Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 11 από 11

Θέμα: ktm 640 01 super moto ζηταω κοντερ!!!!!!!!

  1. #1

    Exclamation ktm 640 01 super moto ζηταω κοντερ!!!!!!!!

    Μαγκιες help ψαχνο κοντερ για το ΚΤΜακι το ηλεκτρονικο απο το καινουργιο σε καλη τιμουλα οποιος εχει νεοτερα ας στηλει.

    ευχαριστω.
    O PICASO ZWGRAFIZE STON KAMVA - EGO STIN ASFALTO, ME MONI DIAFORA POY AFTOS XRISIMOPIOYSE PINELO KAI GO TON PISO MOY TROXO.

  2. #2
    To TrailTech Vapor . τι σου λεει ?

    Το βρισκεις απο eBay σε πολυ καλη τιμη , το εχω στο μηχανακι μου απο τον Αυγουστο , εχω και το Dashboard .
    Βασιλης

    DRZ4??sm k5 full extra!

  3. #3
    ο,τι να'ναι μελος
    Εγγραφή
    13/02/2008
    Μηνύματα
    118
    Το ξερεις οτι αυτο που ψαχνεις ειναι πανακριβο, ετσι?

    Ξερω καποιον που εχει αλλα δε ξερω τιμη. Να μαθω κ να σου πω η εχεις βρει κατι αλλο?
    καλυτερα καμενος παρα καημενος...

  4. #4
    rota re file erevna agoras kano as mas pei mia timoyla kai panakrivo ti enoeis giro sta 2 me 2,5 katostarika kani sto eksoteriko kainourio ego elega mipos vro apo elada kapio metaxirismeno mathe file mia timi kai apantise moy.

    sas eyxarsto.
    O PICASO ZWGRAFIZE STON KAMVA - EGO STIN ASFALTO, ME MONI DIAFORA POY AFTOS XRISIMOPIOYSE PINELO KAI GO TON PISO MOY TROXO.

  5. #5
    file aneferes to trailtech vapor to ida se mia istioselida kainoyrio kai se poli kali timi(180 euro) ine kalo re file exis kana provlima? kai pos tha to sindeso sto diko moy exi diko toy eksartima gia na metra tin taxitita to opio tha mpi ekstra pano sto mixanaki mou??????????????????????a nai exi kai kapia poy ksekinan apo 45 euro ayta ti ine?




    file vida an kseri kati apo afta poy rotao apantise please
    O PICASO ZWGRAFIZE STON KAMVA - EGO STIN ASFALTO, ME MONI DIAFORA POY AFTOS XRISIMOPIOYSE PINELO KAI GO TON PISO MOY TROXO.

  6. #6
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της camen
    Εγγραφή
    18/09/2008
    Μηνύματα
    4.443
    Καταρχας,γραφε ελληνικα για να μπορουμε να σε διαβασουμε σαν ανθρωποι αλλιως μαλλον με αποριες θα μεινεις...

    Στο θεμα μας τωρα,ΝΑΙ το vapor μπαινει κουτι και θα δουλευει κανονικα.Εχει ολα οσα χρειαζεται για να συνδεθει και αν πιανουν τα χερια σου μπορεις να το βαλεις και μονος σου...

    Αλλα δεν εχω καταλαβει πιο μηχανακι εχεις και πιο κοντερ ψαχνεις
    Εχεις το 640 του 2001 και θες να βαλεις το κοντερ απο το νεο 690 που εχει ενσωματομενο και το στροφομετρο?!






  7. #7
    Ebay , θα το βρεις κανα 100$αρι + κανα 45$αρι το dashboard + τα μεταφορικα , καλυτερα βρες και τα δυο απο ενα μαγαζι (με buy it now ) για να σου κανει και καλυτερη μοντα στα μεταφορικα .
    Οχι προβλημα δε μου'χει βγαλει , το μονο κακο ειναι οτι αν το συνδεσεις να περνει ρευμα απο τη μπαταρια της μοτο μενει αναμενο 20 λεπτα αφου τη σβησεις . Δεν υπαρχει καποια αξιοπιστη 'πατεντα" για να διορθωθει αυτο . Μπορεις και να το βαλεις χωρις να το συνδεσεις με τη μπαταρια της μοτο αλλα οταν τελιωσει η δικια του(τυπου ρολογιου) υπαρχει πιθανοτητα μια στις τοσες να κανει reset . Εγω το εχω στη μπαταρια της μοτο και απλα του βαζω ενα κοματι μαυρο πανι για να μη φεγγει οταν το αφηνω , τοσο απλα!
    Ερχεται με ΟΤΙ χρειαζεται για να μπει στο αναλογο μηχανακι , αν παρεις και το dashboard θα σου περισεψουν και πραγματα !
    Βασιλης

    DRZ4??sm k5 full extra!

  8. #8
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της camen
    Εγγραφή
    18/09/2008
    Μηνύματα
    4.443
    Αρχικά δημιουργήθηκε από VIDAS
    Ebay , θα το βρεις κανα 100$αρι + κανα 45$αρι το dashboard + τα μεταφορικα , καλυτερα βρες και τα δυο απο ενα μαγαζι (με buy it now ) για να σου κανει και καλυτερη μοντα στα μεταφορικα .
    Οχι προβλημα δε μου'χει βγαλει , το μονο κακο ειναι οτι αν το συνδεσεις να περνει ρευμα απο τη μπαταρια της μοτο μενει αναμενο 20 λεπτα αφου τη σβησεις . Δεν υπαρχει καποια αξιοπιστη 'πατεντα" για να διορθωθει αυτο . Μπορεις και να το βαλεις χωρις να το συνδεσεις με τη μπαταρια της μοτο αλλα οταν τελιωσει η δικια του(τυπου ρολογιου) υπαρχει πιθανοτητα μια στις τοσες να κανει reset . Εγω το εχω στη μπαταρια της μοτο και απλα του βαζω ενα κοματι μαυρο πανι για να μη φεγγει οταν το αφηνω , τοσο απλα!
    Ερχεται με ΟΤΙ χρειαζεται για να μπει στο αναλογο μηχανακι , αν παρεις και το dashboard θα σου περισεψουν και πραγματα !
    Δεν μπορεις δλδ να προσαρμοσεις ενα διακοπτακι που να του κοβει το ρευμα της μπαταριας?!
    Η θα κανει reset ετσι?!

  9. #9
    Δυστυχος ειναι πολυ πιθανον , ειναι σα το Τζοκερ , κι αν σου κατσει...?
    Βασιλης

    DRZ4??sm k5 full extra!

  10. #10
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της camen
    Εγγραφή
    18/09/2008
    Μηνύματα
    4.443
    Αρχικά δημιουργήθηκε από VIDAS
    Δυστυχος ειναι πολυ πιθανον , ειναι σα το Τζοκερ , κι αν σου κατσει...?

    Δεν εχει οδηγιες που να λενε ποτε κανει reset?!

  11. #11
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της camen
    Εγγραφή
    18/09/2008
    Μηνύματα
    4.443
    Αρχικά δημιουργήθηκε από VIDAS
    ειναι σα το Τζοκερ , κι αν σου κατσει...?

    Μωρε μακαρι να μου καθονταν
    15.000.000 ειναι αυτα,θα σου επαιρνα καινουργιο ΚΤΜ...

Παρόμοια θέματα

  1. ktm 640 01
    από dim16171617 στο forum KTM
    Απαντήσεις: 19
    Τελευταίο μήνυμα: 02/12/2009, 18:58
  2. Ktm LC4 640 Prestige'08 Super Moto...;
    από ilias24 στο forum Όλα τα μοντέλα χωρίς δική τους κατηγορία...
    Απαντήσεις: 20
    Τελευταίο μήνυμα: 23/01/2008, 15:57

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF