Σελίδα 134 από 137 ΠρώτοΠρώτο ... 3484124129130131132133134135136137 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 1.996 έως 2.010 από 2050

Θέμα: Xt 660 Z Aftermarket

  1. #1996
    Αυτεξούσιο μέλος Το avatar του/της Αμφίσημος
    Εγγραφή
    21/06/2010
    Μηνύματα
    269
    Τώρα aftermarket δεν το λες αλλά που αλλού ταιριάζει; Ο κρίκος έλξης είναι μια πολύ καλή θέση έδρασης κάμερας ή αισθητήρα.Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	IMG_8097.jpg 
Προβολές:	450 
Μέγεθος:	51,9 KB 
ID:	313337

  2. #1997
    Minimalist Το avatar του/της STF
    Εγγραφή
    30/01/2014
    Μηνύματα
    1.713
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από el-Gatto Προβολή μηνύματος
    Α ,μαστα ,τότε είμαστε ΟΚ.

    Οι μετρήσεις μου έγιναν σε παρατεταμένες κι επαναλαμβανόμενες ευθείες με σταθερές ταχύτητες σε διαφορετικές κλίμακες.
    Συνήθως 100 - 120 - 140 - 150

    Σε όλες τις περιπτώσεις ,για να συμπίπτουν οι ενδείξεις GPS - ΤΑΧΥΜΈΤΡΟΥ ,το καλιμπράρισμα έπρεπε να είναι στο -12%.

    Αυτό που δεν γνωρίζω ,είναι το ΑΝ το -12% του οργάνου αντιστοιχεί στην πραγματικότητα ή έχει απόκλιση.

    Όπως και να'χει ,κ για να μην ψειρίζουμε τη μαϊμού ,ένα 10% αισιοδοξία να υπολογίζει ο κάθε Τενερίστας στις μαμά ενδείξεις ,για να ξέρει περίπου με πόσα πραγματικά πηγαίνει.
    Λοιπόν μετρήσεις με GPS, 47άρι πίσω γρανάζι και ελαστικά Heidenau K60 και σύγκριση με όλα "μαμά" δηλ. 45άρι πίσω γρανάζι και Michelin Sirac:

    47/Heidenau ενδείξεις: στις 4000 στροφές έδειχνε 110 km/h, το GPS έδειχνε 96 km/h (κλέψιμο 14 km/h).
    45/Michelin ενδείξεις: στις 4000 στροφές έδειχνε 110 km/h, το GPS έδειχνε 101 km/h (κλέψιμο 9 km/h).

    47/Heidenau ενδείξεις: στις 5000 στροφές έδειχνε 138 km/h, το GPS έδειχνε 120 km/h (κλέψιμο 18 km/h).
    45/Michelin ενδείξεις: στις 5000 στροφές έδειχνε 138 km/h, το GPS έδειχνε 126 km/h (κλέψιμο 12 km/h).

    Θεωρητικά αν το μοτέρ καταφέρει να ανεβάσει 7000 στροφές με 5η ταχύτητα στο κιβώτιο παρά το 47άρι γρανάζι πίσω θα έχω μια αξιοπρεπή πραγματική τελική γύρω στα 165+

    Μου κάνει εντύπωση που έχω καταγράψει ίδιες ταχύτητες με της "μαμά" συνθήκες... μήπως έχω κάνει λάθος;
    Καλού-κακού θα τα ξανδώ πάντως γιατί κάτι δε μου πάει καλά.. ξέρω πως έχω ένα μικρό θέμα με τα συνεμπλόκ, λέτε να επηρεάζει τη σχέση στροφών/ταχύτητας;

  3. #1998
    Minimalist Το avatar του/της STF
    Εγγραφή
    30/01/2014
    Μηνύματα
    1.713
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Αμφίσημος Προβολή μηνύματος
    Τώρα aftermarket δεν το λες αλλά που αλλού ταιριάζει; Ο κρίκος έλξης είναι μια πολύ καλή θέση έδρασης κάμερας ή αισθητήρα.Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	IMG_8097.jpg 
Προβολές:	450 
Μέγεθος:	51,9 KB 
ID:	313337
    Πολύ ωραία ιδέα Αμφίσημε! Εγώ έχω μια Sony action cam, ελπίζω να υποστηρίζει περιστροφή βίντεο γιατί όπως βλέπω είναι "δεμένη" ανάποδα!

  4. #1999
    Αυτεξούσιο μέλος Το avatar του/της Αμφίσημος
    Εγγραφή
    21/06/2010
    Μηνύματα
    269
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από STF Προβολή μηνύματος
    Πολύ ωραία ιδέα Αμφίσημε! Εγώ έχω μια Sony action cam, ελπίζω να υποστηρίζει περιστροφή βίντεο γιατί όπως βλέπω είναι "δεμένη" ανάποδα!
    Kαι να μην υποστηρίζει το γυρνάς εσύ με software. Προσοχή έλεγξε τις αποστάσεις - μην τερματίσει το μπροστινό και βρει στο φτερό. Δίνει ωραίο και ισορροπημένο πλάνο για στροφιλίκι κτλ.

  5. #2000
    Minimalist Το avatar του/της STF
    Εγγραφή
    30/01/2014
    Μηνύματα
    1.713
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Αμφίσημος Προβολή μηνύματος
    Kαι να μην υποστηρίζει το γυρνάς εσύ με software. Προσοχή έλεγξε τις αποστάσεις - μην τερματίσει το μπροστινό και βρει στο φτερό. Δίνει ωραίο και ισορροπημένο πλάνο για στροφιλίκι κτλ.
    Thanks

  6. #2001
    Minimalist Το avatar του/της STF
    Εγγραφή
    30/01/2014
    Μηνύματα
    1.713
    Μετά από παρότρυνση του daz μεταφέρω τις 2 φωτό κι εδώ!

    Συνημμένο 323945

    Συνημμένο 323944

    Μπροστινό φτερό της Polisport, τύπος UFX EXURA.

    Είναι ρυθμιζόμενο με 3 alen βίδες (1 στο κέντρο από πάνω και 2 στο πλάι) για την κλίση του εμπρός τμήματος αλλά στο Tenere δε χρειάζεται καμία παρέμβαση, μπαίνει όπως είναι στη προρυθμισμένη θέση. Χρειάζεται 2 x 5 ροδέλες ή 2 αποστάτες περίπου 1cm πάχους στις πίσω βίδες για να μη βρίσκει το φτερό στις γρίλιες του ψυγείου. Οι αποστάτες πίσω ανασηκώνουν ελαφρά το φτερό μπροστά ενώ παράλληλα απομακρύνουν το πίσω τμήμα από το ψυγείο χωρίς να είναι ανάγκη να κοπεί.

    Τη Κυριακή θα ανεβάσω και άλλες φωτό για να το δείτε καλύτερα και να έχετε εικόνα από διάφορες γωνίες θέασης. Είναι πολύ όμορφο και ιδιαίτερα με όσα Tenere φοράνε τις χούφτες τις Yamaha έχουμε ένα πολύ ωραίο συνολικό αποτέλεσμα.

    Οι αιχμές του φτερού δημιουργούν πολλά νεύρα στο πλαστικό πράγμα ιδιαίτερα σημαντικό σε ταχύτητες ταξιδιού, καθώς είναι στιβαρό χωρίς "παιξίματα". Επίσης η αιχμή του είναι "ντυμένη" με γκρι πλαστικό με λαστιχένια αίσθηση που το κάνει να ταιριάζει επιπλέον με τα γκρι προστατευτικά της μηχανής.

    Βγαίνει σε μαύρο και λευκό για την Ευρωπαϊκή αγορά αλλά στο ebay θα το βρείτε και σε άλλα χρώματα. Όσοι έχετε το μπλέ μην αγοράσετε από ebay την μπλε επιλογή, είδα το χρώμα από κοντά σε άλλο τύπο φτερού και δεν έχει καμία σχέση, είναι το μπλε των WR. Καλύτερα το μαύρο.

    Εγώ το πήρα από τον Καρρέρ στη Καλλιρόης που έχει Polisport και UFO πλαστικά. Αν θυμάμαι καλά πρέπει να έχει και άλλα κομμάτια, τουλάχιστον δύο. Τιμή 38€ που θεωρώ εξαιρετικά έντιμη σε σχέση με τα 73€ που ζητάει η Touratech για μπροστινό ψηλό φτερό.
    Τελευταία τροποποίηση από STF; 01/10/2014 στις 22:06.

  7. #2002
    Κύριος Σουπιάς Το avatar του/της daz
    Moderator
    Εγγραφή
    02/12/2008
    Μηνύματα
    11.756
    Τι συμπεριφορά έχει στα 150 χλμ? Κουνάει καθόλου?

    Εμένα προσωπικά, σε αυτά τα μηχανάκια, μου αρέσουν τα χαμηλά φτερά. Εκτός απ' το θέμα της αισθητικής που είναι υποκειμενικό στο θέμα πρακτικότητα αποτελούν καλή λύση μόνο στην πολύ λάσπη σε βόλτες σαν αυτή που πήγε ο Γάτος.
    Νομίζω όμως ότι στη λάσπη είναι αρκετό αν σηκώσουμε με αποστάτες ένα δυο εκατοστά το δικό του φτερό. (ο colebach έχει το χαμηλό από το 990 στο xchalenge).
    Το άλλο πρόβλημα που δημιουργείται με αυτά τα φτερά είναι ότι "σπάει" το ρεύμα του αέρα προς το ψυγείο όπως επίσης μικραίνει την επιφάνεια του ψυγείου που την χτυπάει ο αέρας. Γι' αυτό μερικά μοντέλα της κτμ έχουν θυρίδες στο πίσω μέρος του φτερού, (αυτό που είναι εμπρός απ' το ψυγείο).

    Τώρα θα μου πεις όλοι αυτοί που τα έχουν με ψηλά φτερά δεν έπαθαν τίποτα. Το ξέρω, yamaha είναι τι να πάθει, ένα όργανο όμως ίσως έδειχνε περισσότερους βαθμούς λειτουργίας πράγμα που δεν είναι το καλύτερο.

    Εκείνη η Αγγλιδούλα που πήρε μέρος στο dakar είχε αλλάξει ολόκληρο το ψυγείο με μεγαλύτερο.

    Anyway, τσέκαρε αν το βεντιλατέρ δουλεύει περισσότερο, αν και αυτό δεν είναι ενδεικτικό ότι το μηχανάκι δουλεύει με μεγαλύτερη θερμοκρασία μια καλοκαιρινή μέρα με λίγα χλμ.
    Sent from me using a computer.

  8. #2003
    Minimalist Το avatar του/της STF
    Εγγραφή
    30/01/2014
    Μηνύματα
    1.713
    Όπως είπα θα σας ανεβάσω και άλλες φωτό για να μπορείτε να καταλάβετε περισσότερα!

    http://www.polisport.com/motorbikes/produtos.php?ID=553

    Στο λινκ θα δείτε πως διαθέτει τεράαααααααστιες θυρίδες αερισμού στο πίσω τμήμα του φτερού!

    Στα 150 δεν το δοκίμασα, μέχρι τα περίπου τα 120 κοντερίσια (100 πραγματικά για το δικό μου) ήταν πέτρα, κανένα κοσκίνισμα του φτερού.

    Για σήκωμα του μαμά φτερού με αποστάτες δεν αρκεί, οι αποστάτες πρέπει να "δέσουν" και μεταξύ τους αλλιώς θα μεταφέρετε το φτερό εμπρός-πίσω, το έχω μελετήσει πολύ, ιδανικά θέλεις σήκωμα 4 εκατοστά!

    Όπως όμως μελέτησα και την επιλογή του συγκεκριμένου φτερού, ήταν πολύ-πολύ δύσκολο να συνδυαστεί αισθητικό αποτέλεσμα και πρακτικό μαζί. Ψάχνω για το σωστό ψηλό φτερό περίπου 6 μήνες, τους τελευταίους 2 εντατικά. Το συγκεκριμένο έχει εξαιρετικό πλαστικό, εξαιρετική σκληρότητα εκεί που χρειάζεται.
    Νομίζω θα ξανασυζητήσουμε όταν έχετε καλύτερες φωτό, αυτές που έβαλα είναι πολύ πρόχειρα τραβηγμένες αμέσως μετά τη τοποθέτηση.

    Σημείωση: Το να αλλάξεις φτερά για χρήση σε χώμα ή ταξίδι είναι υπόθεση ακριβώς πέντε λεπτών!

    Τη παρέα του Γάτου "δυστυχώς" ακολουθώ.....

    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	DSC_0474.jpg 
Προβολές:	313 
Μέγεθος:	95,4 KB 
ID:	324009

    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	DSC_0486.jpg 
Προβολές:	312 
Μέγεθος:	64,7 KB 
ID:	324013

    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	DSC_0493.jpg 
Προβολές:	312 
Μέγεθος:	89,5 KB 
ID:	324014
    Τελευταία τροποποίηση από STF; 01/10/2014 στις 22:12.

  9. #2004
    Κύριος Σουπιάς Το avatar του/της daz
    Moderator
    Εγγραφή
    02/12/2008
    Μηνύματα
    11.756
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από STF Προβολή μηνύματος

    Για σήκωμα του μαμά φτερού με αποστάτες δεν αρκεί, οι αποστάτες πρέπει να "δέσουν" και μεταξύ τους αλλιώς θα μεταφέρετε το φτερό εμπρός-πίσω, το έχω μελετήσει πολύ, ιδανικά θέλεις σήκωμα 4 εκατοστά!
    Κάποιος το είχε κάνει.

    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από STF Προβολή μηνύματος
    Τη παρέα του Γάτου "δυστυχώς" ακολουθώ.....
    Έχεις μπλέξει και 'συ!

    Sent from me using a computer.

  10. #2005
    Κώστας - "Ανήσυχο" Μέλος Το avatar του/της el-Gatto
    Εγγραφή
    11/01/2008
    Μηνύματα
    1.116
    Eγώ "φοράω" μπροστινό φτερό από ΚΤΜ 690 Εnduro.
    To ίδιο ακριβώς φοράει κ' το ΚΤΜ 950 S.Εnduro.

    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	XTZcolaz.jpg 
Προβολές:	285 
Μέγεθος:	81,1 KB 
ID:	324112

    Είναι από πολύ καλής ποιότητας πλαστικό κ δεν έχει μασήσει από τις κακουχίες που το έχω υποβάλει.
    Εχει πολλά κ στοιβαρά νεύρα για αντιστρεβλωτικούς λόγους.
    Kανένα πρόβλημα σταθερότητας στην Εθνική μέχρι την τελική του.
    Κανένα πρόβλημα ψύξης για το ψυγείο ,αφού το φτερό έχει πρόβλεψη αεραγωγών εκεί που πρέπει ,μια κ τα ΚΤΜ έχουν το ψυγείο τους στην ίδια θέση με το Τενερέ.

    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	P4030060A.jpg 
Προβολές:	281 
Μέγεθος:	58,5 KB 
ID:	324113

    Πρόβλημα με λάσπες κ νερά ΔΕΝ εχω διαπιστώσει ούτε στο μούτρο ,ούτε στο ψυγείο ,μια κ η σχεδίαση του προστατεύει επαρκώς.
    Γι'αυτό κ το'χω μόνιμα επάνω ,αφού κι εμφανισιακά μ'αρέσει καλύτερα έτσι ο Τενεκές.

    Αν ήθελα να το αλλάζω όμως ,δεν θα μου έπαιρνε παραπάνω από 10-15 λεπτά.
    Μάστορα άσε κάτω τη σέλα, θα τ'αλλάξω μόνος μου τα λάδια!
    " the PouroDuro team "

  11. #2006
    Κύριος Σουπιάς Το avatar του/της daz
    Moderator
    Εγγραφή
    02/12/2008
    Μηνύματα
    11.756
    O μόνος λόγος που δεν μου αρέσουν αυτά τα φτερά σε τέτοια μηχανάκια είναι ότι τα έχω συνηθίσει να συνοδεύονται με λεπτές σιλουέτες.

    Είναι σαν να βλέπω έναν αθλητή του Σούμο να προσπαθεί να κάνει επίδειξη καποέιρα.

    Και παίζει να είμαι ο μοναδικός εδώ που τα λέμε! Λέτε να αλλάξω δουλειά πριν είναι πολύ αργά?
    Sent from me using a computer.

  12. #2007
    Αυτεξούσιο μέλος Το avatar του/της Αμφίσημος
    Εγγραφή
    21/06/2010
    Μηνύματα
    269
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από daz Προβολή μηνύματος
    O μόνος λόγος που δεν μου αρέσουν αυτά τα φτερά σε τέτοια μηχανάκια είναι ότι τα έχω συνηθίσει να συνοδεύονται με λεπτές σιλουέτες.

    Είναι σαν να βλέπω έναν αθλητή του Σούμο να προσπαθεί να κάνει επίδειξη καποέιρα.

    Και παίζει να είμαι ο μοναδικός εδώ που τα λέμε! Λέτε να αλλάξω δουλειά πριν είναι πολύ αργά?
    Δουλειά δεν ξέρω αν σε παίρνει να αλλάξεις αλλά συμφωνεί η αισθητική μας. Προτιμώ το μαμά χαμηλό φτερό. Μου κάθεται καλύτερα στην όψη και στον χαρακτήρα του. Αν επέλεγα ψηλό φτερό θα έπαιρνα της KTM πάντως...

  13. #2008
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    28/08/2009
    Μηνύματα
    56

    tank bag

    Καλησπέρα και πάλι.

    Ψάχνω tank bag για μικροπράγματα (χαρτια, dlsr, γυαλια, φουτερ, ταπερ ) κυρίως για χρήση μέσα στην πόλη και για καμια βόλτα τριγύρω. Ψάχνoντας site/forum/ιντερνετομαγαζια έχω ψιλο-καταλήξει στην λύση του quick-lock της sw-motech.
    Από ότι είδα δύο συνφορουμίτες (daz και peskandritsos) έιχαν (έχουν ακομη? ) το σύστημα αυτο.

    Θα μπορούσαν ίσως να μου δώσουν τα φώτα τους και τις εντυπώσεις τους και ποιό τανκbag έχουν?
    Από ότι είδα είναι λίγο πρόβλημα η πρόσβαση στον κεντρικό διακόπτη. Με την στροφή του τιμονιού και την θέση οδήγησης υπάρχει πρόβλημα?

    Δυστυχώς τα link από το παλιο site της motech δεν δουλεύουν πια. Από τις φωτό στο φόρουμ άν κατάλαβα καλά μάλλον είναι κάποιο από αυτά τα δύο:

    QUICK-LOCK EVO Tankbag City ( http://shop.sw-motech.com/cgi-bin/co...ypid=156964246)

    QUICK-LOCK EVO Tankbag Daypack ( http://shop.sw-motech.com/cgi-bin/co...ypid=156964388 )

    Το δεύτερο μοιάζει λίγο πιο καλή λύση απο όγκο αλλά και αισθητικά, καθώς το δεύτερο είναι λίγο σαν ιπτάμενος λουκουμας (από φωτό σε άλλο φόρουμ http://www.xt660.com/showthread.php?t=15560 )
    Βρήκα επίσης και κάποιον με το Engage της motech αλλά νομίζω ότι αισθητικά είναι ακόμη πιο άθλιο ( http://www.xt660.com/showthread.php?t=18395 )

  14. #2009
    Κώστας - "Ανήσυχο" Μέλος Το avatar του/της el-Gatto
    Εγγραφή
    11/01/2008
    Μηνύματα
    1.116
    Εγώ εχω το αντίστοιχο Quick Lock της Givi.

    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	P5190126.jpg 
Προβολές:	213 
Μέγεθος:	85,2 KB 
ID:	325080

    Εχει αυξομειούμενο όγκο.
    Δυνατότητα ρυθμισης πάκτωσης σε 3 θέσεις.(πιο πίσω ή πιο μπροστά)
    Αποσπώμενη Ζώνη με τσαντάκια γύρω.
    Διάφανη-αδιάβροχη θήκη για χάρτη.
    Εξτρα διάφανη αδιάβροχη θήκη για tablet.(αποσπώμενη)
    Εσωτερικά -στον πάτο- θήκη για χαρτιά ή σημαντικά αντικείμενα.
    Εξτρα ιμάντα ασφαλείας(τύπου κλιπ)
    Αδιάβροχο κάλυμα.

    Δεν ενοχλεί στη θέση οδήγησης ούτε στο στρίψιμο του τιμονιού.
    Το άνοιξε-κλείσε του διακόπτη(κλειδιού) όμως με το tank-bag επάνω ,θέλει δάκτυλα ταχυδακτυλουργού.
    Για να κλειδώσεις-βγάλεις-βάλεις το κλειδί ,πρέπει να αφαιρεθεί το tank-bag.
    Όπως κ για να βάλεις καύσιμα.
    Είναι όμως διαδικασία ενός δακτύλου κ ενός δευτερολέπτου.

    Οσο το'χω χρησιμοποιήσει μ'έχει βολέψει απο λειτουργικής άποψης.
    Κανένα παράπονο επίσης ως προς την ποιότητα κατασκευής του.

    Το'χω πάρει από δώ: http://www.moto-accessories.gr/produ..._base_tanklock (αυτό ακριβώς του λίνκ)
    Μάστορα άσε κάτω τη σέλα, θα τ'αλλάξω μόνος μου τα λάδια!
    " the PouroDuro team "

  15. #2010
    Κύριος Σουπιάς Το avatar του/της daz
    Moderator
    Εγγραφή
    02/12/2008
    Μηνύματα
    11.756
    Έχω ακόμα το city. Λίγο πολύ έχει ότι είπε και ο γάτος. Αυξομειούμενο όγκο, έχτρα προσθήκες για χάρτη και δεν ξέρω τι άλλο, αδιάβροχο κάλυμμα κτλ. Νόμιζα πως είναι μέχρι 12 λίτρα ανοιχτό αλλά βλέπω πως είναι 11-15. Το μεγαλύτερο δημιουργεί πρόβλημα στο τιμόνι και αν θυμάμαι σωστά η πρόσβαση στο κλειδί είναι περίπου αδύνατη.
    Αυτό που έχω δεν δημιουργεί κανένα πρόβλημα στο τιμόνι, το κλειδί το γυρίζεις αρκετά εύκολα αλλά για να το αφαιρέσεις πρέπει να βγει.

    Το βάλε βγάλε είναι πανεύκολο και η βάση του είναι αρκετά σταθερή.

    Το μόνο θέμα είναι ότι σε ταξίδια το αφαιρούσα απ' τη μηχανή όταν την άφηνα και το κρεμούσα με τον ιμάντα που έχει στον ώμο. Αποτέλεσμα το ύφασμα σε ένα σημείο να ανοίξει. Έχω το παλιότερο μοντέλο, δεν ξέρω αν διορθώθηκε κάτι. Όπως και να έχει, δώσε λίγο προσοχή σε αυτό το θέμα αν το πάρεις.

    Το σημαντικότερο αρνητικό του (όπως και των περισσοτέρων άλλωστε) είναι ότι εμποδίζει την όρθια οδήγηση διότι δεν σε αφήνει να έρθεις όσο μπροστά θέλεις. Σε χωμάτινες βόλτες συνήθως καταλήγει δεμένο με ιμάντα πίσω. Αν ξανα έπαιρνα θα επέλεγα tailbag ή κάτι ίσα ίσα για τίποτα χαρτιά και έγραφα κινητό και καμία μικρή φωτογραφική. Θα βρεις αρκετά αδιάβροχα (χωρίς θήκες αδιαβροχοποίησης) που γίνονται τσαντάκια μηρού ή μπανάνες μέσης.

    Αν θέλεις ρίξε μια ματιά και στους σάκους για το ντεπόζιτο. Θα βάλω κανένα λινκ αργότερα.

    Αν δε σε απασχολεί το γεγονός ότι εμποδίζει την εμπρός κίνηση το μεγεθος του city εναι ιδανικό για το τενερε. Αν το givi είναι φθηνότερο ...
    Sent from me using a computer.

Παρόμοια θέματα

  1. Βοηθεια για Xt 660 R!!
    από fasma στο forum Τεχνικά θέματα: Tips & tricks
    Απαντήσεις: 9
    Τελευταίο μήνυμα: 21/05/2006, 17:07
  2. XT 600 και XT 660 μετατροπή
    από gspir στο forum Τεχνικά θέματα: Tips & tricks
    Απαντήσεις: 3
    Τελευταίο μήνυμα: 13/08/2004, 14:01

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF