: 21/04/2005, 09:07
  2. Kathreptes mesa stin athina?? no thnx!
    από monstermind στο forum Αντιπαραθέσεις
    Απαντήσεις: 104
    Τελευταίο μήνυμα: 10/02/2005, 18:42
  3. exo pathei plaka me tin athina
    από tiganis στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 0
    Τελευταίο μήνυμα: 15/08/2004, 02:23
  4. 5 pragmatakia (gia alli mia 4a)...kai kalo taksidi
    από Traveller στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 3
    Τελευταίο μήνυμα: 24/06/2004, 16:10
  5. Kalo Taksidi Alex
    από CyBeRseXX στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 16
    Τελευταίο μήνυμα: 19/04/2004, 23:07

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF