Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 15 από 25

Θέμα: Kawasaki W 650 & ...W 400!

  1. #1

    Kawasaki W 650 & ...W 400!

    Ειναι χρονια τωρα,που πρωτοδιαβασα γι αυτες σε περιοδικα.Ειμαι λατρης των κλασσικων και νεοretro μοτοσυκλετων,δεν εχω λογο να το κρυψω.Τομεις οπως ταχυτητα,υψηλη ιπποδυναμη,τεχνολογια αιχμης,δεν ανηκουν στις προτεραιοτητες μου,και δεν ειναι κατι που αναζητω πρωτευοντως.Με αντιπροσωπευουν αμεσα αλλες αξιες,αλλες "χαρες",που τις βρισκει κανεις κυριως στις κλασσικες μοτο και στις νεοretro,και σε ορισμενες συγχρονες naked.Τετοιες ειναι για παραδειγμα,καποιες συγγεκριμενες φορμες(αναφερομενος στην εμφανιση),κινητηρες κατα κανονα αεροψυκτοι (διβαλβιδοι κυριως κι αν εχουν μανιβελα ακομα καλυτερα)που να ειναι απλοι για να τους νιωθω πιο αμεσα,ο ηχος τους ,το γουργουρητο τους,η αισθηση μιας "γλυκιας"(σαν τον καπνο του ναργιλε μια φαση...)ροπης καθολου ομως κατι το υπερβολικο κ.α.Γενικα μου αρεσουν οι χαλαροι ρυθμοι.Δεν χρειαζεται να το αναπτυξω κι αλλο νομιζω,καταλαβατε τι εννοω,φανταζομαι.Υπαρχουν κι αλλοι με τετοιες αναζητησεις.Αυτες τις μοτο,τις αναζητησα εδω στο forum,αλλα δεν βρηκα και να γινεται εδω και καποιος ιδιαιτερος λογος γι αυτες,και ετσι "τολμησα"εδω,να τις θιξω πιο εμπεριστατωμενα για πρωτη φορα(ετσι πιστευω,μπορει και να απατομαι,κι αν ναι,να μου το επισημανετε).Αρκετοι απο ολους σας,τις γνωριζετε σιγουρα,και θα εχετε να πειτε μια υπευθυνη εμπεριστατωμενη γνωμη γι αυτες.Εγω,ξερω μονο οτι εχω διαβασει(σε πολλα περιοδικα ομολογουμενως),δηλ βασικα πραγματα,περιορισμενος σε θεωρητικο επιπεδο,δυστυχως.Εχω καταλαβει οτι εχουν σταματησει να παραγονται.Αυτο που θελω να μαθω,ειναι αν τις αγορασε κανενας χριστιανος εδω στην Ελλαδα ποτε,αν κυκλοφορησε καμια,γιατι εχω δει κυριολεκτικα ελαχιστες,τοσα χρονια!Μπορω αραγε με καποιο ψαξιμο να βρω μερικες να πωλουνται σε κανενα μαγαζι σε καλη κατασταση,αραγε;Ξερω οτι προκειται για πολυ αξιολογες μηχανες,καλοφτιαγμενες,αξιοπιστες,προιον σοβαρης εταιριας.Με κολλαει τρομερα ο κινητηρας τους,στην σχεδιαση του,και στην εμφανιση του,φυσικα!Εχουν κι αυτην την πολυποθητη μανιβελα,που τους προσδιδει ενα εξτρα κλασσικο touch.Πολυ λιγα πραγματα δεν με ενθουσιαζουν σ αυτες,πολυ λιγοτερα απο οτι σε αλλες παρεμφερεις μ αυτην μοτοσυκλετες.Τις βρισκω (υποκειμενικο αυτο βεβαια,και δεν θελω να παρεξηγηθει κανενας)πιο αυθεντικα κλασσικου style,απ τις New Bonneville και απ τις Moto Guzzi V7 Classic*,που κι αυτες με ενδιαφερουν πολυ βεβαια.Απο τις Enfield δε,δεν τιθεται καν θεμα συγκρισης(μονο στην εμφανιση και στην κλασσικη αισθηση,εκει τιθεται)οσον αφορα την ποιοτητα.Υπαρχει κανενας εδω στο forum που να κατεχει καμια τετοια,και να καταθεσει μια αποψη,πιο βαρυνουσας σημασιας;Γνωριζει κανεις κατι παραπανω εστω,για να πει μια γνωμη;Επισης εμαθα οτι παρηχθησαν και οι W 400,προορισμενες για την γιαπονεζικη αγορα ομως.Κριμα γιατι θα προκειται για πολυ ωραιες και ιδιαιτερα ισορροπημενες μοτοσυκλετες(ειπαμε δεν κοιταω μεγεθη-επιδοσεις).Ακομα,εδω ειναι το πιο κουφο,ακουσα οτι ειχε βγει και μια τετοια,μαλλον στο σταδιο του πρωτοτυπου,υποθετω,μονοκυλινδρη!Ξερει κανενας κατι παραπανω γι αυτην την περιπτωση;Μπορει να ναι και μπουρδα αυτο βεβαια...Αξιζει νομιζω να γινει ενας πιο εκτεταμενος λογος γι αυτες τις μοτο,εδω...Ειναι καιρος να τις θιξουμε κι αυτες. *Οι Moto Guzzi V7 Classic,μου ειναι ιδιαιτερα αγαπητες,και αποτελουν την πιο δυνατη υποψηφιοτητα για την μοτοσυκλετα που σκοπευω να αγορασω,για πολλους λογους.Μην νομισει κανεις οτι εδω τις υποτιμω.Απαγορευται μια τετοια υποψια,καμμια σχεση!

  2. #2

  3. #3
    Αυτα τα γνωριζω πολυ καλα ηδη,και την σελιδα αυτην επισης.Θελω κατι πολυ παραπανω απ αυτο.Παντως thanks,για το ενδιαφερον σου!Θα αρχισω να ανεβαζω και καμια φωτο απο τωρα,περιπτωσεων ιδιαιτερα ομορφων κατ εμε,κι οχι συνηθισμενων φωτο,που βαζουν ολο τις ιδιες και τις ιδιες στα περιοδικα...


    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	new-front-end.jpg 
Προβολές:	1209 
Μέγεθος:	30,3 KB 
ID:	162853

  4. #4
    Πολυ "Bonnie"look,δεν νομιζετε;Ετσι τις γουσταρω,ακριβως!


    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	lefty.jpg 
Προβολές:	1216 
Μέγεθος:	77,7 KB 
ID:	162854

  5. #5
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της nobody
    Εγγραφή
    21/09/2008
    Μηνύματα
    527

    Smile

    οποτε θα ξερεις και αυτο...

    http://library.techlink.gr/2t/articl...8&article=4654

  6. #6
    Εδω διπλα στην αυθεντικη,την "μαμα"Bonnie,την θεα.Δεν φαινεται ομως η Kawasaki και τοσο ασχημη...Μην αρχισουμε τωρα να μιλαμε για υβρη,προσβολη,βεβηλωση κλπ.Ουτως η αλλως εχω μεγαλο respect στην Triumph,αλλα που να αποκτησω στις μερες μας μια τετοια;Kawasaki ομως...


    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	twobrothers (medium).jpg 
Προβολές:	1219 
Μέγεθος:	93,1 KB 
ID:	162861

  7. #7
    Πολυ ωραιο αρθρο αυτο,πρωτη φορα το διαβαζω.Ο τροπος που τα λεει δεν σηκωνει αμφισβητησεις,θαρρω...Ολο ευμενη σχολια κανει.Για να ειμαι ειληκρινης δεν εχω διαβασει και κατι κακο να εχει ειπωθει γι αυτες,κατι που να χει ομως βαση εννοειται...Αν βρισκοταν και κανενας απο αυτο το forum που να τις εχει γνωρισει και απο πιο κοντα...Να μας ελεγε κι αυτος μια γνωμη...Βρισκονται αραγε τετοιες μοτοσυκλετες στην Ελλαδα,που να πωλουνται,καπως ευκολα;Νιωθω καπως απαισιοδοξος παντως.Να κι αλλη μια γαμιστερη...


    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	kawadag26050725ui1 (small).jpg 
Προβολές:	1197 
Μέγεθος:	81,0 KB 
ID:	162867

  8. #8
    -Πάω με το λεωφορείο- Το avatar του/της Road67
    Εγγραφή
    20/06/2008
    Μηνύματα
    1.398
    Είναι προτιμότερο να πεις πόσα χρήματα μπορείς να διαθέσεις παρά να ψάχνεις κάθετι ψευτορετρό μπας και βρεις κάτι που να συγκεντρώνει τις αρετές που θες. Αναλόγως των χρημάτων δεν αποκλείεται να μπορείς να πάρεις και κάποια απ' τις πολυαγαπημένες σου BMW και να μην ψάξεις περισσότερο. Τί καλύτερο απ' το αυθεντικό; Παρότι δε συμπαθώ το V7 ευελπιστώ οτι δεν το συγκρίνεις με τις Enfield made in India.
    Η μηχανη ειναι τροπος ζωης. Το αποδεικνυει ο αερας που αναπνεω, η ανεξαρτησια μου, η αισθηση πως μ' ''ακουει''...

    Honda Tact 50 1988, Honda C72 6V 1988, Honda MTX50R 1989, Suzuki GZ Marauder 125 2000, Kymco Hipster 125 2001, Yamaha XV250S Virago 1998, Honda CB400SF NC36, Yamaha FZ6 FI Fazer 2006, Yamaha Xmax250/YPR 2006, Honda VFR 800 Vtec, και τώρα...............................
    ----------------------> τίποτα!!
    σαν το λαλάκα πάω με το λεωφορείο

  9. #9
    Ποσαδιστής Το avatar του/της el_hymador
    Εγγραφή
    09/09/2005
    Μηνύματα
    3.918
    W650 μπορεις να βρεις μεταχειρσιμενο αν το ψαξεις λιγο.

    Δεν εκανε βεβαια εμπορικη επιτυχια στην Ελλαδα οπου οι μισοι ειμαστε σαν το Rossi και οι αλλοι μισοι σαν τον Peterhansel, αλλα πουληθηκαν καποια κομματια.

    Αποψη μου ειναι οτι αν αντεχεις το κοστος, πηγαινε δαγκωτος για V7 και ειδικα για το Cafe Classic, που θα ειναι πιο πολυ του γουστου σου, αν κρινω απο τις φωτογραφιες που εχεις αναρτησει.

    Το μηχανακι δεν παιζεται, εχει κανει ζημια σε πορωμενους πυρκαυλους οταν το οδηγησαν, ποσο μαλλον σε ανθρωπους που γουσταρουν τη φαση.

  10. #10
    Ποσαδιστής Το avatar του/της el_hymador
    Εγγραφή
    09/09/2005
    Μηνύματα
    3.918
    μ.......αρα!!!*


    *μοτοσικλεταρα εννοω...


    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	moto guzzi v7 cafΓ¨ classic 09.jpg 
Προβολές:	1191 
Μέγεθος:	38,7 KB 
ID:	162875

  11. #11
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της hidefnick
    Εγγραφή
    07/08/2005
    Μηνύματα
    1.586
    Το w650 πούλησε αρκετά (για τα δεδομένα του) στην Ελλάδα. Είναι πανέμορφο, και τελείως αντιγραφή όπως είπες. Σήμερα το απόγευμα μάλιστα πηγαίναμε μαζί με ένα στην Πατησίων. (αλήθεια το έχεις ακούσει να δουλεύει? εγώ πάντως περίμενα αλλο ήχο) Κάποτε το ζαχάρωνα σαν τρελός, αλλά πάντα τα 2.700.000 και μετά τα 6,750 μου φαίνονταν πολλά.

    Μεταχείρω φυσικά δεν παίζει, γιατί όπως και το δικό μου, όσοι τα πήραν τα κρατάνε οσάν κόρη οφθαλμού. Είναι και ήταν μηχανάκια για "κατασταλαγμένους"

    Το θέμα με το συγκεκριμένο πάντως είναι ότι σε ολα τα συγκριτικά τρώει τρελό θάψιμο. Εχω διαβασει, στο νετ κυρίως, με καινούργια Bonnie, με Guzzi, με 883 και με BMW (R800R) και σε τομείς που έχουν να κάνουν με ασφάλεια (φρένα-αναρτήσεις-κράτημα)

    Δεν έχω ψαχτεί αλλά από ότι ακούω από συμφορουμίτες, δεν είναι και τόσο δύσκολο να φέρεις ένα ορίτζιναλ Bonnie από Αγγλία, και μάλιστα σε εξωπραγματικά φτηνές τιμές. Κάτι που σκοπεύω να κάνω στο άμεσο μέλλον. Βέβαια καμία σχέση από αξιοπιστία, φρένα κλπ κλπ, αλλά είναι ορίτζιναλ, και μόνο η μανιβελία και ο ήχος....

    Οσο για το V7, και επειδή πουλάει πολύ, περιμένετε σε 6-7 μήνες να δείτε τι έχει να γίνει στις αγγελίες. Είναι τόσο αργό το μηχανάκι που στην βαράει κανονικά. Και είμαι μάλλον πολύ αργός οδηγος.
    "Growing old is inevitable. Growing up is optional"...

  12. #12
    Road67,να σου εξηγησω τι αναζητω καλυτερα,να καταλαβεις,μιας και ειμαι καινουριος στο forum και δεν με ξερεις.Λοιπον εχω μεγαλη αγαπη και θαυμασμο για τις κλασσικες μοτοσυκλετες.Μου αρεσει αυτη η απλη τους τεχνολογια και η εμφανιση τους.Οταν συναντω στο διαβα μου,μπροστα μου μια τετοια,την λιμπιζομαι,μου τρεχουν τα σαλια,και αναποφευκτα...ζηλευω τον ιδιοκτητη της(οχι με κακια ομως,εε).Θα θελα να βρισκομουν στην θεση του.Κατα μια εννοια.Μεχρις εδω ομως.Ξερω πολυ καλα,οτι αυτος ο αθρωπος για να την διατηρει στην ζωη,καταβαλλει αξιεπαινη και τιτανια προσπαθεια,που μεταφραζεται,σε λεφτα,αγχος,χρονο,ιδρωτα,πολυ ψαξιμο,σπασιμο νευρων κλπ.Απολαμβανει βεβαια και τους καρπους των προσπαθειων του,αλλα εγω βρισκω οτι η ζημια εχει ηδη γινει.Εχει αρχισει και γερναει πριν την ωρα του,απ αυτα που τραβαει.Δεν θελω να καυτηριασω κανεναν μεγαλυτερης ηλικιας "συμφορουμιτη" μ αυτο το σχολιο,απλως λεω πως την αισθανομαι και βλεπω εγω την δουλεια...Θα θελα για παραδειγμα να βρισκα μια Norton H16.Δεν θα την βρω,τουλαχιστον εδω στην Ελλαδα,σε καλη κατασταση και να πουλιεται σε μια "βολικη"για μενα τιμη.Μονο σε καμια μαντρα υπο μορφη σκραπ,ισως.Δεν εχω το βαθυ ψυχικο σθενος που απαιτειται για να την επαναφερω στην ζωη,και να την κανω επιπεδου εκθεσης.Θα καραφλιασω,μπορει να καρκινιασω κιoλας.Δεν εχω υπομονη και ειμαι και νευρικος...καμποσο,ουτε ειμαι παραλης.Και για τις ΒΜW που μου αρεσουν(αυτες οι πολεμικες),κατι τετοιο θα παιζει και γι αυτες.Μια τετοια σε καλη κατασταση,δεν πουλιεται συνηθως,κι αν πουλιεται ειναι πανακριβη.Να διαθεσω κανενα ακινητο για να την αποκτησω;Δεν φτανει μεχρι εκει η διαθεση μου.Μετα εχω ενα κολλημα με το "στρωσιμο"της μηχανης.Απαιτει για μενα,προυποθετει θα ελεγα,μια καινουρια μηχανη.Το στρωσιμο ειναι για μενα μια ιεροτελεστεια,που θα με φερει πολυ κοντα στην μηχανη,και κατα καποιον τροπο θα την "πλασω"και θα με νιωσει αυτη εμενα και εγω αυτην.Θα αλληλοδεθουμε,και θα θεσουμε τις βασεις,τα θεμελια,μιας σχεσης που θα ληξει μονο,οταν επεμβει ο Θεος!Εχω αρκετα ρομαντικη αντιληψη για την ζωη,το χω ξαναπει αυτο.Μια παλια μηχανη,εχει στρωθει ξανα και ξανα απο αλλους τυχερους,προ αμνημονευτων χρονων,και την εχουν σκαλισει,κοινως "πειραξει"ουκ ολιγες φορες κιολας!Δεν θα μου δωσει εμενα αυτην την χαρα,την γλυκα,την ηδονη...Ακουγονται καπως πονηρα και προστυχα αυτα που λεω,αλλα δεν μπορω να τα θεσω κι αλλιως,στο κατω κατω εχει καποια πλακα.Γι αυτο γυρευω κατα πρoτεραιοτητα καινουρια μοτοσυκλετα.Που να ενσωματωνει ομως τεχνολογια,εμφανιση,και γιατι οχι,και συμπεριφορα οσο το δυνατον πιο κοντα στις κλασσικες μοτοσυκλετες.Δεν μου ειναι και τοσο ευχαριστο,αλλα τον βρισκω αναγκαστικο μονοδρομο αυτο.Τωρα αν ειναι και μεταχειρισμενη καποια λιγα σχετικα χρονια,δεν με πειραζει και τοσο,μπορω να υποπεσω σε εναν τετοιο συμβιβασμο,με λιγο κρυα καρδια,ομως.Θα προτιμουσα 100.000 φορες να εξακολουθουσαν να παραγονται αυτες οι παλιες και τωρα,εστω υπο περιορισμενη παραγωγη για κατι λιγα ψωνια σαν εμε,και σε "τσιμπημενη" τιμη,παρα τωρα που αποζητω αναγκαστικα αυτες τις νεοretro κατασκευες,αμφιβολης αυθεντικοτητας και αισθητικης.Πρεπει να παραμεινω κατα το δυνατον πιο προσγειωμενος,και να μαθω να αποδεχομαι τους συμβιβασμους,για το καλο μου.Ολα αυτα που μολις "ξεστωμισα" παραπανω εινα απλως μια αποψη,η δικη μου.Δεν προσπαθω σε καμια περιπτωση να την "περασω"ως την μονη σωστη,η να την επιβαλλω κιολας.Δικαιωμα του καθενος να τα δει ως μπουρδες,αυτα που αραδειαζω,δεν με ενοχλει,το σεβομαι.Τωρα με ρωτας και τι λεφτα δυναμαι να διαθεσω:Οσα απαιτουνται κι οχι παρακατω,για την αγορα μιας καινουριας τετοιας νεοretro μοτοσυκλετας,περιπου 10k.Aυτο το ποσο για αρχικη αγορα(το πολυ,γιατι παραπανω για εμε δεν αξιζει τον κοπο),και μετα για extra αξεσουαρ,βλεπουμε,εν καιρο,χωρις βιασυνη.Ειναι και το "στρωσιμο"(αμαν πια),που πρεπει να καταπιαστω και μ αυτο,που εχει την ομορφια του και την σημασια του.Να κι αλλη μια φωτο:


    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	440048932_e83ce40db8_o (medium).jpg 
Προβολές:	1177 
Μέγεθος:	76,7 KB 
ID:	162877

  13. #13
    Ποσαδιστής Το avatar του/της el_hymador
    Εγγραφή
    09/09/2005
    Μηνύματα
    3.918
    Με 10.000 ευρω εχεις πολλες επιλογες τοσο σε νεορετρο οπως τις οναμαζεις, οσο και σε original κλασσικες μοτοσικλετες.

    Οι νεορετρο, εχουν κατα την αποψη μου ενα πολυ μεγαλο (+) και εν απολυ μεγαλο (-)

    Το θετικο της υποθεσης ειναι οτι θα εχεις στη κατοχη σου μια απολυτα λειτουργικη και αξιοπιστη μοτοσικλετα που θα μπορει να σε εξυπηρετησει και σε καθημερινη μετακινηση εκτος απο βολτες. Το Servιce τους λογο απλοτητας στη κατασκευη ειναι οικονομικο (αναλογως βεβαια) και δεν απαιτει εξιειδικευση, σε αντιθεση με τις original κλασσικες που θελουν μερακληδες μαστορες που χρεωνουν την ρυθμιση ενος καρμπιρατερ οσο ενα τριπλο μπαϊ - πας.

    Το αρνητικο της υποθεσης ειναι οτι ορισμενες νεορετρο αναπαραγουν απλως το κλασσικο look αλλα οχι και τη κλασσικη αισθηση. Οκ, σιγουρα μια μοτοσικλετα που κατασκευαζεται σημερα με τις αυστηρες προδιαγραφες περι ρυπων κτλ-κτλ δεν θα μπορεσει ποτε να απαραγει ακριβως το feeling προηγουμενων δεκαετιων, αλλα απο την αλλη το να σκασεις ενα σωρο χρηματα για ενα ομορφο μεν, αλλα παντελως αδιαφορο commuter δε, ειναι ξενερωμα δε νομιζεις;

    Δε λεω οτι ολες οι νεορετρο ανηκουν σε αυτη τη κατηγορια, αλλα πριν αποφασισεις να αγορασεις μια απο αυτες (καινουργια η μεταχειρισμενη), προσπαθησε απαραιτητως να την οδηγησεις, γιατι μπορει να εκπλαγεις απο το ποσο αοσμη και αγευστη μπορει να δειχνει στο δρομο.

    Τωρα για το real thing, τις original κλασικες δηλαδη, υπαρχουν χοντρικα δυο κατηγοριες...οι BMW και ολες οι αλλες. Οι BMW εκτος του οτι ειναι για την ηλικια τους απιτσευτα αξιοπιστες, μπορουν τηρουμενων των αναλογιων να χρησιμοποιουνται ακομα και για καθημερινη μετακινηση χωρις προβλημα. Ανταλλακτικα υπαρχουν ενα σωρο οπως επισης και "ακρες" στην Ελλαδα για τα service τους.

    Για τις υπολοιπες, ειναι δυσκολα τα πραγματα και χρειαζεται υπομονη, μερακι και αρκετα χρηματα για να τις συντηρεις...ειναι μοτοσικλετες για τη χιλιοειπωμενη Κυριακατική βολτα και οχι για καθημερινη μετακινηση. Με λιγα λογια η δευτερη μοτοσικλετα για να γουσταρεις.

    Αυτα.

  14. #14
    Πιστευω οτι το θεμα του ηχου αντιμετωπιζεται ικανοποιητικα,με after market εξατμιση,ελευθερη.Πιστευω υπαρχουν αρκετες καλες για να διαλεξεις αυτο που σου ταιριαζει.Αυτο που με προβληματιζει καπως σχετικα παντα με τον ηχο,ειναι το γεγονος οτι ειναι τετραβαλβιδη.Αλλον ηχο βγαζουν τα διβαλβιδα,εξ ου και ο θαυμασιος ηχος της Bonnie του Meriden.Γι αυτο εκανα πριν λογο για συμβιβασμους.Το να αποκτησει κανεις στις μερες μας τετοια παλια Triumph,νομιζω οτι ειναι αρκετα ασυμφορο.Αν ειμασταν Αγγλια,ισως να ηταν πιο εφικτο κατι τετοιο,γιατι θα ειχαμε κοντα μας και τα ανταλλακτικα,που θα απαιτει αφειδως αυτη η μηχανη,που ειναι καπως ζημιαρικη και απαιτητικη.


    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	kawadag09090641nr1.jpg 
Προβολές:	1178 
Μέγεθος:	63,7 KB 
ID:	162878

  15. #15
    Θα σας εκμυστηρευτω τωρα κι ενα μεγαλο "φετιχ",που εχω.Ειναι αυτα τα γκριπς που σας παραθετω εδω.Ειναι πολυ φτηνα,μπορει τα φτηνοτερα,αλλα τα βρισκω πολυ αυθεντικα,κλασσικα.Ειναι τα αγαπημενα μου!Απεχθανομαι συνηθως ολα τα γκριπς με τα οποια ειναι εφοδιασμενες τωρα,οι νεοretro μοτοσυκλετες,λες και ειναι τιποτα Virago...Ειναι απ τα πρωτα πραγματα που θα βαλω πανω στην μηχανη που θα παρω(...ο πεινασμενος,καρβελια ονειρευεται).Δεν ξερω αν συμφωνειτε,αν τα βρισκετε κι εσεις ωραια...εγω παντως χ...ω για παρτη τους!


    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	largeam-366-012-yy1y5875.jpg 
Προβολές:	1164 
Μέγεθος:	82,4 KB 
ID:	162879

Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Kawasaki KLR 650
    από milosisk στο forum Νέα
    Απαντήσεις: 2
    Τελευταίο μήνυμα: 10/09/2006, 23:34
  2. Erothsh gia Kawasaki KLR 650
    από milosisk στο forum Όλα τα μοντέλα χωρίς δική τους κατηγορία...
    Απαντήσεις: 7
    Τελευταίο μήνυμα: 13/08/2006, 23:56

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF