Σελίδα 1 από 3 123 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 15 από 33

Θέμα: Zhteitai ΣΥΝΤΑΞΙΔΙΩΤΗΣ ΓΙΑ 31\7!!!!

  1. #1

    Lightbulb Zhteitai ΣΥΝΤΑΞΙΔΙΩΤΗΣ ΓΙΑ 31\7!!!!

    ....για τις 31 Ιουλιου 2009 και ωρα εκκινησης 3:00 το πρωι, για τη διαδρομη Θεσσαλονικη-Πειραια.

    Δεν μπορει ρε παιδια ολο κ καποιος θα κατεβαινει, ισως για να παρει και το ιδιο βαπορι για Ηρακλειο...

    Το πλοιο φευγει στις 10 το πρωι, οποτε ξεκιναμε χαλαρα κατα τις 3:00 και με 120χμ/ω γυρω στις 7-8 ειμαστε Αθηνα. Το θεμα ειναι οτι εκεινη τη μερα (πεφτει ξημερωμα Παρασκευης) κυκλοφορουν φορτηγα στην εθνικη και θα γινεται λιγο χαμος αλλα δε μασαμε.

    Το τηλ μου ειναι 6936566168 καλεστε απογευματινες ωρες (Σταυρος)

  2. #2

    Re: Zhteitai ΣΥΝΤΑΞΙΔΙΩΤΗΣ ΓΙΑ 31\7!!!!

    Αρχικά δημιουργήθηκε από Aparadektos
    ....για τις 31 Ιουλιου 2009 και ωρα εκκινησης 3:00 το πρωι, για τη διαδρομη Θεσσαλονικη-Πειραια.

    Δεν μπορει ρε παιδια ολο κ καποιος θα κατεβαινει, ισως για να παρει και το ιδιο βαπορι για Ηρακλειο...

    Το πλοιο φευγει στις 10 το πρωι, οποτε ξεκιναμε χαλαρα κατα τις 3:00 και με 120χμ/ω γυρω στις 7-8 ειμαστε Αθηνα. Το θεμα ειναι οτι εκεινη τη μερα (πεφτει ξημερωμα Παρασκευης) κυκλοφορουν φορτηγα στην εθνικη και θα γινεται λιγο χαμος αλλα δε μασαμε.

    Το τηλ μου ειναι 6936566168 καλεστε απογευματινες ωρες (Σταυρος)
    Χμμμμμμμμμ....κατεβηκα απο Σαλλονικα σημερα τα ξημερωματα....απο Καστρο (110χλμ απο Αθηνα) και μετα εχουνε εργα....απο 3 λωριδες γινετε μια....σε αρκετα κομματια....και αν μπλεξεις πισω απο καμμια νταλικα την εκατσες....και οταν λες 120 κοντερισια δεν ειναι ποτε πραγματικη μεση ωριαια μαζι με τις στασεις για βενζινα/ξεμουδιασμα/τσιγαρο....Βαλε και τα Τεμπη και την Στυλιδα....συν οτι στον Πειραια κατα τις 8 γινετε ενας ψιλοπανικος....θα σε συμβουλευα κατα τις 2 μαξ 2.30 να εχεις ξεκινησει απο Μαλγαρα....



    υ.γ. τωρα ειδα οτι εχεις busa...εγω το εκανα απο Πλαγιαρι μεχρι κεντρο Αθηνα 4.30 ωρες με περιπου συνολικα μισαωρη σταση....

  3. #3
    Παλαιο τόμαρο
    Εγγραφή
    28/06/2007
    Μηνύματα
    846

    Re: Re: Zhteitai ΣΥΝΤΑΞΙΔΙΩΤΗΣ ΓΙΑ 31\7!!!!

    Αρχικά δημιουργήθηκε από blackbusa
    εγω το εκανα απο Πλαγιαρι μεχρι κεντρο Αθηνα 4.30 ωρες με περιπου συνολικα μισαωρη σταση....
    σωστός φίλε μου αλλά δεν είναι καλό να τρέχεις έτσι χαράματα στην κ@λοεθνική... αλλα έχεις δίκιο ότι είναι σωστό να ξεκινήσεις νωρίτερα το παλικάρι.

    καλό ταξίδι κ με προσοχή...
    γης μαδιαμ...

  4. #4
    βρουουουουουμμ Το avatar του/της h_m_akis
    Εγγραφή
    05/05/2003
    Μηνύματα
    617

    Re: Re: Re: Zhteitai ΣΥΝΤΑΞΙΔΙΩΤΗΣ ΓΙΑ 31\7!!!!

    Αρχικά δημιουργήθηκε από thou-vou
    να τρέχεις έτσι

    ποιος θανασης??? :wacko:
    "Δυστηχώς μονο όποιος έχει δοκιμάσει την οδήγηση στο χώμα καταλαβαινει τις συγκινήσεις, την μαγεία , την δυσκολία και την τεχνική που σε βοηθά να αναπτύξεις !" KaTaNaS!!!


    ...και να σε κοινηγαει ο μπατσος σαν τρελος.......................αυτο ρε μαγκα ειν'αθλητισμος!!!


  5. #5
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της transalpblack
    Εγγραφή
    21/04/2009
    Μηνύματα
    334

    Re: Re: Zhteitai ΣΥΝΤΑΞΙΔΙΩΤΗΣ ΓΙΑ 31\7!!!!

    Αρχικά δημιουργήθηκε από blackbusa
    Χμμμμμμμμμ....κατεβηκα απο Σαλλονικα σημερα τα ξημερωματα....απο Καστρο (110χλμ απο Αθηνα) και μετα εχουνε εργα....απο 3 λωριδες γινετε μια....σε αρκετα κομματια....και αν μπλεξεις πισω απο καμμια νταλικα την εκατσες....και οταν λες 120 κοντερισια δεν ειναι ποτε πραγματικη μεση ωριαια μαζι με τις στασεις για βενζινα/ξεμουδιασμα/τσιγαρο....Βαλε και τα Τεμπη και την Στυλιδα....συν οτι στον Πειραια κατα τις 8 γινετε ενας ψιλοπανικος....θα σε συμβουλευα κατα τις 2 μαξ 2.30 να εχεις ξεκινησει απο Μαλγαρα....



    υ.γ. τωρα ειδα οτι εχεις busa...εγω το εκανα απο Πλαγιαρι μεχρι κεντρο Αθηνα 4.30 ωρες με περιπου συνολικα μισαωρη σταση....

    σιγα ρε παιδια!!!!!! πως το οδηγειτε δηλαδη εσεις το εργαλειο ετσι ωστε για να εισαι 9 στον πειραια να πρεπει να ξεκινησεις στις 2??? 7 ωρες δεν καναμε ουτα παλιοτερα. θα κανουμε τωρα που ο μαλιακος και η στυλιδα ειναι ετοιμοι???
    λιγο ελεος!!!!!!!!
    αν ξεκινησεις με την μηχανη στις 4(!!!!)ανετα θα εισαι κατω στις 9. και με 2 στασεις για βενζινη. και με hayabusa???ακομα πιο ανετα. εγω με το αμαξι (mitsubishi colt, 1300 cc) kai ekana 4.30 χαλαρα. εχει φτιαξει παρα πολυ ο δρομος σε πολλα σημεια και εκεινη την περιοδο δεν εχει και κινηση. ασε που σκας αμεσως λιμανι απο την εθνικη τερμα κατω στο σεφ. μια ευθεια ειναι. για μενα ξεκινα φιλε στις 4. αν θες να νοιωσεις πιο ανετος, ξεκινα στις 3. αλλα οχι στις 2 ειναι αμαρτια και δε λεει. ειναι χασιμο χρονου έναρξης, χασιμο χρονου αφιξης και αναμονης και χασιμο μιας ωρας υπνου-χαλαρωσης πριν το ταξιδι. αυτα...
    Όποιος πουκάμισο φορεί που έχει της νύχτας χρώμα ή έχει πόνο στην καρδιά ή άνθρωπο στο χώμα...

    Όταν πεθάνω, θέλω να με θάψουν οι φίλοι μου. Δεν θα είναι η πρώτη φορά άλλωστε...

  6. #6
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της transalpblack
    Εγγραφή
    21/04/2009
    Μηνύματα
    334

    Re: Re: Re: Zhteitai ΣΥΝΤΑΞΙΔΙΩΤΗΣ ΓΙΑ 31\7!!!!

    Αρχικά δημιουργήθηκε από thou-vou
    σωστός φίλε μου αλλά δεν είναι καλό να τρέχεις έτσι χαράματα στην κ@λοεθνικη
    στην συγκεκριμενη εθνικη και τετοιες ωρες τρεχεις οσο και οπως θες (σε λογικα πλαισια, που για μενα με τετοιες μηχανες ειναι ανετα τα 150-160) και εχεις και ολο το δρομο δικο σου χωρις αυτοκινητα και με μεγαλη σκαλα στα φωτα.
    Όποιος πουκάμισο φορεί που έχει της νύχτας χρώμα ή έχει πόνο στην καρδιά ή άνθρωπο στο χώμα...

    Όταν πεθάνω, θέλω να με θάψουν οι φίλοι μου. Δεν θα είναι η πρώτη φορά άλλωστε...

  7. #7
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της devil's animal
    Εγγραφή
    05/01/2005
    Μηνύματα
    11.994
    εγω δεν ξερω...


    πηγα την Τριτη το βραδυ Θεσσαλονικη σε 3:30 ωρες. για την ακριβεια εκανα 3:45 λεπτα μεχρι Ν.Μηχανιωνα.

    και γυρισα παλι με αμαξι την Κυριακη το βραδυ σε 7 ωρες.

    με μηχανακι με τον κο Κουλο....εε....συγνωμη με το κο blackbusa ηθελα να πω, το καναμε απο Χαλκιδικη-Σιθωνια 9 ωρες γιατι καναμε μια στασουλα 1:30 ωρα στον Κορινο...μετα αλλη μια στον Λεβεντη (πριν γινουν τα εργα σε Μαλιακο) 1 ωριτσα...μετα δεν ειχαμε βενζινη και μπηκαμε σε κατι χωρια...

    να'χαμε να λεγαμε.

  8. #8
    δηλαδη τα εργα μονο εγω τα ειδα???οτι ναναι λεμε....

    φιλε μου Παρασκευη πρωι (απο τις 6 ) και απο Χαλκιδα και μετα ιδιος γινετε τις πουτανας απο κινηση....απο Καστρο μεχρι την Χαλκιδα υπαρχουν πολλα κομματια που εχεις μονο μια λωριδα κυκλοφοριας λογω εργων (μειλαμε για μια αποσταση 50 χλμ περιπου)....στην Στυλιδα περνας ακομα απο το κεντρο της πολης και συναντας το φαναρι....τα Τεμπη ειναι ακομα μια λωριδα κυκοφοριας....για να μην πω και απο πριν.......τα μοναδικα βενζιναδικα που θα βρεις ανοιχτα ειναι στον Κορινο στα Τεμπη στην Λαμια...

    ξαναλεω...απο Πλαγιαρι μεχρι κεντρο Αθηνας (560 χλμ περιπου) εκανα 4.30 με τις στασεις (περιπου 4 καθαρος χρονος)....δεν βρηκα σχεδον καθολου κινηση....οσπου να φτασω στο Καστρο που αρχισε η κινηση....με το που τελειωσαν τα εργα και μπηκα Αθηνα δεν ειχα μπακαζια μαζι μου (φανταζομαι οτι θα εχεις σαμαρια μαζι σου) εφτασα σχετικα γρηγορα σπιτι μου...μπορουσα να κανω ευκολα διηθηση....απο την Λεωφορο Αθηνων και μετα (εγω εκει εστριψα αριστερα) προς Πειραια ειδα αυτοκινητα σταματημενα...στο Λιμανι τετοια μερα θα ειναι ακομα χειροτερα φανταζομαι...ολο το ταξιδι εγινε βραδυ οπου η ορατοτητα ειναι πολυ μειωμενη και δεν μπορεις να πιασεις διαστημικες ταχυτητες....απλα προσπαθουσα να μην πεσω απο τα 180-200 στα ανοιχτα κομματια....εσυ αποφασιζεις....εγω δεν ειχα να παρω κανενα πλοιο....

    υ.γ.Σταυροοοοοοοοοοοο....αυτην την Τριτη ξαναπηγαινε Σαλλονικα....θα ειμαι μαζι σου στην εκκινησηστο σπιτι σου....με το που βαζεις μπρος βαζω το χρονομετρο και σε 3.45 περιμενω τηλεφωνημα απο το σπιτι της Ματας...αν το κανεις θα κατσω να με γαμησεις....ολα αυτα με αυτοκινητο λεμε....


  9. #9

    Re: Re: Re: Zhteitai ΣΥΝΤΑΞΙΔΙΩΤΗΣ ΓΙΑ 31\7!!!!

    Αρχικά δημιουργήθηκε από transalpblack
    σιγα ρε παιδια!!!!!! πως το οδηγειτε δηλαδη εσεις το εργαλειο ετσι ωστε για να εισαι 9 στον πειραια να πρεπει να ξεκινησεις στις 2??? 7 ωρες δεν καναμε ουτα παλιοτερα. θα κανουμε τωρα που ο μαλιακος και η στυλιδα ειναι ετοιμοι???
    λιγο ελεος!!!!!!!!
    αν ξεκινησεις με την μηχανη στις 4(!!!!)ανετα θα εισαι κατω στις 9. και με 2 στασεις για βενζινη. και με hayabusa???ακομα πιο ανετα. εγω με το αμαξι (mitsubishi colt, 1300 cc) kai ekana 4.30 χαλαρα. εχει φτιαξει παρα πολυ ο δρομος σε πολλα σημεια και εκεινη την περιοδο δεν εχει και κινηση. ασε που σκας αμεσως λιμανι απο την εθνικη τερμα κατω στο σεφ. μια ευθεια ειναι. για μενα ξεκινα φιλε στις 4. αν θες να νοιωσεις πιο ανετος, ξεκινα στις 3. αλλα οχι στις 2 ειναι αμαρτια και δε λεει. ειναι χασιμο χρονου έναρξης, χασιμο χρονου αφιξης και αναμονης και χασιμο μιας ωρας υπνου-χαλαρωσης πριν το ταξιδι. αυτα...
    το υστερογραφο δεν το διαβασες οκ....τα 120 χλμ που εγραψε ο αλλος δεν το ειδες???120 κοντερ ειναι 80-100 (Νpatttttttttttt????) μεση ωριαια...αρα στην καλυτερη λεμε 5 ωρες....



  10. #10
    Αρχικά δημιουργήθηκε από devil's animal
    εγω δεν ξερω...


    πηγα την Τριτη το βραδυ Θεσσαλονικη σε 3:30 ωρες. για την ακριβεια εκανα 3:45 λεπτα μεχρι Ν.Μηχανιωνα.

    και γυρισα παλι με αμαξι την Κυριακη το βραδυ σε 7 ωρες.

    με μηχανακι με τον κο Κουλο....εε....συγνωμη με το κο blackbusa ηθελα να πω, το καναμε απο Χαλκιδικη-Σιθωνια 9 ωρες γιατι καναμε μια στασουλα 1:30 ωρα στον Κορινο...μετα αλλη μια στον Λεβεντη (πριν γινουν τα εργα σε Μαλιακο) 1 ωριτσα...μετα δεν ειχαμε βενζινη και μπηκαμε σε κατι χωρια...

    να'χαμε να λεγαμε.
    ξεχασες να πεις το μισαωρω που σε περιμεναμε στα Μαλγαρα γιατι κοιταζες τα γκομενακια και μπηκες στο Κεντρο της Θεσσαλονικης....στον Κορινο κατσαμε 1 ωρα...στον Λεβεντη κατσαμε τοση ωρα γιατι ηθελες να φας αν θυμαμαι καλα...και αμελησες παλι να πεις τα παρακαλια σε κατι γκομενες για κανα 20 λεπτακι 5-10?χλμ πριν τον Λεβεντη....κλπ κλπ


  11. #11
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της devil's animal
    Εγγραφή
    05/01/2005
    Μηνύματα
    11.994
    Αρχικά δημιουργήθηκε από blackbusa
    υ.γ.Σταυροοοοοοοοοοοο....αυτην την Τριτη ξαναπηγαινε Σαλλονικα....θα ειμαι μαζι σου στην εκκινησηστο σπιτι σου....με το που βαζεις μπρος βαζω το χρονομετρο και σε 3.45 περιμενω τηλεφωνημα απο το σπιτι της Ματας...αν το κανεις θα κατσω να με γαμησεις....ολα αυτα με αυτοκινητο λεμε....


    πανουλη μην βαζεις στοιχηματα γιατι θα τα χασεις. και οχι τιποτα αλλο μπορει να σου αρεσει αλλα εγω ειμαι δεσμευμενος.


    χωρις στασεις και με γρηγορο αμαξι (μιλαμε για πανω απο 200ps) χωρις κινηση, γινετε ευκολα 3:45. μαζι μου ηταν η Χρυσα. την εχεις γνωρισει. μπορει να στο επιβεβαιωσει.


  12. #12
    Αρχικά δημιουργήθηκε από devil's animal
    πανουλη μην βαζεις στοιχηματα γιατι θα τα χασεις. και οχι τιποτα αλλο μπορει να σου αρεσει αλλα εγω ειμαι δεσμευμενος.


    χωρις στασεις και με γρηγορο αμαξι (μιλαμε για πανω απο 200ps) χωρις κινηση, γινετε ευκολα 3:45. μαζι μου ηταν η Χρυσα. την εχεις γνωρισει. μπορει να στο επιβεβαιωσει.

    α οκ...εχει 300 λιτρα ντεποζιτο...και στα διοδια παταγατε το turbo boost και περναγατε απο πανω....

    :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

    ειπαμε...απο το σπιτι σου παταω κουμπακι και σταματαω κουμπακι οταν δω τον αριθμο της Ματας....



    υ.γ. κριμα η κοπελλα...δεν εμαθε ακομα ε??? φροντισε μαλακα....φροντισε....και το λεω πολυ φιλικα αυτο....

  13. #13
    Hasta la Victoria Siempre Το avatar του/της blueangel
    Εγγραφή
    19/01/2006
    Μηνύματα
    827
    Αρχικά δημιουργήθηκε από blackbusa
    υ.γ. κριμα η κοπελλα...δεν εμαθε ακομα ε??? φροντισε μαλακα....φροντισε....και το λεω πολυ φιλικα αυτο....
    Τι να φροντίσει μόνο από την ταχύτητα του avatar καταλαβαίνεις Ο επόμενος στόχος είναι να κάνει τις 3.30 ώρες 2.30:rotflmao: :smilea:
    Χωρίς πλάκα τώρα προσοχή ρε γαμώτο μην τις πίνετε ετσι το αίμα τουλάχιστον εκτός πίστας
    Hay personas que nos hablan y ni las escuchamos...., Hay personas que nos hieren y no dejan ni cicatrizes...., Pero hay personas que simplemente aparecen en nuestra vida y nos marcan para siempre....., No hagas nada por obligacion ni por compromiso .....,Si no por amor !!!
    Cuando una puerta se cierra,otra se abre...
    NO CUENTES LOS ANOS, CUENTA LOS RECUERDOS!!!


  14. #14
    βρουουουουουμμ Το avatar του/της h_m_akis
    Εγγραφή
    05/05/2003
    Μηνύματα
    617
    μαλακιας το αναγνωσμα
    "Δυστηχώς μονο όποιος έχει δοκιμάσει την οδήγηση στο χώμα καταλαβαινει τις συγκινήσεις, την μαγεία , την δυσκολία και την τεχνική που σε βοηθά να αναπτύξεις !" KaTaNaS!!!


    ...και να σε κοινηγαει ο μπατσος σαν τρελος.......................αυτο ρε μαγκα ειν'αθλητισμος!!!


  15. #15
    ninjaki the dragon Το avatar του/της EVI
    Εγγραφή
    02/02/2006
    Μηνύματα
    2.504
    re busa ... μεχρι και με αμαξι κανουν πιο γρηγορα :rotflmao: :rotflmao:
    i am ninja you can't see me
    Revvin' up your engine ,Listen to her howlin' roar , Metal under tension ,Beggin' you to touch and go , Ride into the Danger Zone

Σελίδα 1 από 3 123 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Προς τους Κρητικούς για 31-10-2010!!
    από arazw.ara.zw στο forum Συναντήσεις & βόλτες
    Απαντήσεις: 116
    Τελευταίο μήνυμα: 02/11/2010, 20:53
  2. Απαντήσεις: 31
    Τελευταίο μήνυμα: 31/12/2005, 18:55

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF