Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 4 από 4

Θέμα: Σάμος

  1. #1
    Ψυχή βαθιά ... Καρδιακός Το avatar του/της Ασωτος
    Εγγραφή
    25/07/2006
    Μηνύματα
    284

    Σάμος

    Μια και σήμερα βγήκαν οι βάσεις,
    .
    .
    .
    .
    .
    Ναι μεν, ο ένας ανηψιός τελείωσε σπουδές, όλα καλά, Αλεξανδρούπολη τέλος,

    ο επόμενος όμως ... μόλις πέρασε στο Μαθηματικό Σάμου ...

    Ξέρουμε τίποτε για το νησί, τη σχολή και τα σχετικά ;

    Γιατί εγώ έχω .... ακούσει για Βαθύ, Καρλόβασι, όμορφο νησί, η Τουρκία δίπλα ....και έτερον ουδέν ...

    Μερσί .
    Μια από τις σχέσεις που δεν ξέρεις, μου φώναξε ένα πρωινό, κάνεις εσύ αυτό που θέλεις, γι΄αυτό βαθιά και σε μισώ ...

  2. #2
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    21/10/2008
    Μηνύματα
    1.388
    Εχω παει για λιγο βεβαια καποιες μερες δυο φορες. Οι σχολες πρεπει να ειναι στο πυθαγοριο. Το νησι ψιλοεχει κοσμο, τα ενοικια ειναι φθηνα. Ηρεμο νησι ειναι. Τι αλλο θες να μαθεις ????

  3. #3
    στο πυθαγοριο θα παει για καφεδακι,η σχολες τοτε που ειμουν εγω ηταν στο καρλοβασι,οντος εχει φθηνα νοικια σε σχεση με αυτο που νοικιαζεις,κοσμο εχει το καλοκαιρι,τον χειμωνα συναντας ντοπιους και τρελο φανταρομανι,που και που εχει και ομορφες Σαμιοτησες που απο οτι θυμαμε ηταν σχετικα ντροπαλες οταν ηταν με συντοπιτες,αξιζει να κανεις και ενα γυρο στα χωρια του νησιου εχει αρκετα ενδιαφεροντα πραγματα...βεβαια η αποστασεις δεν ειναι μικρες,θελει μεταφορικο μεσο δικο του..γιατι τα ταξι βαρανε λιγο, αν εχει μεγαλωσει σε μεγαλουπολη θα του φανει λιγο περιεργα μεχρι να προσαρμοστει στα νεα δεδομενα....κατα τα αλλα....

    την Σαμο η θα την λατρεψεις η θα την μυσησεις...














    εγω παντος την λατρεψα......

  4. #4
    επειδη το μισο μου σοι ειναι εκει..παω καθε καλοκαιρι αλλα και χειμωνα ...εχω να πω μονο τα καλυτερα ...μεγαλο νησι...οι σχολες ειναι στο καρλοβασι βεβαια..το πυθαγορειο ειναι το μερος αναμεσα χωρα-βαθυ τουριστικο μερος για καφεδακι ειδικα το καλοκαιρι....ωραιος κοσμος...εχει μερη να γυρισεις καταρακτες οτι γουσταρεις βουνα...απο παραλιες πανεμορφες...πολυ καλες τιμες...
    ΕΝΑ μονο μειον εχει.....ειναι ΤΙΓΚΑ στους καραβαναδες...και επειδη οι ντοπιοι τρωνε απ αυτους εχουν παρει πολυ αερα..το καλοκαιρακι δεν πολυφαινονται αλλα το χειμωνα δειχνουν τα δοντια τους ..αυτα οτι αλλο θες ρωτα!!

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF