Σελίδα 1 από 3 123 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 15 από 36

Θέμα: Αγορα Bmw F 650 Gs?

  1. #1

    Question Αγορα Bmw F 650 Gs?

    ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΠΑΙΔΙΑ.ΕΙΜΑΙ ΝΕΟΣ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΚΑΙ ΣΑΣ ΧΑΙΡΕΤΩ ΟΛΟΥΣ.ΣΚΟΠΕΥΩ ΒΑ ΑΓΟΡΑΣΩ ΤΟ GS 650 ΜΕΤΑΧΕΙΡΙΣΜΕΝΟ 2004 ΜΟΝΤΕΛΟ.ΟΙ ΤΙΜΕΣ ΠΟΥ ΤΟ ΒΡΙΣΚΩ ΕΙΝΑΙ ΜΕΤΑΞΥ 6000-7000Ε(ΤΟ ΜΕΓΙΣΤΟ!)ΤΙ ΛΕΤΕ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ?ΘΑ ΕΙΝΑΙ Η ΠΡΩΤΗ ΜΟΥ ΜΕΓΑΛΗ ΜΗΧΑΝΗ(ΕΙΜΑΙ 20) ΚΑΙ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΜΑΘΩ ΠΑΝΩ ΚΑΤΩ ΚΑΙ ΤΑ ΜΕΣΑ ΚΟΣΤΗ ΤΩΝ ΣΕΡΒΙΣ.ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΡΟΚΑΤΑΒΟΛΙΚΑ!

  2. #2
    Cogito ergo sum... Το avatar του/της Spike
    Εγγραφή
    09/11/2004
    Μηνύματα
    697
    H timi einai kali sygritika me ta xiliometra pou mporei na exei i mixani.
    Kat arxas apo oti eipes eisai 20 xronon . Ti empeiria exeis apo mixanes ??
    Exeis odigisei xana monokylindro kinitira ??

    ta service ef oson to apofasiseis na tin pareis einai mexri ta prota 5000 (diladi 1000 = 65 euro kai 5000 = 68 euro)
    Oti allo xreiasteis apla kane post kai tha prospathisoume na se boithisoume.
    Riders on the storm......

    If the facts don't fit the theory..... change the facts....

  3. #3
    Δηλαδη τωρα σοβαρευτηκα.? Το avatar του/της rsp
    Εγγραφή
    07/06/2004
    Μηνύματα
    1.363
    Ρε σπικε αφου ακομα και εσυ ξερεις οτι το συγκεκριμενο μηχανακι ειναι μπελας γιατι δεν λες στο παιδι οτι βγαζει πολλα προβληματα???? Φιλε μου αν θες να με ακουσεις μεινε μακρυα!!! Ειχα το 650 για κανα χρονο και εβγαζε μονο προβληματα!!!

    Χιλιες φορες το Transalp ή αν βρεις το V Storm!!
    Με σύμβολο και οδηγό την ευχή και κατάρα των αλησμόνητων νεκρών μας, δίδομε όρκο και υπόσχεση τούτη τη στιγμή πως δεν θα λησμονήσουμε ποτέ ότι γεννηθήκαμε Έλληνες για την Ελλάδα και μόνο γι αυτήν...(Δ.Πανουργιάς)

    www.elnak-seaside.blogspot.com

  4. #4
    Cogito ergo sum... Το avatar του/της Spike
    Εγγραφή
    09/11/2004
    Μηνύματα
    697
    AAA..... BRE KALOS TON KAPETANIO ME THN TRATA.....
    LOIPON MHN AKOUS TON RSP EINAI PROKATEILHMENOS KAI KOLLHMENOS ME THN MPALA!!!!! ASE POU EINAI KAI ASXHMOS...
    TELOS PANTON, OSOI DIKOI MOU FILOI EXOUN KAI EIXAN TO F650 DEN EIXAN KANENA PROBLHMA APOLYTOS !!!
    MHN MASAS TO MHXANAKI RIXNEI SE POLLA THS KATHGORIAS TOU APO AXIOPISTIA KAI APO POIOTHTA KATASKEUHS !!!!
    ANTE TORA ...
    Riders on the storm......

    If the facts don't fit the theory..... change the facts....

  5. #5
    Αρχικά δημιουργήθηκε από rsp
    Ρε σπικε αφου ακομα και εσυ ξερεις οτι το συγκεκριμενο μηχανακι ειναι μπελας γιατι δεν λες στο παιδι οτι βγαζει πολλα προβληματα???? Φιλε μου αν θες να με ακουσεις μεινε μακρυα!!! Ειχα το 650 για κανα χρονο και εβγαζε μονο προβληματα!!!

    Χιλιες φορες το Transalp ή αν βρεις το V Storm!!


    τι λες τωρα!!!!!






    μεγα λαθος




    μην τον ακους ειναι κολλημενος ιαπωνας



  6. #6
    Δηλαδη τωρα σοβαρευτηκα.? Το avatar του/της rsp
    Εγγραφή
    07/06/2004
    Μηνύματα
    1.363
    Ρε παιδια ο κολλημενος που λετε εχει στη κατοχη του αρκετα μηχανακια και ευρωπαικα...Το GS το ειχα για κανα χρονο και εβγαζε πολλα προβληματα...Σκεφτητε δε οτι το ειχα σα 3 μηχανακι οχι για καθημερινη χρηση...Το τρανσαλπ και το V storm εχουν πολυ καλες κριτικες και δεν εχουν ακουστει προβληματα!!
    Με σύμβολο και οδηγό την ευχή και κατάρα των αλησμόνητων νεκρών μας, δίδομε όρκο και υπόσχεση τούτη τη στιγμή πως δεν θα λησμονήσουμε ποτέ ότι γεννηθήκαμε Έλληνες για την Ελλάδα και μόνο γι αυτήν...(Δ.Πανουργιάς)

    www.elnak-seaside.blogspot.com

  7. #7
    Φίλε μου το μότο το έχω 2 χρόνια και του έχω κάνει 43.000χλμ. Δεν μου έχει βγάλει ΚΑΝΕΝΑ πρόβλημα και το εννοώ!! Βέβαια όλα τα σέρβις στην ώρα τους και σε εξουσιοδοτημένο συνεργείο.

    Και από κατανάλωση και επιδώσεις, ρώτα τους φίλους που πάμε ταξιδάκια από το forum!!


    ΒΛΕΠΕ

  8. #8
    AAAAAAA το πρωί μου παίρνει πάντα μπρος και δεν μου σβήνει ποτέ εν κινήσει

    :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

  9. #9
    ΛΟΙΠΟΝ ΠΑΙΔΙΑ ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΟΛΟΥΣ ΓΙΑ ΤΟ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ.ΤΟ ΕΚΛΕΙΣΑ ΤΟ ΜΗΧΑΝΑΚΙ!7000ΧΜ, 6500 Ε(ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΤΗ ΡΙΞΩ ΛΙΓΟ ΑΚΟΜΑ)!ΝΑΙ ΣΠΑΙΚ ΕΙΝΑΙ Η ΠΡΩΤΗ ΜΗΧΑΝΗ.ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΑΠΟ ΜΗΧΑΝΕΣ ΕΛΑΧΙΣΤΗ.ΒΟΛΤΕΣ ΜΕ ΜΗΧΑΝΕΣ ΦΙΛΩΝ ΑΠΟ ΜΙΚΡΟΣ ΑΛΛΑ ΑΥΤΟ ΔΕ ΛΕΕΙ ΚΑΙ ΤΙΠΟΤΑ.ΛΕΣ ΝΑ ΕΧΩ ΠΡΟΒΛΗΜΑ?!
    seos

  10. #10
    ΛΟΙΠΟΝ ΠΑΙΔΙΑ ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΟΛΟΥΣ ΓΙΑ ΤΟ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ.ΤΟ ΕΚΛΕΙΣΑ ΤΟ ΜΗΧΑΝΑΚΙ!7000ΧΜ, 6500 Ε(ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΤΗ ΡΙΞΩ ΛΙΓΟ ΑΚΟΜΑ)!ΝΑΙ ΣΠΑΙΚ ΕΙΝΑΙ Η ΠΡΩΤΗ ΜΗΧΑΝΗ.ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΑΠΟ ΜΗΧΑΝΕΣ ΕΛΑΧΙΣΤΗ.ΒΟΛΤΕΣ ΜΕ ΜΗΧΑΝΕΣ ΦΙΛΩΝ ΑΠΟ ΜΙΚΡΟΣ ΑΛΛΑ ΑΥΤΟ ΔΕ ΛΕΕΙ ΚΑΙ ΤΙΠΟΤΑ.ΛΕΣ ΝΑ ΕΧΩ ΠΡΟΒΛΗΜΑ?!
    seos

  11. #11
    πρωην μελος Το avatar του/της idi
    Εγγραφή
    13/08/2003
    Μηνύματα
    6.082
    φιλε αν εισαι 20 δεν εχεις δίπλωμα για 650cc...

    ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΕΙΜΑΣΤΕ ΑΥΣΤΗΡΟΙ ΣΕ ΑΥΤΟ TO ΘΕΜΑ

    Πρωτα να παρεις το διπλωμα σου (ανεξάρτητων κυβικών) και μετα τη μηχανή

    φιλικα

  12. #12
    ΟΧΙ ΡΕ ΜΕΓΑΛΕ Η ΝΟΜΟΘΕΣΙΑ ΕΧΕΙ ΑΛΛΑΞΕΙ!ΒΓΑΖΕΙΣ ΣΤΑ 18 ΔΙΠΛΩΜΑ ΓΙΑ 125 ΚΑΙ ΣΤΑ 20 ΚΑΝΕΙΣ ΤΗΝ ΕΠΕΚΤΑΣΗ ΧΩΡΙΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ!ΤΟ ΕΚΑΝΑ ΠΡΙΝ ΤΡΕΙΣ ΜΗΝΕΣ.
    seos

  13. #13
    Δηλαδη τωρα σοβαρευτηκα.? Το avatar του/της rsp
    Εγγραφή
    07/06/2004
    Μηνύματα
    1.363
    Δεν ξερω αν το φορουμ εχει παρει θεση ή οχι αλλα εγω θα ελεγα οτι αν εχει εμιστοσυνη στα χερια του ας το παρει!! Παντα με προσοχη και σοβαροτητα και οταν θελεις να πειραματιστεις καντο καπου που να μην κινδυνευει αλλος!!
    Με σύμβολο και οδηγό την ευχή και κατάρα των αλησμόνητων νεκρών μας, δίδομε όρκο και υπόσχεση τούτη τη στιγμή πως δεν θα λησμονήσουμε ποτέ ότι γεννηθήκαμε Έλληνες για την Ελλάδα και μόνο γι αυτήν...(Δ.Πανουργιάς)

    www.elnak-seaside.blogspot.com

  14. #14
    ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ΡΕ ΦΙΛΕ.ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΕΧΩ ΞΕΦΥΓΕΙ ΓΙΑ ΠΡΩΤΗ ΜΗΧΑΝΗ ΟΜΩΣ ΓΙΑ ΤΗ ΧΡΗΣΗ ΠΟΥ ΤΗ ΘΕΛΩ ΚΑΙ ΤΙΣ ΑΝΤΟΧΕΣ ΜΟΥ(ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΕΣ ΚΑΙ ΜΗ) ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ.ΤΙ ΝΑ ΕΠΑΙΡΝΑ?FREEWIND?
    seos

  15. #15
    Δηλαδη τωρα σοβαρευτηκα.? Το avatar του/της rsp
    Εγγραφή
    07/06/2004
    Μηνύματα
    1.363
    Αποψη μου ειναι οτι το μηχανακι που πηρες ειναι οτι πρεπει για πρωτο..Ειναι ποδηλατακι και συγχωρει σε γενικες γραμμες..Οποτε καλο ειναι!
    Με σύμβολο και οδηγό την ευχή και κατάρα των αλησμόνητων νεκρών μας, δίδομε όρκο και υπόσχεση τούτη τη στιγμή πως δεν θα λησμονήσουμε ποτέ ότι γεννηθήκαμε Έλληνες για την Ελλάδα και μόνο γι αυτήν...(Δ.Πανουργιάς)

    www.elnak-seaside.blogspot.com

Σελίδα 1 από 3 123 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. BMW F 650 GS manual
    από MikeG στο forum BMW
    Απαντήσεις: 5
    Τελευταίο μήνυμα: 02/06/2017, 09:14
  2. Απαντήσεις: 12
    Τελευταίο μήνυμα: 23/04/2006, 06:28
  3. ΑΓΟΡΑ Bmw R 1200 Gs
    από SDSS στο forum BMW
    Απαντήσεις: 12
    Τελευταίο μήνυμα: 11/11/2005, 12:41

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF