Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 8 από 8

Θέμα: Motovlog

  1. #1
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    11/05/2017
    Μηνύματα
    0

    Motovlog

    Όπως θα ξέρετε αρκετοί από εσάς, το motovlog στο εξωτερικό υπάρχει εδώ κ πολλά χρόνια κ έχει μεγάλη απήχηση. Οπότε είχα την ιδέα να ξεκινήσω δειλά κ εγώ το δικό μου κανάλι motovlog στην Ελλάδα.Εάν έχετε τον χρόνο κ τη διάθεση να μπείτε στο παρακάτω link κ να μου πείτε την άποψη σας, ώστε να με βοηθήσετε να γίνω καλύτερος σε αυτό που κάνω! Ευχαριστώ!!
    Τελευταία τροποποίηση από amyroukai; 11/05/2017 στις 09:58. Αιτία: αφαίρεση λινκ

  2. #2
    και με το που έφτιαξες κανάλι, αποφάσισες να μπεις σε ένα φόρουμ για να "διαφημιστείς" και να μαζέψεις κλικ, πριν καν δημιουργήσεις περιεχόμενο.

  3. #3
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    11/05/2017
    Μηνύματα
    0
    Καλημέρα φίλε μου. Καταρχάς το κανάλι μου στο youtube δεν έχει κανένα κερδοσκοπικό όφελος, ώστε να με ωφελήσει κάπως η ''διαφήμιση''. Και ήρθα στο συγκεκριμένο φόρουμ επειδή έχει λάτρεις της μηχανής. Όπως είπα στο προηγούμενο post μου, ήθελα την γνώμη των μελών του φόρουμ και τίποτα παραπάνω. Θα ήταν καλό να είσαι λίγο πιο φιλικός και λιγότερο καχύποπτος. Φιλικούς χαιρετισμούς, Γιώργος.

  4. #4
    Έτσι τα φτιάχνουν τώρα Το avatar του/της 7Tolis
    Εγγραφή
    26/06/2014
    Μηνύματα
    3.863
    Μέλος ειμαι,γνώμη έχω.
    Άσκοπο και βαρετό να οδηγεί κάποιος και να μιλάει αλλά και να βινδεοσκοπεί για χάρη ενος vlog.Ένα ταξιδιωτικό θα ήταν προτιμότερο, όχι λήψη pov,αλλά τρικάμερο υπερπαραγωγή.
    Φίου φίου φι φι φίου

  5. #5
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από rocketdust Προβολή μηνύματος
    Καλημέρα φίλε μου. Καταρχάς το κανάλι μου στο youtube δεν έχει κανένα κερδοσκοπικό όφελος, ώστε να με ωφελήσει κάπως η ''διαφήμιση''. Και ήρθα στο συγκεκριμένο φόρουμ επειδή έχει λάτρεις της μηχανής. Όπως είπα στο προηγούμενο post μου, ήθελα την γνώμη των μελών του φόρουμ και τίποτα παραπάνω. Θα ήταν καλό να είσαι λίγο πιο φιλικός και λιγότερο καχύποπτος. Φιλικούς χαιρετισμούς, Γιώργος.
    Γενικά, φιλικό είναι να μπεις σε ένα φόρουμ, να "γνωριστείς" λιγάκι με τους χρήστες και στη συνέχεια να πεις και το χόμπι σου και να ζητήσεις να το δουν. Ακόμα και στην πραγματική ζωή, δεν θα συναντήσεις κάποιον πρώτη φορά και θα του πεις πριν καν συστηθείς "έλα να μου πεις πως σου φαίνεται αυτό που ξεκίνησα μόλις σήμερα". Ο τρόπος που έγινε η εισαγωγή σου λοιπόν, φωνάζει "αλίευση κλικ" και δεν είναι ανάγκη να είναι κάποιος καχύποπτος για να το δει έτσι. Επίσης, όταν δημιουργείς περιεχόμενο γιατί έχεις την καλλιτεχνική φλέβα, την έμπνευση, την ανάγκη να εκφραστείς κάπως, δεν ζητάς την γνώμη των άλλων για το τι να τους "πεις". Εκφράζεις εσένα και τις δικές σου ανησυχίες, όσα εσύ κρίνεις ότι θέλεις να επικοινωνήσεις με τον τρόπο που επιλέγεις να επικοινωνήσεις. Το αν θα αρέσει και σε πόσους, είναι κάτι που θα πρέπει να σε απασχολήσει αργότερα, πιθανότατα αν αυτό που κάνεις πραγματικά το νιώθεις δεν θα πρέπει να σε απασχολεί ποτέ σε ποιούς και πόσους θα αρέσει.

    Καλή συνέχεια στην προσπάθεια, Γιάννης.

  6. #6
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    11/05/2017
    Μηνύματα
    0
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από 7Tolis Προβολή μηνύματος
    Μέλος ειμαι,γνώμη έχω.
    Άσκοπο και βαρετό να οδηγεί κάποιος και να μιλάει αλλά και να βινδεοσκοπεί για χάρη ενος vlog.Ένα ταξιδιωτικό θα ήταν προτιμότερο, όχι λήψη pov,αλλά τρικάμερο υπερπαραγωγή.
    Ευχαριστώ πολύ που έκατσες κ το είδες και μου είπες τη γνώμη σου.Αυτός ακριβώς ήταν ο σκοπός μου, να συλλέξω γνώμες παρά να κάνω διαφήμιση.

  7. #7
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    11/05/2017
    Μηνύματα
    0
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από amyroukai Προβολή μηνύματος
    Γενικά, φιλικό είναι να μπεις σε ένα φόρουμ, να "γνωριστείς" λιγάκι με τους χρήστες και στη συνέχεια να πεις και το χόμπι σου και να ζητήσεις να το δουν. Ακόμα και στην πραγματική ζωή, δεν θα συναντήσεις κάποιον πρώτη φορά και θα του πεις πριν καν συστηθείς "έλα να μου πεις πως σου φαίνεται αυτό που ξεκίνησα μόλις σήμερα". Ο τρόπος που έγινε η εισαγωγή σου λοιπόν, φωνάζει "αλίευση κλικ" και δεν είναι ανάγκη να είναι κάποιος καχύποπτος για να το δει έτσι. Επίσης, όταν δημιουργείς περιεχόμενο γιατί έχεις την καλλιτεχνική φλέβα, την έμπνευση, την ανάγκη να εκφραστείς κάπως, δεν ζητάς την γνώμη των άλλων για το τι να τους "πεις". Εκφράζεις εσένα και τις δικές σου ανησυχίες, όσα εσύ κρίνεις ότι θέλεις να επικοινωνήσεις με τον τρόπο που επιλέγεις να επικοινωνήσεις. Το αν θα αρέσει και σε πόσους, είναι κάτι που θα πρέπει να σε απασχολήσει αργότερα, πιθανότατα αν αυτό που κάνεις πραγματικά το νιώθεις δεν θα πρέπει να σε απασχολεί ποτέ σε ποιούς και πόσους θα αρέσει.

    Καλή συνέχεια στην προσπάθεια, Γιάννης.
    ευχαριστώ

  8. #8
    Left peg scraping. Το avatar του/της zannisvel
    Εγγραφή
    24/05/2013
    Μηνύματα
    2.044
    Καλημερα και καλη αρχη,
    Παρακολουθουσα τον Μ13 (Mordeth) και καμια φορα και τον eveRide. Μαλλον ειχα πολυ ελευθερο χρονο αλλα δε νομιζω να καθομουν πια.
    Στον Μ13 εβλεπα μεσα απο τη καμερα του τη καθημερινοτητα μιας φτωχης ασιατικης χωρας και ειχε και λιγο γελιο. Ο everRide ειχε ωραια χωματινα τοπια και επαιρνα και μια ιδεα για την οδηγηση στο χωμα.
    Τωρα που η ρουτινα της καθημενοτητας παει πιο γρηγορα απο οτι αντεχει ο οργανισμος μου προτιμω να δω κατι που θα με γεμισει με συναισθηματα και οχι απλα να γεμισει τον ελευθερο μου χρονο.

    Και παλι καλη αρχη!!

Παρόμοια θέματα

  1. Motovlog
    από tolkmt-03 στο forum Πληροφορίες
    Απαντήσεις: 7
    Τελευταίο μήνυμα: 14/12/2016, 21:01
  2. Motovlogging - Ένα προσωπικό project.
    από Chris K. στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 13
    Τελευταίο μήνυμα: 26/04/2016, 16:25

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF