Σελίδα 55 από 137 ΠρώτοΠρώτο ... 545505152535455565758596065105 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 811 έως 825 από 2050

Θέμα: Xt 660 Z Aftermarket

  1. #811
    Κύριος Σουπιάς Το avatar του/της daz
    Moderator
    Εγγραφή
    02/12/2008
    Μηνύματα
    11.798
    Αρχικά δημιουργήθηκε από jannis_XT
    Αυτό είναι τέλειο.
    Υπάρχει περίπτωση να το βρούμε Ελλάδα?

    Λίγο δύσκολο. Ίσως αν ξέρει κάποιος άλλος. Πάντως είναι κοινό με των xt.
    Sent from me using a computer.

  2. #812
    Αρχικά δημιουργήθηκε από daz
    Λίγο δύσκολο. Ίσως αν ξέρει κάποιος άλλος. Πάντως είναι κοινό με των xt.
    ΟΚ

  3. #813
    Τα κάγκελα σε συνδυασμό με την ποδιά είναι πολύ καλύτερα. Τα έβαλα και ησύχασα μία και έξω.
    2€ η αμόλυβδη. Μάλιστα...

  4. #814
    Και για να έχουμε να ασχολούμαστε σήμερα πήγα και έβαλα το DNA Stage 1.
    Το σκέφτηκα αρκετά και το μελέτησα αρκετά. Τελικά πιστεύω ότι ήταν σωστή απόφαση.
    Περισσότερα εδώ στο αρχικό post που είχα ανοίξει για τα αποτελέσματα...
    2€ η αμόλυβδη. Μάλιστα...

  5. #815
    Αρχικά δημιουργήθηκε από paraligo
    ΤΕΛΟΣ ΤΑ ΣΚΑΣΙΜΑΤΑ
    Ευχαριστώ πρόεδρε.
    :rotflmao:
    Εμένα πάντως ένα από τα πράγματα που με φτιάχουν χοντρά στο TENERE, είναι αυτά τα σκασιματάκια. Με το ΧΤ 600 καψουρεύτηκα τη μηχανή γενικώς, πρίν από 20 χρόνια. Από τότε αυτά τα σκασιματάκια ήταν χαρακτηριστικό του ΧΤ και παραμένει μέχρι σήμερα. Πολύ γουστάρω. Κι αν αλάξω εξάτμιση και σταματήσει αυτό θα μου τη δώσει, αλλά φαντάζομαι πως δε θα σταματήσει.

  6. #816
    Ντομινίκ Στρος Ταμίας Το avatar του/της peskandritsos
    Εγγραφή
    05/01/2008
    Μηνύματα
    1.719
    Αρχικά δημιουργήθηκε από xtkoulas
    Εμένα πάντως ένα από τα πράγματα που με φτιάχουν χοντρά στο TENERE, είναι αυτά τα σκασιματάκια. Με το ΧΤ 600 καψουρεύτηκα τη μηχανή γενικώς, πρίν από 20 χρόνια. Από τότε αυτά τα σκασιματάκια ήταν χαρακτηριστικό του ΧΤ και παραμένει μέχρι σήμερα. Πολύ γουστάρω. Κι αν αλάξω εξάτμιση και σταματήσει αυτό θα μου τη δώσει, αλλά φαντάζομαι πως δε θα σταματήσει.
    Δεν σταματαει...
    Το να γερνάς είναι καλύτερο από την εναλλακτική λύση: δηλαδή να πεθαίνεις νέος!!!

  7. #817
    Αρχικά δημιουργήθηκε από peskandritsos
    Δεν σταματαει...
    Θαυμάσια....να μου φύγει και το άγχος δηλαδή.

  8. #818
    Ντομινίκ Στρος Ταμίας Το avatar του/της peskandritsos
    Εγγραφή
    05/01/2008
    Μηνύματα
    1.719
    Αρχικά δημιουργήθηκε από xtkoulas
    Θαυμάσια....να μου φύγει και το άγχος δηλαδή.
    Και για να σου φτιαξω και την μερα, θα ελεγα οτι μαλλον αυξανεται.. :rotflmao:
    Το να γερνάς είναι καλύτερο από την εναλλακτική λύση: δηλαδή να πεθαίνεις νέος!!!

  9. #819
    Παιδιά καμμία πρόταση για GPS? Κάλό και φτηνό γιατί το ταμείο είναι μείον.

  10. #820
    Αρχικά δημιουργήθηκε από jannis_XT
    Παιδιά καμμία πρόταση για GPS? Κάλό και φτηνό γιατί το ταμείο είναι μείον.
    Γνώμη μου βέβαια, αλλά αν το ταμείον είναι μείον, ίσως το φτηνό που θα πάρεις να μη σ' εξυπηρετεί, οπότε λίγα θα δώσεις αλλά θα πάνε χαμένα. Αν δεν σου είναι τόσο απαραίτητο περίμενε για να πάρεις κάτι καλό. Από τα λίγα που ξέρω πάντως τα GARMIN είναι τα καλύτερα. Η πρότασή μου NUVI 510 (300? - 350?) η ZUMO 550 (<>450?) και τα δυο πλήρως αδιάβροχα. Δεν χρειάζεσαι θήκες κλπ. Δες και αγγελίες, μπορείς να τα βρείς μεταχειρισμένα σε πολύ καλή κατάσταση και τιμή φυσικά.

  11. #821
    Λοιπόν, τοποθέτησα επιτέλους την πρίζα που είχα αγοράσει πρίν αρκετούς μήνες κι έκατσε ακριβώς όπως ήθελα. Τα καλώδια μόνο δε σκέφτηκα ότι θα φαίνονται και τα έβαλα ότι χρώμα να 'ναι, αλλά θα τα αλλάξω κάποια στιγμή.
    Κόστος: πριζάκι αδιάβροχο γιια σκάφη, από Αθηνάς 3,00? σύν άλλα τόσα για καλώδιο και ασφάλεια, σύνολο 6,00?


    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	img_1073.1.jpg 
Προβολές:	494 
Μέγεθος:	33,2 KB 
ID:	183989

  12. #822
    Αρχικά δημιουργήθηκε από xtkoulas
    Γνώμη μου βέβαια, αλλά αν το ταμείον είναι μείον, ίσως το φτηνό που θα πάρεις να μη σ' εξυπηρετεί, οπότε λίγα θα δώσεις αλλά θα πάνε χαμένα. Αν δεν σου είναι τόσο απαραίτητο περίμενε για να πάρεις κάτι καλό. Από τα λίγα που ξέρω πάντως τα GARMIN είναι τα καλύτερα. Η πρότασή μου NUVI 510 (300? - 350?) η ZUMO 550 (<>450?) και τα δυο πλήρως αδιάβροχα. Δεν χρειάζεσαι θήκες κλπ. Δες και αγγελίες, μπορείς να τα βρείς μεταχειρισμένα σε πολύ καλή κατάσταση και τιμή φυσικά.
    καλησπερα...δες εδω το garmin zumo 550...τιμη μοναδικη...παρηγειλα 2,για μενα και για ενα φιλο...περιμενω να ερθουν.....20ευρω τα μεταφορικα...
    http://www.letbos.com/product.asp?id=1524

  13. #823

    ...προεκταση καθρεπτων...?

    ..ειχατε αναφερει σε παλαιοτερη συζητηση για αυτες τις προεκτασεις για τους καθρεπτες....εχει κανεις πληροφοριες...(site,τιμη) ?


    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	mirror extenders.jpg 
Προβολές:	482 
Μέγεθος:	84,2 KB 
ID:	183995

  14. #824
    Αρχικά δημιουργήθηκε από panos77
    καλησπερα...δες εδω το garmin zumo 550...τιμη μοναδικη...παρηγειλα 2,για μενα και για ενα φιλο...περιμενω να ερθουν.....20ευρω τα μεταφορικα...
    http://www.letbos.com/product.asp?id=1524
    150? είναι τσάμπα ρε παιδιά, είναι δυνατόν; Τι βρίσκει κανείς στο internet. Τσέκαρες άν έχει προδιαγραφές για Ευρώπη, δηλαδή Ελληνικά η Greeklish στη γραφή κι Ελληνική γλώσσα στην ομιλία; Ενημέρωσέ μας πάντως όταν το παραλάβεις κι άν είναι όλα ΟΚ.

  15. #825
    Κύριος Σουπιάς Το avatar του/της daz
    Moderator
    Εγγραφή
    02/12/2008
    Μηνύματα
    11.798
    Αρχικά δημιουργήθηκε από xtkoulas
    150? είναι τσάμπα ρε παιδιά, είναι δυνατόν; Τι βρίσκει κανείς στο internet. Ενημέρωσέ μας πάντως όταν το παραλάβεις κι άν είναι όλα ΟΚ.

    To έχετε καταλάβει πως είναι Κινέζικο έτσι?
    Sent from me using a computer.

Παρόμοια θέματα

  1. Βοηθεια για Xt 660 R!!
    από fasma στο forum Τεχνικά θέματα: Tips & tricks
    Απαντήσεις: 9
    Τελευταίο μήνυμα: 21/05/2006, 18:07
  2. XT 600 και XT 660 μετατροπή
    από gspir στο forum Τεχνικά θέματα: Tips & tricks
    Απαντήσεις: 3
    Τελευταίο μήνυμα: 13/08/2004, 15:01

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF