Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 6 από 6

Θέμα: ΜΕΤΑΞΥ XMAX250,SYM300iEVO,PIAGGIO XEVO,KYMCO XCITING

  1. #1

    ΜΕΤΑΞΥ XMAX250,SYM300iEVO,PIAGGIO XEVO,KYMCO XCITING

    ΣΑΣ ΧΑΙΡΕΤΙΖΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΩΣ ΝΕΟ ΜΕΛΟΣ ΚΑΙ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΤΙΣ ΑΠΟΨΕΙΣ ΟΛΩΝ ΣΑΣ ΓΙΑ ΜΙΑ ΑΓΟΡΑ ΠΟΥ ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΟΧΙ ΟΜΩΣ ΣΥΝΤΟΜΑ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΒΙΑΖΟΜΑΙ ΣΤΗΝ ΑΠΟΦΑΣΗ ΜΟΥ.ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ ΛΟΙΠΟΝ ΝΑ ΔΙΑΘΕΣΩ ΜΕΧΡΙ 4.500 EURO ΓΙΑ ΑΓΟΡΑ SCOOTER ΜΕΧΡΙ 300 κ.εκ.ΕΧΩ ΔΕΙ ΛΟΙΠΟΝ ΑΡΚΕΤΑ ΟΠΩΣ ΤΟ XMAX 250,SYM 300iEVO,PIAGGIO X7,PIAGGIO XEVO 250 KAI KYMCO XCITING R300i.ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΞΙΟΠΙΣΤΙΑ ΤΩΝ ΥΑΜΑΗΑ KAI PIAGGIO ΓΝΩΡΙΖΩ ΑΡΚΕΤΑ ΘΑ ΕΛΕΓΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΕΝΩ ΓΙΑ SYM ΚΑΙ KYMCO ΣΧΕΔΟΝ ΤΙΠΟΤΑ ΟΥΤΕ ΚΑΝ ΤΗ ΧΩΡΑ ΠΡΟΕΛΕΥΣΗΣ ΤΟΥΣ ,ΤΙ ΚΙΝΗΤΗΡΑ ΦΟΡΑΝΕ(ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ ΜΕ ΜΕΓΑΛΗ ΕΤΑΙΡΙΑ) κ.τ.λ.Η ΧΡΗΣΗ ΤΟΥ SCOOTER ΞΕΧΑΣΑ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΟΤΙ ΠΡΟΟΡΙΖΕΤΑΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΟΛΗ ΚΑΙ ΓΙΑ ΚΑΠΟΙΕΣ ΚΟΝΤΙΝΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ ΟΧΙ ΠΑΝΩ ΑΠΟ 280 χλμ-300χλμ. ΚΑΙ ΜΕ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΙ Η ΠΡΩΤΑ ΑΠ ΌΛΑ Η ΑΞΙΟΠΙΣΤΙΑ,ΤΟ ΚΟΣΤΟΣ ΤΩΝ SERVICE KAI ΤΩΝ ΑΝΤΑΛΛΑΚΤΙΚΩΝ,Η ΚΑΤΑΝΑΛΩΣΗ,Η ΕΥΕΛΙΞΙΑ ΕΝΤΟΣ ΠΟΛΕΩΣ. Η ΑΠΟΨΗ ΤΟΥ ΚΑΘΕΝΟΣ ΑΠΟ ΤΑ ΜΕΛΗ ΤΑ ΟΠΟΙΑ ΒΕΒΑΙΩΣ ΔΙΑΘΕΤΟΥΝ ΚΑΙ ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΘΑ ΗΤΑΝ ΓΙΑ ΕΜΕΝΑ ΑΡΚΕΤΑ ΔΙΑΦΩΤΙΣΤΙΚΗ.ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΟ ΧΡΟΝΟ ΣΑΣ.

  2. #2

  3. #3
    αξιοπιστια piagio??? απο που την ξερεις και καλα κιολας?

    στο παρελθον ειχε τυχει να ασχολειθω με σκουτερ και εγω και φιλοι μου και με gilera και με piagio ετσι και αλλιως ιδια εταιρια ειναι... ενα εχω να πω! Μακριαααααααααα

    4300 χιλιαρικα ειχα δωσει να το παρω καινουριο ενα gilera και τσακωνομουν με την αντιπροσωπια καθε μερα γιατι εκανε σαν πραπρα... μου το φτιαχνανε ξανα τα ιδια στο τελος μετα απο 2 μηνες το πουλησα!

    Και προβληματα βγαζουν και ακριβα ανταλλακτικα και service εχουν.


    Παρε κει κανα sym(εμφανισιακα ωραιο) η κανα kymco και φτηνα ειναι δεν θα σου παθουν και τιποτα και παμθηνα ανταλλακτικα και service εχουν

  4. #4
    α μια και σ'αρεσει το x max τσεκαρε αυτο


    ...αυτο ειναι που πηρε κ ο πατερας του φιλου μου και ειναι ευχαριστημενος που σου ελεγα

    και ιδιο με το x max και 50 κυβικα παραπανω



    http://www.gorgolis.gr/citycom.htm

  5. #5
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της stefanos
    Εγγραφή
    16/06/2002
    Μηνύματα
    5.805
    ch 300 i abs.

  6. #6
    ΣΤΗΝ ΣΑΒΟΥΡΑ ΕΙΜΑΙ ΜΑΝΑ Το avatar του/της kavouromana
    Εγγραφή
    04/11/2008
    Μηνύματα
    12
    Mια γνωμη και εγω να πω.Επειδη το μηχανακι μου (ενα DEAUVILLE 650) το κανω σερβις σ ενα φιλο που εχει σκουτεραδικο μαγαζι ,και εχουν δει πολλα τα ματια μου εκει μεσα θα σου πω οτι τα πρωτα σε αξιοπιστια αλλα με ακριβα ανταλλακτικα,ειναι τα γιαπωνεζικα,ΑΜΕΣΩΣ μετα εναι τα sym με πολυ φθηνοτερα ομως ανταλλακτικα και τριτα τα πιατζιο -τζιλερα-πεζο-απριλια με κακες αντιπροσωπειες και ακριβα ανταλλακτικα.Τα κυμκο ειναι λιγο πιο πισω απο τα συμ αλλα με την καλυτερη ισως αντιπροσωπεια στην ελλαδα.

Παρόμοια θέματα

  1. kymco xciting 500i vs gilera nexus 500
    από KARYDAS στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 7
    Τελευταίο μήνυμα: 12/04/2009, 21:01

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF