Σελίδα 4 από 5 ΠρώτοΠρώτο 12345 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 46 έως 60 από 73

Θέμα: ΤΙΜΕΣ ΕΛΑΣΤΙΚΩΝ

  1. #46
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Alarm
    Εγγραφή
    30/12/2007
    Μηνύματα
    159
    Αρχικά δημιουργήθηκε από mparmpanik
    υπερβολη ηταν φιλε μου η διαφορα των 100 ευρω και φανταζομαι οτι το καταλαβαινει ο καθενας αυτο.
    επιβαιβεωνω και εγω πως εχω γλητωσει πανω απο 100αρα στα δικα μου λαστιχα.
    Αγορασα 2 ζευγαρια. Η διαφορα ηταν περιπου στα 100 ευρω το ζευγαρι. 200 ευρω .

    Και 100 ευρω να μου ζητουσαν για τις τοποθετησεις παλι θα ημουν 100 ευρω κερδισμενος. Για αλλους 100 ευρω δεν ειναι τιποτα, εγω τα θεωρω σεβαστο ποσο.

    Το θεμα ομως το εχουμε ξαναπει. 1000 φορες να περιμενω 10 μερες να μου ερθει απο εξω, παρα να τα δωσω στον Χ,Ψ ελληναρα που νομιζει ακομα οτι ζουμε στην εποχη του "μονοπωλειου" . Οταν θα υπαρξει συμμορφωση και ειναι λογικες οι τιμες και οχι τοσο τεραστιων διαφορων, τοτε θα αγοραζω και εγω απο ελλαδα με χαρα.

    Ενδεικτικα εκανα το καλοκαιρι αγορες απο αγγλια αξιας 1300 ευρω. Εκατσα και ειδα τις τιμες τον ιδιον προιοντων ελλαδα. Οσο και αν σας φαινεται περιεργο , το ολο μαλι θα μου κοστιζε στο Ελλαντα καπου στα 1600-1700 ευρω. 300-400ευρω παραπανω. Αν ακομα επειμενει καποιος να αγοραζει απο ελλαδα για να μενει το χρημα στην χωρα μας ας το κανει. Εγω προτιμο το χρημα να μενει στην δικια μου τσεπη παντως

  2. #47
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Alarm
    Αν ακομα επειμενει καποιος να αγοραζει απο ελλαδα για να μενει το χρημα στην χωρα μας ας το κανει. Εγω προτιμο το χρημα να μενει στην δικια μου τσεπη παντως
    Κανείς δεν λέει κάτι τέτοιο. Συνήθως, διαφορές υπάρχουν και είναι και μεγάλες οταν κάνουν ξεστοκάρισμα και προσφορές.
    Αυτό που λέμε, είναι να μην τα χώνουμε χωρίς να έχουμε ψάξει λίγο και εδώ. Γιατί αν τα πάρω από Αγγλία τα λάστιχα και τα πληρώσω +100?, μάλλον μαλάκας θα είμαι....
    SRX6 & Tuono Rulezzz
    Επί αμφιβολίας άνοιξε τέρμα το γκάζι. Μπορεί να μη δώσει λύση στο πρόβλημα αλλά θα δώσει τέλος στην αγωνία..

  3. #48
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της MAG/FMX
    Εγγραφή
    01/04/2009
    Μηνύματα
    767
    Δες αν εχει καμια προσφορα ο μπουκις η το eidisi.gr
    love will save the planet,hate is a good start.

  4. #49
    Αρχικά δημιουργήθηκε από MAG/FMX
    το eidisi.gr
    Σας το 'πα ???


    Λαστιχάάάάάάρες !!!


    Πατέρας πια...!

  5. #50
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της MAG/FMX
    Εγγραφή
    01/04/2009
    Μηνύματα
    767
    love will save the planet,hate is a good start.

  6. #51
    Αρχικά δημιουργήθηκε από MAG/FMX

    http://www.moto-endisi.gr/
    εχεις αγορασει ποτε απο αυτον???

    Γιατι εχω ακουσει τα χειροτερα...
    Σας το 'πα ???


    Λαστιχάάάάάάρες !!!


    Πατέρας πια...!

  7. #52
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της MAG/FMX
    Εγγραφή
    01/04/2009
    Μηνύματα
    767
    Οχι εγω μονο Μπουκι εμπιστευομαι ......... αλλα πηρε χτες ενα παληκαρι απο εδω μεσα κ του ρχοντε οπου να ναι ..........Οταν εχω νεοτερα θα σου πω........ παντως ρισκο ειναι ρε μαγκες ...... εδω τα βλεπεις μπροστα σου κ δεν ξερεις τι παιζει........δηλαδη για 70ε ρισκαρεις 250ε...... περιεργο μου φενεται + η τοποθετηση.........
    love will save the planet,hate is a good start.

  8. #53
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    18/03/2010
    Μηνύματα
    3
    Αρχικά δημιουργήθηκε από camen
    20Ε βγαλσιμο τροχων,αλλαγη ελαστικων και ζυγοσταθμιση στην Πατρα σε μεγαλο λαστιχαδικο.
    Τα ελαστικα ηταν απο εξωτερικο.
    Πανω απο 30Ε το θεωρω κλεψιμο.Αντε 40Ε αν ειναι κανενα scooter και βγαινουν δυσκολα οι τροχοι.

    Καλησπέρα

    Μήπως μπορείς να μου πεις ποιο είναι αυτό το μεγάλο λαστιχάδικο και που περίπου βρίσκεται στην Πάτρα? Περιμένω ένα ζευγάρι λάστιχα και εχω αρχίσει να ψάχνω που θα πάω να τα αλλαξω.

  9. #54
    Ογκόλιθος Το avatar του/της Sapadak
    Super Moderator
    Εγγραφή
    13/07/2005
    Μηνύματα
    4.035
    Αρχικά δημιουργήθηκε από McTalas
    εχεις αγορασει ποτε απο αυτον???

    Γιατι εχω ακουσει τα χειροτερα...
    Τι εχεις ακουσει?

    Μια χαρα εξυπηρετηση και τιμες πολυ καλες
    (εδω και λιγο καιρο τοποθετει κιολας, δεν πουλαει μονο)

  10. #55
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της camen
    Εγγραφή
    18/09/2008
    Μηνύματα
    4.443
    Αρχικά δημιουργήθηκε από ectaco
    Καλησπέρα

    Μήπως μπορείς να μου πεις ποιο είναι αυτό το μεγάλο λαστιχάδικο και που περίπου βρίσκεται στην Πάτρα? Περιμένω ένα ζευγάρι λάστιχα και εχω αρχίσει να ψάχνω που θα πάω να τα αλλαξω.
    O ενας ειναι ο Λαμπριανιδης στην παραλιακη μετα την VESO και υπαρχει κ ο Θερμος στην Νεα εθνικη προς πανεπιστημιο στο τελευταιο φαναρι...
    Τα ειχα βαλει στον πρωτο αλλα και ο δευτερος νομιζω ειναι εξισου καλος.Οπου βολευεσε δλδ

  11. #56
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    18/03/2010
    Μηνύματα
    3
    Αρχικά δημιουργήθηκε από camen
    O ενας ειναι ο Λαμπριανιδης στην παραλιακη μετα την VESO και υπαρχει κ ο Θερμος στην Νεα εθνικη προς πανεπιστημιο στο τελευταιο φαναρι...
    Τα ειχα βαλει στον πρωτο αλλα και ο δευτερος νομιζω ειναι εξισου καλος.Οπου βολευεσε δλδ
    Σε ευχαριστώ φίλε,με έσωσες.Είχα στραβωθεί στο ψάξιμο μεχρι να βρω κάποιο μαγαζί στην Πάτρα και φυσικά να έχω μια τιμή

  12. #57
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της camen
    Εγγραφή
    18/09/2008
    Μηνύματα
    4.443
    Αρχικά δημιουργήθηκε από ectaco
    Σε ευχαριστώ φίλε,με έσωσες.Είχα στραβωθεί στο ψάξιμο μεχρι να βρω κάποιο μαγαζί στην Πάτρα και φυσικά να έχω μια τιμή
    Τι μηχανακι εχεις?Ρωταω γτ αν ειναι κανενα scooter που για να βγει ο πισω τροχος θελει λυσιμο το μισο τοτε θα σου παρουν λογικα λιγακι παραπανω...Περιπου κανενα 40αρι...

    Παντως αυτοι οι 2 ειναι τα μεγαλα καταστηματα που γνωριζω.Σιγουρα υπαρχουν και αλλοι βεβαια.

  13. #58
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    18/03/2010
    Μηνύματα
    3
    Αρχικά δημιουργήθηκε από camen
    Τι μηχανακι εχεις?Ρωταω γτ αν ειναι κανενα scooter που για να βγει ο πισω τροχος θελει λυσιμο το μισο τοτε θα σου παρουν λογικα λιγακι παραπανω...Περιπου κανενα 40αρι...

    Παντως αυτοι οι 2 ειναι τα μεγαλα καταστηματα που γνωριζω.Σιγουρα υπαρχουν και αλλοι βεβαια.

    Ένα CBR 600 F3 έχω.Πιστεύω δεν έχει πολύ φασαρία.Απλά έγω του αλλάζω πρώτη φορά λάστιχα και για αρχή ακόμα ψάχνομαι

  14. #59
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της nickald
    Εγγραφή
    22/04/2005
    Μηνύματα
    992
    Αρχικά δημιουργήθηκε από McTalas
    εχεις αγορασει ποτε απο αυτον???

    Γιατι εχω ακουσει τα χειροτερα...


    ειχα βαλει στο gsr τα ΒΤ016 300ε τοποθετημενα

    και μαλιστα οταν πηγα στην Καβαλα ειχε κλεισει ο τυπος και τον κατεβασα στο μαγαζι με ενα τηλεφωνο

    το μονο θεμα ειναι το αλανι που σου βαζει το λαστιχο. Σε εμενα δεν το κεντραρισε και ευτυχως ηταν κοντα το επομενο service και το ειδε ο Ρακκας οτι ειναι στραβα βαλμενο και το εφτιαξε...

    Κατα τα αλλα μια χαρα μαγαζι ειναι

  15. #60
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της DeusEx
    Εγγραφή
    26/05/2009
    Μηνύματα
    702
    Αρχικά δημιουργήθηκε από iliasp
    υπαρχει και αλλος ενας στην πατρα το μοτομανια με ασυναγωνιστες τιμες για κοιταξετο και
    θα δεις corsa3 το ζευγαρι μονο 275ευρω
    Ασε, μην ψαρωνεις ... πηγα απο κοντα για να βαλω τα m1 με 210ε και μου λεει οτι ειναι +20ε τοποθετηση...

    αρα οτι τιμες εχει υπολογιζε παντα +20ε αρα τα corsa3 πανε 295ε !


Σελίδα 4 από 5 ΠρώτοΠρώτο 12345 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Απαντήσεις: 3
    Τελευταίο μήνυμα: 03/05/2004, 15:21
  2. ΤΙΜΕΣ & ΩΡΑΡΙΟ ΠΛΟΙΟΥ ...
    από jimbar στο forum Συναντήσεις & βόλτες
    Απαντήσεις: 15
    Τελευταίο μήνυμα: 21/04/2004, 23:45
  3. Απαντήσεις: 6
    Τελευταίο μήνυμα: 18/12/2003, 13:37

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF